Присушка та її види

З допомогою магії можна вирішити практично будь-яку життєву ситуацію. Найчастіше люди звертаються до снаги магічного небесного кола тоді, коли звичні фізичні методи не допомагають домогтися бажаної мети. Переважно – це любовна сфера, адже в медицині поки немає ліки від серцевих мук.

Зміст:

Присушка та її види

Присушка

Швидка присушка – один з найпоширеніших магічних ритуалів, який допомагає знайти щастя в особистому житті. А що таке присушка, і які різновиди цього обряду існують, ви дізнаєтеся з цієї публікації.

Що являє собою цей ритуал?

Перш ніж скористатися магічними обрядами, необхідно усвідомлювати, на які дії ви йдете. Тому для того, щоб присушить коханого або кохану жінку, вкрай важливо дізнатися, що являє собою цей ритуал, як працює присушка і які види її бувають. Особливу увагу варто приділити особливостям проведення таких обрядів і їх наслідків.

Присуха або присушка – це різновид магічного впливу в любовній сфері життя тієї чи іншої людини. З допомогою таких маніпуляцій і таємних обрядів можна врятувати шлюб, відбивши у дружини або чоловіка полювання «ходити наліво», попросити про повернення коханого або привернути увагу вподобаного людини. До цієї ж категорії належить і порчі, молитва, закоти, а також заклинання і інші потужні обряди, дія яких спрямована на тугу об’єкта ритуалу до людини, який проводить це магічне діяння. Тільки ці обряди дещо відрізняються між силою дії.

Багато плутають присуху з приворотним ритуалом, що не зовсім правильно. У порівнянні з останнім діянням, присуха являє собою більш точний обряд, оскільки вона стосується тільки однієї сфери життя людини – любовної. По суті, присушка – це складова частина приворотного обрядового діяння. Цим вони, власне, і відрізняються один від одного.

Також варто згадати і про те, що присушу не можна віднести до невинному і світлого впливу. І якщо проста присушка може бути приведена в дію людиною в домашніх умовах, то сильна, потужна присушка робиться чорними магами і відьмами. А з урахуванням того, що такі «специ» користуються темними силами, то назвати цю процедуру нешкідливою вкрай складно.

Крім цього, присухой на любов, найчастіше, користуються скривджені дівчата, які хочуть повернути хлопця, який пішов до іншої. Ось тут то і найголовніше – обряди, які проводяться в «серцях» і з образою у душі несуть в собі чималу небезпеку. Але про це трохи пізніше.

Під присушкой маються на увазі магічні дії, які викликають тугу за певного людині. В результаті присушки об’єкт починає регулярно думати про замовника подібного діяння. Після наведення присухи він не може жити без нього і намагається всіляко знайти зустріч з ним. Іноді присуха ламає людину, і він починає «заглядати у склянку» або вдається до більш радикальних методів зняття туги (наркотики, розваги тощо).

Однак, така поведінка проявляється тільки у разі, якщо проводиться сильна присуха. Ну а магічні любовні заговір, які реалізовуються самостійно, без допомоги чорних магів і чаклунів, як правило, дозволяють уникнути таких наслідків.

Принцип роботи присушек

Робота присухи виглядає наступним чином: заговорюється предмет або продукт харчування, який прив’язується до певного людині. Наприклад, по мірі висихання цибулини, осіб, по відношенню до якого проводиться це діяння, починає сохнути і прикипати серцем до замовника. Так можна присушить абсолютно будь-якого. Якщо говорити більш зрозумілою мовою, то енергетика подій переноситься з одного предмета на інший об’єкт.

Виконувати присушку потрібно з особливою уважністю, оскільки тут мова йде про людську душу. Одне невірне дію, заговір, виголошений зі злістю, може обернутися дуже погано. Причому це може стосуватися як самої людини, на адресу якого проводиться цей магічний ритуал, так і замовника цієї процедури.

Види присушек

Говорячи про присухе, як про магічному дії, потрібно розуміти ритуальне діяння по відношенню до об’єкта обожнення. Присушка на улюбленого проводиться легко.

Існують такі види присушек:

Присушка на любов, виконана своїми силами, може мати різний вигляд. Розглянемо найбільш популярні варіанти, як присушить коханої людини.

Присуха на вітер

Заговір подібного типу читаються в той момент, коли на вулиці вирує сильний вітер і йде дощ. По можливості потрібно проводити ритуал в лісі чи полі. І подбайте про те, щоб слова самої присушки ніхто не чув, і не бачив сам обряд. Якщо немає можливості провести присуху на природі, то можна це зробити і в домашніх умовах, потрібно лише відкрити вікно.

Текст робочої присушки має наступний вигляд:

«Сильні вітру, вітру могутні, звертаюся до вас з проханням щирою. Допоможіть мені повернути коханого (ім’я). Нехай він сохне по мені, хай згадує мене часто. Як той засохлий сук гнеться, так нехай і милий до мене повернеться. Нехай він надалі не може жити без уваги мого, без моєї любові. Нехай його життя перетвориться в тугу смертну без мене, щоб він сильно нудьгував по мені завжди. Нехай не спить він без мене сном спокійним. Нехай все буде так, як я собі уявила і як того бажаю».

Проводиться така присушка на убуваючий місяць. Бажано читати заговори, спрямовані на залучення уваги коханої, в ніч, після півночі, але не пізніше, ніж сонце покаже свої перші промінчики.

Привораживаем на цибулю

Присушка на цибулину являє собою старий ритуал. Магія наділила цей обряд вікової міццю, тому ті, хто хоч раз пробував приводити його в дію, помітили, що сила самої присушки дуже велика, і зламати її практично неможливо. Але разом з тим зробити таку присушку на коханого самостійно в домашніх умовах не складе особливої праці. Головне умови проведення будь-якого магічного діяння – це щира віра в могутність небесного магічного кола.

Щоб реалізувати цей обряд потрібні такі компоненти:

Далі потрібно визначитися з часом проведення подібного діяння. По-перше, місяць має бути у фазі зростання. По-друге, сам приворот проводиться в нічний час доби і, по-третє, потрібно вибрати для цієї процедури чоловічий день: понеділок, середа або четвер.

Приводити в дію приворот потрібно в повній самоті. Розкладаємо перед собою на столі всі заготовлені предмети. Кожну церковну свічку підпалюємо і розташовуємо в рівний ряд, після чого ріжемо цибулину на дві половинки і вкладаємо між ними волосся об’єкта цього ритуалу.

Тепер збираємо дві половинки цибулини разом так, щоб її краї збігалися один з одним. Над готової магічною підробкою читаємо потужні приворотні слова:

«Засыхай ногою, засыхай рукою, присыхай серцем і душею. Життя твоя стає поруч зі мною. Як луковичка ця сохне, так і ти рідний мій до мене присохнешь. Тіло, голова і душа твоя назавжди будуть моїми. Нехай все буде так, як я того бажаю».

Обряд точно спрацює, якщо дати догоріти свічок і посидіти в повній тиші, зосередившись на досягненні своєї мети. Завершивши приворот, слід заховати магічний овоч у надійному сховку. Як тільки цибуля стане сухою, так і осіб, на адресу якого робиться цей ритуал, присохнет до замовника.

Зняти, прибрати цей приворот практично неможливо. Тобто зробити відворот на такий ритуал можна тільки разом з висококласним магом, в арсеналі якого як біла, так і чорна магія. Тому перш ніж робити таку присушку на коханого, треба добре подумати, а чи справді немає інших варіантів. Бути може людина, яка вам небайдужий, зможе звернути на вас увагу і без залучення небесного магічного кола.

Заговариваем нові шкарпетки

Присушки на сильну любов можна проводити і з використанням нових шкарпеток. Для цього потрібно купити нову пару. Постарайтеся робити покупку, коли в магазині крім вас і продавця нікого немає. Розраховуючись за товар, промовите наступний набір слів:

«Шкарпетки нові куплю, улюбленого приручу».

По поверненню додому, вивертаємо шкарпетки навиворіт і ниткою відповідного кольору виробу вишиваємо на кожному з них по невеликому хрестику. Під час цього також потрібно вимовити спеціальні фрази:

«Ниточку хрестом пришиваю, приворожити хочу коханого назавжди до себе. Допоможи зрозуміти судженому здається, що відчуває він до мене любов сильну. Нехай відчуває себе погано без мене. Нехай картає себе за розлуку зі мною. Нехай тугою диться в розлуці зі мною. Хочу, щоб він повернувся скоріше до мене. Нехай життя буде поруч зі мною. Нехай все буде так, як я того бажаю».

Проводиться такий обряд, так само як і читаються заговори, на зростаючий місяць. В ніч, після того, як ритуал буде приведений в дію, потрібно залишити шкарпетки на підвіконні так, щоб місячне світло освітило їх. Залишається тільки піднести «присушенные» шкарпетки своєму обранцеві. І через кілька днів ви будете спостерігати перші результати цієї сильної присушки.

Привораживаем обранця з фото

Присушка по фотографії – легка, але при цьому дуже ефективна приворітня процедура. Такий ритуал допоможе назавжди присушить хлопця з фото.

Дія присушки буде максимально ефективним, якщо мати при собі наступні предмети:

Як присушить по фото? Як тільки необхідні компоненти будуть у вас в наявності, можна приводити в дію цю сильну присушку. Ритуал проводиться, коли місячний канал тільки починає зароджуватися, тобто на місяць, в нічний час доби.

У приміщенні ви повинні перебувати без сторонніх. Ставимо на стіл свічки і підпалюємо їх. Фотографії маємо між собою так, щоб вони дивилися одне на одного, а між фото кладемо бутон троянди. Отримавши необхідну «експозицію», змочуємо голку ефірним маслом, втягає в неї червону нитку і обережно зшиваємо фотографії між собою, роблячи стібки по краях фотокарток.

Єдина умова – місця проколу не повинні припадати на зображення людини на фото. Після того, як вам вдалося зробити сильну присушку, залишається помістити магічну підробку між сторінками книги і сховати таким чином, щоб жодна душа не знайшла її. Разом з тим, як троянда буде засихати, присушенных обранець буде проявляти до вас все більший і більший інтерес.

Присушиваем на яблуко

Серед все присух, ця є найбільш поширеною. Ефективно діє вона лише тоді, коли той, хто проводить обрядовий процес, зриває яблуко самостійно.

Робити цей ритуал потрібно зі спілим, червоним яблучком. Крім цього, потрібно фотознімок жаданої жертви (в залежності від того, кого ви хочете присушить – чоловіка або жінку), на якому зображено обличчя. Головна умова – розмір знімка повинна відповідати розміру фрукта.

Спочатку потрібно підігнати за розміром фото так, щоб обличчя і голова на знімку не обрізалися. Тепер беремо гострий ніж новий (бажано, щоб ручка була дерев’яною) і розрізаємо яблучко на дві половини. Далі вкладаємо фотографію між половинками, з’єднуємо їх і фіксуємо за допомогою червоної нитки. Проводячи ці дії, вимовляємо заговорную мова:

«Прошу небесного магічного кола допомоги в біді моїй душевній. Скількох ви врятували вже і скільком допомогли знайти щастя в любовних справах. Через сотні років через сто доріг, і прощення, і в сварках, хочу бути з тим, чиє ім’я в душі моїй (ім’я коханого). Нехай його сексуальна енергія переплететься з моєю. Нехай інша сексуальна чакра, по відношенню кривдниці навіки закриється. Всю свою енергію надсилаю до вас. Як квіти сохнуть, так нехай і яблучко це в’яне і разом з ним милий мій до мене прикипає. Прошу вас, о слуги магічні, щоб ви допомогли мені в справах любовних. Нехай все буде так, як я того бажаю».

Щоб присуха почала працювати, потрібно тримати яблуко на сонячній стороні будинку протягом двох-трьох тижнів, протягом яких воно буде всихати. Слідкуйте за тим, щоб фрукт саме висихав, а не гнив. Після чого закопуємо яблучко там, де живе кохана людина. Інтенсивність цієї присухи на любов залежить від того, як сильно висохло яблуко.

Прив’язуємо коханого на мотузочку

Щоб привести в дію цей ритуальний процес, знадобиться звичайна мотузка. Одразу ж внесемо ясність, присушить коханого, як зробити це ми розповімо далі, який знаходиться далеко від вас, не вийде, оскільки магічний предмет повинен опинитися біля будинку об’єкта присушки.

Сильна присушка відміну присушки від порчі і привороту ви вже знаєте, буде ефективною лише в тому випадку, якщо буде використовуватися довга мотузка з натурального матеріалу (краще білого кольору). По можливості намагайтеся віддавати перевагу саме обрядового атрибуту, який можна придбати в спеціалізованих крамницях або магазинах.

Беремо мотузку, сідаємо вночі за стіл і починаємо думати про обранця (обраниці). У цей момент потрібно візуалізувати майбутні відносини з коханим, які будуть наповнені щастям і радістю. Під час цього зав’язуйте вузлики на мотузці, один за іншим, не вважаючи їх кількість.

Дійшовши до кінця магічного атрибуту, вважаємо отримані узелочки:

У другому випадку не варто засмучуватися. Спробуйте провести цей же ритуал трохи пізніше. Бути може магічні сили будуть до вас прихильні в наступний раз.

Отримавши позитивний результат, треба заговорити мотузку, промовивши такі фрази:

«Як мотузочці не витися, кінець все одно вузлик буде. Як би тобі милий мій (ім’я коханого) від мене не бігати, навік мій станеш. Воротись до мене, полюби почуттям позаземним мене (своє ім’я) на віки вічні. Хай буде так, як я того бажаю».

Заговорений предмет необхідно на наступний день підкинути до порогу об’єкта ритуалу. І, якщо він переступить через мотузку, то в той же час магія запрацює.

Кілька рекомендацій

Напевно ви вже знаєте, що магія присушки – це ряд процесів, які виконуються за певними правилами. І навіть новий приворот повинен проводитися згідно з рекомендаціями, запропонованими магом давнього часу. Присушки як магічні діяння не будуть працювати, якщо не дотримуватися кілька важливих порад:

 • Не вдавайтеся до магії, щоб перевірити, чи вона існує. Якщо ви збираєтеся робити присушки на відстані на людину, яка вам абсолютно байдужий, то страшних наслідків не уникнути. Добре, якщо приворот не працює. Але буває і так, що людина просто позбавляється всіх земних благ, а на об’єкт такого діяння накликается смерть. В цьому випадку потрібно поговорити з магом і провести інший ритуал. Тільки якісно виконана отсушка допоможе врятувати життя. Готові кинути виклик потойбічним силам? А адже саме такими керує чорна магія?
 • Найсильніші присушки потрібно робити в різдвяну ніч або святвечір. Різдво – час, коли всі заповітні бажання збуваються. Тому всі найсильніші присушки від любовного заговору і інші магічні процедури робляться саме в цей час. Як правило, у такі дні можна і отворожить сина або коханця від дівчини.
 • Відмінність присушки від любовного заговору і привороту в тому, що перший магічний ритуал являє собою лише частину другого і третього. Тобто він дещо слабше їх. Крім цього, вона безпечніше, ніж порчі. Але при цьому сильні присушки на любов робляться за всіма правилами любовної замовній магії.
 • Одностатева любов – це божественний гріх. Тому використовувати для цього молитовні сильні присушки на відстані (дівчина хоче причарувати дівчину і, відповідно, хлопець – хлопця) немає ніякого сенсу – тут біла магія не діє. Для цих цілей використовується тільки чорна магія. Тільки разом з могутнім магом ви зможете домогтися бажаного результату.
 • Не проводьте відьмацький (складні присушки або важкі як порчі діяння, заговір на спермі, менструальна заговорная магія тощо) ритуал самостійно. Така присушка викликає серйозні наслідки. І позбутися від її наслідків дуже складно. Пам’ятайте, магія не любить публічності, тому краще не поширюватися про свої наміри.
 • Під час проведення магічного діяння будинку, крім вас, нікого бути не повинно. Краще всього проводити магічний процес в гордій самоті.
 • Не проводьте ворожіння, якщо ви хочете заподіяти кому-небудь шкоду, керуючись почуттям помсти. Присушка на дівчину або хлопця повинна допомагати колдующему.
 • Коли в присушке задіяні які-небудь предмети (фото, пасмо волосся, особиста річ людини тощо), але в будинку такі відсутні, то краще всього вдатися до допомоги іншого ритуалу, для якого є все необхідне.
 • Наслідки неправильно проведеного ритуалу

  Під час проведення присушек дотримання всіх рекомендацій обряду – захід обов’язкова. Заборонено експериментувати і опускати нюанси, які, на вашу думку, не грають ролі в проведенні магічного діяння. Завдяки цьому і присушенный людина, і той, хто його до себе прив’язував, будуть у повній безпеці.

  Якщо ж нехтувати рекомендаціями, то у всіх учасників магічного обряду можуть статися кармічні забруднення, які в тій чи іншій мірі впливають на подальшу долю людей. Найбільше небезпечна порча, адже вона наводиться з помсти і користі. Ось її до допомоги краще взагалі не вдаватися.

  Ознаки неправильно проведеного обряду можуть бути самими різними. Найбільш поширені симптоми:

  Це ж може стосуватися і того чоловіка, який присушил об’єкта магічного ритуалу. Це, свого роду, повернення сили небесного кола.

  Тепер ви знаєте, що таке присушка і як вона приводиться в дію. Сподіваємося, в цьому інформаційному матеріалі є все, щоб ви змогли реалізувати поставлене завдання найкращим чином. Бережіть себе і будьте щасливі!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: