Ознаки порчі на відносини і як її зняти?

Ознаки порчі на відносини і як її зняти?

Ознаки порчі на відносини допоможуть вам визначити, що саме загрожує вашій партнерської зв’язку, і чи можна позбутися від цього за допомогою магії, молитов і обрядів.

Зміст:

Порча на відносини — ознаки і методи позбавлення від цієї проблеми

Недруги часом не зупиняються ні перед чим і застосовують чорну магію, забувши про наслідки. І все для того, щоб досадити тому, хто їм не до душі. Про причини наведення порчі міркувати можна дуже довго. Зазвичай це заздрість, якісь дрібні образи, нещасна любов або невірність вашого хлопця, укупі з помилковими надіями, які він дав вашої суперниці.

Втім, такі види негативу не завжди спрямовані на відносини між подружжям або дівчиною і хлопцем. Але зустрічається такий метод руйнування сім’ї досить часто. Ознаки порчі на відносини можуть бути помічені серед родичів. Якщо посварити конкретної людини з членами його сім’ї, можна прибрати спадкоємця. Якщо навести порчу на відносини між колегами, можна дуже вдало отримати нове робоче місце, яке займав звільненим співробітник, пересварилися буквально з усіма. Прикладів безліч, і не завжди мотив — вигода, іноді і просто заздрість.

Але діє така негативна програма не тільки на відносини між конкретними особистостями. Впливає вона і на відносини з друзями, колегами і родичами, навіть якщо наведена розлучницею з метою домогтися розлучення. Рано чи пізно об’єкт цього черномагіческого чаклунства стане ізгоєм, не зможе знайти друзів ні в одній компанії і буде буквально витіснений з товариства.

Яка плата чекає того, хто зробить порчу на відносини самостійно або за допомогою мага? Це самотність, безпросвітне і повне. Людина не зможе створити сім’ю, завести друзів, підтримувати нормальні відносини з родичами.

Порча на відносини — як визначити

Перед тим, як визначати порчі на відносини, заспокойтеся, розслабтеся і гарненько подумайте. Дійсно ви бачите всі ознаки порчі на відносини, або ж це просто проблеми в сім’ї або в любовних відносинах? Не витрачайте даремно свої сили, адже якщо у вас просто несумісність характеру, то спроби зняти її ні до чого не приведуть.

Людини, на якому «висить» такого роду негативна програма, постійно тягне підвищувати голос на оточуючих. Спостерігаються агресія і навіть прояви ненависті, наприклад, бажання вдарити або заподіяти інший фізичну шкоду. Причому контролювати себе не виходить, навіть якщо виходить донести інформацію про магічному втручанні або осмислити її, якщо ознаки проявляються у вас. Ці емоції можуть бути спрямовані не тільки на того, з ким об’єкт чорного чаклунства повинен посваритися, але і на інших людей.

У об’єкта такого порчі з’являється дратівливість, найчастіше безпричинна. Це проявляється в постійних причіпок, звинуваченнях, закидах без видимих ​​причин.

Страждає також інтимне життя, особливо, якщо порчі робила суперниця або суперник в любові. Це можуть бути і небажання сексу з конкретною людиною, і статеві проблеми, і безпричинна відмова, при тому, що сама людина приводів для цього не бачить. В цілому, ставлення вашого чоловіка або хлопця стає прохолодним, навіть байдужим, і найяскравішими емоціями в ваших стосунках стають негативні.

Перепади настрою супроводжують іншим симптомам порчі на відносини, як і підвищена стомлюваність, апатія, втрата інтересу до улюблених занять і речей.

Спостерігаються неприємності в сім’ї, робочому колективі або компанії друзів, які обов’язково призводять до сварок.

Якщо порчі на відносини супроводжується ще й приворотом, то помітно поява симпатії до людини, яким об’єкт впливу не цікавився раніше. Це відбувається навіть у тому випадку, коли вони практично не знайомі.

Як і у випадку з іншими видами негативних програм, слід звертати увагу на появу в кишенях одягу, будинку і на порозі дивних предметів, яким там не місце, і які можуть бути пов’язані з магією — голки, земля, сіль і інші.

Є і неперевірена інформація, яка могла бути помічена тими, кому доводилося відчувати такі порчі на свою сім’ю. Це небажання є вдома. Людина їсть в їдальнях, купує готову їжу і замовляє її додому, навіть якщо таких звичок за ним раніше не водилося. Може також уникати погляду своєї дружини або чоловіка, з яким його сварять за допомогою чаклунства.

Порча на відносини — як зняти

Зазвичай про те, як зняти порчу на відносини, думають уже тоді, коли всі її ознаки помітні настільки, що спілкуватися або жити разом вже просто неможливо. Тому до того, як ви не приберете цей негатив з вашого життя, спілкування краще тимчасово обмежити. Так трапиться менше скандалів і конфліктів, та й людина, на якого навели таке, буде відчувати менше провини після того, як усвідомлює, що безпричинно переводив близької людини.

Змови, які дозволяють зняти порчу з себе і інших людей, відрізняються. Є два заговори, які допоможуть вам.

Порча на відносини — як зняти з себе

Знімають цей вид негативу біля спокійних водойм — озер і річок. Море тут не підходить. Відправляйтеся до водойми, підходите ближче до води. Не страшно, якщо торкнетеся ногами води. Бажано навіть зняти взуття, якщо погода і пора року дозволяють. Дивіться на воду і швидко шепочіть текст заговори, який слід вивчити заздалегідь. Читати його треба три рази:

За чистими полями, за зеленими пагорбами, Океан-море стоїть-розливається. В океані-морі високий та широкий острів коштує, А на острові тому білий камінь лежить. Під каменем білим Щука золота сидить, Перо золоченими, та кісточки білені, Та зуби булатні вартує. Щука золота, ти до рабу Божому (ім’я) прийди, Зубами булатними всі хвороби та призоров погриз, Тугу та порчі, приворот та невдачі під кісточками побіленими похорони, Пером золотим запечатай, слова таємні напиши. Відтепер і довіку! Амінь.

А тепер схиліться над водою якомога нижче і три рази обмийте нею обличчя. Витирати її не можна, нехай сама висохне, природним шляхом. Там же прочитайте молитву «Отче наш» дев’ять разів, а вже після цього відправляйтеся додому. Говорити і обертатися по дорозі від водойми не можна.

Після цього обряду не можна їсти рибу. Ні в якому вигляді — під забороною рибні бульйони, салати і взагалі всі страви з риби. Якщо порушите цю заборону, порчі повернеться і буде шкодити вам з більшою силою.

Після того, як пройде сім ночей з того часу, коли ви ходили до водойми знімати порчу на відносини, йдіть в баню. Слід добре попаритися, щоб змити з себе залишки негативної програми.

Як зняти порчу на відносини з іншої людини

Це більш складна робота, ніж вигнання негативної програми з себе. Обов’язково подбайте про магічного захисту, щоб не підчепити нічого з того, що вам вже точно не потрібно. Робити це можливо тільки за згодою людини, на якого зроблена така порча, адже проводиться обряд в його присутності. Але ви можете і сказати, що робите щось інше, наприклад, знімаєте приворот або лікуєте давню хворобу.

Домовтеся про зустріч з зіпсованих в той час, коли тільки почне світати, до сходу сонця. Розмовляти при цьому не можна ні вам, ні цій людині, ні між собою, ні з сторонніми.

Вам потрібно мати з собою непрозору ємність з водою з колодязя і смужку тканини шириною приблизно з долоню. Тканина може бути будь-який, але краще вибирайте натуральні матеріали, що не синтетику. При цьому, вона обов’язково повинна бути щільною, щоб крізь неї нічого не було видно.

Відразу ж, як зустрінетесь, зав’яжіть жертві чорної магії очі заготовленої смугою тканини і оберніть його навколо власної осі, але обов’язково через праве плече. Після цього ведіть в безлюдне місце. Втім, зустрічатися краще теж не на головній площі міста, інакше вами може зацікавитися міліція.

Отже, Ви привели зіпсованого туди, де вас ніхто не бачить. Ставайте перед ним, дивіться йому під ноги і швидко читайте:

Як встану я, раба Божа (ім’я), хрестом восени. Ворота відкрию, так сонечку поклонюся. Піду на схід сонечко зустрічати, Над морем-океаном його словом добрим величати. Щуку-білугу мені сонечко поклічет, С залізними зубами, хвостом, та лускою з пір’ям. Ах ти Щука, мати-білуга! У море синє не ходи, Піни морської не поїдаються, А до рабу Божому (ім’я зіпсованого) іди! Все испуги, та порчі, привороту та уроки гризи та ковтай! Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Різко виплесніть частина води з вашого судини йому в обличчя. Обов’язково попередьте заздалегідь, що витирати і навіть скидатися рукою цю воду не можна. Вона повинна стікати і висихати природним чином.

Дайте воді на обличчі трохи просохнути, а після цього повертайте зіпсованого обличчям до сонця і знімайте з нього стрічку, якою були зав’язані очі. В сторону сходу він повинен пройти тридцять три кроку рівно і зупинитися. На тому місці, де зупиниться, він повинен обмити руки залишками води. Дайте їх йому заздалегідь і ще ввечері минулої доби поясніть, що треба робити, адже говорити вам в цей день буде не можна.

Тепер від того місця, де стоїть зіпсований, відраховуйте ще сотню кроків. На тому місці, де ви зупинитеся, читайте «Отче наш» разом, вголос, дев’ять разів. Для зіпсованого ритуал на цьому закінчується, а вам доведеться повернутися на те місце, де він мив руки і присипати його піском або землею, щоб остаточно поховати його порчі.

В цілому, зняти порчу можна практично завжди, але слід чітко пам’ятати про правила кожного ритуалу і заговори, а також не боятися нанести шкоду тому, хто навів на вас зле чаклунство.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: