Відворот на суперницю

Коли коханий або чоловік готується покинути сім’ю і ніякі хитрощі сучасної кокетки, ніякі «фішки» з книг про взаємодії підлоги не допомагають, годяться будь-які засоби. У тому числі відворот від суперниці, який вигідний тим, що його можна читати в домашніх умовах.

Зміст:

Відворот на суперницю

Відворот від суперниці

Як і у будь-якого методу, у цього є і переваги, і недоліки і, головне, — інструкція. Порушиш інструкцію — полетить «голова з плечей»: в кращому разі провал, в гіршому —смуга невдач, тому потрібно запастися терпінням, посидючістю і, цілком можливо, скоро чоловік передумає йти.

Особливості отворотных ритуалів

Відворот від суперниці — один із способів відновити похитнулися відносини між коханцями. Ця магія застосовується на благо, для захисту. Подібні ритуали були відомі з давнини, вони досить надійні. Крім повернути коханого чоловіка в лоно сім’ї, ритуали допоможуть зміцнити истончившееся взаєморозуміння з ним, залучити людину до його майже кинутої дружини або коханої.

Як і інші магічні ритуали, відворот необов’язково «білий», обряди бувають чорні, спрямовані на шкоду людині, а не на благо. Існує відворот, спрямований на захист від привороту, якщо стало зрозуміло що суперниця також вирішила вдатися до магічного втручання. Можна провести ритуал щоб у хлопця зіпсувалися відносини з розлучницею: він стане до неї байдужим або навіть почне відчувати в її присутності неприємні відчуття, але потім зненавидить її.

Найсильніший ритуал дозволить повернути чоловіка практично миттєво, правда, і наслідки будуть серйозними і відгукнуться як цілі заклинання, так і того, хто його прочитав.

Є обряди простіше, які діють повільніше, зате надійніше. При такому розкладі у суперниці незабаром псуються стосунки з чоловіком, якого вона відвела. Починають спалахувати сварки — спочатку маленькі, потім більші і з будь-якого приводу. Зрештою у чоловіка виникне природне бажання повернутися до кинутої дружини.

Існують ритуали, покликані розірвати зростаючу прихильність чоловіка до іншої жінки, запобігти зраду. Деякі жінки застосовують подібний заговір для руйнування сім’ї, бажаючи відвести чоловіка від його законної дружини. Це чорний ритуал, і він, по-перше, неприглядний в моральному принципі, по-друге, обіцяє жорсткі відкати автору.

Для того, щоб ритуал спрацював, відворот від суперниці потрібно читати правильно, витримуючи потрібні інтонації. Кожен окремий заговір потребує певних умов. Проводять його в найбільш енергетично сильні дні, наприклад, на убуваючий місяць або Водохреща, в період Святкок. Магічна влада убуваючого місяця дуже сильна, вона легко розриває любовний зв’язок і повертає блудного чоловіка. Також для ритуалу потрібно буде запастися деякими речами, наприклад, сіллю, волоссям, свічками, знайти підходяще фото чоловіка або тієї дівчини, до якої він пішов.

Закоти: правила безпеки

Перш ніж сідати за кермо, необхідно вивчити правила дорожнього руху. Перш ніж застосовувати засіб, потрібно дізнатися, які правила безпеки при його використанні. Цей же закон стосується і заговорів. Якщо є якісь сумніви, то краще самостійно, в домашніх умовах не намагатися їх провести. Енергетичний відкат може бути дуже потужним.

Щоб заговір спрацював як треба, потрібно чітко знати, що робити, у якій послідовності, а ще головніше — знати, чого робити не треба. Не можна ігнорувати жоден з пунктів інструкції. Якщо ви невпевнені в своїх силах, краще звернутися до фахівців, які професійно займаються магічними ритуалами і можуть при необхідності зняти заклинання з людини.

Магія, заради якої б цілі не застосовувалась, навіть якщо на благо, все одно дуже небезпечна, тому рекомендується застосовувати його тільки в важких випадках. Якщо є можливість перемир’я з чоловіком, повернути його додому яким-небудь іншим способом без застосування заклинань, то краще скористатися цим способом. Як зробити відворот від суперниці самостійно? Існує декілька дієвих заговорів.

На фото

Що потрібно для ритуалу? По-перше, необхідно дістати фото всіх фігурантів (розлучниці і коханого), бажано щоб обидва персонажа був сфотографовані разом. Фото при цьому повинно бути новим, але якщо знайти зображення жінки неможливо, то можна скористатися іншим варіантом. Підійдуть особисті речі людей, краще всього використовувати волосся. В крайньому випадку можна вирізати з газети силует або намалювати його. Але останній варіант дасть самий слабкий ефект. Крім цього потрібно поповнити свій інвентар свічками.

«Як попіл буде розлітатися і майорітиме, так і вам (ім’я чоловіка) з (ім’я розлучниці) не зустрічатися. Не буде любові, не буде дружби, не буде миру. Одного разу розійдетеся і більше не зійдетеся. Слово моє вірно, що сказано, те збудеться».

Є ще кілька способів зробити відворот від суперниці з фото. Перерахуємо кілька найпоширеніших варіантів:

«Як більше не разом ви на фотографії, так і в житті не бувати вам поруч, Не жити вам під одним дахом, не бенкетувати за одним столом, не лежати в ліжку одного, разом не бувати і не любити. На віки віків».

Вуду

Відворот Вуду від суперниці проводиться на убуваючий місяць опівночі. У цей момент візьміть віск і вылепите з нього фігурку негодяйки, уводящей у вас чоловіка. Намагайтеся надати ляльці як можна більше рис, які роблять її схожою з суперницею. Під час ліплення концентруйтеся на злих думках по відношенню до жінки. Знайдіть фотографію розлучниці і виріжте з неї обличчя, потім цей шматочок прикріпіть на голову ляльки. В імені полягає велика сила, тому запишіть його на грудях іграшки.

Чорну свічку запаліть і поставте над нею ляльку, читаючи слова заговори: «я (ім’я) від чорної свічки віск розтоплюю, так розплавляються чаклунські чари твої (ім’я суперниці), спрямовані на мого коханого (ім’я чоловіка)». Цей ритуал — чорна магія, а значить, з ним потрібно бути подвійно обережним. Проводьте його тільки будучи на самоті. Не паліть і не пийте алкогольні напої перед проведенням заклинання.

Рунічний

Відворот від суперниці коханого чоловіка можна зробити рунами. Сама найсильніша отворотная руна носить назву Іса. Проте використовувати її треба надзвичайно обережно, настільки вона сильна. Неправильне або надмірне використання цієї руни може пошкодити як психіці, так і здоров’ю людини, зробити чоловіка імпотентом, а жінку перетворити в крижану королеву, нездатну відчувати.

Інша руна, яка допоможе отворотить суперника, — це Хагаллаз. За допомогою цієї руни можна як назавжди зруйнувати починаються відносини, так і захистити свою любов від чужого чаклунства.

Рунічний ритуал зазвичай ґрунтується не на одній руно, а не ланцюжку. Наприклад, ланцюжок Іса – Турисаз – Іса приведений до поступового охолодження відносин у пари, однак, якщо ви хочете розбити склалася подружню пару, нічого не вийде. Ланцюжок Гебо – Іса – Турисаз – викличе велику сварку між закоханими, змусивши їх назавжди розлучитися один з одним.

Як можна навести такий сильний відворот від суперниці за допомогою рун? Спочатку запам’ятаєте, як пишеться руна. Наступні ваші дії повинні вироблятися на папері: візьміть звичайну білу папір, зігніть і розігніть. На лівій стороні запишіть ім’я розлучниці, на правій — дружина. На лінії згину накресліть руни, в цей момент важливо сильно хотіти щоб люди, на яких наводиться ритуал розлучилися. Складіть аркуш і сховайте в таємне місце, про який знаєте тільки ви. Почекати результатів доведеться до трьох місяців. Пам’ятайте, що ритуал на рунах потужний, а значить відкат, в разі провалу буде відчутним.

Різні ритуали на відворот

Відворот від суперниці в домашніх умовах можна зробити кількома способами.

«Як перець гострий та сіль солона роз’їдають тебе. Так нехай розростається і ненависть і неприязнь до рабі Божій (ім’я). Щоб ненавидів і зневажав її ти, а до мене тільки втік!».

Можна також подати хліб з сіллю. Цей ритуал на відстані провести не можна: чоловік повинен з’їсти поданий обід. вам самим таку їжу бажано не їсти, і якщо чоловік залишив свою тарілку незайманою, краще віддайте її голубам. Так ви хоча б знизити негативні ефекти від незакінченого обряду.

«Як вогонь води цурається, як вогонь води уникає, так і раб Божий (ім’я) до раби Божої(ім’я) сторониться, раби Божої (ім’я) уникає».

Свічку висушіть і запаліть, в сумі ці дії слід повторити три рази. Фотографію чоловіка спаліть, суперниці — знищіть у воді, а воду вилийте.

Проводячи відворот коханого від ненависної суперниці, потрібно пам’ятати що це ризикована справа. Особливо якщо ви зважилися використовувати циганський відворот. Вибираючи варіант ритуалу, рекомендується початківцям виконувати тільки такий, який має мінімальний ризик при неправильному його проведення. Чорна магія найбільш непередбачувана. Пам’ятайте, що прибрати наслідки неправильно проведеного ритуалу важко, і намагайтеся виконувати все точно так, як було написано.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: