Чорне вінчання і його результати

Численні невдачі в любові нерідко підштовхують нас на всілякі необдумані дії. Хтось взагалі опускає руки і припиняє пошуки своєї другої половинки, а деякі, щоб досягти успіху в особистому житті, вдаються до допомоги магічного небесного кола. Наприклад, провівши обряд «чорне вінчання», можна на довгий час скріпити душі людей воєдино.

Зміст:

Чорне вінчання і його результати

Приворот чорне вінчання

Звичайно, як і будь-яке інше магічне діяння, сильний обряд чорне вінчання має свої особливості і тонкощі. А можна провести чорне вінчання в домашніх умовах, і які строки настання результату цього ритуалу, ви дізнаєтеся з нашої публікації.

Суть ритуалу

Перш ніж приступати до дій, необхідно розібратися, що таке чорне вінчання. Якщо говорити більш доступним для нашого сприйняття мовою, то сенс проведення такого обряду полягає у встановленні енергетичної прив’язки між душами двох людей. Це головна мета ритуалу, який іменується чорне вінчання.

Результати магічного вінчання просто приголомшують, оскільки це не примітивна присуха або сильний приворотный ритуал, а ціла шлюбна церемонія. У цій ситуації назва діяння в повному обсязі відображає його суть. Більш того, приворот чорне вінчання за принципом приведення у дії дуже нагадує церемоніальний ритуал з’єднання душ двох людей у православній церкві. Відмінності лише в дещо спотвореному і видозміненому сенсі.

Приворот «чорне вінчання» відноситься до категорії цвинтарних магічних діянь, тому зазвичай його приводять в дію на могилі перед померлою людиною. Якщо ви сильно боїтеся подібних місць, то краще віддати перевагу іншому варіанту привороту «чорне вінчання», який представлений у цій же статті.

Чи виправдовує себе приворот чорне вінчання? Якщо прочитати численні відгуки людей, які проводили чорне вінчання, то результат їх повністю задовольнив. Звичайно, є й негативні висловлювання в бік ефективності цього магічного діяння. Але, знову-таки, щоб результат був хорошим, потрібно неухильно дотримуватися всіх рекомендацій щодо проведення такого обряду. Будь-яка необережність, неправильно вимовлене слово, зведе всю «роботу».

У більшості ж випадків результат не змушує себе довго чекати. І той чоловік, по відношенню до якого проводився цей сильний обряд, безболісно брав свою долю, і його душа надовго залишалася близько того, хто вдавався до допомоги привороту чорне вінчання. Рідше, «піддослідний» просто «ламався» під впливом сильної магії:

Деякі люди, не витримуючи такого впливу, просто спивалися або закінчували життя суїцидом. Тому, перш ніж вдатися до такого радикального методу прив’язки людини, добряче подумайте: зомбований коханий поруч адекватну або улюблений, але з іншого. Чого ви хочете насправді? Варто ламати життя іншій людині? Але, знову-таки, таке відбувається не з усіма чоловіками, а лише з тими, хто володіє великою силою волі і прагне протистояти магічним чарам.

Тонкощі магічного вінчання

Якщо описані вище приклади не переконали вас і все-таки хочете провести обряд чорне вінчання, то знайте, що цей процес вимагає чіткого дотримання послідовних дії. За відсутністю мінімального досвіду проведення подібних ритуалів, ви можете неправильно відреагувати на позаштатну ситуацію або непередбачені обставини під час приведення в дію магічної дії.

Наслідки неправильно проведеного обряду чорне вінчання можуть бути самими різними. Добре, якщо магія просто не подіє – це найкраще, що може злучити в разі помилки. У гіршому ж випадку у замовників можуть статися кармічні зміни: втрата життєвої енергії, удачі, щастя, удачі, благополуччя і інших мирських благ.

Згідно з даними неофіційної статистики, приблизно 1/5 ритуалів завершується серйозними неприємностями. Ще 1/3 задовольняє потреби замовників. Тому обряд «чорне вінчання» – це як лотерея. Проведете добре – результат буде очікуваним, помилитеся – наживетесь проблем.

Варіант ритуалу «чорне вінчання», запропонований в нашій статті, — полегшений. Навіть якщо ви зможете реалізувати його за всіма правилами, то магія такого діяння не надто потужна. Але разом з тим, і ризики вкрай низькі.

Реалізація обрядного ритуалу

Щоб самостійно провести обряд «чорне вінчання» в домашніх умовах потрібно дотримуватися кількох головних правил.

Почнемо з підготовчих заходів

Напередодні проведення чорної венчальной присушки потрібно запастися наступними предметами:

 • Вінчальні фионитовые свічки. Знадобиться шість штук – три червоних і три чорні свічки. Їх не продають в церкві. Подібні вінчальні свічки реалізовуються в спеціалізованих езотеричних магазинах та на інтернет-майданчиках. У чорній і червоній свічці присутній фионитовая крихта, яка відіграє важливу роль у подібному ритуалі.
 • Листя чорної чілібухі. Рослина, яка росте в лісах Південної Азії. Тому купити цей інгредієнт в наших краях можна тільки звернувшись в езотеричну лавку. Крім цього, в деяких аптеках зустрічається ця трава. Буде достатньо кілька гілочок такого компонента. Якщо ж вам не вдалося придбати листя чілібухі, то дозволяється замінити їх лавандою.
 • Лампадне масло. Ось цей компонент обов’язково купується в церкві або в магазинах при храмі.
 • Крім цього, магія чорного вінчання полягає у використанні двох фотознімків: і людини, по відношенню до якого проводиться приворот. На фото повинна бути тільки необхідна особистість, зображена в повний зріст. Вкрай небажано використовувати старі фотографії. Чим новіше фотокартка – тим ефективніше магія. Що ж стосується розміру фото, то він не відіграє ніякої ролі у проведенні чорної присушки. І не забудьте прихопити з собою сірники.

  Проведення обрядового привороту

  Приворот проводиться після опівночі, за добу до повного місяця. Напередодні, вдень, забороняється їсти яку-небудь їжу і вживати алкогольні напої. Після заходу сонця, перед тим як вирушати на цвинтарі, потрібно прийняти гарячу ванну.

  Перед виходом зберіться з думками, ще раз подумайте про свою мету про коханого, візьміть всі необхідні для обряду предмети і вирушайте в дорогу. Ритуал проводиться на могилі людини, ім’я чи прізвище якого збігається з ім’ям або прізвищем вашого обранця.

  Прийшовши до потрібного місця, зверніться подумки до небіжчика і попросіть у нього дозволу провести ритуал. Якщо після свого прохання ви не відчуєте на душі тривогу, то можете приводити у дійстві магічне діяння.

  Інструкція проведення обряду «чорне вінчання»:

 • Розкладаємо свічки з двох сторін від могилки.
 • По центру кладемо фотознімки: своє фото зліва, а коханого – праворуч.
 • Поверх зображень розсипаємо листя чілібухі (або лаванди).
 • Далі беремо ніж і не глибоко проколюємо їм палець. Капаючи кров’ю на свій фотознімок, вимовляємо такий заговір: «Стою перед померлим (ім’я людини) і прошу допомоги. Заклинаю власною кров’ю, прошу темні сили про допомогу та душу покійного закликаю. Дай мені те, що я прошу. Натомість забери 3 роки мого життя. Наскільки я люблю людини (ім’я коханого), настільки нехай і він до мене прикипить!».
 • Після цього потрібно окропити фото коханого, вимовляючи такий магічний текст: «Нехай долі наші переплітаються. Нехай він (ім’я коханого) відчуває до мене те, що я відчуваю по відношенню до нього. Нехай він (ім’я коханого) починає прикипати душею до мене. Зараз стою перед тобою прошу. Нехай скоро все станеться. Так буде так!».
 • Після того, як буде виголошена заговір, потрібно полити лампадным маслом всі предмети, які викладені на могилі. Використовуючи сірники, підпалюємо всі складові обряду.
 • Дивлячись на вогонь, пропонуємо свої бажання і уявляємо, як скоро все зміниться.
 • У завершенні обряду потрібно подякувати небіжчика і темні сили. Обов’язково залиште на перехресті кладовища відкуп. Це може бути кілька монет, шматочок сирого м’яса і трохи води. Завдяки цьому можна уникнути негативних наслідків з боку чорної магії.

  Варіант для тих, хто боїться кладовища

  Багато людей відчувають до кладовища дуже неприязні відчуття. У деяких людей страх виникає навіть при одній думці, що їм доведеться йти вночі на кладовище. Для таких цілей існує спеціальний обряд, який можна самостійно проводити вдома.

  Головна умова такого обрядного діяння – крім замовників в будинку ніхто бути не повинно. За відсутність такої можливості потрібно хоча б робити цей ритуал в гордій самоті, щоб ніхто не заважав.

  Дочекавшись півночі, сідаємо за стіл, застелений чорною скатертиною, і викладаємо перед собою листя чілібухі (або лаванду). Щоб зробити ритуал «чорне вінчання» в домашніх умовах, треба взяти будь-який біологічний матеріал людини, по відношенню до якого проводиться це діяння. Це може бути волосся, ніготь або війки. Кладемо біологічний матеріал до листя чілібухі і перемішуємо всі компоненти.

  Далі треба взяти фото і покласти їх на стіл: своє фото кладемо зліва, а знімок коханого – праворуч. Тепер потрібно посипати вийшла трав’яний масою разом з біологічним матеріалом фотознімки.

  Поруч з фотографіями встановлюємо дві свічки і одягаємо на них нові обручки. Після цього підпалюємо свічки і вимовляємо такі магічні слова:

  «Разом ми з тобою нерозлучні, як лебеді, вірні одне одному. Будемо робити все одне для одного, і не зможемо розійтися і розбігтися по різних кутах, як кішка з собакою. Зануримося в щиру любов разом з тобою і розділимо щастя на двох!».

  Під час виголошення цих слів потрібно думати про коханого і представляти, як скоро ви зможете бути з ним разом.

  Далі потрібно зробити якусь магічну підробку. Загортаємо засипані листям фотографії та щільний папір чорного кольору і зав’язуємо їх стрічками цього ж відтінку. Після цього закопуємо отриману підробку в одному місці.

  Головне – носити заговорені персні. В іншому випадку ефективність проведеного обряду зводиться до мінімуму. Навіть самий досвідчений маг не в силах зробити потужний приворот, якщо ви не будете дотримуватися правил його реалізації в життя.

  Як він працює і скільки діє

  Діє цей обряд, як і церковний. Єдина істотна відмінність у тому, що церковний ритуал вінчання благословляється Богом, а цвинтарний – Сатаною. Ні для кого не секрет, що при взаємодії з темними силами кожен чоловік повинен заплатити певну ціну. У цьому випадку обряд діє в обмін на душу і життєву енергію людини, який приводить в дію це магічне діяння.

  Якщо ж подружжя вінчають в церкві, то це гарантія того, що їх сім’ю будуть охороняти Ангели хоронителі і божественні сили. Коли ж вінчання відбувається через кладовище, то ви прирікаєте себе тільки на одні відносини. І навіть якщо вони у вас не складуться, то з іншими людьми ви не зможете побудувати відносини до тих пір, поки сила чорного привороту не завершиться. Навіть чорний маг не в змозі порушити цю клятву перед мерцем.

  Як проявляється на людину обряд чорне вінчання? Ознаки такого діяння проявляються в відношенні приворожену людини: він починає проявляти свої теплі почуття, надавати всілякі знаки уваги. Може навіть статися й таке, що через кілька днів після проведення ритуалу, у привороженных людей змінюється життєва позиція, і вони пропонують своїй другій половинці узаконити стосунки.

  Скільки працює чорне вінчання? Так, воно дуже ефективно, і якщо брати за основу теоретичні дані, то діє такий магічний приворот протягом усього життя. Однак, будь-маг скаже вам, що нічого вічного не існує, тому цей обряд близько 10 років. По закінченню цього часу почуття починають слабшати.

  При бажанні можна знову повторити магічний ритуал. Однак, варто гарненько подумати, адже ви платите за нього темним силам своєю життєвою енергією. Буває так, що після закінчення терміну придатності» чорного вінчання люди просто звикають один до одного. У такому разі необхідності підживлення взаємин від цвинтарної сили немає.

  Чи можна позбутися від магічного привороту?

  Можна зняти чорне вінчання? Це питання цікавить практично будь-якого непрофесійного чаклуна, який хоче вдатися до снаги магічного небесного кола. Зняти інші привороти – не складно, а ось з цим обрядом справи йдуть трохи складніше.

  Наслідки від ритуального привороту «чорне вінчання» і полягають у тому, що позбутися від нього практично неможливо. Але якщо ж ви зустріли нового коханого, а приворожених чоловіків людина не дає вам проходу, то має сенс звернутися за допомогою до висококласного магу. Причому, інші чаклуни не підходять. Про допомогу потрібно просити іменного чародія, який приводив у дію це діяння.

  У тому випадку, якщо ви самостійно проводили ритуал, то потрібно відшукати мага, що володіє великою силою.

  Пам’ятайте, ритуал «чорне вінчання» — це один з найбільш потужних приворотів. Тому перш ніж вдаватися до його допомоги, гарненько подумайте. Варто жертвувати своєю душею і життєвою енергією заради кохання?

  Сподіваємося, ці поради допоможуть вам реалізувати поставлене завдання найкращим чином. Бажаємо вам взаємної любові. Удачі!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: