Обряди очищення людини, роду і дому

Обряди очищення людини, роду і дому

На сьогоднішній день існують різні обряди очищення, які дійшли до нас з далекої давнини. Людство завжди знало про існування привороту і порчі, тому намагалося створити найсильнішу захист від негативного впливу. Але перш ніж приступати до створення незримою броні, необхідно попередньо очистити людини, будинок і сім’ю від уже існуючих негативних програм.

Зміст:

Обряди очищення людини

Для того, щоб чаклуна було легше працювати з людиною, попередньо з клієнта необхідно зняти будь-які негативні програми, які могли накопичитися на ньому за довгі роки. Для цього використовуються обряди очищення. Найчастіше це молитви, заговори, в яких звертаються або духам предків, або до Богів, в залежності від того, яке у того віросповідання.

Провести подібні обряди можна самостійно, але тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх силах і магічних здібностях. Також важливу роль відіграє віра в свої сили і в те, що ви дійсно зможете захистити свою сім’ю. Існує кілька обрядів, які людина може провести самостійно. По-перше — це викочування яйцем, виливання на воску і читання молитов.

Очищення молитвою

Для проведення даного обряду вам необхідно буде озброїтися трьома восковими церковними свічками і святою водою. Бажано рідина напередодні взяти з храму. Проводиться ритуал протягом 3-х днів. Щоранку вам необхідно садити людину, на якого проводиться обряд, обличчям на схід, давати йому в руки одну запалену свічку і тричі читати над ним текст:

Господа сила зцілить раба божого/рабу Божу/(ім’я), від сил прокляття. Буду очищений/а/від усякої скверни, від зла людського, від недуг. Воістину, все, що увійшло в нього/в неї, вийде силою чудотворною, вимиє кров чистотою сила Господа. Промені Світу божественного дадуть рабу Божому/рабі божій/(ім’я) здоров’я, зцілення, очищення. Все оновиться дотиком Господа. Дай Господь силу оновлення, очищення, зцілення в ім’я Твоє святе. Буде (ім’я) відчувати силу Господньої допомоги на всій. Амінь.

Після чого людині необхідно вмитися святою водою. Використану свічку слід поставити на підвіконня і дати самостійно догоріти. Щоранку запалюється нова свічка. Після проведення всього ритуалу можна бути впевненим в тому, що порча на хворобу, бідність чи невдачу буде знята.

Простий і сильний обряд очищення від привороту і порчі

Даний ритуал підійде як і тим, на кому лежить легкий приворот, так і тим, хто страждає від сильної порчі. Для проведення обряду вам знадобиться 3 (якщо проблема незначна) або 12 свічок (якщо прокляття сильне).

Якщо у вас три свічки, то поставте їх трикутником навколо людини, якого очищаєте від негативної програми. Якщо свічок 12, то вони ставляться кругом. Коли все буде готово, підпаліть ще одну свічку, перехрестите людини, що стоїть в колі, і скажіть:

Господи, благослови на очищення в цьому трикутнику (колі) свічок. Дух Вогню і Дух Води, благословляю вас очистити раба божого (ім’я) і забрати негатив.

Після цього людина, що стоїть в колі, повинен рівно 9 раз повторити текст молитви «Отче наш». На цьому його роль закінчується. Тепер ваше завдання — уявити навколо людини кокон, який символізує негативну програму.

Необхідно розірвати його, зняти, розрізати, по можливості подумки усунути негативну енергетику з біополя людини. Протягом усього цього часу слід також читати молитву «Отче наш».

Залежно від того, наскільки сильна негативна програма лежить на людині, може змінитися його самопочуття. Якщо його починає нудити, паморочиться голова, з’являється клубок у горлі, важкість у ногах, то людині можна сісти на підлогу, але виходити з кола забороняється.

Довго проводити ритуал не можна, так як людині може дійсно стати дуже погано. Тому краще повторити його кілька разів поспіль для того, щоб повністю зняти негативну програму. Найчастіше ритуал проводиться від 3 до 12 днів. Після кожного сеансу необхідно подякувати вищі сили, прийняти теплий душ і піти спати.

Як очистити рід від прокляття?

Досить часто можна зіткнутися з тим, що сильний чорний маг замість того, щоб отруїти жити одній людині, проклинає весь рід. Це досить поширена практика і часто люди, які скаржаться на вінець безшлюбності, на постійні проблеми, і у яких є явні симптоми привороту, навіть не здогадуються, що несуть на собі чуже прокляття.

Звичайно, краще довірити таку складну процедуру професіоналові, але якщо ви розумієте, що у вас достатньо сил і енергії для того, щоб захистити свою сім’ю, то можете самостійно провести ритуал очищення роду.

Проведення обряду

Щоб провести ритуал необхідно озброїтися:

Проводиться обряд тільки вранці, так як саме в цей час ви ще не встигли накопичити на себе весь негатив робочого дня і готові наповнити себе новими силами. Проводиться ритуал будинку. Перед проведенням обов’язково прийміть душ і надіньте чисту білу одежу.

Поставте рис вариться, і поки він готується, обов’язково читайте «Отче наш». Їду на смак пробувати не можна. Коли рис буде готовий, перекласти його в дві чисті тарілки і поставте одну перед іконою і свічкою. Після чого вам необхідно сказати тричі:

Господи Ісусе Христе, Боже наш, благослови нам їжу і пиття молитвами. Пречистої Твоєї Матері і всіх Святих Твоїх, яко благословен єси на віки. Амінь. Спаси рід мій, Господи, вбережи від очі чорного, відведи біду неминучий, не дай піти всім близьким моїм. За гріхи батьків і матерів розплачуємося, та не по своїй волі горюємо. Допоможи зняти з роду хрест тяжкий, бо спокутувати гріхи пращурів. Амінь.

Обов’язково після цього перехрестите їжу, дайте їй трохи постояти перед іконою. Запам’ятайте, цей рис призначений не для вас. Тому його їсти не можна не можна. Після того, як догорить свічка, приберіть тарілку з рисом і винесіть її на вулицю. Далі є з цього посуду не можна.

Просто викинути рис теж заборонено. Нехай його з’їдять бездомні тварини, або просто залиште разом з посудом на дорозі. Той рис, який залишився на другий тарілці, потрібно розділити між усіма членами сім’ї.

Очищення будинку

Досить часто негативна програма, яка була зроблена на людину, переходить на його будинок. Або може бути інша ситуація, коли було прокляте саме місце проживання, і тепер воно тягне все життєві сили з потерпілого. В цьому випадку необхідно обов’язково очистити будинок. Існує дуже багато способів, які допоможуть позбутися від негативної програми, яка висить над житлом.

Очіщяющій ритуал з сіллю

Обряди з сіллю дуже поширені при знятті негативних програм. Цей простий ритуал допоможе вам позбавитися від привороту і заздрості недоброзичливців. Візьміть невелику пачку солі і розжарити її на чавунній сковороді. Обов’язково, поки сіль буде грітися, читати молитви. Найкраще, звичайно, промовляти текст «Отче наш». Це найсильніша молитва, яка діє безвідмовно в будь-якій ситуації.

Коли сіль почне трохи потріскувати, візьміть в праву руку сковороду і обійдіть з нею все приміщення. Обов’язково зупиняйтеся в кожному кутку і промовляти хоча б один раз молитву.

Коли перша частина ритуалу буде закінчена, викинете сіль якнайдалі від будинку. Тепер розжарити на сковорідці другу частину пачки, дайте трохи охолонути і розсипте по маленьким мішечках. Їх слід покласти в кожній кімнаті хоча б по одному. Через три доби мішечки можна прибрати і також викинути якомога далі від будинку.

Ладан для очищення будинку

Ладан — це унікальний продукт, яким завжди користувалися наші предки, якщо їм було необхідно прогнати злого духа або негативну енергію. Якщо ви хочете розпрощатися з негативними програмами, які можуть бути на вашому будинку, то слід використовувати ладан.

Способи обкурювання можуть бути різними. Але найкраще обійти будинок із запаленою свічкою і підпаленим ладаном. При цьому зупиняйтеся в кожній кімнаті і, стоячи в її центрі, говорите:

Ладан, сіль землі, вогонь! Чаша, повна води! Я йду до вас на поклон! Захистіть від біди! Мій улюблений світлий будинок! Хай буде щастя в ньому!

Проводиться ритуал незадовго до заходу сонця.

Очищення вогнем — ритуал

Наші предки завжди наділяли вогонь магічними властивостями. Він вважався священним, здатним очистити від будь-якого негативу. За допомогою даного обряду можна зняти негативну програму як з людини, так і з житла.

Небажано проводити ритуал зняття порчі з самого себе. В цьому випадку краще скористатися допомогою професіонала або родича.

Для проведення обряду вам знадобляться воскова церковна свічка і ніж.

Запаліть свічку, потримайте її в руках, після чого проведіть над полум’ям ножем і скажіть:

Вогонь священний, тобою ніж загартовую. Щоб зміг він розрубати пута зла та заздрості, горя і болю. Вогонь священний освятить життя (ім’я), прожене з неї всіх нечистих. Відтепер і на віки віків. Амінь.

Після цього обійдіть весь будинок зі свічкою і ножем. Спочатку перехрестите кожен кут, після чого зробіть рух ножем, як ніби перерізали нитки. Якщо ж ви очищаєте людини, то символічне рух необхідно зробити над його головою і навколо всього тулуба. Коли обряд буде закінчений, свічку тушкуйте і викинете, а ніж загорніть в білу тканину і закопайте якнайдалі від будинку.

Ці обряди очищення можна провести самому. Результат буде залежати від ваших власних здібностей і віри. Якщо ж ви відчуваєте, що не настільки сильні енергетично, щоб самостійно позбавитися від негативних програм, то зверніться за допомогою до професійного магу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: