Як причаровувати на сіль?

Сіль — це речовина, яка здавна використовується в магії. Сіль дуже добре вбирає в себе інформацію, на неї можна читати заговір. Ритуали з їжею вважаються одними з найсильніших. Сіль хороша тим, що можна наговорити на неї заздалегідь, а потім додати в їжу.

Зміст:

Використовують цю приправу і в любовній магії. Любовний приворот на сіль, якою він може бути?

Як причаровувати на сіль?

Приворот на сіль

Правила для привороту на сіль

Приворот на сіль, щоб повернути чоловіка

Приворот самостійно на заговорену сіль провести легко. На жаль, в житті багатьох жінок бувають ситуації, коли на горизонті з’являється суперниця. Сильні жінки вибирають боротися за своє щастя, за свого коханого. Деяким допомагає отсушка, роззсорка, щоб у чоловіка зіпсувалися стосунки з коханкою. Інші дружини вибирають шлях любовного привороту, який просто зміщує фокус уваги чоловіка з коханки на неї. Щоб провести приворот на сіль на повернення чоловіка, вам знадобляться наступні інгредієнти: нова непочата пачка солі, велика сіль, одна церковна свічка, фото чоловіка, новий носову хустку. Погодьтеся, дістати такі прості інгредієнти для привороту на сіль на коханого, нескладно.

Цей любовний приворот хороший тим, що його можна проводити, навіть якщо чоловік вже знаходиться на відстані. Виберіть день в період місяця, що убуває, залишіться в приміщенні одні, так, щоб у кімнаті не було навіть домашніх тварин.

Починайте обряд з наступного: сядьте за стіл, запаліть свічку, покладіть перед собою фото чоловіка, поставте сіль і розстеліть носову хустинку. Спочатку 2-3 хвилини просто дивіться на полум’я свічки, це допоможе вам розслабити свідомість і сконцентруватися на майбутніх діях. Таким чином ви ввійдете в легке стан трансу.

Після насипте трохи солі в долоню, почекайте, поки вона стане теплою, потім прочитайте на неї такі магічні рядки:

«Від дівчат, від неї тебе відвертаю, до собі твоє серце, твою душу розгортаю. Дружину свою побач, люби її заново. Воду тобі без мене не пити, не спати тобі без мене, ні їсти. Ні хлібом, а мною однією ти харчуєшся, прив’язка на життя, прив’язка на любов. Раба Божого привертаю до себе, себе улюбленого, рідного повертаю. З твоєю допомогою, із сольною допомогою. Щоб ти не робив, весь і завжди будеш мій».

Цю жменьку солі киньте на фото, водіть пальцем по зображенню, коли доберетеся до області особи, говорите такі магічні рядки:

«Коханого чоловіка свого повертаю собі, сказати-зробити, любові пута оновити. Щоб я для нього найсексуальніша, щоб я для нього найбільш любляча була. Раба Божого (ім’я чоловіка) до серця свого повертаю».

Після цього фото і заговорену сіль потрібно загорнути в новий носову хустинку і покласти в місце, де цей предмет ніхто не зможе побачити.

На наступний день встаньте як можна раніше і візьміть ще жменьку солі з тієї ж пачки. Тепер її потрібно посмажити на сковороді, при цьому примовляючи:

«Сказати-зробити, улюбленого в будинок, в моє серце, в себе повертаю, чиста любов нас попереду».

Смажте і приговаривайте цю фразу протягом 10 хвилин. Трохи цієї солі потрібно насипати на поріг коханки чоловіка.

Цей любовний приворот на сіль повинен почати діяти приблизно через тиждень. Тепер ви знаєте, як зробити діючий сильний приворот чоловіка на сіль. Відгуки кажуть, що дія починається приблизно через пару днів, а іноді на наступний день, в рідкісних випадках — до наступного ранку.

Приворот на солі на нового чоловіка

Якщо у вашому оточенні з’явився чоловік, який вам дуже цікавий, і він ще не проявляє взаємного до вас інтересу, то можна приворожити його. За допомогою цього привороту також можна закохати в себе і одруженого чоловіка. Але завжди варто думати про наслідки своїх дій. Якщо між дружиною і чоловіком, якого ви хочете забрати з сім’ї, присутня любов, то приворожити не вдасться, і це обернеться для вас негативними наслідками, які відіб’ються на здоров’я і успіху.

Щоб провести цей обряд, треба купити нову пачку приправи, чорний маркер, білий аркуш, червону свічку, нову котушку червоних ниток.

Залишіться наодинці з собою в приміщенні. Запаліть свічку. Розкладіть все для ритуалу. Закрийте очі, зробіть глибокий вдих і видих. Чорним маркером напишіть на аркуші свої ініціали і прізвище свого коханого. Насипте в долоньку жменьку приправи і прочитайте на неї наступний текст:

«У четверговий п’ятницю дівка-баба з воріт землянки виходила на всі чотири сторони дивилася. Дивилася, виглядала собі хлопця-молодця, все, тому що була в неї наречена на виданні. Тієї нареченою була Раба Божа (ім’я). Та сиділа в землянці та щастя свого чекала. Стара дівка на дорозі і побачила його Раба Божого (Ім’я чоловіка). З собою його і повела до дівиці, що в землянці. Біла магія, з її допомогою любов швидше до них прийшла. Любові тієї множиться, між тими рабами Божими, любові тієї рости і дорослішати. Все більше її, все більш насиченою вона. Любові більше у раба Божого (Ім’я чоловіка), все миліше вона йому, все прекрасніше вона для нього. Свій, своя, чоловік та дружина. Свій, своя, не бути їм порізно, тільки разом».

Після цього жменьку солі потрібно висипати на листок і згорнути його в грудочку. Грудочку заховайте так, щоб його ніхто не міг побачити. Цей любовний приворот на сіль ще називається сільський приворот. Треба сказати, що його також можна використовувати на швидке заміжжя. Іноді цей ритуал проводять і на воду.

Приворот на сіль для зміцнення відносин

У кожних стосунках бувають періоди кризи. Чим більше люди знаходяться у відносинах, тим більше у них з’являється таємниць один від одного, тим більше втрачається чистота відносин. Щоб очистити відносини, також проводять любовний приворот. Така енергетична чистка корисна. Цей ритуал не чорний, він з білої магії, тому не несе за собою негативних наслідків.

Магія сіллю на любов проводиться наступним чином:

Треба встати рано на світанку, в період зростаючого місяця. Взяти нову пачку солі, вийти на відкритий простір. Закрити очі, зробити глибокий вдих, видих, потім потрібно прочитати наступне:

«Сильний приворот читаю, сильну любов залучаю. Раба Божа (ім’я) та раб Божий (ім’я чоловіка) в світлі помисли, чисті в помислах один одному. Будинок їх, їхнє кохання, хто не подивиться на них, той зрадіє, хто озирнеться на них, у того посмішка з’являється. Так вони гарні, бо чисті вони, їх любов міцна, їх сильна любов, любов їх яскрава».

Текст треба читати три рази, дивлячись на приправу. Потім таку приправу додавайте в їжу собі і своєму улюбленому. Приємні наслідки не змусять себе чекати. Так ви можете самостійно виправити становище у відносинах, вивести їх на новий енергетичний рівень.

Дуже важливо стежити, щоб ця сіль не попадалася іншим людям. До речі, такий обряд— прекрасний спосіб поставити захист від порчі відносин.

Приворот на любов на відстані

Якщо чоловік повинен виїхати від вас далеко і щодо надовго, то теж можна застосувати чари на солі. У цьому випадку приворот допоможе тримати любовне і сексуальне увагу саме на вас.

Для проведення цього ритуалу знадобиться одна церковна свічка і нова непочата пачка солі.

Залишіться наодинці з собою, запаліть свічку і відкрийте сіль. При свічці потрібно шепотіти на сіль наступне:

«І за морем, і за океаном згадувати про мене однієї. Я для тебе єдина. Ти бачиш мене уві сні, ти бачиш мене і наяву. Ні години не проходить, щоб раб Божий (ім’я чоловіка) не думав про рабі Божій (ім’я своє). Все вона йому сниться, все вона йому бачиться. Обряд мені допомагає, обряд на мене працює. Сказати, зробити, прийти, взяти. Про мене одного».

Після цього такий приправкой потрібно посолити їжу, якої ви будете годувати чоловіка востаннє перед від’їздом. Ще трохи такої приправки потрібно загорнути в листочок паперу і покласти в його валізу. Можна зовсім трохи посипати такий заговоренной сіллю речі чоловіка або коханого чоловіка.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: