Привороти з допомогою паперу

Існує багато способів привернути до себе людину. У любовній магії знайдеться все, що душі завгодно. І приворот на папері існує. Причому, якщо вірити приказці, що все, що написано пером не вирубаєш і сокирою, то це означає, що це один з найбільш дієвих приворотів. Але щоб він спрацював на всі сто відсотків необхідно знати нюанси проведення цього магічного ритуалу.

Зміст:

Привороти з допомогою паперу

Приворот на папері

Як працює приворот на папері?

Заговір на папері або приворот передбачає, що коли людина пише заклинання, він входить в особливий енергетичний стан, і як раз в цьому стані і відбуваються дива.

Існує багато ворожінь на папері, в одному з них використовується кров людини того, що пише приворот. Це посилює дію ритуалу. Вважається, що кров частіше використовується в привороти чорної магії. Приворот чорної магії тягне за собою певні наслідки, тому перш ніж його застосовувати обов’язково добре все обміркуйте.

Крім цього є правила, які необхідно дотримати, щоб приворот на папері мав ще більшу дію.

Правила для посилення привороту

Обов’язково дотримуйтесь наступних правил, якщо ви хочете, щоб любовний приворот подіяв на всі сто відсотків:

 • Ви повинні бути абсолютно впевнені в тому, що заговір, який ви читаєте, допоможе вам на всі сто відсотків. Віра тут має велике значення. У вас не повинно бути ніяких сумнівів. Якщо хоч одне ваше дію або слово буде мовлене без абсолютної віри, магія «це відчує» і не стане працювати на вас.
 • Перш ніж читати заговір безпосередньо в ритуалі обов’язково прочитайте його перед ним кілька разів. Перевірте себе на те, наскільки добре ви розумієте, що ж написано в тексті. Там не повинно бути жодного слова, яке не розумієте. Проникнетеся також і сенсом заговори, тільки тоді він подіє.
 • Зробити заговір на папері на хлопця краще в день, коли місяць росте. Таким чином, приворожити до себе коханого хлопця допоможе ще і сила місяця. Адже вона повелителька жіночої енергії. Якщо ви заручитися її підтримкою, то шансів отримати взаємну любов буде більше.
 • Приворот на папери на любов пишіть з чистим відкритим серцем. Чим чистіші будуть ваші емоції в цей момент, тим простіше буде викликати взаємність у людини, яка подобається. Більш того врахуйте, що швидше за все, в якості взаємного почуття ви отримаєте те, що передаєте в момент заговору.
 • Ситуації, де потрібен приворот на папері

  Приворот на папері любов – це універсальний любовний приворот. Це означає, що його можна використовувати для самих різних життєвих ситуацій:

  Приворот на папері № 1

  Зробити сильний любовний приворот на хлопця можна наступним чином. вам знадобиться чистий, новий блокнот, одна нова свічка червоного кольору, нова кулькова ручка червоного кольору.

  Вважайте, що ритуал починається з вибору блокноти, ручки і свічки. Вибирати всі ці предмети потрібно з душею. Вже вибираючи всі ці предмети дуже важливо, щоб вони вам подобалися. Бажано, щоб у блокноті теж були червоні кольори, тоді в усіх предметів буде загальна енергетика.

  Звільніть простір для ритуалу. У кімнаті не повинно бути сторонніх людей і тварин. Вимкніть також всі електроприлади, які знаходяться в кімнаті. Запалюйте свічку, сідайте на підлогу або за стіл. Покладіть перед собою блокнот і ручку. Перше, що потрібно зробити — це розслабити свідомість, як увійти, ніби в стан трансу. Для цього потрібно всього три-чотири хвилини дивитися на свічку. Коли ви помітите, що в голові практично не залишилося думок, а образ полум’я свічки, наче заповнить собою всю кімнату, значить потрібно починати писати заговір. Підготуйте заздалегідь його на папірчику. За допомогою ручки переписуйте наступні слова в чистий блокнот:

  «Я раба Божа (ім’я), схиляюся перед рабом Божим (ім’я хлопця), подобається він мені, як раніше не подобався жоден чоловік, не виходить він з мого серця, заповнив його собою. Куди б я не йшла, бачу образ свого коханого. На будь-якого іншого чоловіка я глянула мені все ввижається образ мого коханого. Не відв’язатися мені від нього, не відписатися. Ночі і дні безперервно моє серце йому пише і розповідає про свою любов. Вже, якщо мені не відв’язатися від нього, так я зроблю так, що він до мене причепиться. Причепиться, як душею, так і тілом. Напис йому на напиши, на нім напишу, йому напишу. Почує, побачить, що за мною піде, тільки за мною одного, ніхто йому такого щастя не принесе. Хто ворожить, той і любить, хто ворожить, той і править. Приворожился і в мене закохався».

  Коли будете писати, то вкладаєте в це максимальна кількість енергії. Відкривайте своє серце обранця з кожним словом. Уявіть, що кожним словом на аркуші паперу ви створюєте теплі люблячі стосунки зі своїм обранцем.

  Після того, як текст буде написаний, закрийте блокнот, притисніть до свого серця і скажіть наступні слова:

  «Скільки свічок мені потрібно спалити, щоб ти прийшов до мене?»

  У цей момент прислухайтеся до внутрішнього голосу, прозвучить число свічок. Від одного до десяти. На наступний день вам потрібно купити стільки, скільки потрібно червоних свічок. Паліть їх все по порядку, тільки дотримуйтеся техніки безпеки.

  Так можна приворожити хлопця на папері. Блокнот зберігайте у себе під подушкою. Червоною ручкою можете писати в звичайному житті, але більше нікому не давайте нею писати, ви повинні бути її єдиним господарем.

  Цей приворот на папері коханої людини вступає в дію відразу. Результати дають про себе знати майже через пару тижнів.

  Приворот на папері з кров’ю

  Є ще один сильний приворот на звичайному папері, він з кров’ю. Вважається, що любовний ритуал, де використовується кров володіє дуже потужною енергетикою. Якщо дівчина прив’язує до себе хлопця кров’ю, то він буде відчувати до неї дуже сильну пристрасть і прихильність. Іноді така прихильність може здатися дівчині навіть занадто нав’язливою. Так, що гарненько подумайте перед тим як використовувати цей приворот.

  Якщо ви все-таки вирішили його робити, то для його виконання вам знадобиться: чистий листок паперу, білі нитки, пара нових свічок, нова швейна голка, спирт, шматочок вати.

  Робити ритуал потрібно на зростаючий місяць. Знову-таки звільніть приміщення від людей і домашніх тварин. Запаліть свічки. Розслабте свідомість тим, що будете кілька хвилин дивитися на свічки. Покладіть перед собою аркуш паперу. Обробіть швейну голку спиртом і проколіть нею палець. Потім кров’ю з допомогою голки напиши на аркуші своє ім’я та ім’я свого коханого. Його ім’я і своє ім’я обведіть в коло. Коло посередині проткніть голкою, нехай вона залишається там, поки ви будете читати такі слова:

  «В серці твоєму кривавою раною высвечиваюсь. Рана та залечиться може тільки при одній умові, якщо ти будеш поруч зі мною. Кривавими пристрасними узами ми з тобою пов’язані. Зробити нічого проти мене не зможеш, так і не захочеш, а тому що любити мене більше за життя будеш. Я написала своє ім’я в твоєму серці, так і ти напиши своє ім’я в моєму. Бути пов’язаними нам узами, узами любові світлими, узами пристрасті кривавими. Як сказано так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Після цього візьміть білі нитки і обмотайте ними листок, на якому написані імена. Покладіть цей листок під подушку і не виймайте його звідти протягом тижня. Так можна дуже легко приворожити кохану людину за допомогою крові. Але пам’ятайте, що приворот з кров’ю має в собі темні сили, це більше чорний приворот. А чорний приворот на листі звичайного паперу несе за собою неприємні наслідки.

  Наслідки привороту

  Якщо ви хочете зробити чорний приворот на папері з кров’ю, то врахуйте, що після цього можуть проявитися такі наслідки:

  Тепер ви знаєте, що приворот на крові з папером — це серйозний магічний крок, перед виконанням якого потрібно все гарненько обдумати. Приворот на папері, на хлопця робіть, тільки, якщо ваша любов до нього перевірена часом. Сильний приворот на звичайному папері легко можна зробити у себе вдома.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: