Приворот на відстані по фото

Кожна жінка хоча б раз у житті, втрачала коханої людини, але не кожна була готова боротися за свою любов до кінця. Якісний приворот на відстані, здатний творити чудеса. Навіть затяті скептики стверджують, що краще спробувати хоча б раз вплив приворотів, ніж шкодувати все життя про своєї втраченої любові.

Зміст:

Приворот на відстані по фото

Приворот на відстані

Підготовка до привороту

З давніх часів, магічними молитвами і обрядами, користувалися дівчата різних країн, щоб повернути свою втрачену любов. У середньовіччі, з магічних властивостей, притаманних слабкої статі, нарікали дівчину відьмою і спалювали на вогнищі. Такі розправи тривали до 1860 року. За підрахунками істориків, за період XVI-XVII століть, стратили понад 200 тисяч невинних жінок.

У сучасному світі, мати магічні здібності, десь навіть престижно. Багато екстрасенси успішно користуються своїм талантом і непогано на цьому заробляють. Але сьогодні ми поговоримо про нескладних магічних ритуалах, які під силу будь-якій жінці. Ви зможете самостійно, безкоштовно і без допомоги чаклунів, виконати простий приворот, коли ваш улюблений буде від вас на відстані.

Щоб дізнатися, як приворожити коханого на відстані, звернемося до перевіреного способу, приворот з фото. Для цього нам знадобиться фото чоловіка, що відповідає таким характеристикам:

Безліч буває варіантів, як приворожити хлопця на відстані самостійно за допомогою фотознімка. Для цього використовується чорна і біла магія. Чорна прив’язка дуже небезпечна, а часом навіть смертельна, шкідливо впливати на об’єкт привороту зможе тільки біла магія. Але для себе ви повинні самі підібрати, який приворот хлопця на відстані буде більш ефективним для вашої ситуації. Наступний перелік любовних ритуалів об’єднує те, що:

Також, успіх привороту чоловіка на відстані, буде залежати від правильно обраної дати і терміну проведеного обряду. Розрізняють два виду: жіночого і чоловічого днів. З наміром приворожити чоловіка, краще вибрати період з понеділка на вівторок або з четверга на п’ятницю. Щоб приворожити дівчину, добре діє середовище, або суботній п’ятничний день.

Ефективні привороти по фотознімку

Кажуть, що дія любовного привороту, залежить від сильного бажання і віри в магічну дію. Тому на початку, сконцентруйтеся на людину, яка вас цікавить, подумки спроектуйте перед собою цього чоловіка або жінку.

Приворот з червоною ниткою

Для магічного обряду нам знадобиться, фото хлопця, якого ви збираєтеся самостійно приворожити, своє фото, голка з червоною ниткою і свічки. Всі привороти, виконуються після заходу сонця, при свічках. У повній тиші, сідаємо за стіл, розклавши на ньому фотографії з вашими зображеннями. Потім чорною ручкою, напишіть на обрате свого фото, ініціали та дату народження судженого, а на обрате його фотознімку, напишіть свої дані. У звичайну голку, протягуємо червону нитку і обережно зшиваємо знімки, по краях зав’язавши вузлик. Під час зшивання потрібно читати заклинання:

«Я зв’яжу тебе раба Божого (ім’я) зі мною рабою Божою (ім’я) незламними узами, Амінь».

Промовляти заклинання можна поки не закінчите зшивати куточки, далі нитка обривається. Потім беремо чистий конвертик, ложем в нього фотографії та запечатуємо. На стику конверта з допомогою гарячого воску на свічках, робимо крапы і промовляємо:

«Запечатала тебе раба Божого (ім’я) зі мною разом рабою Божою (ім’я) від будь-якого відвороту, від зловісного порчі».

Заговорені фотографії слід заховати, і зберігати в надійному місці.

Такий приворот на відстані можна зробити для одруженого коханця, щоб домогтися від нього взаємної любові. Цей сильний спосіб, добре діє на повернення колишнього чоловіка, який пішов до іншої.

Заговір на волоссі

За допомогою цього способу, ви зможете дізнатися, як приворожити коханого на відстані, використовуючи свої волосся. Коли дуже подобається людина, але немає можливості ближче з ним поспілкуватися, заговоривши його фото на своїх волоссі, вам вдасться швидко привернути його до себе назавжди. Потрібно буде заздалегідь заготовити фото коханого, яке відповідає всім параметрам зазначеним вище. Потім відрізати клаптик волосся і помістити їх в скляну ємність.

Обряд потрібно проводити в умовах повної тиші. Запаліть свічки і розставте їх навколо фотографії. Далі приступайте до волосся, їх потрібно підпалити і гарячий вогонь додати чорного перцю і корицю. Все це потрібно повільно розім’яти в порошок і в процесі проговорювати:

«Прив’яжу тебе (ім’я) до себе (ім’я) навічно, нерозривним вузлом своїм».

Заклинання проговорюється, поки готується порошок з волосся. У приготовлену суміш, додаємо води і розмішуємо. Отриманим зіллям, швидко зафарбовуємо рот і очі людини на фотознімку і ховаємо в таємне місце.

Ворожба на крові

З давніх часів, самі могутні магічні церемонії, вимагали жертовної крові, яка має енергетичні сили. Саме тому, ворожба на крові це самий сильний приворот свого улюбленого людини на відстані. А якщо зробити такий потужний обряд на різдво, то магія любові подвоїться.

Приворот з кров’ю

Перед тим як переступить до привороту, розставте товсті свічки на невеликій відстані по колу, запаліть їх і сідайте в коло. По центру потрібно покласти фото чоловіка і запалити одну маленьку свічку, яка буде символізувати ваше бажання і любов до цієї людини. Зробивши невеликий прокол пальця, треба сказати:

«Моїй крові нап’єшся, у владу віддаєшся мені. Будеш слухати тільки мене, робити те, чого хочу я. І відтепер для тебе, госпожою буду я».

Після, кров з пальця, повинна впасти на фото. Повторюючи заклинання, ножем, накресліть на фотографії решітку. В кінці, заговорена фотографія загортається в чисту, білу тканину. Найкраще місце для зберігання, покласти собі під подушку або під ліжко.

Але слід пам’ятати, що від такої заговору на крові, чоловіка можуть не врятувати ніякі закоти. Тому, перед тим як використовувати цей спосіб, добре подумайте і переконайтеся, чи потрібен вам цей чоловік, і ви хочете бути з ним все життя.

Приворот на місячні

Найсильнішими серед усіх любовних ритуалів на відстані вважаються привороти на фото під час менструального циклу. З допомогою власної крові приворот на відстані, дозволяє закохати в себе людину, зробивши заговір на фотографії. У період, коли починаються місячні, потрібно набрати свою кров в невелику ємність. У колі з п’яти свічок, покласти фото улюбленого і вивести на знімку кров’ю своє ім’я. Якщо виявилося, що немає фотографії людини, якого ви хотіли приворожити, можна зробити приворот на відстані без фото. Для цього використовуйте чистий аркуш, який підпишіть потрібним ім’ям і намалюйте на ньому людську фігуру. На такий портрет потрібно також нанести своє ім’я та прочитати магічне заклинання:

«Я тебе заклинаю (ім’я), заклинаю твоє серце, заклинаю твою душу, власною кров’ю. Люби мене завжди і будь зі мною завжди. Щасливим будеш ти, щаслива буду я».

Прочитавши магічне заклинання, потрібно заховати фото під подушку і думати про коханого. Перед сном покличте коханого чоловіка в свій сон. Коли він присниться, важливо запам’ятати що відбувалося уві сні. Дуже хорошим знаком буде приємне сновидіння, де ви відчуєте, що цей чоловік належить тільки вам. В такому випадку, приворот спрацював, потрібно дочекатися, коли коханий прийде до вас. Якщо уві сні чоловік був далекий від вас або знаходився на великій відстані, то краще повторити обряд або зачарувати чоловіка, під час наступного менструального циклу, через місяць.

Привороти на свята

У всі часи, вважалося, що найкращий час для ворожіння та приворотів, є особливі дні і свята. Магічними силами володіють січневі свята, а для того щоб самостійно приворожити свого коханого на відстані, привороти роблять на різдво. Магічною властивістю володіє і святий день Пасхи. Якщо вміло скористатися магією напередодні святкового дня, то приворот улюбленого на відстані буде дуже успішним.

Приворот на Великдень

Під час великоднього привороту, можна попросити у святих ангелів допомогти приворожити коханого хлопця. Крім того, що цей спосіб є сильний приворот улюбленого на відстані, таке приворожение відмінно підходить і для чоловіків і для жінок.

Найсильніший обряд, здійснюється на свято Пасхи, на зорі. Заздалегідь потрібно приготувати церковну свічку і фотографію коханої. На столі перед фотографією запалюють свічку і звертаються до всіх святих такими словами:

«У цей пасхальний і святий день, я прошу ангелів і всіх святих. Прошу допомоги у вас, щоб полюбив мене (ім’я) і любив вічно, поки смерть не розлучить нас».

Можна проговорити це магічне заклинання три рази, потім загасити свічку, залишки і віск потрібно закопати в землю або викинути у воду. Якщо зателефонувати коханій людині протягом декількох годин і на дзвінок відгукнутися, то приворот подіяв, і вам вдалося привернути його увагу.

Різдвяні привороти

Різдвяний приворот самий дієвий і ефективний. Його використовують, щоб закохати в себе навіть незнайому людину. Така сильна магія може приворожити одруженого чоловіка або заміжню жінку. Такий швидкий спосіб, здатний сильно прив’язати коханого хлопця або дівчину, навіть якщо ви давно розлучилися, і немає взаємної любові. Може повернути дружину або чоловіка, який пішов до іншої людини, тому в сім’ю.

Всю різдвяну тиждень, можна здійснювати ворожіння, а в день різдва, слід приступати до привороту. У домашніх умовах, приворот на відстані можна зробити за допомогою воску. Знадобиться фото будь-якого розміру, чистий носовичок і дві свічки, попередньо принесені з церкви. Після опівночі, укладіть на фотографію хустку в центрі столу, при цьому нікого не повинно бути вдома. Візьміть дві свічки та погрійте руками віск для розм’якшення, так щоб дві свічки можна було сплести в одну. Поставте сплетені свічки навпаки фотографії з коханою людиною і запаліть. При цьому слід читати заговір:

«Сила різдвяної магії, прошу, допоможи мені. Коханого (ім’я) привороти до мене. Нехай коханий (ім’я) до мене постукає, наша любов назавжди з’єднається».

Заклинання читають, поки не догорять свічки. Таким способом вдасться приворожити хлопця на великій відстані, навіть якщо він знаходиться в іншій країні. В цьому допомагає сильний дух різдва.

Приворот на солодку любов

В цьому обряді використовують мед. Він володіє дуже сильною енергетичної здатністю склеювати розбиті серця. За допомогою меду, розгорається сексуальна енергія і бажання людини, яка вам доріг, але помітно охолов до вас. Щоб прибрати остуду і повернути колишню пристрасть, скористаємося одним із способів білої магії, приворот хлопця на відстані з заговоренным медом.

Перебуваючи на самоті пізно вночі, при свічках, потрібно поставити фото з улюбленим і запалити поруч ще одну свічку. Поруч поставте маленьку посудину з медом. Це може бути невелика скляна баночка, яку потрібно буде презентувати як подарунок коханій людині. Нахиліться над баночкою і заговорюйте мед такими словами:

«Мій медочек, солоденький клейочек, склей мене навіки з милим (ім’я). Приклей навіки, сладкою любов’ю і тепер все життя буду я з тобою».

Під час заклинання уявляйте перед собою образ хлопця. Повторюйте слова до тих пір, поки не згорить свічка, а останній раз обговорить ці слова на фотографію коханої.

Таке заговорене солодке зілля, ваш коханий повинен неодмінно спробувати. Можна подарувати мед, а можна змусити з’їсти мед під час чаювання. Але важливо, щоб мед з’їв тільки той, хто вам потрібен.

Щоб використовувати медовий приворот хлопця на відстані, потрібно відшукати білі сорти меду, квітковий або липовий. Для того щоб приворотить хлопчика на відстані, така магія спрацює тільки на місяць. В такий чарівний час, на новий місяць, приворот виходить сильний і без наслідки. Крім того, діє магія до наступного молодика, а повторювати привороти, можна на кожен новий цикл місяця.

Медовий приворот без фотознімку

Роблять цей сильний приворот на відстані без фото судженого. Спочатку необхідно запалити свічку і на вогні палити мед, при цьому заговорюючи його словами, читаючи такий текст:

«Мед мій таїть і нудиться, (ім’я)повинен в мене закохатися. Як тільки мед мого тіла торкнеться, любов (ім’я) до мене прокинеться. (Ім’я) мною захоплюватися, а пристрасть палати і розгоратися».

Прочитавши магічне закляття, потрібно роздягнутися до повної наготи, і повільно виливати на себе заговорений мед. Потім ще пару раз проговорити слова заговори, згасити свічку, швидко зануритися у воду. Такі любовні привороти на відстані неможливо зняти протягом року, а потім можна повторити ритуал.

Коли кохана людина на великій відстані від вас, і ви втратили віру повернути свою любов, завжди може виручити любовні привороти. Як говориться: «На війні всі засоби хороші».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: