Молитва до Кипріяна від порчі, як допомагає та особливості читання

Молитва до Кипріяна від порчі вважається одним з найкращих методів боротьби з поробками. У давні часи у пошані всіх християн був святий Кипріян, який здатний захистити кожну людину не лише від негативної енергії, а і від злих духів, які офіційною церквою сьогодні не визнаються. Молитва Кипріяна захищає від будь-якої порчі, потрібно лише своєчасно її прочитати, щоб забезпечити захист власного життя і злагоди у родині.

Короткий зміст:

Як допомагає молитва?

Як допомагає молитва Кипріяна?

Ця молитва являє собою не просто текст, її можна назвати розмовою з Богом, коли людина щиро просить надати допомогу, захистити у житті. Ось для чого читають цю молитву до Кипріяна:

Молитися Кипріяну можна, перебуваючи вдома перед іконою. Для багатьох людей ця ікона стає справжнім оберегом від впливу злих сил.

Як правильно читати?

Ця молитва не підходить для щоденного читання. Вона надає людині необхідний захист, знімаючи вже накладену порчу. Незважаючи на те, що вона досить велика, читати з листочка вкрай небажано, краще вивчити її напам’ять. Також з давніх часів вважається, що молитва Кипріяну від порчі ефективно впливає на дітей. Є і правила, які бажано виконувати при читанні молитви: якщо пороблено на вас, читаєте молитву самостійно; якщо на дитину, то читає молитву мати або інший близький родич.

Молитву читають у таких випадках:

Слова молитви Кипріяну

Необхідно за кілька днів до читання молитви відвідати церкву, поставивши там кілька свічок Ісусу, Пантелеймону і Богородиці. Також важливо дотримуватися посту протягом трьох днів. Утримайтеся від вживання м’ясної їжі, шкідливих звичок. Між іншим, якщо на вас порчі немає, але є вороги, то більш доцільно буде прочитати Молитву від ворогів, яка також є на нашому сайті.

Для прочитання вам знадобиться ікона Кипріяна, церковна свічка, якщо вона освячена батюшкою, то це ще краще. Якщо ікони нема, а діяти потрібно негайно, то достатньо лише воскової свічки. Взявши запалену свічку до рук, можете починати:

«Прошу Господа Бога сильного й Святого почути мою молитву. Я, раб Твій (ваше ім’я) прошу про допомогу Святого Кипріяна. Ти, святий Кипріян, силою своєю світу відомий, охрещений Святим духом. Як беззаконня раніше не творилися, так і зараз не допусти цього. Виноград не народжується, звірі не плодяться, поки ворог не покараний. Слово твоє чарівне, всі йому коряться, і я додолу схиляю голову».

Потрібно три рази перехреститися, подумки поцілувавши свічку. Наступним етапом стане прохання про прощення ваших осмислених і неосмислених гріхів:

«Прошу тебе, Господь Бог мій про те, щоб всі чари і лукавства ти до бісів лукавих відправив, людину грішну покарав, силою Своєю грішити заборонив! О, великий, сильний, могутній, прошу тебе, Боже: невіруючому віру дай, безсилого зміцни, відчайдушного виправ, та кожного, хто запитує, не відкидай».

Знову перехрестіться тричі, ставши на коліна. Якщо раптово ви відчуєте біль у голові, животі, серці — продовжуйте читати молитву, це ознаки сильної порчі, яка не хоче покидати тіло. Пам’ятайте, що як би погано вам не було, зупиняти процес заборонено. Якщо стане дуже погано, можна пити святу воду або вмитися нею. Якщо порча викачується з дитини, то використовуйте святу воду для вмивання дитини (можна вмивати все тіло дитини).

«Припадаю до тебе, Святий Кипріян, і про допомогу прошу. Якщо чаклунство у домі моєму є, лукаві біси тішаться, то нехай після прочитання цієї молитви вони назавжди з дому зникнуть, а проблеми вирішаться. Нехай злі духи окремо від цього дому купаються, заздрістю, лестощами, ревнощами, ненавистю наповнюються. Нехай злом та страхом отруюються. Прошу іменем Господа Бога мене, раба Божого (або дитину), від чорної магії захистити і від зла оберегти».

«Як вогонь собою віск знищує, так людина, що молиться, все зло і порчу проганяє. Тільки Святу Трійцю знаю, інших Богів не приймаю. Тобі, Купріян, вірую, поклоняюся, так молюся. Прошу захистити, заступити, зберегти, та лукавства чорного і чарів злих проти мене не допустити. Амінь».

Як читати для дитини?

Зняття порчі з дитини має відбуватися максимально швидко, особливо, якщо справа стосується малюків до трьох років. Зняття відбувається за допомогою церковної свічки, яку повинен тримати в руках один з батьків, ліва рука в цей час повинна бути покладена на голову дитину. Читати текст молитви потрібно тричі.

Якщо дитина ще немовля, то мама повинна тримати її на руках, в той час як тато тримає церковну свічку. Молитва настільки сильна, що часто використовується від порчі на смерть, і може не тільки врятувати дорослу людину, дитину, а і покарати чаклуна, як він на те заслуговує. Але не просіть Кипріяна карати кривдника, адже Святий сам вирішить, як йому діяти. Проханням про покарання ви лише зашкодите, адже не ви повинні приймати такі рішення, а вищі сили, яких ви просите про допомогу. Молитва до Кипріяна від порчі є потужним захистом, використовуйте її у випадках, якщо впевнені у тому, що вам вона загрожує.

Коментарі відвідувачів:

Лілія

Дуже хороша захисна молитва для тих, на кого зробили поробки. Особисто я не дуже полюбляю ходити до церкви, бо там багато тіток, які завжди чомусь починають вчити… Вважаю за краще молитися вдома, ніхто не заважає і за спиною не говорить, не каже: ти не так стала, ти не то робиш, так неправильно… Тільки я незгодна з тим, що молитва Кипріяну читається один раз. Її потрібно читати кілька днів, аж поки порча не зникне, тому що не факт, що за один раз все пройде, бажано повторити хоч три дні. Церковна свічка, свята вода, ікона — це те, що я використовую. Вважаю молитву Кипріяну універсальною, вона допомагає і від порчі і від негараздів, полоси невдач.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: