Зняття порчі на кладовищі

Зняття порчі на кладовищі

Зняття порчі на кладовищі робиться в тому випадку, якщо наводили порчу там же. Подібне можна знищити подібним. Можна знімати на кладовищі і інші види порчі, про це ви можете дізнатися докладніше з даної статті.

Зміст:

Зняття порчі на кладовищі

На кладовищах робиться безліч видів порчі, і не завжди метою негативного впливу чаклуна на людину є смерть або хвороби. На кладовищі роблять, наприклад, саван самотності — вид негативної програми, який представляє собою порчу на відносини з метою перешкодити існуванню особистому житті як такої.

З цієї статті ви докладно дізнаєтеся про те, які порчі наводяться на кладовищах, і як робиться зняття порчі на кладовищі. Хто може займатися зняттям порчі, які були зроблені на кладовищі? Зазвичай це роблять маги, на замовлення. Добре, якщо людина вміє працювати з подібною енергетикою. Але найчастіше варіантів немає, і доводиться займатися вигнанням негативної цвинтарної програми самостійно. Магія кладовища дуже сильна і може як зіпсувати, так і вилікувати.

Дізнатися про те, що на вас навели порчу, нескладно. Порча на кладовищі — це один з найсильніших видів негативного впливу на людину, і проявляється вона досить яскраво. Існують наступні ознаки присутності такого нещастя в вашому житті:

Порча на кладовищі — як її роблять

Інформація про те, як робиться порча на кладовищі, наведена тут виключно в ознайомлювальних цілях. Не варто відповідати кривдникові тим же і наводити на нього порчу. Якщо ви зніміть негативну програму з себе, вона повернеться до її відправнику, що послужить йому уроком і покаранням одночасно.

Саван самотності робиться на трьох могилах без імені. До жертви цього чорного ритуалу прив’язують духи тих, хто похований в цих могилах. Вони заважають появі любовних відносин і укладення шлюбу. Представники протилежної статі несвідомо відчувають мертву енергетику зіпсованого людини і уникають серйозних відносин з ним.

Часто жертви порчі на могилі помічають землю біля своїх дверей. Для наведення порчі використовується тільки земля з могил, за рідкісними винятками. Якщо ви помітили цей поганий знак, необхідно вживати заходів.

Широко практикується погляд мертвого людини на фотографію жертви чаклунства. Вважається, що той, на кого подивляться мертві очі, довго не живе. Можуть принести і предмети з могил і похорону, наприклад, хліб або воду, якою мили покійника.

Одна з найсильніших негативних програм наводиться в такий спосіб. На обраної за певними критеріями могилі закопуються кругом тринадцять каменів. У центрі при цьому знаходиться хрест, вкрадений з безіменною могили, фотографія того, кого потрібно зіпсувати, або особиста річ цієї людини.

Предмети б’ють ножем, який був закопаний на могилі поганого людини (є способи визначити таку) на дев’ять днів. При цьому дев’ять разів читається заклинання, яке складається з тринадцяти абзаців. Після цього всі сліди ритуалу спалюються.

Як зняти порчу, зроблену на кладовищі

Зняття савана самотності — це дуже складна справа, яка найчастіше не під силу обивателю. Самостійні спроби зробити це можуть закінчитися трагічно, адже вашу негативну програму підтримують три духу, викликані з безіменних могил. Для того, щоб зняти саван самотності, слід звернутися до майстра, але далеко не кожен береться за таку роботу.

Якщо у вас порчі будь-якої спрямованості, яку ніхто зняти не може, можна спробувати наступний метод. Це старовинний спосіб. Ще наші прабабусі знали, як зняти порчу на кладовищі, але вдавалися до цього способу рідко.

Потрібно знайти кладовищі, на якому нікого не ховають. Ідіть туди в непарне число місяця. Вам треба знайти безіменну могилу. На старих занедбаних цвинтарях таких досить багато. Коли знайдете підходяще поховання, приберіть її від бур’янів і сміття. Робіть це від чистого серця, не по примусу.

Коли закінчите з прибиранням безіменній могили, залиште на ній трохи солодощів, встаньте в ногах, три рази перехрестилася і скажіть:

Душа загробне, людина покійний. Тиха твоя могила, хоч і лиха. Нікому тебе не чіпати, нікому не турбувати. Ангелу загробному дім твій вартувати. Тобі я нижче схиляюся, тобі тихіше говорю. Нехай тебе Бог береже, та Богородиця береже. Зніми з мене приворот лихий та порчі злий. Як тебе зарили, в труні закрили, та назавжди забули, Так і з мене зло все в землюшку піде.

Для того, щоб зняти порчу, зроблену на кладовищі, потрібно правильно вибрати час. Такі ритуали проводяться тільки на убуваючому місяці.

Купіть головну хустку білого кольору. Його треба носити три дні, не знімаючи вдома і навіть на ніч. Потім витріть цим хусткою все тіло. Уявляйте при цьому, як погана енергетика залишає ваше тіло і вбирається в хустку. Хустка після цього слід звернути в білий папір. Пакети для таких цілей не підходять.

З цим згортком йдіть на цвинтар. Пройдіть ворота, стаєте особою на схід і читайте:

Смерть свою тому, хто її дав віддаю. Чужого не беру, своє березі. Амінь.

Згорток киньте на землю перед собою. Але не варто кидати його на чиюсь могилу. Нехай згорток з хусткою потрапить просто на доріжку. Також на всіх кладовищах є спеціальні місця для сміття, які відмінно підходять для даної місії.

Після того, як ви викинули хустку, йдіть, не озираючись назад. По дорозі додому не можна ні з ким вітатися, розмовляти, спілкуватися жестами. В іншому випадку порчі може повернутися назад.

Відразу ж після того, як ви прийдете додому з кладовища, приймайте душ. Сім днів вам потрібно ходити до церкви і ставити свічки Св. Пантелеймона і Ісусу Христу. Своїми словами просите зцілення і позбавлення від порчі, допомоги і захисту. Починати ходити до церкви потрібно з наступного дня після походу на цвинтар.

Є ще один варіант того, як можна зняти порчу, зроблену на кладовищі. Купіть новий рушник білого кольору, без малюнків. Обітріть їм все своє тіло, а після цього йдіть з ним на кладовище. Знайдіть могилу людини з таким же ім’ям, яке носите ви. На могилі обов’язково повинен бути встановлений хрест, а не пам’ятник.

На хрест пов’яжіть рушник, яким ви до цього обтиралися, і три рази говорите спеціальний заговір:

Могильна душа, порчі та гріхи забери, Нечисть і зло від раба Божого (ім’я) прожени. Тобі з могили не встать, А злу на рабі Божому (ім’я) повік не бувати. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь!

Зі словами подяки за допомогу, зверненими до покійного, який лежить в цій могилі, з якої ви працювали, покладіть частування — сире яйце курки, шматок житнього хліба і яблуко. Після цього йдіть, не затримуючись на кладовищі і не озираючись назад.

З кладовища йдіть до церкви. Дуже важливо підгадати час так, щоб вона ще була відкрита. В церкви замовляйте річний заупокійний помин для небіжчика, у якого ви тільки що просили допомоги в позбавленні від порчі, а також річне заздравное поминання для вас.

З цього моменту відвідувати кладовище, на якому ви знімали з себе порчу, не можна ні в якому разі, інакше негативна програма може повернутися назад. Тому є сенс вибирати кладовищі в іншому місті або навіть іншому регіоні країни, в якому у вас немає родичів.

Подібні обряди можуть здатися страшними, але нічого злого в собі вони не несуть. Мертві не заподіють зла тому, хто не порушує їх спокій, а швидше за все — навіть допоможуть помститися несправедливому кривдникові.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: