Як захистити будинок від порчі і привороту?

Як захистити будинок від порчі і привороту?

Як захистити будинок від порчі і привороту? Це питання було неможливо закрити, так як немає жодної людини, яка б не мала недругів, що будь-якими способами намагаються насолити. Врятувати свій будинок і город від заздрості і привороту можна, але для цього слід поставити сильний захист.

Зміст:

Як захистити квартиру від привороту і порчі?

Для того, щоб вороги не могли заподіяти шкоду, важливо не тільки самому захиститися від негативного впливу, а й очистити свій будинок. Нерідко в житло можуть потрапляти чужі люди (товариші по службі, далекі родичі, сусіди, знайомі), а які у них думки, ніхто не знає. Щоб будинок дійсно став Вашої неприступною фортецею, проведіть ритуал очищення і захисту.

Для проведення обряду знадобиться незвичайне місце — там повинно бути багато ворон. Прийшовши на вказане місце, почніть ритуал з того, що низько вклоніться на схід, а потім і на інші сторони світу. На кожен уклін вимовляєте:

Чорні воронячі зграї, з усіх боків заслони: від ока лихого, від заздрості злий, урочної, наведеної, ранньої, опівнічної, полуденної. Прийшов я раб Божий (своє ім’я) захист з кожного пера взяти, отруйну відігнати напасти, віддати її головному ворону, гостро оці його великим. З чим прийшов сюди, без того піду. Як велено, так і зроблено.

Знайдіть на цьому пустирі невеликий камінь круглої форми і скажіть над ним:

У камінчик цей звертаю очей заздрісний і всіх, хто видимий і невидимий — прощаю. Як Господь Бог велів.

Це буде Ваш оберіг від чужого впливу. Покладіть його в сумку і йдіть додому. Чим голосніше будуть під час проведення обряду каркати ворони, тим потужніше буде ваша броня. Намагайтеся говорити голосніше, якщо будете чути, що їх крики посилюються.

Тепер принесіть оберіг в будинок і схороните в затишному місці. Він буде зберігати Ваш спокій і убезпечить житло протягом довгих років. Сила цього каменю в тому, що ворог тепер ніколи не ступить на ваш поріг. Його начебто буде відштовхувати якась сила.

Обряд на лезо

Захист будинку від порчі і привороту обов’язкове. Такий обряд проводиться зазвичай після покупки нового житла або очищення будинку від негативної енергетики. Використовувався цей ритуал ще нашими пращурами, які знали, як уберегти все, що їм було дорого.

В обряді повинен обов’язково бути присутнім важливий атрибут — будь-який гострий предмет. Раніше зазвичай використовувалася коса. Але в наш час можна заговорювати ніж або ножиці. Візьміть обраний атрибут, розмістіть його перед запаленою свічкою і скажіть текст «Отче наш»:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Після чого візьміться двома руками за лезо і скажіть:

Ніж як ніж, на вигляд, ручка дерев’яна, лезо загострене, але це тільки видиме лезо, а є у нього лезо і довге, незрима. Продовжує незрима лезо видимого, йде далеко воно, на метри два, а то і три. Нехай буде сила у леза цього, нехай ворога воно визначає, нехай мене і мого дому захищає, від небезпеки вберігає, від зла вкриває. Як сказано, так і збудеться. Амінь. Амінь. Амінь.

Обов’язкова умова для успішного проведення обряду — зрозумійте, що тепер ніж — справжній ваш захисник. Він живий. Тому поводитися з ним потрібно як з одушевленим предметом.

Під час читання обмови звертайтеся до нього, як до живої людини. Якщо Ви проведете ритуал вірно, то відтепер заговорённий атрибут стане вірним захистом.

Дія ритуалу полягає в тому, що, навіть якщо сильний чаклун перетне поріг вашого будинку, він не зуміє завдати Вам шкоди, так як його сили будуть пов’язані, а лезо ножа, подібно до дзеркала відобразить будь злі слова.

Заговір на віник

Віник — важливий атрибут в кожному будинку. З його допомогою вимітають з квартири все сміття — не тільки фізичний, але і енергетичний. Після того, як ви провели обряд очищення себе, свого житла і зробили генеральне прибирання, викиньте старий атрибут і придбайте новий. Для здійснення обряду озбройтеся зеленої стрічкою та воскової свічкою. Запаліть свічку, покладіть біля неї віник і скажіть слова:

Віник, захисник мій. Вимітай з мого будинку всю нечисту силу, заздрість, злість. Не пускай на поріг ворогів, духів, демонів і заздрісників. Захисти і вбережи від зла всякого. Амінь.

Після цих слів беріть приготовлену стрічку і перев’яжіть нею рукоятку атрибута. Поставте його біля входу. Тепер жоден злий чаклун не зможе переступити поріг вашого будинку або зробити якусь капость.

Як захистити будинок від порчі і привороту самостійно?

Поріг — дуже важливе місце в житло. Нерідко маги не можуть пробратися в будинок жертви. Тому вони намагаються всіляко підкласти щось під поріг, розсипати зачаровану землю або налити мертвої води.

Зазвичай, якщо жертва доторкнеться до даних атрибутів, вона автоматично занесе в будинок порчі. Тому потрібно в першу чергу забезпечити поріг свого житла.

Проводиться обряд виключно на світанку в п’ятницю. Наберіть повну ємність теплої води, насипте в неї трохи солі і перцю, перемішайте і прошепоти:

Сіллю посолене, перцем засипано, водою розмочити, сіль з перцем НЕ згниють, так і порчі до будинку моєму не пристає. Відвернися, відкати, назад вернися! Он пішла, я тебе не кликала. Амінь.

Рідиною Умийтесь свій поріг. Можна навіть майданчик перед дверима, після чого використану рідина вилийте на безлюдному перехресті стежок.

Після цього прийдіть додому, візьміть в руки віник і з ліва на право обмітаючи поріг перед дверима. Виконувати дію потрібно, повторюючи:

Вимітаю скорботи, хвороби, хвороби, порчі, уроки, вроки наносні, приносних. Поріг замітання, Богом благословенний. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Створюємо захисний бар’єр для будинку

Даний наклеп дуже простий і має дуже сильну дію. Його недолік тільки в тому, що проводити його доведеться щотижня. Зате ви можете бути спокійні, що протягом усіх семи днів жоден чаклун не зможе на вас навести порчу.

Для захисту будинку від негативної енергетики Вам доведеться щонеділі ходити до церкви, де на виході обов’язково потрібно купувати всього 1 свічку. Як тільки Ви прийдете додому, прямо з порога запаліть свічку і обійдіть з нею все кімнати в житло. Заходячи в кожну кімнату, промовляйте:

Боже Спасителю наш, зволив під покров Закхееву ввійти і порятунок того ввесь того бивий, Сам і нині зде жити восхотевшія, і нами негідними благання Тобі і моління приносимо, від усякого шкоди збережи неушкоджені, благословляючи тих зде житло, і ненаветен тих живіт зберігай. Амінь.

Після прочитання тексту візьміть трохи освяченої водиці і побризкати нею всі кути в домі. Для того, щоб обряд подіяв краще, і ефект від нього тривав довше, на ранок наступного дня читайте такий текст:

Божа Матір, Пресвята Богородице, володарці світу, Цариця Небесна! Твій дім Храм Божий, ти там живеш, ти там спиш-спочиваєш, ти там за весь білий світ Богу молишся. Помолися за мене, раба Божого (ім’ярек), і про мою доміне, про мою оселю, душі заради порятунку, дому у порятунок. Як храм Божий стоїть, не ворухнеться, ніщо нечисте до нього не доторкнеться, так би і мій будинок стояв не ворухнувся, а нечистий від нього відсахнувся. Амінь.

Як захистити будинок від привороту і заздрості?

Досить часто порчі на будинок роблять за допомогою підкладали. Це поширена практика серед чорних магів. Залишити у вашій квартирі можуть все, що завгодно:

Нерідко навіть найсильніші обряди для захисту будинки не розраховані на усунення дії підкладали. Вони здатні тільки захистити від порчі, яка наводиться за допомогою інших маніпуляцій.

Для того, щоб захиститися від дії підкладали, проведіть цей простий ритуал. Візьміть трохи паперу, гарненько її скомкають — це буде макет підкладали. У Вас повинен вийти кулька середніх розмірів.

Візьміть свічку і паперову кульку, вийдіть ввечері на вулицю і підпаліть там макет підкладали. Поки папір буде горіти, повторюйте текст:

Як вогонь спалює папір, так помисли моїх ворогів згорять. Спалюю недобрі задуми, спалюю ворожу напасти. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Після проведення обряду можете бути впевнені, що, навіть якщо комусь вдасться принести на територію вашого житла подклад, то він не спрацює.

Дієвий ритуал для очищення житла

Це один з найпростіших ритуалів, які можна провести, якщо Вам потрібно захистити свій будинок. Вам знадобляться:

Перед проведенням обряду запаліть свічку і розкладіть перед собою білі хусточки (їх кількість повинна дорівнювати кількості кімнат у будинку). Тепер, по черзі, складіть в них вугілля та зібрані трави. При цьому шепочіть:

Угольок складаю, щоб тепло було в будинку і благодать. Полин покладу, щоб захист від злих людей була. Безсмертник кладу, щоб здоров’я і благополуччя в будинок прийшло. Реп’ях додам, щоб нечистий поріг не перехагнул. Амінь.

Після того, як хусточки будуть заповнені, їх потрібно перев’язати білої ниточкою так, щоб вийшло кілька мішечків. Тепер розташуйте їх в кожній кімнаті будинку так, щоб ніхто їх не помітив. Ці обереги допоможуть уберегти ваш будинок від різних напастей.

Як захистити город від привороту самостійно?

Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то порчі, наведена на житло, може вразити не тільки сам будинок і всіх, хто в ньому живе, але і присадибну територію.

Нерідко через чаклунського втручання грунт перестає бути родючою, а рослини гинуть. Тому поставити надійний захист потрібно не тільки на саме житло, а й на город. Такі обряди забезпечать вам хороший урожай на довгі роки.

Заговір перед початком роботи

Перед тим, як братися за роботи (копали грядки, поливати їх або садити рослини), потрібно попросити у землі допомоги і заговорити її так, щоб жодна нечиста сила не завадила вашій роботі. Промовляти цей текст можна хоч кожен день:

Земелька, красна дівиця, ти від злих очей захищена, від злих вуст зачарована. Ти мені не заважай, краще допомагай. Слово моє міцно. Амінь.

Захист при посадці дерев

Деякі рослини потребують особливого догляду і додаткових заговорів. Перш ніж посадити хоча б одне дерево, заздалегідь викопайте ямку, де воно буде розташовуватися, і, на зростаючу місяць, вийшовши на подвір’я, станьте біля неї і прошепоти слова:

Деревце, деревце, будеш ти мені золотце. Лунушка тебе збереже, біди боком відведе. Навесні притулок ти тут знайдеш. Нечистий, ти його не чіпай. Амінь.

Заговір перед посадкою будь-яких рослин на городі

Для того, щоб був хороший урожай, і рослини почали, треба провести це простий обряд. Перш ніж братися за посадку рослин, окропіте все грудки освяченої водицею і прошепоти:

На горі стоїть на високій монастир мал-малешенек, у тому монастирі сила Божа, по горах чути благовіст, а вдарять у дзвін в перший раз — все приставлені провідники впадуть на нутро землі, а вдарять вдруге — розкриються скарби, а вдарять втретє — моєму саду-городу дістануться. А монастир той — святого Сави священного, йому і молебень служити, подібно як підеш поклажі рити.

Обряд на рясний народжуй

Щоб жоден чаклун не зміг навести порчу на ваш город або сад, використовуйте цей обряд. Проводити його потрібно 1 раз на місяць, незалежно від пори року. Встаньте рано вранці, до сходу сонця, підіть в храм, наберіть там святої води і купите свічку. Поверніться додому, увійдіть в хвіртку і скажіть:

Як я сюди увійшла, нехай народ добрий заходить. А нечисть і погань залишається на порозі.

Тепер пройдіть вглиб городу. Підпаліть свічку і прошепоти:

Вогонь благодатний, очисти землю цю, захисти і вбережи від ока недоброго, від слова поганого, від порчі і прокльонів. Амінь.

Після цих слів побризкати землю освяченої водицею. На цьому обряд закінчено.

Захистити свій будинок і город від порчі і привороту може кожна людина. Справитися з темними магами дійсно не складно, якщо ви насправді вірите в свої сили. Потужний захист житла допоможе назавжди позбутися від чаклунських атак з боку заздрісників і недоброзичливців.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: