Як приворожити коханого на одяг?

Одяг, яку людина носить на собі, дуже сильно просочується його енергетикою. В результаті такого одягу виходить ідеальний предмет, на який можна причаровувати людини. Якщо ви вирішили зробити приворот на одяг, то важливо, щоб він був проведений за всіма правилами, тільки тоді він подіє.

Зміст:

Як приворожити коханого на одяг?

Приворот на одяг

Коли роблять приворот на одяг?

Приворожити на одяг можна в таких життєвих ситуаціях:

Правила проведення привороту

В яких ситуаціях застосовується приворот на одяг, ви тепер знаєте. Існують також загальні правила, які дозволять зробити приворот максимально ефективним. Ці правила такі:

 • Найважливіше правило полягає в тому, що ви повинні бути абсолютно впевнені в тому, що цей приворот вам допоможе. Якщо ви робите ритуал «для галочки», то ніякого сенсу в ньому немає. У вас має бути чіткий фокус на результат. Тільки в цьому випадку приворот спрацює.
 • Важливо також вибрати правильний час для проведення ритуалу. Це має бути період зростаючого місяця. Таким чином, ви як ніби заручаетесь підтримкою зростаючої місяця, вона росте, росте і сила вашого привороту.
 • Якщо якесь слово в привороте вам незрозуміло, то обов’язково з’ясуйте його значення до того як почнете проводити ритуал. У кожному слові заговору криється сакральний сенс, і чим більше ви будете знати, що несе в собі слово, тим більше ви будете вкладати енергію в слова.
 • Приворот, щоб повернути чоловіка

  Якщо сім’я зараз перебуває в кризі, пішов чоловік, то можна з допомогою привороту на одяг виправити ситуацію. Ця заговір і ритуал налаштує мислення чоловіка так, щоб він згадував приємні моменти, щоб улюблений згадав найкращі часи вашої любові, щоб чоловік повернувся.

  Щоб провести приворот на одяг вам знадобиться: три церковні свічки, сорочку чоловіка, яку він носив частіше всього, нова пачка кухонної солі.

  Це сильний приворот, біла магія, де використовується ще й сіль. Це речовина чудово вбирає в себе інформацію, тому з неї будь-магічний ритуал буде ще більш сильним.

  Вам потрібно залишитися на самоті, щоб приворожити по одязі. Зробіть так, щоб в кімнаті були вимкнені всі прилади електроенергії, а також там не було навіть домашніх тварин.

  Сідайте за стіл. Запаліть свічки. Перед собою покладіть сорочку коханого і пачку солі. Перші дві хвилини просто дивіться на свічку, щоб увійти в легкий транс. Потім візьміть сорочку коханого і почніть її нюхати. Вдихайте в себе аромат вашого улюбленого чоловіка і згадуйте найкращі моменти сімейного життя. Коли вам здасться, що цей аромат знаходиться всюди, зупиніться. Візьміть і нової пачки жменьку солі і покладіть її на мову. А потім солоним язиком лизніть одяг і скажіть наступний сильний заговір:

  «Скільки ходиш, скільки бродиш, а до мене повернешся. Спогади про мене, як рана на твоєму тілі. Та рана без мене кровоточить, та рано поряд з іншого болить, ніби на неї насипали сіль. Є один спосіб залікувати ту рану. Кинути її і прийти до мене. Любити не її, а любити одну мене. До себе не тебе повертаю, я до себе любов твою повертаю, а вже за нею і ти до мене, як на ниточці притянешься. Коханий мій, тільки зі мною тобі щастя. Я тебе на себе одягаю, без мене тобі не бачити нічого. Тільки зі мною щастя, тільки зі мною однією любов і пристрасть неземна, кров’ю до мене прив’язаний до мене одного».

  Таким чином, у домашніх умовах ви проводите цей любовний ритуал на повернення чоловіка. Якщо ви вклали в ритуал максимальну кількість енергії, кохання, то дуже скоро улюблений кине нову дівчину і повернеться в дім. Такий любовний ритуал діє як прив’язка, це сильний ритуал, який потрібно робити лише один раз. До речі ідеально робити його в повний місяць. Приворот на чоловіка на його одяг діє практично відразу.

  Приворот на одяг і воду

  Цей любовний приворот на одяг краще використовувати, якщо у вас ще немає відносин з чоловіком, який вам дуже подобається, але ви б цього дуже хотіли. За допомогою води цей приворот розігріє інтерес у обранця до вас. А сила саме цієї заговору допоможе дістати з Всесвіту самі тонкі енергії ніжності, з яких і почнеться ваше знайомство.

  Щоб провести цей любовний приворот на чоловіка: потрібна одна свічка з церкви, предмет одягу обранця, склянку чистої води. Якщо вода буде ще і з джерела, то це тільки посилить заговір.

  Приворот на хлопця, на його одяг проводиться в повний місяць або на зростаючий місяць. Краще виберіть для цього один з жіночих днів. Це може бути середа, п’ятниця або субота. Найкращий час доби – це сутінки, коли день переходить у ніч.

  Потрібно залишитися в пмещении наодинці з собою. Запаліть свічку. Перед вами має бути склянку води і покладіть предмет одягу. Подивіться кілька хвилин на грящую свічку, щоб очистити свідомість і увійти в легкий транс. Згадайте образ чоловіка. Усвідомте, які почуття вона у вас викликає. Те, що ви зараз відчуваєте до нього, він теж буде після ритуалу відчувати до вас. Тому, постарайтеся налаштувати себе на любов, пристрасть, ніжність, турботу. Після цього отпейте ковток води і потрібно читати наступний заговір:

  «Як водиця моє горло очищає, мою душу лікує, так і я вилікую так зроблю щасливою душу раба Божого (Ім’я чоловіка). Стане він ходити за мною по ниточці, мотузочці, одну мене перед собою бачити буде, зі мною однієї бути щасливим захоче. Як води щастя він зі мною однією нап’ється. Я одягну на себе одяг мого милого, так в його голову чином уявним і ввійду. Серце того хлопця я до себе приворожу. А якщо захочу, то і чоловіка з нього для себе зроблю. Зробити з цим нічого не зможе, та й не захоче, а тому що любити мене буде так, як ні одну в житті жінку не любив. Я на себе цієї ночі не його одяг одягну, а любов його одягну на себе, та так в ній і залишуся».

  Після цього склянку води допейте до кінця. А сорочку цього чоловіка одягніть на себе. вам потрібно спати в ній протягом тижня. Якраз по закінченню цього терміну і почне діяти любовний ритуал. Звичайно, сорочку людини, який вам не дуже-то і знаком дістати буде не так легко, але можливо. Зробіть це, ритуал працює дуже сильно.

  Наслідки привороту

  Таким чином, може повернути чоловіка в будинок не тільки дружина, але й чоловік дружину теж. Але магія, як правило, цікавить частіше жінок, а не чоловіків. Наслідки привороту ви почнете помічати вже через тиждень або два тижні. Приворот на одяг, наслідки:

  Ось такі бувають білі привороти на його одяг. Чим більше енергії ви будете вкладати в ритуал, тим краще він спрацює.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: