Як навести порчу по фото?

Як навести порчу по фото?

Порча по фото — дієвий спосіб позбутися від своїх недругів. Використовуючи такі ритуали, можна значно зіпсувати життя жертви, її здоров’я, відносини з людьми. Використовувати подібні знання треба з обережністю. Задумайтесь — можливо, є й інші способи вирішення виниклих труднощів?

Зміст:

Як правильно навести порчу по фото?

Порча по фото — серйозний і сильний ритуал, за допомогою якого можна завдати значної шкоди своєму противнику. Багато хто може недооцінювати цей різновид порчі, але цього робити не варто. Насправді ритуали, що проводяться з фотографіями, мають чимало нюансів, які слід дотримуватися.

По-перше, наводиться порчі тільки досвідченим чаклуном. Новачкові братися за таку витівку не варто. Ви можете просто не впоратися з тією Вищою силою, яка викликається за допомогою обряду. В кінцевому підсумку, більше постраждаєте Ви, а не жертва.

По-друге, правильно вибирайте зображення. Якщо на знімку будуть присутні інші люди, тварини, обличчя жертви буде змазаним, або фото буде старим, то провести ритуал не вийде. У вас буде недостатньо енергетичного матеріалу, щоб дійсно сильно нашкодити людині. Тому:

Якщо в обряді є можливість своїми словами сказати Темним Силам, чого Ви хочете, намагайтеся формулювати свої бажання чітко. Пам’ятайте, що багато фраз мають двоякий сенс. Краще заздалегідь підготувати слова звернення до сил Темряви.

Пам’ятайте про наслідки. Обов’язково Убережіть себе від впливу відкату. В іншому випадку, якщо порчі буде усунена, Ви опинитеся жертвою власної магії.

Яким може бути чаклунське вплив?

Існує дуже багато різновидів чорних обрядів, в яких обов’язково використовуються фотографії. Ці порчі можуть уражати людей:

Порча, які завдають поразки загального характеру, можуть провокувати летальний результат або хаотично вражати різні сфери життя людини. Так, найчастіше, сам маг не завжди знає, який саме буде завдано шкоди жертві.

Інший тип порчі ділиться на різні підвиди, спрямовані на:

Ці підвиди в свою чергу теж можна розділити на невеликі групи, яких дуже багато. У кожній групі є обряди, для яких потрібно вчитися (і маги з посередніми навичками в силах провести їх), і ті, що вимагають високого рівня підготовки від чаклуна і практично безмежної енергетичної сили.

Порча на фото суперниці — позбудьтеся від коханки чоловіка назавжди

Даний обряд можна використовувати магам, які не досягли високого рівня майстерності. Він не найскладніший, але досить дієвий. Таким способом можна значно зіпсувати життя коханці свого чоловіка.

Вплив буде направлено таким чином, що дія порчі стане посилюватися, коли закохані будуть знаходитися поруч. В кінцевому підсумку, жінка не витримає цього, розірве відносини, але це лише трохи згладить дію прокляття, але не прибере його.

Проводиться обряд на 17, 18 і 19 місячна доба — три дні поспіль. Закип’ятіть великий чан з водою, повільно опустіть в нього зображення коханки (дивіться, щоб на цьому знімку вони не були зображені з Вашим чоловіком) і скажіть:

Тіла раба (ім’я) горіти, крові кипіти, потім виходити, спокою йому не знаходити. Бути по слову моєму!

Нехай кожне слово тексту наповниться Вашої ненавистю і тієї руйнівною потужністю, що вирує у Вас всередині. Зазвичай текст повторюється тричі, але якщо Ви відчуєте, що заговір потрібно вимовити ще, то говорите. Вода з фото повинна кипіти ще деякий час — хвилин 5-10 досить.

Після обряду воду можна вилити на двері або особисті речі суперниці. Якщо такої можливості немає, вилийте її в унітаз. Те, що залишиться від фотографії після кип’ятіння, віднесіть на перехрестя. У перервах між ритуалами можна підвішувати її головою вниз. Слідкуйте за тим, щоб фото ніхто не побачив.

Шовкову хустку і прут — все вороги Ваші впадуть

Даний обряд, як жоден інший, допоможе домогтися дуже швидко бажаного ефекту. Це сильна порча на здоров’я. Її досить складно визначити і зняти, а результат виявляється дуже сильно. Перед проведенням ритуалу озбройтеся:

Приготування до ритуалу забере у Вас 12 діб. Протягом цього часу щоночі вимочуйте прут в крижаній воді, а вдень висушуйте на свіжому повітрі. На 13 добу візьміть зображення недруга, оберніть його шовковою тканиною, опустіть додолу і висік його осиковим прутом. Робити це потрібно на вулиці, в будь-якому безлюдному місці. Виконуючи цю дію, повторюйте:

За далекими горами є море залізне, на море стоїть стовп кам’яний від землі до неба, а на тому стовпі стоїть конкретна людина дерев’яний і каже він всьому світу: залізо, каміння, дерево падайте ви до раба (рабу) (Ім’я ворога), терзайте його ( її), коліті його (її), секіте його (її). Як у замків змички міцні, так і мої слова ліплення. Нехай буде так!

Прут і огорнуте тканиною фото залиште лежати там, де проводили обряд. Додому йдіть відразу після завершення обряду, не озираючись і не розмовляйте ні з ким, поки не переступите поріг свого будинку.

Порча по фото на кладовищі

Існує велика кількість видів цвинтарних порчі в чорній магії. Чаклуни вірять в те, що мертві можуть не тільки дати відповіді на всі потрібні питання, але і затягнути до себе будь-якого живого людини, якщо будуть мати на те вагомі причини.

Щоб ворог завжди вболівав і страждав

Цей обряд має на увазі заклик темних сил, які заберуть у жертви сили і здоров’я. Ритуал дуже простий, але проводити його треба, тільки коли Ви впевнені в тому, що готові завдати такої шкоди людині.

Пізно вночі, на 17-19 місячна доба, прийдіть на кладовищі і зупиніться біля могили покійного, чиє ім’я збігається з ім’ям жертви. Акуратно закопайте там принесене зображення, примовляючи:

Закопаю-закопаю, біду наведу, наврочити допоможу, щоб здоров’я не вистачало на життя щасливе, щоб хвороби оточували, горе супроводжувало!

Знімок повинен бути повністю покритий могильної землею. Після проведення обряду швидко йдіть з кладовища, не озираючись. На першому перехресті через ліве плече киньте 10 монет, сказавши:

Розплатилася.

Тепер ідіть додому і до ранку ні з ким не розмовляйте.

Розп’ятий на хресті

Це короткий і, здавалося б, легкий ритуал. Але, насправді, для його проведення потрібно чимало енергії і сил. Провести його під силу тільки досвідченому чорному магу.

Наслідки проведеного ритуалу не змусять себе чекати. Уже через кілька днів жертва почне мучитися, чахнути, а зовсім скоро може взагалі покінчити з життям.

Прийдіть на кладовищі, знайдіть там будь-яку могилу, на якій стоїть хрест. Поверніть зображення лицьовою стороною до хреста і догори ногами приколіть, використовуючи 3 нових цвяха. Тепер обійдіть три рази могилу проти годинникової стрілки і, зупинившись в ногах, скажіть:

На хресті Ісуса Христа розіп’яли, трьома цвяхами прикували, мучився Христос, страждав, на третій день Богу душу віддав. Я ворога свого заклятого (ім’я) караю, на могильний хрест покладаю. Мучся (ім’я), страждай, та Богу душу свою віддай. Хрест могильний тягни, в землю мертву введи. Ключі підземельні. Амінь.

Повторивши текст тричі, йдіть з місця проведення обряду, не обертаючись і не розмовляючи. Фото залишається на хресті.

Ритуал з ножем з чорною ручкою

Щоб зробити подібну порчі по фотографії, чаклуна знадобиться ніж з чорною ручкою. У вівторок ввечері відьма сідає на підлогу, запалює перед собою чотири чорні воскові свічки, ставить зображення жертви і бере в руки 2 чорні нитки, довжиною близько 1 метра кожна.

Зв’яжіть їх між собою так, щоб по всій довжині (тепер однієї нитки) вийшло 6 вузлів. По черзі тримайте кожен з них до губ і шепочіть:

Душу (ім’я жертви) вузлами в’яжу. В очі його дивлюся. Перший вузол — біда і біль. Будуть вони завжди з тобою! Вузол другий — хвороба на тебе хвилею. Третій вузлик — біду тобі на поріг! Четвертий в’яжу — любов від тебе забираю! П’ятий — на гору, шостий — на біду! Щоб тобі згоріти в Аду! Буде душа страждати до століття. Немає більше такого людини!

По закінченню цієї частини обряду візьміть свічку і підпаліть нитку. Коли вона догорить, скажіть:

Ні розбити, ні розв’язати! Все залишиться з тобою (ім’я)!

Тепер за допомогою ножа на фотографії вирізається великий хрест. Це найголовніше дію у всьому обряді. У нього потрібно вкласти всю свою біль, ненависть і бажання завдати жертві сильний шкоди. Коли дія буде завершено, знімок і попіл від нитки віднесіть на цвинтарі і закопайте в будь-яку свіжу могилу.

Універсальний обряд для руйнування долі

Даний ритуал унікальний тим, що він поєднує в собі кілька окремих невеликих обрядів. Кожне з дій, що здійснюються чаклуном, може завдати значної шкоди жертві.

Проводиться ритуал таким чином для того, щоб захистити себе від невдачі. У тому випадку, якщо один із способів не спрацює, інший точно дасть результат. Для проведення обряду візьміть:

Стоячи перед чаном з киплячою рідиною, візьміть в ліву долоню трохи перцю, в праву — трохи солі. Киньте їх одночасно в окріп зі словами:

Сіль тобі на язик, перець на очі.

У цей момент уявіть свого недоброзичливця, що стоїть прямо перед Вами. Слідом за спеціями опустіть в киплячу рідину зображення жертви. Думайте про те, що окріп зараз роз’їсть все тіло ворога і скажіть:

Як вода вирує, так би і життя твоє завирувало.

Уявивши, як ворог корчиться в страшних муках, кидайте в чан голки, примовляючи:

Голки в завзяте серце та в бунтівний розум. Велено!

Нехай рідина ще трохи покипить, після чого візьміть чан і вилийте у сухого старого дерева весь його вміст в землю — воду, голки, фото. Чан викиньте далеко від свого будинку.

Порча по фотографії — наслідки чаклунства

Будь-яке магічне втручання залишає відбиток на жертві. Коли на хворого накладена порча, наслідки чаклунства можуть бути різними. Вони залежать від того, яку сферу життя людини намагався зачепити чаклун. Загальні ознаки того, що на жертву накладена порча, такі:

Людина, яка перебуває під таким магічним впливом, дуже страждає. Навіть якщо порчі була зроблена не на погіршення фізичного здоров’я, а, наприклад, на самотність або життя без любові, то постійні невдачі в цій сфері будуть заводити жертву в глухий кут.

Більшість порчі здатні звести людині в могилу, не зачіпаючи його фізичне здоров’я. Досить просто розхитати психіку людини для того, щоб він сам був готовий покінчити з життям.

Але наслідки очікують не тільки жертву порчі. Якщо ритуал ви проводите самі, без допомоги професіонала, і не можете похвалитися тим, що ви дуже досвідчений маг, то цілком можливо, що дія порчі відіб’ється і на Вас.

Порчу можна зняти, навіть найсильніші прокляття іноді можна усунути, тому бережіться руйнівної сили відкату. Він може спровокувати у мага:

У разі зняття порчі програма, запущена чаклуном, повертається назад і буде продовжувати працювати до тих пір, поки не завершить розпочате. Тому будьте гранично обережні зі своїми бажаннями і обрядами, які Ви робите.

Порча по фото — серйозна, небезпечна магія. Застосовувати її заради забави або зопалу не слід. Перед проведенням ритуалу зважте всі «за» і «проти», а тільки потім приступайте до надання чаклунського впливу на жертву.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: