Зняття порчі сіллю

Зняття порчі сіллю

Зняття порчі сіллю — один з ефективних способів боротьби з чаклунським впливом. Для обрядів можна використовувати як і звичайний продукт, так і четверговий сіллю. Останню рекомендують використовувати для особливо потужних і дієвих ритуалів.

Зміст:

Зняття порчі сіллю — прості обряди для початківців

У цих обрядах байдуже використання четверговою солі. Маги обмежуються звичайним продуктом, який є у кожного в будинку. Ці ритуали дуже прості, так що виконати їх зможе навіть новачок.

Очищення членів сім’ї

Це дуже простий обряд, але досить потужний. Для його проведення пройдіться по сусідах, які живуть з вами в одному під’їзді (якщо приватний сектор — на одній вулиці), і попросіть відсипати вам жменьку солі.

Вам потрібно отримати їх стільки, скільки людей у вашій родині. Зберіть весь продукт в невелику мисочку і використовуйте її для приготування їжі. Солити всі страви можна тільки цим продуктом, примовляючи:

Сіллю солю, посипаю, сім’ї своєї спокій повертаю. Сіль і вода того, хто зіпсував мою сім’ю. Амінь.

Є страви, приготовані Вами, слід кожному в родині. Тільки тоді захист подіє на кожну людину.

Як уберегти свій будинок?

Нерідко порчі накладають не тільки на конкретну людину або його сім’ю, а й на будинок, де вони проживають. Так, кожен новий мешканець в цій квартирі буде піддаватися дії чаклунського прокляття. Щоб усунути цей вплив, потрібно обов’язково провести ритуал з сіллю від привороту і порчі будинку. Відбувається ритуал опівночі. Для початку, залишіться в приміщення одна.

Вам знадобиться новий пакет солі. Пересипьте її в ємність і озбройтеся палаючої свічкою. Перехрестіть нею вміст ємності три рази, повторюючи текст:

Сіль охрестила, будинок від напущені злоби позбавила. Амінь.

Після цього свічка гаситься лівою долонею, а продукт розсипається по всіх кутках приміщення. Залиште її на цілу добу. Нехай вона повністю вбере негативну енергію, що огортає ваш будинок. Після встановленого часу зберіть продукт і викинете його якнайдалі від місця проживання. Будинки після проведення обряду зробіть хорошу вологе прибирання.

Семиденний обряд усунення привороту

Зняття привороту і порчі сіллю самостійно протягом 7 діб дасть самий явний результат. За допомогою цього ритуалу можна прибрати найсильніші вроки. Використовувати метод можна для усунення чаклунського впливу з себе або з будь-якого іншого людини.

Візьміть стару сковороду (її має бути не шкода викинути) і висипте на неї трохи солі з нової пачки. Дочекайтеся, поки продукт стане дуже гарячим і загостриться.

Якщо ви забираєте порчу з себе, то, при наявності хмари негативної енергії навколо Вас, Сіль почне чорніти, погано пахнути і тріщати. Поки вона буде розжарюються, постійно повторюйте:

Що випадково пішло — то на вітер пішло. Що з лісі пішло — то на ліс пішло. Що з народу пішло — на народ пішло. Що з земельки прийшло — в землю і пішло.

Після цього помістіть продукт в ємність, яку розташуйте перед знімком (своїм або іншої жертви). Для більшого ефекту ємність можна поставити біля ліжка хворого. Повторюється обряд щовечора протягом 1 тижня. На 8 добу продукт викиньте разом з невикористаної сіллю з пачки і сковородою.

Четвергова сіль від порчі

На людину сильна порча, як зняти її за допомогою солі? Все дуже простою. Навіть з найсильнішими чаклунськими атаками можна впоратися. Допоможуть потужні і стародавні обряди. Для їх проведення використовується четвергова сіль, яка максимально збільшує дію ритуалу.

Старовинний обряд очищення

Це досить гострий обряд, його плюс в тому, що він здатний нейтралізувати не тільки дію привороту або порчі, а й знищить будь-яку існуючу негативну програму.

Проводиться ритуал в будь-який час, але якщо є можливість вибрати найбільш підходящий день, зупиніться на четвер. Заговір не небезпечний сам по собі, відкату не відбувається. Саме тому його можна застосовувати навіть для роботи з дітьми.

В середньому, на одну жертву потрібно близько 200 грам четверговою солі. Наберіть повну ванну води приємної температури і прошепоти:

Це понеділок, це вівторок, це середовище, а це чиста вода. Омивається ти коріння і пряменья, вмий і мене (ім’я), рабу Божу, новонароджену, моління, хрещення, причащання. Водичка — водичка, змий з мене і з мого обличчя порчі — чоловічу, жіночу, дитячу, старечу, завидну, напущені, забери Маят, дай леготу. Амінь. Амінь. Амінь.

Тепер поверніться до солі і прошепоти над нею:

Боже, Спаситель наш, що з’явився через пророка Єлисея в Єрихоні і так за допомогою солі зробив здоровою шкідливу воду! Ти Сам благослови і цю сіль і зроби її приношенням радості. Бо ти — Бог наш і Тобі ми віддаємо славу, Отцю і Сину і Святому Духу, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Амінь. Амінь.

Як тільки молитва буде прочитана, насипте сіль у ванну і почекайте, хай вона трохи розчиниться. Після цього самі поринете в воду. Перебувати в цілющій воді можна необмежену кількість часу. Після прийому ванни разом зі спущеною водою піде вся негативна енергетика, яка була на Вас.

Дієвий заговір проти магічної атаки

Будь-яку чаклунську атаку (порчі, приворот, прокляття і т. Д.) Можна усунути. Для цього Вам потрібно повести не дуже складний, але дієвий ритуал. Особливо він дієвий, якщо хворий неодноразово ставав жертвою магічного впливу. Для проведення ритуалу озбройтеся:

Поставте на підвіконня блюдо з сіллю. За середині посудини поставте свічку. Вимовте 9 раз текст заговори, попередньо вивчивши його на пам’ять:

Нечисті духи, нечиста сила! Відійдіть від (ім’я)! Чи не майте його, не мучте його ні вранці, не серед білого дня, ні темної ночі. З лісу прийшли — ідіть в ліс, з води — в воду, від дівки-беловолоскі, від жіночку-долговолоскі, від мужика, від речника, від заздрісника, від прізорніка. Там солі Усолья! Підіть усі туди! Ідіть, де вітру не в’януть, де люди не заглянуть під пень, під колоду, в болота хиткі, в болота седучі, де на конях не їздять, пішоходи не ходять, у грубі струмки, за річки швидкі, за темні ліси. Ідіть всі туди! Костей не ломіте (ім’я), жили не тягніть (ім’я). Тьху!

Коли слова будуть сказані потрібну кількість разів, загасіть свічку, візьміть посудину і викинете її якомога далі від свого будинку. Разом з викинутої сіллю зникне і порчі.

Простий спосіб самостійно зняти приворот сіллю

Для проведення обряду йдіть на ринок і придбайте там новий пакет солі. Спеціально дайте через не більше грошей, ніж вона коштує, але відмовтеся від здачі. Висипати весь пакет на нову сковороду і додайте на неї стільки голок, скільки членів у вашій родині.

Після цього включіть комфорки і дайте вмісту сковороди добре покататись. Такий спосіб зняття порчі сіллю ефективний, якщо вплив було не надто потужним і виявлено відразу. Час від часу перемішуйте інгредієнти за годинниковою стрілкою.

Якщо сіль почне темніти, то візьміть сковороду і, повернувшись в ліву сторону, обійдіть з нею всю квартиру. Коли Ви зробите одне коло, повертайтеся назад і знову поставте сковороду на вогонь. Намалюйте прутиком на солі 9 хрестів і скажіть на кожен з них:

Іди туди, звідки прийшло. Хто наслав, той собі забрав.

Коли обряд буде проведено, змийте все інгредієнти в раковину. Сковороду і долоні найкраще обмити святою водою.

Зняти порчу сіллю самостійно реально. Людина може боротися з будь-яким впливом. Навіть якщо на допомогу чаклуна прийшли потужні Темні сили, побороти їх більш ніж реально. Головне — не втрачайте віри і чітко виконуйте обраний ритуал. Читайте ще про дієві заговори від привороту і порчі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: