Як зняти порчу воском?

Як зняти порчу воском?

Зняти порчу на віск можна самостійно або за допомогою професійного чаклуна. Якщо на Вас або Вашого близької людини надають чаклунське вплив, не впадайте у відчай, адже будь-яке порчі можна усунути.

Зміст:

Зняття порчі воском самостійно

Проводити це ритуал повинен будь-яка людина, крім жертви. Бажано, щоб це був Ваш близький родич. Хворому слід бути максимально розслабленим в ритуалі і готовим всіляко допомогти магу в проведенні обряду. Для його проведення знадобляться:

Воду потрібно освятити або набрати в храмі вночі. Переливаючи її в посудину, прошепоти:

Колодязь Авраама (Яків), дозволь води набрати від всякої нечисті, від усякого чаклунства, від всіх тварюк, від усіх болів, на добре здоров’я раба Божого (ім’я). Амінь.

Якщо можливості принести водицю з церкви немає, то наберіть звичайну рідину в ємність, поставте на підвіконня і скажіть текст:

Господь іде вперед, Матір Божа — посеред, ангели з боків, А я, хрещений, позаду, святий брати води. Добрий вечір тобі, вода Ульяно, земля Титяно і ніч Мар’яно, дайте мені святої води від відважної біди.

Коли жертва прокинеться, запаліть одну свічку. Проведіть нею навколо особи людини, потім по всьому тулубу і кінцівках. Над полум’ям цієї свічки розтопіть трохи воску і перелийте його в крижану воду. При цьому прошепоти:

Перший день — понеділок, другий день — вівторок, третій — середа, тобі на допомогу вода. Ти, Вода Ульяно, очищала коріння і кремінь, очищуй серце раба Божого (ім’я) від крові, від кісток, від нутра-живота.

Проводити ритуал слід до тих пір, поки на вилито воску більше не будуть з’являтися глибокі смужки, діри, бульбашки, зображення фігур і тварин, так як всі вони говорять про присутність негативного впливу.

Як просто зняти порчу на віск свічкою?

Для того, щоб зняти будь-яке порчі, скористайтеся таким обрядом. Він усуне навіть найсильніше чаклунське вплив.

В першу чергу озбройтеся головним атрибутом — воскової свічкою. Важливо, щоб вона була не церковна. Якщо інший в наявності немає, то церковну потрібно очистити. Для цього подумки три рази «зніміть» з неї рукою божественний покрив.

Після цього дайте хворому (або візьміть самі) чистий білий аркуш ватману, стисніть його навпіл і трохи дайте затиснути в руках. Нехай лист візьме на себе трохи енергетики жертви. Після цього покладіть ватман на стіл, по центру надірвися папір і вставте в отвір свічку.

Хворий сідає на підлогу, спиною на південь, і кладе руки на коліна долонями вгору. Підніміть зі столу запалену свічку разом з ватманом, охрестили себе знаменням і скажіть тричі:

Під Славу Богів і Предків наша.

Після цього повторіть дію з жертвою. Тепер починаючи з верхівки по спіралі обводьте тіло хворої людини все нижче і нижче — до підлоги. Супроводжується дію таким текстом:

Під Славу Очищається Чадо це від болю-хвороби, від страждань утроби, від порчі і привороту, від усякої прокази, з цього дня і навіки вічні! Во славу Богів і Предків наша!

Проводиться обряд 5 днів поспіль, після чого порчі буде знята.

Способи позбавлення від ворогів за допомогою магії

Віск — магічний атрибут, який використовується в кожному чаклунський обряді. Хтось вірить в його магічні властивості, а хтось упевнений, що воскові свічки просто додають таємничості ритуалам. Існує кілька способів наведення порчі на віск.

Використання вольта

Порча на віск має на увазі використання розплавленого воску свічки, з якого буде виліплена фігурка жертви. Такий вольт може застосовуватися для різних ритуалів. Нерідко в нього додають біологічний матеріал жертви для створення сильного зв’язку між ними.

Наприклад, за допомогою такого порчі можна назавжди відвадити суперницю від коханого. З воску ліпиться її фігурка, додається трохи її нігтів або крові, після чого над вольт читається п’ять разів заговір:

Кастаньо, абу Кастаньо. Такасі Фамі, абу Рави Кастаньо.

Після обряду лялька спалюється, коли віск повністю розтопиться, зникне і любов чоловіка до розлучниці.

Порча на свічку — чаклунський обряд для усунення недругів

Нерідко маги використовують для обрядів не просто віск, а церковні свічки. Такий обряд спрямований на нанесення смертельного удару людині. Для проведення ритуалу Ви повинні піти в храм, придбати там тонку свічку і заплатити за неї дрібними монетами. Тепер поставте свічку за упокій ворога і прочитайте заговір:

Мертвим вічний спокій, рабу (рабі) (ім’я) борошна, голод і вічний ізгой. Словам бути, рабу (рабі) (ім’я) вовком завити, в нездорового жити. Амінь. Амінь. Амінь.

Після прочитання слів тут же йдіть з церкви. По дорозі додому з будь-ким говорити або обертатися заборонено. Намагайтеся кілька днів не позичати грошей і не брати в борг.

Особливості поведінки очищувальних ритуалів воском

Якщо Ви знімаєте порчу ні з себе, а з іншої людини воском, то попередньо потрібно зробити оберіг. Він вбереже від повернення негативу і переходу його на Вас. Для цього, поставте перед жертвою ікону Божої Матері і скажіть:

Нечисть болотна, нечисть підколодна, від синього туману, від чорного дурману, де гнилий колос, де сивий волос, де червона ганчірка, порченка-трясовіца, що не тією стежкою піду, піду в церковні ворота. Запалю свічку НЕ вінчальну, свічку поминальну, згадаю нечисту силу за упокій. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Слідкуйте за тим, щоб в період поведінки ритуалу жодна чужа душа не зайшла в кімнату.

Користуватися використаним воском повторно можна тільки по відношенню до однієї людини. На різних жертви відчувати один продукт забороняється. Після останнього ритуалу віск відправляють в багаття або закопують в землю.

Зняти інші можна самостійно, але під час проведення ритуалу звертайте увагу на всі дрібниці. Адже неправильно проведений обряд може не тільки не допомогти, а й нашкодити пацієнту.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: