Як визначити порчу на гроші і повернути собі добробут?

Як визначити порчу на гроші і повернути собі добробут?

Задається питанням про те, як визначити порчу на гроші? Навести її порівняно нескладно, тому і зустрічається такий негатив досить часто. Нижче ви знайдете методи діагностики цієї порчі, а також обряди для позбавлення від такого негативу.

Зміст:

Ознаки порчі на гроші

Таке чаклунське вплив не завжди просто розпізнати, адже нерідко його плутають з банальним невдачею. Не кожен готовий повірити в існування такого ворога, який звернувся до Темним силам заради помсти. До того ж, виявляється порчі на злидні не завжди однаково — багато що тут залежить від ситуації, яка була до появи негативу в житті людини. Але є постійні ознаки, які можуть вказати на наявність запущених негативною програми. це:

Разом з цією статтею читають: як повернути порчі

Якщо Ви помітили 3-4 ознаки порчі на гроші, можна не сумніватися — вона є. Щоб остаточно в цьому переконатися, проведіть діагностику, яка описана нижче.

Як визначити порчу на гроші самостійно?

Якщо Ви помітили ознаки порчі на злидні, проведіть обряд, який дасть точну відповідь. Саме так діагностують негатив сільські чаклунки. Проводити діагностику бажано напередодні або після церковних свят. Кращий час для проведення обряду:

Діагностика, проведена в інший час, вважається менш точною, але будьте впевнені — серйозний негатив пропустити непросто незалежно від пори року, дати або кількості днів до наступного православного свята.

Проведення ритуалу

Попередньо купите воскову свічку в храмі, і можете приступати до виконання обряду. Проводити його слід після півночі, в повній самоті. Закрийте двері і вікно. Поставте свічку на будь-яку поверхню так, щоб Вам було зручно розміститися поруч. Найкраще, сядьте на відстані витягнутої руки від полум’я.

Тепер потрібно покласти між собою і свічкою будь-який предмет, пов’язаний з джерелом доходу — блокнот з важливими записами, звіти, документи, резюме, підійде навіть сумка, з якої Ви ходите на роботу, або робоча форма. До речі, в двох останніх речах можна знайти подклад — Уважайте, де саме буде коптити чи інакше подавати знаки свічка.

Швидше за все вам буде цікава стаття про заговір на грошову купюру.

Сидячи перед запаленою свічкою, прочитайте три рази молитву «Отче наш». Розслабтеся, що не готуйте себе до отримання якогось певного відповіді. Будьте готові дізнатися будь-яку інформацію. Після прочитання молитви водите свічкою над предметом, який служить для діагностики. Придивіться до полум’я свічки, кіптява і інша незвичайна його поведінка видасть присутність порчі.

Розшифровка значень

Колір вогню може розповісти про те, чого Вам варто очікувати найближчим часом в фінансовому плані.

Наявність порчі на гроші визначається і по тому, як плавиться і стікає зі свічки віск.

Якщо результати діагностики виявилися невтішними, нижче ви знайдете робочі обряди для знищення грошового негативу. До речі, далеко не завжди мова йде саме про порчі на гроші, добробут і удачу можна і наврочити, причому нерідко це самосглаз.

Як усунути приворот на злидні?

Зняти грошову порчі можна самому. Для цього необов’язково ходити до досвідченим магам. Але перед проведенням обряду Ви повинні бути впевнені у власних силах і в тому, що готові битися з чорною магією.

Для проведення простого і дієвого ритуалу на зростаючому місяці візьміть одну купюру будь-якого номіналу. Тепер чорною ручкою або маркером перекресліть всі цифри, що позначають номінал, на цій купюрі.

Складіть купюру в 4 рази і пришити її до підкладці своєї верхнього одягу. Найкраще вибрати ту, яку Ви найчастіше носите. Пришивається купюра виключно світлими нитками. Здійснюючи цю дію, примовляє:

Щастя на щастя, гроші до грошей, обійде мене, рабу Божу (ім’я), будь-яке нещастя. Амінь.

Такий обряд має ще один різновид. Тільки в цьому варіанті Вам слід озброєні не білими, а чорними нитками. Точно також на обраної купюрі закреслюються будь-які цифри, що позначають її гідність, і складається вона теж в 4 рази. Однак цей ритуал проводиться не на зростаючої, а на убуваючому місяці.

Тільки тепер необхідно не пришити гроші до верхнього одягу, а просто прошити по краях. Робиться це тільки чорною ниткою. Поки Ви будете шити, повторюйте:

Зашиваю невдачу, зашиваю безгрошів’я, зашиваю борги і проблеми. Удача, повернеться до мене. Нехай буде так.

Як тільки все краю купюри будуть оброблені, візьміть її і віднесіть якнайдалі з дому. Її можна закопати під деревом або викинути в водойму.

Свята вода від безгрошів’я

Вода допомагає позбутися від будь-якого негативу і добре допомагає при усуненні порчі. Якщо Вам зробили порчу на гроші, то пізно ввечері приготуйте кілька великих купюр, помістіть їх на вікні, зверху поставить ємність з святою водицею і прошепоти:

Вода колодязна, вода чиста, вода Божа, була смерть водою, стати водою життя. Господи Боже, на тебе уповаю, освяти ти воду цю, змий з раби Божої (ім’я) уроки і прокляття, очей поганий і призоров, все слова чорні, всю заздрість люту, веселощі лихі, мзду, неприязнь і ненависть, будь-які розлади, всякі порчі і збитки. Піде зло все до свого батька, до свого господаря, свого джерела. І збудеться, що сказано. Амінь. Амінь. Амінь.

Після цього залиште посудину з рідиною стояти на грошах всю ніч і йдіть спати. Вранці, як встанете, візьміть ємність з рідиною і вилийте її у вікно. Проводиться обряд три вечори поспіль. Після цього приворот на злидні буде знято.

Як самому зняти з себе грошову порчі швидко і якісно?

Для цього обряду заздалегідь підготуйте маленький мішечок з щільної грубої тканини. У нього насипте трохи монет. Дістати їх потрібно зі свого гаманця правою рукою і по одній пересипати в мішечок. Це буде їх новий будиночок.

Відбувається ритуал на 16-19 місячна доба. Дочекайтеся вечора, сядьте перед розкритим вікном, візьміть в руки головний атрибут і окропіте його тричі святою водою, примовляючи:

Свята вода, очисти Рабу Божу (ім’я) від всякого очі чорного, від слів злих, від негараздів і від злиднів.

Тепер можете вирушати з мішком на вулицю. Дійшовши до першого перетину стежок, викопайте глибоку яму, заховайте туди мішечок з грошима і скажіть:

Як вода піде, порчі зійде, як порчі піде, так гріш прийде. Амінь!

Після цього можете йти додому. Але тепер, щовечора протягом 6 діб, приходьте на це перетин стежок, виливайте на нього склянку свяченої води і знову повторюйте заговір.

На восьмий день проведення обряду до світанку прийдіть на позначене місце, розкопати ямку і дістаньте звідти мішечок. Після цього перекладіть всі монети в свій гаманець, а мішечок спаліть на будь-якому пустирі.

Ритуал «Зелена стрічка»

Для того, щоб назавжди позбавити себе від впливу негативної програми в домашніх умовах, проведіть цей ритуал. Він старий і дуже потужний, здатний зруйнувати навіть найсильніші кайдани чаклунства. Щоб провести обряд, озбройтеся відповідними атрибутами:

Від хліба Вам потрібна саме скоринка, яку до здійснення ритуалу натріть сіллю і часником. Сидіть в квартирі в повній самоті, щільно зачиніть всі двері і вікна, щоб ніхто не зміг Вам перешкодити.

На підлозі розмістіть стрічку і складіть її так, щоб з неї вийшов символ нескінченності. Зверху на неї (на місці перетину двох смуг) поставте зелену свічку. Візьміть корицю і посипте стрічку зі свічкою цим продуктом. Не бійтеся насипати дуже багато. Станьте над атрибутами, тримаючи в руках хліб, і прошепоти слова:

Господь оборона моя, Бог мій. Надіюсь на тебе. Нехай буде приворот і порчі зла сіллю і часником затерта, нехай буде побита, нехай буде вбита. З мене, раба Божого (ім’я), як з куща все зійде, в гній піде, так там і залишиться. Нехай буде так. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь.

Текст вимовляється доти, поки свічка повністю не загасне. Коли це станеться, заховайте недогарок від неї і стрічку так, щоб ніхто їх не знайшов, хліб подайте нужденному, а рано вранці обов’язково йдіть в храм і поставте там свічки за здоров’я всіх членів сім’ї, друзів і головне — ворогів.

Порча на злидні — як усунути згубний вплив?

Зняти порчу на бідність можна різними способами. Для цього не потрібно ходити до професійної чаклунки. Для проведення цього старовинного обряду Вам потрібно кілька речей:

Для того, щоб Вас не турбували і не заважали здійснювати обряд, залишіться вдома самі або просто закрийте двері в кімнату на ключ. Дочекайтеся настання 3-ї години ночі, сядьте на підлогу, по ліву сторону від себе розмістіть гаманець, а по праву — зображення святого. Навпаки себе збудуйте в ряд три свічки і підпаліть їх зліва на право. Покладіть долоні на атрибути, що лежать по різні боки, і прошепоти слова:

Здрастуй, темна ніч, Я твоя прийомна дочка. Гаманець мій — город, ніхто плодів своїх не забере. Хто мою удачу взяв, хто моє багатство забрав, В ім’я Отця і Сина і Святого Духа Через свічки назад передав. У понеділок взяла лопату. У вівторок землю зорали, В середу зерно купила, У четвер зерно посадила, В п’ятницю полила, В суботу зерно зібрала. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа, Як багато зерен в поле і як їх не злічити, І як їх за раз не з’їсти, Так би було багато і безліч в моєму гаманці грошей. Ключ, замок, мову. Амінь. Амінь. Амінь.

Коли заговір буде виголошено тричі, зберіть всі атрибути і помістіть там, де ніхто їх шукати не стане, на 3 дні. Після зазначеного часу використовуйте гаманець як завжди, а свічки знову запаліть і дайте їм згоріти повністю.

Не дивуйтеся, коли свічки будуть диміти. Нічого страшного в цьому немає. Просто віднесіть їх на балкон і розкрийте вікно так, щоб весь дим йшов назовні. Перш ніж викинути залишки свічки, повторіть текст молитви.

Для того, щоб успішно усунути порчу на гроші, її потрібно вчасно виявити, скориставшись простим і дієвим ритуалом. Обряд відкриє завісу таємниць і відповість на Ваше запитання. Якщо ж порчі на Вас немає, але фінансові труднощі все одно є, проведіть обряд для залучення грошей. Він точно допоможе залучити багатство.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: