Порча на розлуку — як усунути?

Порча на розлуку - як усунути?

Порча на розлуку — метод усунення суперників, яким активно користуються відьми. Використовується такий спосіб, коли відвороти не можуть скорегувати ситуацію, і доводиться вдаватися до більш сильним ритуалам. Порчу на розлуку досить просто навести і цілком реально зняти, якщо у Вас досить сил і бажання.

Зміст:

Як зробити порчу на розлуку?

За допомогою більш легких обрядів можна розвести хлопця з дівчиною, подружжя і відвернути чоловіка від коханки. Дана ж порчі надає дуже швидкий ефект, наносячи шкоди закоханим. Найбільше в парі дістанеться вашому суперникові (суперниці).

Проводиться ритуал тільки з 16 по 19 місячна доба. В цей час, з 12 до 2-ї години ночі, Вам необхідно вийти на занедбаний безлюдний перехрестя. З собою потрібно взяти такі атрибути:

Станьте посередині перехрестя і намалюйте навколо себе коло. Це буде Ваша магічна захист, яка вбереже від атаки темних сил. Слідом візьміть в руку ніж і поверх крейди накресліть ще один круг.

Атрибут повинен мати тільки чорну ручку, що раніше не бути використаним, і придбати його потрібно у торговки з чорним волоссям.

Тепер усередині кола спочатку крейдою, а після і гострим предметом пишеться ім’я коханого. За межами фігури напишіть ім’я суперниці. Потім запаліть свічку, станьте обличчям на схід і прочитайте текст:

І збудеться кожне моє слово! Зірки над головою, Земля — ​​під ногою. Як землі і зірок поруч не ходити, Розмов між собою не водити, За одним столом не сидіти, Щавлевих, квасу, хліба не є! Спільних дітей не плодити! Один одного не любити! Так нехай і раб божий (ім’я) не любить рабу Божу (ім’я). І нехай вони не ходять, не сидять, не їдять, не п’ють, Розмов один з одним не ведуть. Ночей НЕ ночують, один одного не люблять, Як кішка з собакою ладнають, Так нехай і раб (ім’я) з рабою (ім’я) теж ладнають! Б’ються, лаються, Всякими словами обзиваються! Словам моїм зранку бути, по дню бути, Увечері і вночі, І все годинник, хвилини і секунди! Ні моїм слова кінця і краю! Що сказала то і буде!

Всього текст читається по три рази на кожну сторону світла. Останньою повинен бути північ. Після того, як Ви скажіть заговір, зберіть трохи землі з того місця, де написано ім’я розлучниці, і покладіть її в мішок. Туди ж складіть крейда, свічку і ніж.

Тепер можете вирушати на кладовищі. Там знайдіть усипальницю, в якій похована дівчина з таким же ім’ям, як і у розлучниці, висипте всі атрибути на цю могилу і прошепоти:

Як покійниці (її ім’я) ніхто не потрібен, так і для невільниці божої (ім’я) нехай не буде потрібний раб божий (ім’я). Як (ім’я) спокійно лежить, так і ти (ім’я) заспокойся.

Тепер йдіть з кладовища. По дорозі назад розмовляти і озиратися заборонено. Зовсім скоро порчі подіє, і ваш улюблений буде не потрібен суперниці, а вона буде мучитися від порчі. Якщо ви хочете цілеспрямовано нашкодити розлучниці, то зробіть спеціально порчу на коханку.

Ознаки чаклунського втручання

Досить часто в парі з’являються непорозуміння, раптові сварки, і ситуація починає дуже швидко нагнітатися. Якщо Ви не можете зрозуміти, в чому причина подібних взаємин, то проведіть обряд діагностики порчі і визначте, виявляється чи на Вас або Вашого улюбленого людини чаклунське вплив. Вказувати на наявність негативної програми може ряд ознак. Таких як:

Якщо всі ці пункти описують відносини між Вами і вашим партнером, то, швидше за все, на вас була накладена порча на розлуку. Такий вплив бажано усунути якнайшвидше.

Ви можете звернутися за допомогою до професійного чаклуна або провести обряд очищення самостійно. Але для успішного його проведення ви повинні бути повністю впевнені в тому, що все вийде.

Підготовка до проведення ритуалу очищення

Позбудеться від порчі на розлуку не завжди просто. Для того, щоб ритуал пішов успішно, потрібно заздалегідь підготуватися до його проведення. Якщо знімати негативну програму з пари будете Ви самостійно, то:

Щоранку протягом 13 діб рано вранці вставайте і відразу читайте молитву «Отче наш», повернувшись обличчям на схід. Потім випивайте склянку свяченої води і тільки після цього приступайте до своїх звичайних справ по дому.

Весь цей час Ви не повинні сваритися з коханою людиною. Навіть якщо здається, що сварка практично неминуча, все одно максимально стримуйте себе і намагайтеся уникати словесних баталій.

Порча на розлуку — як усунути негативну програму?

Якщо Ви впевнені, що виною ваших поганих відносин з партнером стала порчі, то використовуйте цей метод для усунення чаклунський програми.

Вам необхідно буде рано вранці вийти на берег моря або в чисте поле (туди, де дуже сильний вітер). Найкраще відшукати таке місце, де буде багато пташкаів, бажано ворон. Стоячи на позначеному місці, голосно скажіть тричі:

Буря на океані, на море, вихор сильний на поле. Страждав сам Бог Спаситель наш, був з ним і Цілитель Пантелеймон. Кричали ворони, а мертві мовчали, з пари порчу на себе забрали, в тих відносинах (ваші імена). Хто моє слово захоче перебити, того ворон чорний в поле заклює. Земля в землі, вода в хмарі, Господи Боже наш допоможи, рабам твоїм (ваші імена) пособи. Амінь.

Проводити даний обряд потрібно три дні поспіль. Якщо Ви виконаєте все правильно, то він дуже швидко подіє, і вже зовсім скоро ваш коханий звільниться від чаклунських чар.

Більш ефективним цей обряд стане, якщо під час виголошення тексту Ви будете представляти, як ви щасливі разом з коханою людиною, як вам добре і як їх дороги з розлучницею розходяться.

Обучение для усунення чаклунства

Проводиться такий ритуал в повній самоті. Жодна жива душа не повинна вам заважати. Він досить складний. Тому перед проведенням морально підготуйтеся. Вам знадобляться:

Підпалюються свічки не безладно, а чітко з півдня до сходу. Останню, шосту свічку, запаліть і затисніть в долонях. Встаньте по центру свого малюнка і уявіть, як ніби зверху до Вас спускається ваш чоловік. Простягніть до нього руки і прошепоти:

Від імені пентакль Соломона. Потужною силою всіх заклинань і всіх джерел і замків. Нехай знищиться зле заклинання на любов, розлуку, взяту силою. Без усяких запізнень прибуду. Іменем Святого Вишнього і через заговір 12-ти ступенів провідних на Божий вівтар. Твоя дорога з 12-ти дзеркал. Прийди сюди Анаель, допоможи. Іменем єдиного Бога, зніми злий друк закляття з рабів Божих (ваші імена). Амінь. Заклинаю, вмовляю тебе все виконати. Як тільки свічки погашу я, так відразу забереш закляття назавжди з рабів Божих (ваші імена). Амінь.

Попередньо заговір потрібно вивчити напам’ять і говорити слова без запинок. Якщо Ви перерветеся, магія не подіє. Текст скажіть 5 разів, після чого загасити свічки і знищіть малюнок. Протягом 5 діб ваш улюблений повернеться назад до Вас.

Як зняти порчу на розлуку самостійно?

За допомогою даного обряду ви можете не тільки позбутися від порчі на розлуку, але і позбавити від негативу своє житло. Для проведення ритуалу Вам знадобиться ікона «Трійця».

У кожній кімнаті поставте по одній великій свічці і підпаліть їх. Після цього озбройтеся іконою і, заходячи в кожні двері, промовляйте текст «Отче наш»:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Після того, як будинок буде очищений, візьміть трохи солі і прошепоти над нею:

Війна — царям, зло — государям! Вогні мечі візьмуть, ворога вдалину відведуть, а світ прийде! Нас всіх врятує! Нашому будинку спокій, нехай (ім’я) завжди буде зі мною. Богородиця помолиться, Боженьку попросить, а він зло забере. Любов’ю оберне. Амінь.

Після того, як Ви прочитаєте заговір, вирушайте спати. Починаючи з наступного дня, при приготуванні будь-яких страв використовуйте тільки цю заговорённую сіль, і зовсім скоро у Вас в будинку все налагодиться.

Порча на розлуку — серйозне чаклунське вплив, яке може сильно вплинути на людські життя. Це небезпечна магія, тому, перш ніж братися за проведення ритуалів, зважте всі «за» і «проти», переконайтеся, що Ви хочете саме такого результату. А якщо чаклунське вплив чинився на Вас, переконайтеся в тому, що Ви в силах самостійно протистояти чорній магії. Якщо Ви відчуваєте хоча б частку сумніви, краще зверніться за професійною допомогою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: