Як виконується приворот на яблуко?

Що роблять люди, якщо закохуються в тих, хто не звертає на них уваги? Деякі жінки страждають і намагаються переключитися на щось інше, і з часом у них з’являються взаємні щасливі відносини. Інші дівчата намагаються у що б то не стало зробити об’єкт свого обожнювання і пристрасті своєю власністю і звертаються до магії, щоб насильно закохати в себе бажаної людини, чоловіка або чужого одруженого чоловіка.

Зміст:

Як виконується приворот на яблуко?

Приворот на яблуко

Існує досить сильний приворот на яблуко, який вважається білою магією. У нашій статті ви дізнаєтеся про ритуали на червоне яблуко для присушки чоловіки, відгуки про результати обрядів і головне, якими будуть результати обрядів для замовника і об’єкта (жертви) обряду.

Навіщо і як

В глибоку давнину був винайдений такий вигляд магічного ритуалу, як приворот з яблуком за іконою. Хто робив такі обряди? Зазвичай це був чаклун або відьма, а потім ритуал став доступний кожному. Вважається, що через привороти на яблуко вплив йде м’яко. Яблука здавна вважалися символами любові, а їх енергетика сприяє магічним діям. Ритуал настільки простий, що навіть новачки в магії можуть його провести його в домашніх умовах. Скільки часу чекати результатів, коли виконується приворот на яблуко? Вони з’являться вже через кілька днів. Щоб ефективність обряду була максимальною, ви повинні виконати наступні умови:

Таємниці плоду кохання

Любовні приворотні чари допомогою яблука будуть ефективними, якщо ви візьмете яскравий фрукт. Приворот на червоне яблуко має супроводжуватися сильними позитивними думками та емоціями. Сам плід вибирайте без вад, красивого яскраво-червоного кольору, він повинен подобатися вам самій.

Приворотный обряд з допомогою яблука червоного кольору вибирають дівчата і жінки, коли закохуються в малознайомого чоловіка або хочуть зберегти любов чоловіка. Користь ритуалів з яблуком для дружин полягає в посиленні почуття чоловіка до дружини і, як результат, захист від його зрад і відходу з родини.

Для ритуалів з яблуком треба приготувати:

Виберіть час вдень і приготуйтеся морально. Уявіть, що ви вже досягли всього, чого хотіли. Насолоджуйтеся захопленням і захватом від майбутньої події і від зростаючої до вас любові чоловіка. Беріть плід і акуратно розріжте його на дві половинки порівну. Кожна половинка повинна бути на зрізі рівною і акуратною.

Випишіть на папір імена – ваше і коханого хлопця, згорніть її і покладіть на одну половинку яблука, а другий прикрийте. Щільно перев’яжіть хрест-навхрест фрукт стрічкою, воно має виглядати цілим і неушкодженим.

Заговорений плід треба помістити в таємне місце, яке буде освітлюватися сонцем, але при цьому його ніхто не зможете побачити. Як тільки приворотный фрукт засохне, разом з ним присушится любов хлопця.

Таким чином, приворот самостійно на яблуко можна з гарантією результату через короткий час.

Чари з іконою

Магія несумісна з символами християнства, тому їх поєднання в різних випадках призводить до конкретних наслідків і відкатах. Якщо ви все ж зважилися провести ритуал і зробити приворот на яблуко за іконою, будьте готові до можливих наслідків, а поки дотримуйтесь правил привороту на яблуко:

Про те, що ви зробили магічний приворот на червоне яблуко з іконою, не можна нікому повідомляти, тим більш вашій коханій людині. Проговорившись, ви значно послабити результат обряду. Через деякий час чекайте підвищеної уваги від хлопця, а подальший розвиток відносин повністю залежить від вас.

Яблуко з фотографією

Дуже сильний приворот на яблуко можна зробити, якщо в обряді використовувати фотографію коханої людини.

Виберіть на ринку або в саду самий красивий плід соковитого червоного кольору. Знайдіть свіжу якісну фотографію чоловіка, де він знятий в самоті. Переверніть фото і напишіть свої дату народження і офіційне ім’я. Складайте знімок до тих пір, поки не вийде маленький квадратик. Розріжте яблуко навпіл і помістіть між його половинками складене фото. Залишилося перев’язати заговорений фрукт червоною стрічкою так, щоб він виглядав цілим і неушкодженим.

Обряд на яблуко входить в число найбільш ефективних за силою впливу на іншу людину. Будь приворот може обернутися негативними наслідками, починаючи від легких неприємностей і закінчуючи важкими хворобами. Ось чому рекомендуємо подумати, перш ніж наводити любовні приворотні чари допомогою яблука.

Магічний приворот з яблуком діє близько року, після чого його доведеться повторити. Для цього з колишнього яблука треба витягти фото і спалити його, а після ритуалу закопайте яблуко в землю подалі від вашого місця житла. Як тільки заговорений плід почне гнити, приворот знову подіє.

Приворот на яблуко і свічку

Яблучних приворотів існує декілька, тому дівчата вибирають їх за обставинами. Ось ще спосіб домогтися уваги предмета зітхання – приворот на яблуці і свічках, результати якого з’являються в найкоротші терміни.

Щоб приворожити хлопця, приготуйте наступні предмети:

Щоб вийшов приворот з яблуком, дочекайтеся повного місяця і виберіть опівночі. Візьміть яблуко в руки і уявіть всю вашу силу любові до цього чоловіка. Свічки повинні бути запалені. Дія яблучних приворотів від правильного налаштування думок посилюється багаторазово. Тепер треба глибоко увіткнути в плід любові зубочистки по черзі зі словами заговору. Куди тепер подіти фрукт? Треба помістити його в таємному місці, щоб його освітлювало сонце, але при цьому ніхто із сторонніх не міг знайти. Як бачите, магічний приворот з яблуком досить простий і ефективний, якщо дотримувати правила і нікому не розповідати про проведений обряді.

Наслідки

Якщо при обряді яблуко використовувати супутні предмети і речі, ви дуже швидко отримаєте результат. Ваш партнер зверне на вас увагу, насамперед, фізичне. Тому, якщо ви хочете отримати справжню любов, вам доведеться діяти без магії, яка в будь-якому випадку є насильством над почуттями і волею іншої людини. Спочатку багатьом жінкам здається, що обряд врятував шлюб. Всі любовні привороти яблуко вважаються м’якими, але все одно мають свої наслідки і відкат. Відкат – це зворотна енергетична хвиля, сила впливу якої в кілька разів більше тієї, яку викликав зроблений обряд з допомогою яблука. Чому? У Всесвіті будь-яка дія, позитивне чи негативне, обов’язково викликає ефект бумеранга. Як це проявляється:

Відворот зняти самої досить складно, а наслідки привороту на яблуко залишаться надовго, якщо не назавжди. Про це говорять відгуки тих, хто пробував магічний обряд, нехай навіть для збереження шлюбу. Перш ніж зважитися приворожити хлопця, сто разів подумайте про наслідки, щоб не витрачати потім решту життя на отмаливание гріхів і спроби відновити собі психічне і фізичне здоров’я!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: