Як зняти порчу на самотність?

Як зняти порчу на самотність?

Цікавитесь, як зняти порчу на самотність? Нижче ви знайдете дієві обряди, старовинні молитви і заговори, а також методики, які швидко дадуть відповідь на питання про те, як визначити порчу на самотність. Не втрачайте час даремно — чим старше негативна програма, тим складніше її знімати.

Зміст:

Які бувають різновиди магічного впливу?

Існують різні обряди, які запускають негативну програму, здатну значно зіпсувати жертві існування. З їх допомогою можна назавжди позбавити жертву радості сімейного життя. З усього розмаїття порчі на самотність слід виділити 3 основні, найчастіше використовувані чорними магами.

Порча на самотність — ознаки чаклунства

Жодне магічне втручання не може залишитися непоміченим. Тому порчу на самотність досить просто визначити за головними ознаками, початківцям проявлятися незабаром після проведення чаклуном ритуалу. Інші можуть навести як на чоловіка, так і на жінку, але її симптоми ідентичні для представників обох статей. Найчастіше у жертви виявляються такі ознаки:

Якщо більшість пунктів з цього списку про Вас, то цілком можливо, що ви постраждали від потужного чаклунського удару. Але це не може вважатися абсолютною гарантією того, що Ви жертва чаклуна. Для того, щоб перевірити, чи дійсно на Вас наклали прокляття, проведіть ритуал, що дозволяє визначити наявність негативної магічної програми.

Як визначити яка порча на вас?

Якщо Ви діагностували у себе або у кого-то зі своїх близьких ознаки привороту на самотність, то найкраще повести один простий ритуал, який дасть можливість дізнатися, чи дійсно Ви перебуваєте під впливом потужної негативної програми. Визначити порчу на самотність можна за допомогою звичайного яйця.

Візьміть невелику ємність, наповніть її водою і розбийте в неї яйце. Зробити це потрібно так, щоб жовток залишився цілим. Якщо у вас це не вийшло, повторіть дію ще раз.

Далі візьміть ємність з яйцем, поставте її на голову жертви і потримайте її так 3 хвилини.

Важливо, щоб на постраждалому людині і на Вас були надіті хрестики. Після зазначеного часу зніміть ємність з голови людини і подивіться на те, що трапилося з яйцем.

Як зняти порчу на самотність самостійно?

Якщо Ви не хочете йти за допомогою до чаклуна і провели обряд самостійно, то на першому етапі роботи у Вас можуть виникнути деякі труднощі. Без допоміжних методів досить складно зрозуміти, яка саме порчі на самотність була наведена на жертву, а значить, підібрати конкретний обряд, що нейтралізує саме цю програму, буде складно.

Але, навіть якщо Вам невідомо, хто і яким методом надав негативний вплив, можна скористатися універсальними способами боротьби з подібною порчім.

Обряд, доступний новачкові

Прибрати порчу на самотність можна за допомогою легкого дієвого чаклунського обряду. Він здатний нейтралізувати дію практично будь-якої негативної програми. Ідіть на перетин стежок пізно ввечері (бажано, щоб місце було безлюдним). Розмістіть посередині кілька монет і прошепоти:

Є поле мертве, в поле те живе горе гірке. Живе горі в поле, поживає, самотності воно не знає. Заговорюю я, раба Божа (ім’я), саму себе, щоб і мені одній століття свій не вековать, щоб на самоті не страждати. Чи піде самотність моє в темне поле, де живе гірке горе, будуть там вони разом бувати, а мене їм назавжди залишати. На замок слова свої закриваю, ключ на перехресті кидаю, нікого йому в пилу не знайти, слова мої не відкривати. Амінь.

Для того, щоб посилити дію ритуалу, протягом 9 вечорів варто повторювати цей обряд. Кожен раз перетин доріг вибирайте нове.

Ритуал з водою і кришталем

Зняття порчі на самотність самостійно можливо з використанням джерельної води, фотографії та кришталю. Здійснювати обряд варто тільки після того, як сонце вже зайшло. В першу чергу в кришталеву ємність налийте рідину.

Поставити ємність потрібно на своє зображення. Сядьте поряд. Уявіть себе щасливою людиною. Намалюйте подумки свого чоловіка (дружину), дітей. Коли ви самостійно зарядите себе позитивною енергією, зверніться до рідини, яка знаходиться в посудині.

Скажіть, що бути одному погано, і ви томітесь від цих уз. Попросіть її очистити Вас і забрати негаразди. Моліть про те, щоб даровано була благодать в сімейному житті. Після цього низько вклоніться воді і скажіть їй за все спасибі. Залиште всі атрибути недоторканими і йдіть спати.

Як тільки Ви прокинетеся, візьміть ємність, вийдіть у двір і виплесніть на землю рідина. Не забудьте попросити її забрати весь негатив. Після проведення ритуалу використану ємність добре промийте під проточною водою.

Переклад прокляття на покійного

Перекласти порчу на могилу — дієвий спосіб зняття порчі на самотність. Проводиться обряд тільки тим, на кому лежить прокляття. На кладовищі знайдете усипальницю свого тезки. Поставте на неї склянку з горілкою і хліб. Після чого скажіть покійному:

У місто мертвих я (ваше ім’я) прийшла, помин принесла. Прощу тебе, покійний, у проханні моєї не відмовити, помин прийняти, а мені допомогти — порчі з мене забрати, від самотності і туги позбавити, нещастя і невдачі в любові зняти, назад їх повернути, віддати, та людині недоброму — злому передати. Що б зло назад мені не поверталося і ніколи не наближався. Амінь.

Коли текст буде сказано, йдіть з місця проведення обряду негайно. Зачекайте три доби, після чого вирушайте до церкви і поставте свічку покійному, якого Ви потурбували.

Молитви від порчі на самотність

Молитви завжди допомагали віруючим, а святі захищали їх від усякого лиха. Звільнитися від негативної програми можна за допомогою простих, але сильних молитви. Читати їх можна самостійно або попросити про це дуже близького родича.

Допомога матері

Мати завжди захищає своє дитя, і зняти з дитини вінець безшлюбності іноді під силу тільки їй. Існує спеціальна молитва, яку варто читати матері для очищення своєї дитини. Щовечора протягом 7 днів їй варто вимовляти такий текст:

Господь мій Ісус Христос, Син Божий, подай мені відповідь недостойну рабу (ім’я). Мій Бог, в Твоїй милостивою чадо моє (ім’я). Помилуй і спаси його, Господи, да прости йому всі гріхи земні вільні і невільні, перед Тобою вчинені. Господи, навчи його на істинний шлях заповідей Твоїх і просвіти світлом розум для порятунку душі і для зцілення тіла. Господи, благослови його в земному житті: в школі, в будинку, в дорозі, там, де ти Владикою є. Господи, захисти його під дахом святим від кулі, що летить, отрути, вогню, від виразки смертоносної і смерті марною. Господи, захисти його від будь-яких ворогів видимих ​​і невидимих, від якої хвороби, скверни і полегшу його страждання душевні. Господи, подаруй йому благодать Духа Твого Святого, здоров’я, цнотливість. Господи, зміцни і Додай його тілесні сили і розумові здібності, благослови його на благочестиву сімейне життя і дітородіння. Господи, дозволь мені, негідною Своїй невільниці (ім’я), давати батьківське благословення чаду моєму і рабу Твоєму вранці, вдень і вночі Ім’ям Твоїм, бо Царство Твоє і всемогутнього. Амінь.

Усунення чаклунства за допомогою воску

Для проведення обряду озбройтеся трьома восковими свічками, помістіть атрибути в головах ложе, підпаліть і скажіть тричі молитву «Отче наш».

Коли слова будуть сказані, тричі прошепоти молитву «Животворящого хреста».

Закінчити ритуал варто, попросивши Бога і Божу Матір допомогти рабу Божому, забезпечити своїм покровом. Проводиться ритуал 3 вечори поспіль. Чим більше буде ваше бажання, тим швидше подіє ритуал, а ваші прохання будуть почуті.

Зверніть увагу на те, як поводяться свічки в процесі читання молитов. Якщо полум’я постійно смикається, а свічки тріщать, це означає, що порчі досить сильна. Якщо ця картина спостерігається і на 3 день проведення ритуалу, то можете продовжити його проводити ще кілька днів.

Головне, щоб загальна кількість проведених ритуалів було не більше 9. Коли свічки перестануть реагувати на молитви подібним чином, зберіть весь віск, який розплавився, і закопайте подалі від свого житла.

Зняти порчу на самотність можна самому. Якщо ви виявили, що перебуваєте під впливом негативної програми, не впадайте у відчай. Будь-яке чаклунське вплив можна усунути якщо не опускати руки, вірити і продовжувати боротися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: