Привороти на сигарету

Любовних приворотів існує багато. Будемо чесними, користуються ними, як правило, жінки. Саме дівчата часто дотримуються думки, що за любов потрібно боротися будь-якими методами. Є такий незвичайний любовний приворот – це приворот на сигарети. Неординарність цього кошти любовної магії полягає в тому, що тут діють не тільки магія, але ще і тютюн.

Зміст:

Привороти на сигарету

Приворот на сигарети

Особливість привороту на сигарети

Отже, приворот на сигарети містить в собі відразу два магічних елемента, це безпосередньо магічний ритуал і тютюн. Багато можуть здивуватися, яке ж відношення має тютюн до магії?

Насправді ще кілька століть тому індіанські шамани використовували у своїх ритуалах тютюн. Вважалося, що тютюн посилює дію вогню. Це речовина зручно було використовувати в шаманських ритуалах, тому що він допомагає увійти в людину в стан трансу.

Дійсно, якщо людина не є завзятим курцем, то варто йому зробити кілька вдихів повітря повного тютюну і його свідомість притупляється.

Якщо говорити про використання саме сигарети в любовної магії, то для цього є іще одна причина. Цигарка має фалічну форму, а вважається, що саме в такій формі міститься енергія любові і пристрасті. Можливо, тому приворот по цигарці в домашніх умовах має таку популярність.

Як проявляється приворот на сигарети?

Приворот чоловіки по цигарці – це не самий сильний приворот в любовної магії, але зате він викликає у людини певні почуття:

Найпростіші обряди, до яких можна віднести і приворот на сигарету мають свої переваги. Справа в тому, що чим сильніше приворожити до себе коханого хлопця, тим більше може бути негативних наслідків. І відповідно, чим більш простий приворот, як ритуал на звичайній сигареті, тим простіше уникнути таких наслідків.

Які можуть бути наслідки після сигаретного привороту?

Якщо ви вирішили приворожити свого коханого хлопця з допомогою привороту на сигарету, то важливо знати, які наслідки можуть бути:

 • Оскільки цей ритуал простий, то він максимум може викликати зміну темпераменту у вашого коханого хлопця. Якщо він відрізнявся життєрадісністю, то в ньому ненадовго може проявитися меланхолія.
 • Наслідки можуть полягати і в тому, що вашому обранцеві якийсь час важко на чомусь зосередитися, поки вас немає поруч.
 • Зазвичай, якщо стосунки зав’язалися природним чином, то криз в перший час немає. Але, якщо ви використовували магічний ритуал, то відносини незабаром переживуть кризу. Якщо ж ви використовували сильний обряд, то стосунки можуть бути в кризі постійно.
 • Приворожити хлопця на новій сигарети — це означає, взложить на себе відповідальність за нього. Навіть, якщо ви використовуєте легкий, а не сильний магічний обряд, відповідальність за відносини лежить в більшій мірі на вас. Справа в тому, що воля і свідомість приворожену притупляються. Хоча деяким дівчатам навіть подобається, що вони більшою мірою можуть керувати відносинами.
 • Дружній приворот чоловіки на сигарету

  Є приворот по звичайній сигареті, де дівчина викликає у чоловіка пристрасть, любовний інтерес до себе, а є дружній приворот. Хто причаровував, знає, що такий обряд допоможе повернути тепло у відносини з одним чоловіком. Деякі кажуть, що такмі ритуалом можна вчинити і одностатевий приворот, тобто помиритися з подругою. Зробити це буває потрібно, якщо ви посварилися, а й ніхто з гордості не робить перший крок. Як раз в цьому випадку потрібно читати таку заговір.

  Щоб провести цей обряд, з інгредієнтів вам потрібна тільки сигарета. Найкращий час для проведення любовного привороту по цигарці – це період зростаючого місяця, чим більш молодий місяць, тим краще. Вважається, що разом з місяцем зростатиме і дружня прихильність чоловіка до дівчини.

  Потрібно вийти ввечері на вулицю, коли місяць вже буде освітлювати землю. Подивіться на місяць, запаліть сигарету, затягніть один раз і випускаючи дим, потрібно читати такий заговір:

  «Чужого не прошу, тільки й свого не віддам. Нехай цей дим у твоїй свідомості з’явиться, нехай він мій образ тобі намалює. Я приснюсь один раз тобі раб Божий (Ім’я чоловіка), а потім ти і наяву мене будеш бачити. Щоб не робив, про мене думаєш, де б що не робив, все про мене згадуєш. Переслідує тебе мій образ в диму, тягне, гарне між нами згадуєш. І приходиш до мене. Як сказано, так і буде, по-іншому і бути не може».

  Після цього докурите ту частину сигарети, яка залишилася. Під час цього процесу думайте про свого друга. Бажано, щоб при цьому ритуалі у вашому серці не було на нього образ, не було бажання підпорядкувати його собі. Обряд спрацює краще, якщо ви щиро хочете з ним помиритися, але, наприклад, боїтеся відмови хлопця. Якщо ваше серце чисте, то через пару днів, дійсно, щоб хлопець не робив, він буде згадувати про вас. У підсумку думки приведуть його до вас, і буде примирення. Це і буде найкращий результат. Якщо ваше серце не чисто від образ, то хлопець довго може ходити з думками про вас, а саме примирення відбудеться пізніше, можливо, в наступний повний місяць. Дружній приворот на сигарету – це білий обряд, він містить в собі тільки позитивні мотиви.

  Приворот на ім’я на сигареті

  Цей любовний приворот по звичайній сигареті розрахований вже на жінок, які хочуть швидко викликати у чоловіка любовний інтерес. Такий ритуал спрацює тільки в тому випадку, якщо вас цікавить чоловік знаходиться у вашому оточенні. На відстані цей любовний приворот по звичайній сигареті не спрацює. Приворожити чоловіка або жінку на відстані можна, але для цього знадобиться більш сильний ритуал.

  Щоб провести ритуал купіть нову пачку сигарет або візьміть пачку сигарет чоловіка, якого хочете приворожити. Другий варіант кращий, але його складніше реалізувати. Потрібно написати на сигареті, яку збираєтеся викурити ім’я чоловіка. Написати ім’я потрібно в будь-який день, але викурити її важливо саме в день зростаючої місяця.

  Не бійтеся написати ім’я раніше і чекати зростаючої місяця. Очікування тільки посилить дію любовної магії. Головне відкладіть сигарету в секретне місце, де її ніхто не побачить.

  Якщо прийшов вечір зростаючого місяця, то виходьте на вулицю. Гляньте на місяць, закликаючи її, таким чином, до співпраці. Потім потрібно підпалити цигарку, зробити першу затяжку і випускаючи дим сказати таку заговір:

  «Кому, кому, а тобі мене не забути, ім’я твоє не тільки на моїй сигареті, але і на моєму серці. Так нехай же моє ім’я буде на твоєму серці. Дурман міцніше, а ім’я моє все ясніше на твоїх вустах. З ним ти прокинешся, з ним ти до мене прийдеш».

  Після цього задумливо докурите до кінця сигарету, не перестаючи тримати в свідомості образ свого коханого. Якщо ваше серце під час цього ритуалу було відкрито, то результат дасть про себе знати буквально через пару днів. Можна підсилити дію привороту любимго на сигарети, якщо ці пару днів активно думати про коханого. Малюйте в своїй уяві картинки спільного щастя.

  Ритуал на сигарети з кров’ю

  Ритуал з кров’ю – це сильний приворот на сигареті, він підійде для більш складних любовних ситуацій. Коли його можна використовувати:

  Приворот на сигарети з кров’ю проводиться в період зростаючого місяця. Заздалегідь придбайте нову пачку сигарет. Для обряду ще знадобиться голка, спирт, вата.

  Вам потрібно проколоти собі палець, добути кілька крапель крові і за допомогою тієї ж голки написати на сигарети ім’я свого коханого кров’ю. Зачекайте, поки напис з кров’ю висохне. У цей час активно думайте про те, як будете щасливі зі своїм обранцем у майбутньому. Не думайте в цей момент про погане! Це важлива умова. Коли сигарета висохне, виходьте на вулицю, підпалюйте, робіть першу затягування, випускаючи дим, кажіть заговір:

  «Повернути тебе, пригріти тебе раб Божий (Ім’я чоловіка) хочу, через чаклунство, через мою любов до тебе. Скільки доведеться чекати, почекаю, та недовго з допомогою чаклунства. Ти мені, я тобі, щастя наше привораживаю, до серця твого кривавого взиваю».

  По закінченню, курите сигарету до самого фільтра, з думками про кохану. Цей любовний обряд діє по силі не гірше, ніж присушка. Багатьом він допоміг повернути чоловіка в сім’ю. Стовідсотково це виходить в тому випадку, якщо між вами з чоловіком була і є справжня любов. У цьому випадку після його повернення почуття стануть ще міцнішими. Такий сильний приворот на крові, на сигарету, іспльзуются його тільки в тому випадку, якщо він підходить для вашої ситуації.

  Приворот на сигарети з їжею

  Цей спосіб привороту на цигарку на хлопця буде актуальний для тих, хто перебуває з чоловіком з тісному знайомстві. Можливо, ви завели стосунки з чоловіком, але він ніяк не наважується вступити з вами в сексуальні відносини, або не наважується зробити пропозицію руки і серця, або не пропонує жити разом.

  Для цього і потрібен цей любовний приворот через сигарету з їжею. Він пробудить у чоловікові первісну закоханість. Результат полягає в переході на новий етап у відносинах.

  Заплануйте цей обряд з сигаретою на вечір, коли будете годувати коханого хлопця, а може, ви разом йдете в ресторан. З собою прихопіть нову пачку сигарет і кулькову ручку. Під час вечері потрібно буде відлучитися покурити. Швидко напишіть ім’я хлопця на сигарети ручкою, зробіть першу затяжку на всі легені, видихайте і кажіть заговір:

  «Хто був слабкий, став сильним, хто був розсіяний, став уважним, а ти раб Божий (Ім’я чоловіка) рішучих будеш відтепер. Поки курю твоє ім’я, рішучість в тобі росте, і все більше думаєш про рабі Божій (ім’я) без мене нікуди, тільки зі мною, вперед!».

  Слово вперед потрібно сказати максимально енергійно. Докурюйте сигарету до кінця. Зовсім чу-трохи попелу зберіть на шматочок папірця і заберіть з собою на вечерю. Продовжуйте вечеряти, спілкуватися, а коли чоловік відлучитися зовсім чу-трохи попелу підсипте в їжу.

  З їжею приворот на сигареті, відгуки кажуть, що він працює не гірше, ніж приворот на місячні. Посилити цей ритуал може пристрасний секс, яким потрібно зайнятися в цей вечір після вечері. Основний результат буде видно приблизно через пару тижнів, чоловік зробить наступний крок у відносинах. Як бачите приворожити свого коханого на сигареті і зробити його більш рішучих не складно.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: