Сила молитви Кипріяна від порчі

Молитва Кипріяна від порчі вважається одним з кращих методів боротьби з порчі. Вважається, що сильний маг здатний привести в життя будь-якої людини багато чаклунства і порчі, єдиним захистом проти яких залишається молитва. У давні часи в пошані всіх праведних християн був святий Кипріан, який був здатний захистити кожну людину від демонів і злих духів. Молячись великомученику Кіпріану можна захистити себе від будь порчі. Досить вивчити слова напам’ять перед виголошенням, щоб забезпечити захист власного життя і сім’ї.

Зміст:

Сила молитви Кипріяна від порчі

Молитва Кіпріану від порчі

Довіряти святому Кіпріану чи ні, вирішувати тільки вам, однак його сильна особистість залишається однією з найбільш цікавих, а молитва доводить свою дієвість, починаючи з 4 століття. Який же внесок зробив цей чаклун у сучасність?

Трохи про особистості Кипріана

Життя мученика бере свій початок в 3-му столітті. Ця людина не уявляв зразок праведного християнина, адже був народжений в язичницькому суспільстві. Його навчанням аж до 30 років займалися прославлені чаклунів, які й навчили його темної магії. Завдяки вченням, ім’я Кипріяна стало відомо всьому світу. Як свідчать джерела, святому Кіпріану навіть вдалося підписати кровний договір з Князем Тьми. Вважалося, що сила чаклунства священномученика настільки велика, що пошкодити її не зможе навіть самий сильний чарівник.

Навчання Кипріяна проходило в древній Греції і Єгипті, де він зміг отримати цінні секрети чарівництва від богів. Будь-грецький і римський бог в той час вважався представником диявольської світу, помічником диявола. Саме в цей час святий досяг найбільшого свого впливу. Його сила вабила натовпу різних людей, що бажали домогтися його уваги за будь-які, часом немислимі, суми. Основними сферами діяльності священномученика були заклинання, покарання, закляття і навіть вбивства святим словом.

Проте Святому Кіпріану не судилося продовжувати свою колишню діяльність. Якось до нього завітав невідомий меценат, готовий заплатити будь-яку суму за здійснення свого бажання. Його бажання полягало в праведній і невинної черниці Іустині. Він бажав не тільки одружитися з цієї неймовірної жінки, але і отримати від Иустинии максимум любові і пристрасті, домогтися відходу з чернечої обителі. Тут і почалися невдачі Кипріяна. Всякий раз, починаючи читати текст того чи іншого заговори, він терпів поразки, адже чорна магія не діяла на безневинну черницю.

Цей випадок став вирішальним у долі священномученика, адже вражені силою Христа, він захотів дізнатися, в чому ж секрет цієї віри, і чому на неї не діють його хитрощі. Після усвідомлення могутності Христа вона припинив дію диявольської договору, виставив будинок на продаж, і вирішив звернутися до Господа. Пішовши в церкву, вона направив весь свій запал на те, щоб добитися прощення у Бога і відпущення його чорних гріхів. Найсильніша витримка і величезна побожність призвели до того, що Кипріян був обраний на роль Єпископа. Останні роки чародійства він направив на написання православних праць, які розповідали про те, як важливо боротися з випробуваннями, і стояти проти диявольської світу. Однак правління імператора Діоклетіана призвели до страшних гонінь на християнський народ, тому святого піддали тортурам, згодом чого вбили за підтримку християнської віри. Св. Кипріяна згодом канонізували, зробивши його Святим Мучеником.

Якою силою володіє?

Молитва Святому Кіпріану від порчі, чаклунства являє собою не просто текст. Молитву вважають справжнім розмовою з Господом, коли людина щиро просить надати йому допомогу, заступитися за життя. При прочитанні молитви віруючою людиною можна досягти:

Молитися Кіпріану від порчі можна, перебуваючи в домашніх стінах, стоячи перед іконою. Нехай вона буде оберегом від впливу злих сил. Про те, як правильно молитися вдома, можна побачити на навчальних відео. Важливим моментом долі священномученика вважається те, що він зумів покаятися в гріхах і знайти справжню віру, за яку віддав власне життя. Він настільки любив релігію, що підтримував всіх, хто бажав стати на шлях істинний.

Пам’ятайте, що займаючись чорною або білою магією, ви втручаєтеся в долю, а навіть самі прості молитви здатні повністю змінити не одне життя. Тому, починаючи читання тих чи інших заговорів, замишляючи різні чаклунства або схожі діяння, потрібно пам’ятати про можливі наслідки. Жодні хитрощі не допоможуть вам поєднати чорну магію з білою, тому для переходу на «світлу» сторону потрібно кардинально зайнятися собою, підсвідомістю, вірою. Кіпріан вважав, що тільки православна молитва і Господь здатні допомогти людині виправитися.

Коли і кому можна молитися святому Кіпріану?

Молитва Кіпріану від порчі повинна вимовлятися в особливі ситуації і не підходить для щоденного читання. Молитва надає людині необхідний захист, знімаючи вже накладені порчі. Незважаючи на те, що вона досить велика, читати з листочка не можна. Для зняття порчі з кого б те ні було знадобиться вивчити слова цілком. Вважається, що прочитання молитви святому Кіпріану від порчі надає величезний вплив на дітей. Перш, ніж приступати до ознайомлення з молитвою, потрібно усвідомити наступні правила:

Читання молитви святому Кіпріану від порчі може здійснюватися:

Величезна перевага молитви священномученика у тому, що для її прочитання не потрібні незвичайні або специфічні предмети: буде досить деяких церковних атрибутів.

Правила прочитання молитви

Молитва Кипріяна від порчі, як і будь-яка інша, має ряд правил, які важливо дотримуватися перед прочитанням. Потрібно запам’ятати наступне:

Читання текстів від порчі

Повний текст Кіпріану являє собою потужний інструмент для боротьби з порчі. Щоб підготуватися до отчитке, необхідно за пару днів до початку відвідати церкву, поставивши там кілька свічок Ісуса, Святим Покровителям, Пантелеймону і Святої Богородиці, присвятити акафіст святим. Також важливо дотримуватися посту протягом 3х днів. Утримайтеся від вживання м’ясної продукції, шкідливих звичок. Найсильніша енергія буде тільки в очищеному, одухотвореному тілі.

Для прочитання вам знадобиться церковна свічка, яка буде перекрещена і благословення священика. Взявши її в руки, можете приступати:

«Прошу Господа Бога Сильного й Святого, Царя царює, почути молитву. Я, раб Твій, Купріян, волати про допомогу».

Після необхідно перехреститися, вимовити ім’я, попросити прощення ворога, надавши йому шанс на виправлення:

«Ти, святий Кипріан, силою своєї світу відомий, охрещений святим духом. Як без тебе беззаконня раніше не творилися, так і зараз не допусти цього. Виноград не народжується, звірі не плождаются, поки ворог не карається. Слово твоє чарівне, все йому коряться, я йому додолу схиляю голову».

Після потрібно 3 рази перехреститися, подумки поцілувавши святу свічку. Наступним етапом стане прохання про прощення ваших осмислених і неосмислених гріхів:

«Прошу тебе, Святий Господь Бог мій про те, щоб всі чарівництва і лукавства ти до бісам лукавим послав, людини грішної покарав, силою Своєї творіння грішне заборонив! О, великий, сильний, могутній, благоволивый, прошу тебе, о Господи, створити просить у молитві. Невіруючого утверди, безсилого і обездушенного зміцни. Відчайдушного виправ, та кожного яка запитує не відкидай».

Знову перехрестіться тричі, опустившись на коліна. У разі, якщо вона читається на дитину, необхідно посадити на коліна. Обережно, такі слова можуть призвести до болю в голові, животі, серце. Таким чином, вам дають відчути, як порчі не хоче залишати ваше тіло. Однак не здумайте зупинятися, адже біль лише тимчасова, а вигнання порчі відбудеться навіки.

«Припадаю до тебе, Святий Господь Бог, ім’я твоє я молю і про допомогу прошу. Якщо чаклунство в будинку християнському є, так лукаві біси тішаться, та нехай після прочитання сіей молитви вони назавжди з дому випаруються, а проблеми вирішаться. Нехай злі духи в своїх дітища купаються, заздрістю, лестощами, ревнощами, ненавистю наповнюються. Нехай злопомучением, злоустрашением отруюються. Прошу ім’я твоє Господнє від язичницьких ядений захистити і від заклинань оберегти».

Додаткові рекомендації

У випадках, коли вогонь свічки починає обертатися, розпалюючись усе більше і більше, знайте, що удача на вашій стороні. Так темні сили показують, наскільки вони відчувають себе дискомфортно всередині вас. Саме в цей час, людина, зіпсували ваше життя, почне відчувати не лише душевні, але і фізичні муки. Пам’ятайте, що як би погано вам не було, зупиняти процес заборонено. Закінчивши читати молитву, ви назавжди вигоніть порчі, а, не зробивши цього до кінця, зробити вигнання буде набагато складніше. Періодично, у найважчі хвилини, можна пити святу воду. Якщо порчі виганяється з дитини, то використовуйте її для окроплення святою водою.

Наступні слова вважаються одними з найбільш важливих:

«Як вогонь особою віск знищує, так обличчя людське молитву чтущее всіх лукавских чародіїв проганяє та заклинання знищує. Тільки Живоначальну Трійцю знаємо, інших Богів не приймаємо. Тобі, Купріян, вірую, поклоняюся, так молюся. Прошу захистити, заступити, зберегти, та лукавства чорного і чарів злого не допустити».

Читання молитви для дитини

Зняття порчі з дитини має відбуватися максимально швидко, особливо, якщо справа стосується малюків до трьох років. У цьому віці велике навіть вплив найлегших і несерйозних порч. Аж до 16 років сприйнятливість дітей до темних впливів настільки висока, що тільки сама сильна начитка Кіпріану допоможе позбавити їх від порчі. Зняття відбувається з допомогою церковної свічки, яку повинен тримати в руках один з батьків, ліва рука в цей час повинна бути покладена на дитину. Читати текст молитви потрібно тричі.

У разі, коли вік дитини дуже крихітний, то мама повинна тримати його в руках, в той час як тато тримає церковну свічку. Вона настільки сильна, що часто використовується від порчі на смерть, і готова не тільки врятувати ураженого, але і покарати чаклуна, як годиться. Не варто вдаватися до покарання самостійно, адже найбільша заслуга святого Кипріяна в його умінні захистити праведної людини.

Ось так просто можна захистити своє життя від впливу чорних сил і злих демонів. Православна молитва Кіпріану від порчі доводить свою ефективність вже впродовж 17 віків, що тільки показує, наскільки потужною вона є. Завдяки святому Кіпріану, кожна людина може зажити новим, щасливим життям. Молитва Кіпріану від порчі – це ваш реальний шанс згладити ситуацію!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: