Приворот на крові з пальця

Кохання одне з найпрекрасніших почуттів, яке доводиться випробувати людині. Взаємна любов приносить багато щастя, позитивних емоцій, принаймні, на перших етапах відносин. Також як невзаємне кохання може доставити багато страждань.

Зміст:

Приворот на крові з пальця

Приворот на кров з пальця

Для того, щоб змінити невзаємну любов взаємну люди готові вдатися до різних методів, в тому числі і магічним. Частіше це робить саме жіноча половина населення, можливо, тому що жінки гостріше переживають почуття. Щоб змінити стан страждання на стан щастя вибирають приворот на кров з пальця.

Як діє приворот на крові з пальця?

Кров здавна застосовувалася в любовних магічних ритуалах. Це речовина містить в собі багато інформації про людину. Якщо приворожити людину на свою кров, то він буде більш залежний від вас, ніж, якщо застосовувати для цього якийсь інший приворот.

Врахуйте, що при привороте на кров з пальця воля людини пригнічується більше, ніж при інших привороти. Це означає, що велика частка відповідальності буде лежати на людину, який зачаровував другого. Він також буде відповідальний за екологічний розрив відносин. Якщо того, хто причаровував захочеться розірвати відносини з привороженным, то обов’язково повинен бути застосований любовний відворот. Тільки в цьому випадку відносини можна буде завершити правильно, з мінімальною шкодою для обох.

Як зрозуміти, що приворот на кров з пальця спрацював?

Приворот на кров з пальця працює досить швидко. Про те, що він почав працювати ви зможете зрозуміти за такими ознаками:

В яких випадках роблять приворот на кров з пальця?

Про те, як діє приворот на справжню кров з пальця тепер зрозуміло. А в яких випадках його варто застосовувати:

 • Якщо ви закохалися відповіді на чоловіка, то можна застосувати сильний приворот на справжню кров з пальця. Він допоможе звернути увагу цього чоловіка саме на вас. Приворот на кров з пальця працює так, що в чоловікові прокинеться інтерес до жінки такого типу, як дівчина, яка його причаровувала. Завдання ж дівчата в цьому випадку буде вчасно з’явиться в полі зору цього чоловіка.
 • Жінка може приворожити, таким чином, чоловіка, з яким вона вже знаходиться у відносинах. У всіх пар буває період у відносинах, коли пристрасть йде на спад, в такі моменти важливо заново народити близькість між двома. Запустити хвилю пристрасті якраз і допоможе сильний приворот на справжню кров з пальця. Він діє так, що обидва закохані згадають, що вони люблять один одного. Це дуже зручно, тому що приворот ви можете зробити самостійно прямо у себе вдома.
 • За допомогою цього привороту можна впливати і на одруженого чоловіка. Жінка, таки чином, може спробувати відвести чоловіка з сім’ї. Однак пам’ятайте, що не можна побудувати щастя на чужому нещасті. Таке застосування любовного магічного ритуалу тягне за собою неприємні наслідки.
 • Добре працює приворот на кров з пальця, якщо ваш чоловік перебуває на відстані. Навіть в цьому випадку його можна зробити, він діє досить сильно. Ті, хто робив знають, що навіть на відстані чоловік раптом починає реагувати більше на свою жінку. До нього повертається інтерес до неї.
 • Приворот на кров з пальця з їжею

  Якщо ви знаходитесь поруч зі своїм коханим чоловіком, може бути ви живете разом, заміжня за ним, то у вас є можливість зробити цей приворот на їжу.

  Приворот на кров з пальця потрібно обов’язково зробити на період зростаючого місяця. Влаштуйте романтичну вечерю, не завадить трохи вина. Створіть легку, приємну атмосферу так, щоб обидва розслабилися в цей вечір. Приготуйте для свого чоловіка його улюблену страву. Заздалегідь підготуйте нову швейну голку, шматочок вати, спирт. У розпал вечора, але поки ще не всі до кінця з’їдено, отлучитесь у ванну кімнату. Там проколіть палець обробленої голкою, подивіться на кров з пальця і потрібно читати наступний сильний заговір:

  «Хто любив, той зрозуміє, хто бажав, той не засудить. Закликаю я свого коханого серце моє відкрите побачити. Як потрапить йому ця крапелька крові, як подіє цей магічний ритуал, так згадає він, що одна я йому потрібна, він більше нікого поруч з собою бачити не захоче і не побачить. Лише я одна з ним поруч, лише я одна з них разом. Хто любив, той зрозуміє, хто бажав, той не засудить».

  Після цього вам потрібно повернутися до столу і відволікти чоловіка, щоб непомітно в його їжу капнути крапельку крові. Звичайно, бажано приготувати страву, яка не сильно видасть за кольором, що в ньому присутня крапля крові.

  Потім продовжите вечора, як зазвичай. Буде дуже добре, якщо цей вечір закінчиться сексом. Тоді сильний магічний ритуал спрацює ще краще. Таким чином, можна і повернути чоловіка в сім’ю. Навіть, якщо чоловік пішов до іншої, можливість зняти дію цього ритуалу у суперниці буде мало, і можна сказати, що це не можна буде зробити, якщо у вас з ним справжня любов.

  Приворот на кров з пальця і цукор

  Якщо у вас немає можливості провести романтичну вечерю з чоловіком, якого хочете приворожити, тобто більш безпечний спосіб це зробити. Для проведення ритуалу знадобиться одна церковна свічка і цукор, нова швейна голка, шматочок вати, спирт.

  Вам потрібно залишитися на самоті. Зробити так, щоб в кімнаті, де ви проводите ритуал, не було жодного домашньої тварини і взагалі людей. Вимкніть також всі електричні прилади, які є в кімнаті. Запалюйте свічку. Сідайте перед свічкою і дивіться на її вогник протягом трьох-чотирьох хвилин. Це розслабить вашу свідомість, ви як ніби трохи впадете в транс. Коли зауважите, що в голові не залишилося сторонніх думок можна приступати до проведення ритуалу.

  Почніть з того, що висипте трохи цукру на блюдце. Потім проколіть голкою, яка оброблена спиртом палець і видавити кілька крапель крові на цукор. Довго дивіться на краплю крові, поки образ не розпливеться, а потім прочитайте наступний заговір:

  «Солодкий цукор, солодка я. Одна я для тебе солодка, одна я для тебе кохана. Тепер будеш їсти щось солодке, так відразу про мене згадувати і будеш. Але ні одна насолода в цьому житті не принесе тобі такого задоволення, як можу принести тобі я. Міла твоєму серцю, міла твоєму оці. У всіх жінок світу одну мене бачиш. Кров моя кривава, а цукор солодкий, прив’язаний ти до мене живим серцем і емоціями найсвітлішими. Через день мене не забудеш, через ніч мене будеш пам’ятати, через слово мої будеш промовляти. Нікого навколо не бачиш, тільки одну мене бачиш, одну мене відчуваєш».

  Після такої заговору цукор потрібно зібрати в мішок і носити з собою, поки не надатися можливість підсипати заговорений цукор в їжу коханій людині. Потрібно всього пару заговоренных піщинок підсипати, тому це не буде складним завданням. Приворот почне діяти, як тільки улюблений з’їсть цукор.

  Приворот на кров з пальця на відстані

  Можна робити приворот на кров і якщо ваш коханий чоловік знаходиться далеко від вас. У цьому випадку для проведення ритуалу знадобиться його фото, нова швейна голка, шматочок вати, спирт, нова свічка червоного кольору.

  Знову-таки залишіться наодинці з собою. Зосередьтеся на полум’я свічки, коли в голові не залишиться зайвих думок, то візьміть фото обранця і дивіться на неї тривалий час. Розгляньте його, як слід, потім уявіть, як сильно ви будете любити один одного після цього ритуалу. Дуже важливо, щоб у цей момент ви відчували до нього найсвітліші почуття. Відчуйте ніжність, любов, турботу, пристрасть. Чим яскравіше відчуваєте в цей момент ці почуття, тим яскравіше буде відгук на ці почуття у хлопця.

  Після цього зробіть собі палець, капніть пару крапель крові на обличчя хлопця на фото, на область серця і на область паху. Таким чином, ви прив’язуєте фото до себе хлопця по трьом. В результаті чоловік буде відчувати до вас прихильність на трьох рівнях: духовному, серцевому та сексуальне.

  Потім прочитайте наступний заговір:

  «Як ляжеш спати, так я приснюсь тобі. Як приснюсь тобі, так і заходу в твою душу раз і назавжди. Як встанеш вранці, так не зможеш позбавитися від образу мого. Все буду у тебе перед очима. Бачиш мене, чекаєш мене, сховатися від свого бажання до мене не можеш і не хочеш. А хочеш бути зі мною поруч, дивитися на мене, обіймати, цілувати, не розлучатися ні на секунду. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Після цього фото потрібно спалити, а попіл акуратно зібрати в мішечок. У цей же вечір потрібно вийти на перехрестя і розсипати попіл в ту сторону, де зараз знаходиться обранець. Йдіть додому і не озирайтеся.

  Наслідки привороту на кров з пальця

  Якщо чоловік, якого привораживаете, вільний, якщо ви бажаєте йому щастя і відчуваєте до нього світлі почуття, то в принципі такою приворот вважається білим. Якщо ж у вас змішані почуття до чоловіка, він невільний, то приворот вважається чорним і може тягнути за собою неприємні наслідки, а саме:

 • Якщо з допомогою привороту відводити з родини чоловіка, який по-справжньому любить свою дружину, той магічний ритуал може обернутися проти розлучниці. Тоді у розлучниці може наступити період невдач у всіх сферах. Закриваються фінансові можливості, незрозуміло з яких причин псуються стосунки з людьми — це теж наслідки, які можуть бути.
 • В наслідки входять: якщо ви злитеся на чоловіка, якого привораживаете, то це теж не дуже добре. Справа в тому, що таку ж злість він потім буде відчувати до вас під час відносин.
 • Тому дуже важливо перед тим, як зважитися на приворот розібратися у своїх почуттях до обранця. Подумайте, з якого почуття ви вважаєте, чому саме хочете, щоб цей чоловік був з вами. Відгуки також кажуть, що ті, хто робив цей приворот з чистого серця, вони отримували найкращі результати. Важливо також читати цей сильний приворот з відкритим серцем.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: