Молитва захисту від ворогів, пороблень та злих людей на кожен день

Молитва для захисту від ворогів, пороблень та злих людей це ваша надійна помічниця в боротьбі з силами зла. Щиро прочитану молитву обов’язково почують і Господь, і ваші ангели охоронці. Вони обов’язково відгукнуться на заклик людини і врятують від ворогів, недругів, злих людей, прокльонів та пороблень.

Зміст:

Кому молитися?

Звичайно, для захисту від пороблень потрібно звертатися до Богородиці, адже молитви, адресовані Божій Матері, мають дуже сильну дію. Навіть якщо ви не завжди думаєте про дотримання християнських заповідей і можете покривити душею, Божа Матір змилується і захистить вас від ворогів. Не бійтеся, моліться, і ваша віра в себе і Божу допомогу захистить вас.

Молитва від ворогів

Також є спеціальна молитва до архистратига Михаїла, яка захищає від ворогів, її текст буде наведено трохи нижче. Архистратиг Михаїл вважається захисником людей і молитва до нього – це хороший спосіб захистити себе та свою родину від ворогів.

Молитва до Бога – це відмінний засіб позбутися від порчі, прокльонів та пороблень. Бог завжди захищає того, хто звертається до нього по допомогу, щиро, від всього серця та душі.

Молитва від ворогів

Один з найсильніших захисників роду людського — архистратиг Михаїл. Він здатний уберегти кожного християнина від ворогів, порчі, заздрості, зла, привороту, хвороби та будь-яких напастей.

Якщо Ви хочете весь час перебувати під захистом архистратига Михаїла, то зверніться до Бога з проханням приставити великого захисника до Вас. Зробити це можна такою молитвою:

«Вічно сяє благодать твоя від Господа архистратиг Михаїл, виганяючи нечисту силу. Не терпить вона світла твого, що з небес спадає. Тебе молимо, Вогненосні стріли ворога, що рухаються на нас, згаси своїм подихом. Святий архистратиг Михаїл і інші Небесні Сили безтілесні, моліть Бога за мене, нещасного, нехай відкине Господь від мене всілякі нечисті помисли, які невідступно і болісно доводять мене, раба Божого (ім’я) до відчаю, коливання в вірі і тілесних мук. Великий і могутній зберігач, архистратиг Михаїл, вогненним мечем відбивай ворога роду людського і всіх поплічників його, бажаючих погубити мене, і стій нерухомо на сторожі житла цього, всіх, хто живе в ньому і всього стану його. Амінь.»

Якщо ваші благання були щирими, а помисли чистими, то, можете бути впевнені, Бог Вас почує і відправить для захисту архистратига Михаїла.

Цю молитву потрібно читати три дні. Час доби значення не має, як і наявність ікони. А на четвертий день, вранці, слід щодня звертатися до свого захисника:

«О, архистратиг Михаїл, спаси мене, грішного раба Божого (ім’я), врятуй мене грішного від негараздів, потопу, вогню, меча і ворога облесливого, від бурі, від навали і від лукавого. Визволи мене, раба Божого (ім’я), великий архистратиг Михаїл, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Цю молитву читають вранці, після пробудження. Можна написати текст молитви на аркуші паперу і носити при собі. Наявність ікони не є обов’язковим, але краще придбати її в церкві.

Молитви від пороблень

Якщо ви або близькі вам люди стали жертвами пороблень чи порчі, то зверніться за захистом до Богородиці. Якщо Ви будете щодня звертатися до неї з такою молитвою, то незабаром порча буде знята і жертва видужає.

У момент проведення ритуалу обов’язково потрібно поставити навпроти хворого ікону Богородиці і дати йому в руки запалену свічку, після чого тричі прочитати:

«О, Мати Божа, помічниця і захисниця роду людського, молю тебе, рятівниця наша. Бо лише на тебе уповаю і в горі закликаю тебе. Будь милостивою і допоможи рабу Божу (ім’я), пожалій і врятуй від хвороби, біди і горя. Прийми благання мої слізні, заспокій і обрадуй нас, люблячих твого почину Сина і Бога нашого. Амінь.»

Після цієї молитви не поспішайте гасити свічку, а зверніться за захистом до особистого покровителю людини або прочитайте молитву від привороту і порчі. Це зробить обряд більш потужним і допоможе якомога швидше позбутися від пороблень.

Молитва від пороблень до Бога

Господь Бог, володар усіх часів Всемогутній! Ти усе створив і усе змінюєш своєю волею. Ти вчитель і лікар душ наших. Ти Спаситель для тих, хто до Тебе звертається. Тебе прошу, знешкодь і прожени силу злого духа, усяку присутність і задуми сатани; усякий шкідливий вплив; всі чари і поробки злих і лукавих людей, що шкодять Твоєму слузі (ваше ім’я). Зроби, щоб замість заздрощів і розчарування отримав багато добра, сили, успіхів у житті і любові. Ти, Господи, простягни Свою всесильну правицю і прийди на поміч, відправ мені ангела миру, непереможного опікуна душі і тіла, щоб віддаляв і проганяв усяку ворожу силу, всяку отруту і чари людей підступних і заздрісних. Так, щоби захищений Тобою я заспівав Тобі: «Господь є моїм охоронцем, що може вчинити мені людина?» Не боятимуся зла, бо Ти зі мною, Ти – мій Бог, моя сила, мій могутній Господь, Господь миру, Отець майбутнього віку. Прошу Тебе, Господь Бог, змилуйся і визволь Твого слугу (ваше ім’я) від усякої шкоди чи загрози, що походить від чарів, підтримай і збережи від усякого зла. Через заступництво Славної Владичиці нашої Богородиці, Діви Марії, осяйних Архангелів і всіх Твоїх святих. Амінь.

Відео версія молитви від пороблень до Бога

Молитва від пороблень до Святих

Дух Господній, Дух Божий, Отче, Сину і Святий Дух, Пресвята Трійця, Непорочна Діва, Ангели, Архангели і Святі з неба, зійдіть до мене. Почуй мене, Господи, переміни мене, наповни мене собою, користуйся мною. Віддали від мене всі сили зла, знищ їх і зроби мене здоровим і здатним творити добро. Прожени від мене чари, відьмування, чорну магію, чорні служби, зачаровані предмети, замовляння, прокляття, вроки, напади злого духа, диявольські опанування, диявольське напастування, усяке зло, гріх, заздрість, лицемірство, фізичну, психічну, моральну, духовну і всяку хворобу, спричинену дияволом. Спали ці всі види зла у вогні пекельному, щоб уже ніколи більше не торкалися мене, ані жодного іншого створіння на цьому світі. Наказую силою Всемогутнього Бога, в ім’я Ісуса Христа Спасителя, через заступництво Непорочної Діви Марії, усім нечистим духам, усім духам, що мене непокоять, щоб залишили мене негайно і назавжди, і щоб пішли до вічного пекла розчавлені п’ятою Пресвятої Непорочної Діви Марії. Амінь.

Молитва дружини від пороблень на чоловіка

Милосердний Боже, молю Тебе і Тебе, Пречиста Діва, Мати Божа, і всіх вас, Святі мученики, прихиліться до смиренного благання зажуреної жінки й направте мого чоловіка (ім’я) на добру дорогу чесного життя. Відкрийте його розум і його серце, нехай він, нещасний, покине свої злі звички й погані грішні намагання, нехай стане знову прихильним до мене й дітей і живе чесно й тверезо. Згляньтеся на мене, засмучену й у розпачі, згляньтеся на моїх невинних дітей, поверніть через свою доброту мені чоловіка, а дітям батька, щоб ми разом жили чесно й у злагоді і прославляти Імена Ваші. Амінь.

Молитви від порчіНа нашому сайті є окрема стаття, яку приділено саме молитвам від порчі. Вона так і називається — Як зняти порчу молитвою. Якщо ви підозрюєте, що на вас, вашого чоловіка, вашу дитину чи близьку людину наведено порчу, то радимо скористатися молитвами, що вказані у цій статті, або ж перейти за посиланням і вибрати іншу молитву від порчі, яка буде діяти більш локально. У будь-якому випадку ці усі молитві є дієвими і обов’язково допоможуть.

Молитва від злих людей

Щоб уберегти себе від злих людей, Вам слід відправитися в церкву. Там, біля кожного зображення святого, запаліть по свічці у всіх ікон і зверніться до Бога за допомогою такими словами:

«Господи Боже мій, будь милостивий, пробач мені, рабу твоєму (ім’я) гріхи мої. Хай зміцниться дух мій, та просвітлиться розум мій, та зміцниться тіло моє. Даруй здоров’я душі моїй і тілу. Бо ти милостивий і на великодушність твою я надіюсь. Амінь.»

Проводиться такий обряд протягом трьох місяців, кожну неділі, вранці. Після завершення цього часу ви станете впевненіше і зможете самостійно боротися зі своїми ворогами, а злі люди будуть минати вас стороною. Звичайно, молитва від злих людей починає діяти одразу, але звертатись до Бога потрібно саме три місяці.

Кілька порад

Перш ніж починати читання однієї з обраних молитов для захисту від ворогів, пороблень чи злих людей, обов’язково дотримуйтесь простих правил. Жоден член сім’ї не повинен заважати особистому спілкуванню з Богом чи Святими. Постарайтеся молитися до світанку, або вже після заходу сонця, коли всі пішли спати (це не відноситься до молитов у церкві). Читати слова молитви потрібно від душі, вкласти в них всю віру і надію на те, що Бог і Святі вас почують, адже тільки щира молитва може створити справжнє диво. Бажано поставити перед собою ікону із зображенням Святого, до якого ви звертаєтеся і запалити свічку.

Ваше щире бажання допомогти своїй родині або близькій людині обов’язково буде виконано, вищі сили не дадуть жодній темній силі підступитися до людей, що вам близькі.

Молитва здатна вберегти від ворогів, зла, порчі і пороблень кожну людину. Ваше завдання — вимовляти ці чарівні слова з чистим серцем і свято вірити в те, що вищі сили вбережуть вас. Чим сильніше буде ваша віра, тим менше ймовірність, що вороги зможуть підступитися до вас.

Коментарі відвідувачів

Ольга

Використовувала молитву від пороблень до Бога, яка тут вказана. Спочатку я сходила у церкву, де спитала у батюшки, яка молитва краще, він сказав, що потрібно просто молитися Богу, тому я і полізла в Інтернет, знайшла цей сайт і використовую молитву від пороблень до Бога. За три тижні відчула покращення. Перший тиждень молилась більш автоматично, а от потім почала відчувати дію, якщо це можна так назвати, з’явилось відчуття під час молитви, що мене Бог дійсно чує. Ефект є. Молюся зранку і ввечері, хвороба, яка наслана на мене поганою жінкою, відступає, а сімейні відносити почали налагоджуватись. А тій *** (вирізано адміністрацією) стало погано, вона захворіла.

Олена

Молитва до Бога від пороблень діє! Я читала її кілька днів поспіль (зранку і ввечері) перед іконою Ісуса Христа і проблема, яка була на мене наслана поробкою пройшла. Я точно знаю, що одна людина робила так, щоб у моїй родині була біда, щоб чоловік пішов гуляти наліво, а поробку зробили саме на мене і на нього. Я спочатку посварилась із цією людиною, потім ходила до бабки, яка сказала, що поробка є на сварку, щось вона робила, та я не зупинилась і вирішила ще і молитву використати. Це допомогло. Після повторного візиту бабка сказала, що поробки вже немає.

Петро

Молитва до Святих допомогла мені впоратись із важкою ситуацією у житті, яка з’явилась після того, як одна недобра жінка використовувала проти мене та моєї родини чорну магію. Моя дружина також хотіла спочатку відповісти їй тим же, але я вирішив інакше, пішов до церкви, де батюшка сказав мені поставити свічку за здоров’я та молитися кожен день. Я молився від поробок до Святих і вони допомогли. можливо, зіграло роль і те, що я ходив до церкви на службу кілька раз. Раджу всім у скрутній ситуації йти до церкви та молитися вдома. І обов’язково поставити свічки за здоров’я своє та близьких людей.

Марія

Ви вірите у те, що це буває? Люди, навколо 21 століття, а ви досі вважаєте, що якась бабка може зробити поробку і вона подіє? Та і звідки взятися цій самій бабці, вони вже давно відправились на той світ, а молодь таким не цікавиться. Якісь екстрасенси — у це ще можна повірити, і то вони майже всі брехуни, а ті, що не брехуни, вони не будуть робити погані речі. Думаю, молитва від пороблень у наш час вже не актуальна, хіба що для параноїків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: