Як зробити відворот чоловіка від коханки?

Найчастіше причиною розлучення у шлюбі стає третя сторона, тобто коханка. Вона може бути більш гарною, привабливою і розумною, і вам важко буде важко конкурувати з нею. Що можна зробити в такій ситуації, щоб зберегти сім’ю, не позбавити дитину батька, а себе — чоловіка? Ви можете звернутися за допомогою до професіоналів, де для вас виконають відворот чоловіка від коханки з фото, або ж спробувати власні сили в магії і отворожить чоловіка.

Зміст:

Як зробити відворот чоловіка від коханки?

Відворот чоловіка від коханки

Судячи з відгуків, цей метод допомагає багатьом. Дізнаємося докладніше, що являють собою такі заклинання, як зробити відворот коханки чи коханця, які наслідки відвороту від коханки чекають всіх його учасників і що для цього знадобиться.

Особливості проведення ритуалу

Для того, щоб ритуал вдався вдало і мав силу, потрібно чітко слідувати інструкціям і рекомендаціям, описаним в ритуалі. Важливо дотримуватися послідовності дій, кількість предметів і, звичайно ж, час його проведення. Якщо написано, що заклинання відвороту коханки потрібно читати вночі, то слід проводити його саме в цей час.

В іншому випадку магічний ефект не буде проведений в повну силу або ж просто нічого не станеться. Що стосується особливостей проведення відвороту від коханки, тут є деякі особливі моменти. У випадку, коли у чоловіка був секс з коханкою, потрібно застосовувати більш сильні заклинання і використовувати максимальну кількість особистих предметів, як свого чоловіка, так і розлучниці.

Місяць сприяє отвороту

Здавна щербатий місяць була супутнім засобом для проведення ритуалів у магії. У питанні відвороту є деякі рекомендації, також пов’язані з місячним календарем. Вважається, що максимальне сприяння світило дає під час повного місяця, але фаза місяця при цьому повинна бути спадною. Саме цей часовий відрізок використовується для руйнівних заклинань, у тому числі і тих, що спрямовані на припинення порочних відносин з коханкою. Крім того, місяць мінімізує негативний вплив на того, хто читає ці слова.

Перш ніж приступати до безпосереднього читання тексту, потрібно правильно налаштуватися на ритуал. Для цього застосовують медитативні техніки, де маг або чаклун повністю очищає свій розум і серце від сторонніх думок і думає тільки про об’єкт, на який спрямовано дію заклинання. Не зайвим буде підняти спогади про найкращі моменти спільного життя з чоловіком:

Тепер дізнаємося про найбільш популярних і сильних заклинаннях, здатних допомогти вирішити вашу проблему з суперницею.

Відворот з допомогою свічки

Для проведення ритуалу вам знадобиться особлива свічка фіолетового кольору. Саме цей холодний відтінок буде символізувати розрив відносин і зможе раз і назавжди розірвати емоційну і фізичну зв’язок між чоловіком і другою жінкою. Крім того, даний колір здатний не тільки знищити заважають вам відносини, але і забрати весь супутній негатив, яким відрізняються ваші шлюбні відносини.

Вам потрібно запалити ґніт, потім поставити свічку перед собою і взяти чистий аркуш паперу. Лист потрібно в думках розділити на дві половини, на одній написати ім’я коханки, на другий — чоловіка. Потім за допомогою ножиць, вістря яких було підігріте над свічкою, розрізайте лист на дві половини і покладіть в дві окремі ємності. Бажано, щоб вони були скляними або керамічними. Після цього, дотримуючись техніки пожежної безпеки, потрібно підпалити папір і спалити дотла. Поки вони будуть горіти, прочитайте такі слова:

«Сгорай свічка фіолетовим полум’ям, забери її владу над ним і розірви нитка. Нехай любов помре і згорить дотла, а милий буде зі мною завжди, на віки віків. Я його дружина і ніхто інший не буде з ним поруч».

Варто сказати, що текст треба вимовляти так довго, поки горить папір, і вогонь не згасне повністю. Після того як в ємностях залишився тільки попіл, ви повинні взяти їх у руки, вийти на вулицю і здути вміст в різні сторони. Якщо погода вітряна, то здувайте залишки згорілого паперу по черзі, щоб вони ні в якому разі не змішалися.

Відворот за допомогою шпильки

Відворот від коханки на шпильку також застосовується не один десяток років, це досить сильний заговір на відворот чоловіка від коханки, що має певні наслідки для обох. Він відрізняється простотою і відсутністю спеціальних предметів для магії. Все, що знадобиться — це шпилька, яка повинна бути прикріплена до нижньої одязі коханого, і ваше волосся, намотаний на неї. Однак перш ніж кріпити, потрібно прочитати такі слова:

«Шпилька, булавочка, долі ти смужка. Прошу тебе, задуши ти почуття її (ім’я суперниці), уведи її (ім’я суперниці) з життя нашої, отворожи її. Нехай ніхто не лазить в наш осередок і не намагається його задути. Нехай моє слово набуде чинності і розірве зв’язок чужої жінки, дружини, з моїм чоловіком».

Будьте впевнені в тому, що наступний візит до коханки чоловіка закінчиться провалом, вони почувстуют перші ознаки відвороту. Він відчує дискомфорт, можливо навіть зазнає невдачі на інтимному фронті, що дасть тріщину в порочних відносинах. Наслідки для коханки також будуть відчутні, будьте в цьому впевнені.

Відворот на нижньому білизна

Для цього відвороту знадобляться звичайні труси. Є тільки одна умова: вони обов’язково мають бути новими, тобто дружина може їх просто подарувати своєму чоловікові. Все, що необхідно зробити два непомітних хрестика на білизну, важливо для цього використовувати тільки чорні нитки. У цей час потрібно читати такі слова заговори:

«Я зашиваю ваші почуття, вони загинуть, і не буде більше їх. Піде прихильність його (ім’я чоловіка) до неї (ім’я суперниці). Нехай буде так, що вона сама відмовиться від тебе, як від кошеня непотрібного і вижене на вулицю. А ти (ім’я чоловіка) ніколи не зможеш повернутися до неї, бо будеш відчувати смутні почуття до цієї жінки. Іди до мене й будь зі мною, своєю дружиною. Амінь. Амінь. Амінь».

Потрібно читати самостійно цей текст так часто, як тільки зможете, поки вишиваєте два чорних хреста на білизну. Для того щоб відворот чоловіка від коханки був максимально дієвим, труси повинні бути на чоловіка, як можна частіше.

Читання відвороту на курячу гомілку

Придбайте курячу гомілку на ринку. Важливо під час здійснення покупки не брати здачу у продавця, для цього дайте точну суму грошей, або залиште здачу йому, що апріорі вважається кращим варіантом.

Далі вам знадобиться велика скляна або керамічна кругла посуд і свічка чорного кольору. Ні в якому разі не застосовуйте білий колір. Налийте в таз воду, насипте щіпку солі. Води не повинно бути занадто багато, трохи менше половини. Потім запаліть гніт свічки і тримайте її в лівій руці. У правій у цій час у вас знаходиться куряча лапа, якій ви малюєте уявні кола на поверхні води. Всього потрібно зробити 13 кіл, читаючи в цей час магічне заговір:

«Піднімайся вгору і падай вниз, піднімайся вгору і падай вниз. Нагорі сатана тебе штовхне і до неї (ім’я коханки) призведе. Нагорі сатана тебе штовхне і до неї (ім’я коханки) призведе. Ти втомишся від неї, не любить вона тебе. Ти втомишся від неї, не любить вона тебе. Нехай вона злістю і заздрістю захлинеться і від тебе відвернеться. Нехай вона злістю і заздрістю захлинеться і від тебе відвернеться. Нехай вона злістю і заздрістю захлинеться і від тебе відвернеться. Повернися до мене, повернись до мене, ти мій і тільки мій».

Читаючи текст, думайте про те, що б ви зробили з цією жінкою в реальності, щоб отворожить її. Тут можна дати волю уяві, представляючи сцени бійки і насильства, це не забороняється. Після того як ритуал закінчений, від води потрібно позбутися, виливши її неподалік від місця, де проживає розлучниця. Що стосується лапи курки, віддайте її собакам.

Відворот на кладовищі

Цей ритуал проводять тільки найсміливіші жінки, так як він здійснюється на цвинтар і обов’язково вночі, це найсильніший заговір на відворот чоловіка від коханки. вам потрібно знайти могилу людини, яка за життя носив те ж ім’я, що і ваш чоловік. Потім зібрати трохи землі з даної могилки і покласти на другу, на надгробку якій буде вказано ім’я коханки, яка забрала чоловіка з сім’ї. У цей час потрібно говорити слова:

«Спи спокійно, (ім’я чоловіка), лежи тут тихо, поки я справедливість відновлюю. Нехай вона (ім’я жінки) ухоронится, і піде з очей моїх геть. Лежите ви в могилах тут, поки вони грішать удвох. Нехай припиниться ця нитка розірветься на століття».

Відворот від коханки закінчено. вам потрібно піти з кладовища, не обертаючись, і не забути там ніяких особистих предметів. Також важливо ретельно вимити руки, щоб нічого не нагадувало про проведений ритуалі.

Заговір на відворот чоловіка від коханки закінчено, залишається лише прочитати молитву вдома перед сном.

Відворот на курячі яйця

Вам знадобиться рівно 12 курячих яєць, купити які можна в звичайному магазині. Поставте на середину столу страву і покладіть туди всі яйця вістрям вгору. Потім по черзі раздавливайте їх таким чином, щоб весь вміст текло по пальцях і долонях. Відворот чоловіка від коханки читається пошепки, промовляти такі слова:

«Дванадцять святих, дванадцять апостолів, всіх закликаю я собі допомогти.

Нехай злі язики їх вгамують і віднесуть пристрасть цю ніч.

Чоловік — це мій скарб, негоже їм ділитися,

Нехай жінка знає про це і все.

А дівкам іншим жорстоким і бабам

Завжди червоний колір буде світити, так я зможу тебе отворотить».

Вважається, виходячи з відгуків, що потужний ритуал відвороту з яйцями дозволяє не тільки зруйнувати існуючу зв’язок, але й запобігти їх в майбутньому.

Відворот за допомогою дзеркала

Тут усі слова треба вимовляти, дивлячись у чисте дзеркало при включеному світлі і з розміщеними неподалік фото чоловіка і його підступною обраниці, а також ємністю з сіллю. Заговір виглядає наступним чином:

«Бог за кожним моїм словом, хрест твій я в руках тримаю,

Зверху зірки, знизу пристрасті, що я у вас испепелю.

Більше немає в вас сили разом дні та ночі коротати,

Тепер я і тільки я буду все за вас вирішувати.

Я сказала, ні вади, ні зрад і брехні,

Ти окремо, ти окремо, я вас тут разъединю».

Варто сказати, що відворот чоловіка від коханки, який читається з фото професійними магами і чаклунами проводиться приблизно так само.

Відворот на чистий четвер

Даний найсильніший відворот чоловіка від коханки здійснюється суворо у чистий четвер, що передує великому християнському святу — Великодню. Так як зробити цей відворот чоловіка від коханки? Напередодні, в середу, потрібно піти у лісосмугу і знайти старий стару осику. За допомогою секатора повалите її на землю, вибравши таку сторону, щоб дерево впало строго на схід. Потім в четвер наламайте, як можна більше гілок і розведіть на їх основі багаття. Ви повинні стати так, щоб вогонь розходився від вас, як би раздуваясь за допомогою вітру. В цей час, коли полум’я палає, вкиньте у вогонь фото коханки і дрібку солі, потім прочитайте такий текст, щоб відворот від коханки почав діяти:

«Чорт тобі подруга, а чортики друзі,

Думаєш, що можна? Ні, тобі не можна.

Не можна забрати чуже і користуватися ним,

Заслужиш по заслугах, не будеш більше з ним.

Його я забираю, не дам його тобі,

Бути може, пошкодую, але це тільки мені.

Піди з нашого життя, зникни назавжди,

Відтепер тільки разом, мій чоловік і я».

На закінчення скажемо, що магія — це крайній крок, до якого слід вдаватися. В першу чергу, необхідно пробувати свої сили і жіночу хитрість, яка виручає в скрутну хвилину і допомагає приворожити чоловіка назад. Якщо це не допомагає, ви можете зробити відворот від коханки чи коханця, тепер ви знаєте, як зробити це самостійно в домашніх умовах за допомогою одного з вищенаведених методів і магії. Пам’ятайте про те, що зняти це магічне дію можете тільки ви, бо ви є творцем, будьте уважні при проведенні ритуалів, адже наслідки помилки можуть обернутися проти вас.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: