Як на кладовищі робиться приворот на чоловіка?

Успішне особисте життя – це одна зі сфер, яка робить нас по-справжньому щасливими. Особливо важливе значення – ця сфера життя грає для жінок. Саме тому жінки готові боротися за своє особисте щастя самими різними способами, включаючи магічні способи. Існують різні методики приворотів. Приворот на кладовищі на любов бажаного чоловіка вважається дин з найбільш трепетних і дієвих. Але для того, щоб зважитися на нього необхідно мати силу волі, та усвідомлювати на що ж ти йдеш.

Зміст:

Як на кладовищі робиться приворот на чоловіка?

Приворот на кладовищі на фото на чоловіка

Хто йде на цвинтарний приворот?

Приворот на кладовищі для чоловіків – це досить серйозне магічне захід. На нього має йти людина, що володіє сильною енергетикою. Якщо ви зважилися на приворот на кладовищі з фото, то ваша психіка не повинна засмучуватися через походу на цвинтар, ви повинні при цьому почувати себе впевнено. Це одна із запорук успіху для такого привороту.

Приворот на кладовищі днем має ту ж силу, що й проводити його в нічний час. Це значить, що не має сенсу робити для психіки додатковий стрес і відправлятися за цвинтарною землею вночі, ви можете зробити це і вдень.

Любовний приворот на кладовищі, як правило, здійснюють жінки, які остаточно зневірилися в інших способах роздобути собі любов бажаного чоловіка.

Особливості цвинтарного привороту

Привороти на кладовищі відрізняються своєю особливою енергетикою. Багато маги вважають, що цей спосіб набагато сильніше, ніж присуха або приєднання. Вважається, що в цей момент замовник виходить на зв’язок з особливо темними силами. Для того, щоб зв’язатися з ними і від замовника вимагається неабияка сила волі, енергетика. Не кожна людина витримає контакт з цими силами. Тому перед тим, як зважитися на цей ритуал гарненько подумайте, можна погуляти по кладовищу вдень, щоб перевірити на міцність свою психіку.

Але зате, якщо ви все-таки зважитеся на цей обряд, то в результаті у вас вийде провести справді потужний ритуал, який змінить ваше життя. Цвинтарний приворот набагато потужніше, тому що воля жертви, як раз прив’язується цими темними силами, які знаходяться в царстві мертвих.

Наслідки цвинтарного привороту

Якщо ви наважуєтеся на цвинтарний приворот, то вам також важливо усвідомлювати, які наслідки він може за собою нести:

Якщо, знаючи всі можливі наслідки, ви все ж таки вирішили взятися за здійснення цього привороту, то пропонуємо найпростіші з них.

Циганський приворот на кладовищі

Всім відомо, що цигани в магії знали часом більше, ніж звичайні люди. Здавна відомий циганський цвинтарний приворот. Для його здійснення вам знадобиться: сире тухле яйце, лялька вуду, щіпка солі з нової пачки.

Кажуть, що любовний приворот на кладовищі ще ефективніше проводити в святки. Адже це період, коли темні сили вільно гуляють по землі, відповідно з ними ще простіше вступити в контакт.

Циганський приворот найкраще здійснювати в убуваючий місяць. Це пояснюється тим, що цим ритуалом ви відвертаєте увагу чоловіка від всіх інших жінок і приковываете його до себе.

Отже, виберете вечір, коли місяць буде спадною. Цей ритуал проводиться в два етапи. Перший етап полягає в тому, що ви уединяетесь ввечері, запалюєте свічку і розкладаєте перед собою всі інгредієнти для обряду.

Яйце заздалегідь тримайте де-то, щоб воно пропало, з ганчірки змайструєте невелику ляльку. Ритуал з лялькою раніше був особливо ефективний, він заміняв собою фото людини.

Дві хвилини спостерігайте за полум’ям свічки, це дозволить вам розслабити свідомість і увійти в легкий транс.

Потім візьміть в одну руку ляльку, а в іншу насипте сіль. Читайте такий заговір:

«Вдень я тебе бачу, вдень я тебе чую, вдень я тебе полюбила. А ти мене возлюбишь наступної ночі. Я оселюся в твоє серце глибоко-глибоко, знайду я собі там місце, ні одну суперницю ти мене не знайдеш, тільки мене одну любити будеш. Все, що робив ти до мене, більше робити ти не зможеш, все що робив ти без мене, тепер зі мною робити будеш. День без мене, як ця сіль на свіжу рану, ніч без, та не виспатися тобі, не прийти в себе. Однією мною грезишь, ніяк без мене життя не уявляєш».

На цьому перший ритуал закінчується. Тепер візьміть полотняний мішечок, складіть туди ляльку, тухле яйце, зверху посипте це сіллю. Цей мішечок, покладіть під подушку. З ним ви повинні ночувати. Свічці, яка на столі дайте догоріти до кінця, а самі лягайте спати.

На наступний день вам потрібно з цим полотняним мішечком відправитися на кладовище. Якщо у вас на цьому кладовищі є могила родича, то відійдіть від неї якомога далі. Згадайте образ чоловіка, якого ви привораживаете, потім знайдіть перехрестя між могилами і прикопайте там цей мішечок з такими словами:

«Ні жінку, ні русалку, ні іншу циганку не бачиш, одній мені ти належиш. Улюбленого бачу, улюбленого чую, одна я його улюбленого розумію, як чоловіка, як син. Я тебе знаю, я тебе бачу коханого, ти зі мною, ти при мені. А хто око на тебе покладе, тому те яйце присниться, руки геть від мого улюбленого».

Після цього розвертайтеся і йдіть геть, не озираючись. Другий ритуал теж завершений, він вже діє після зробленого. Цей ритуал хороший ще й тим, що захищає вас яйцем від суперниць, від тих, хто зазіхає на вашого чоловіка. До речі цигани не вважають, що це чорний ритуал. По силі дії до нього прирівнюється присушка на місячну кров, але при етос зробити ви його можете самостійно. Тепер ви знаєте відповідь на питання як зробити приворот на кладовищі.

Цвинтарний приворот з фото

Приворот на цвинтарі, звичайний ритуал раніше проводився з лялькою. Магія теж стає сучасною, це означає, що на зміну ляльки вуду приходять фото. Фото дає можливість багато ритуали проводити самостійно. Фотографія жертви, робить ритуал ще більш дієвим, тому що у ній чітко укладено образ жертви.

Щоб провести такий обряд, вам знадобиться наступне: фото чоловіка, якого ви хочете приворожити, ваші волосся (достатньо буде пари волосинок),

Цей обряд уже потрібно проводити в період зростаючого місяця. Тут магія працює іншим чином, де зростаюча місяць допомагає жінці максимально сильно прив’язати до себе чоловіка. Це до речі діючий обряд для дружини, яка хоче повернути чоловіка в сім’ю, відвести його від коханки.

Коханка теж може використовувати цей обряд, щоб забрати з сім’ї одруженого чоловіка, але дівчина повинна пам’ятати про наслідки. Справа в тому, що, якщо між чоловіком і дружиною, яких хочуть розлучити присутні справжні почуття, то дія обряду може обернутися проти коханки. Так працює магія, дівчина, разлучающаяя сім’ю повинна це знати. Проти чого, а проти справжніх почуттів йти складно. У цьому разі це буде вже чорний приворот, який обертається проти самого замовника, такі наслідки. З цим не спрацює навіть сильний приворот. Приворот на кладовищі на одруженого робиться таким же чином.

Якщо ви прийняли рішення провести цей ритуал, то вам потрібно залишитися наодинці з собою. Запаліть свічку. Зосередьте свою увагу на ній. На палець намотайте власний волосок, а до серця прикладіть фото. Потім вдихніть глибоко і прочитайте такий заговір:

«Вести мені тебе за собою до тих пір, поки я сама того захочу. Увечері мені тебе водити, вдень мені тебе водити, а тобі від цього лише радість та щастя і отримувати. Ти без мене не пам’ятаєш, ти без мене не знаєш, назавжди без мене себе забудеш, і ніколи не захочеш. Якщо є у тебе що-то без мене, то більше воно тобі не цінно, тільки все, що зі мною пов’язане для тебе значення має. Білий заговір мені допоможе, чорний заговір мені допоможе, денний заговір мені на допомогу, нічний заговір сили темні зміцнять».

Після прочитання відразу ж подумки подякуйте духів за те, що вони вам надали сприяння. Підпаліть волосок і фотографію над вогнем. Загорніть волосся в фото і покладіть під подушку. На наступний день закопують фотографію по дорозі на кладовище, на саме кладовище при цьому заходити необов’язково.

Цвинтарний закот

Любовна магія штука серйозна, якщо вона колись зробила вам допомогу, то тепер ви пов’язані з нею назавжди. Якщо так сталося, що ви хочете зняти цвинтарний приворот, то зняти його можна наступним чином.

Це обряд з фотографією. Самій зняти любов можна, навіть, якщо це чорний приворот. Після проведення ритуалу з фотографією вам можуть снитися дивні сни, не бійтеся і не лякайтеся, це теж момент відпускання жертви.

Як не дивно, але сильні закоти вимагають для себе дуже мало інгредієнтів, тому їх зручно проводити самостійно, навіть, якщо це чорний ритуал. вам знадобиться тільки образ з фотографією і біла свічка.

Відворот важливо проводити в період місяця, що убуває. Місяць може допомогти відв’язати від вас жертву. У чомусь цей обряд нагадує зняття порчі. Не можна його проводити, якщо у вас залишилася любов до жертви. У цьому випадку потрібно спочатку магічним способом позбутися від своїх почуттів до жертви.

Вам потрібно відправитися ввечері на дорогу, яка в місто веде до кладовища. З собою візьміть білу свічку і фотографію жертви.

Вам потрібно встати на перехресті і запалити свічку. Потім вже можна відійти в сторону, при місячному світлі, дивлячись на фото жертви прочитайте наступний заговір:

«Якщо воля твоя мені більше не потрібна, то нехай сили зроблять так, щоб вона до тебе повернулася. Закопати нашу з тобою любов бажаю, на місяць прошу, бачу. В імені тобі моєму більше любові не знайти, в імені твоєму мені більше не знайти кохання. Тобі в імені моєму не любити, мені в імені твоєму не страждати. Чекати більше щирої любові від тебе не стану, в імені порожньо. будь вільний. Будь спокійний, сили тебе не тримають, через час ти вільний, через добу, ти не мій, я тебе не тримаю, одному собі тепер ти належиш».

Після цього гасіть свічку, різко розвертайтеся і йдіть додому. Фотографію ви забираєте з собою. Удома вам її треба спалити, так ритуал краще подіє. Так ви самостійно проведете цей простий, але найсильніший відворот. Не будьте ф очікуванні, поки відворот діє, пройде часу, скільки потрібно.

Наслідки відвороту

Іноді замовник думає, що достатньо провести відворот і все швидко владнається, зв’язок з жертвою різко обірветься. Це не зовсім так. Процес відвороту теж має неприємні наслідки, але його допомога при цьому не скасовується:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: