Повернення порчі тому, хто зробив

Повернення порчі тому, хто зробив

Зворотний удар завжди наздоганяє навів негатив, якщо його зняти, але існують і спеціальні заговори на повернення порчі тому хто зробив. Користуючись ними, ви завжди будете впевнені в тому, що ваш кривдник отримає по заслугах.

Зміст:

Як відбувається повернення порчі тому, хто зробив її

В існуванні порчі та інших негативних програм і вплив їх на людину і всі аспекти його життя навіть в наш час сумніваються деякі. Магія дає можливість нашкодити, а й прибрати негативний вплив з її допомогою теж можна. Зрозуміло, наслідків необдуманого помсти, якщо ви знімете порчу з себе, обов’язково торкнуться того, хто її наслав.

Частина скривджених чимось людей або просто заздрісників не намагається зробити злу справу самостійно, а звертається до фахівців-магам. Вони ставлять захист, але жити без наслідків зробленої порчі це допомагає не завжди. Вважається, що більшість чаклунів не бажають їх відчувати і переводять на людину, яка замовила наведення порчі. Виходить, що в більшості випадків страждає саме замовник, а не чаклун.

Які наслідки чекають того, хто зробив вам зло за допомогою чаклунства? Якщо ви звертаєтеся до магу для допомоги в цьому або знімаєте негатив самостійно, все зроблене повертається до вашого недруга, найчастіше в триразовому розмірі. Представники деяких магічних шкіл вважають, що і зло, і добро, зроблене нами, ми отримуємо назад в три рази більшому обсязі.

Повернення порчі тому, хто зробив її, обіцяє скандали, проблеми в справах, хвороби і іноді навіть смерть. В цілому, ваш ворог отримує все те, що хотів вам, і навіть більше. Жоден поганий магічний вчинок не залишається безкарним, і винні в цьому не ви.

Як повернути порчі, якщо знайдений подклад у порога

Підклад є такі речі, які просто так зазвичай біля вхідних дверей не лежать. Це голки і цвяхи (можуть бути поламаними або погнутими), земля, сіль, сірка, мак, попіл, віск від свічок, чорний перець. Сам факт існування підкладали, навіть якщо у вас все в порядку, і ознак порчі ви не помічаєте, означає, що вам потрібно повернути порчі тому, хто її зробив.

Чіпати подклад руками не можна, тільки пакетами, віником і подібними предметами, які потім доведеться викинути або спалити разом з підкладів. Є безліч способів повернути порчі відправнику, але всі вони вимагають негайних дій, інакше потім буде пізно.

Відразу ж, як побачите сторонні предмети біля свого порога, хвіртки або вхідних дверей в під’їзді, перехрестилася дванадцять разів і читайте:

Водиця чиста дощиком до земельці спускається, так знову до небушко ясному ВЕРТАН. Як воді по колу текти, так до неба повертатися, так і справах ворогів мене не торкатися, а до них в життя Обертан. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Після цього ви можете позбавлятися від підкладали, не чіпаючи руками, як це рекомендується робити. Але в будинок не заносите, викидайте або спалюйте разом з тим, чим його брали, на вулиці.

Є ще один спосіб, він потрібен тоді, коли ви помічаєте подклад на виході з будинку. Візьміть в ліву руку віник і говорите:

Привіт тобі, біда-матінка. Відкриваю тобі ворота, Та ти від чогось в хату зайти НЕ могешь. Значить не милий (а) я для тебе.

Тепер виходите, закривайте двері і позбавляйтеся від підкладали за допомогою віника. Збирайте все це сміття в який-небудь пакет, а його потім залиште в будь-якому безлюдному місці разом з віником.

Відразу ж після того, як повернетеся додому, займіться обрядом очищення. З будинку слід прибрати всі сліди наведеного негативу, адже далеко не факт, що подклад — це єдина міра, яку зробив ваш ворог. Приготуйте гарячу, дуже солону воду. На цій воді треба зробити настій ялівцю і будяків. Як і будь-якому настою, йому потрібно простояти укутаним і накритим кришкою близько півгодини.

Коли очищающий настій для будинку буде готовий, за годинниковою стрілкою обходьте ваше житло, Спустіть росу згори стіни, кути, вікна та дверні прорізи з такими словами:

Диявол лихий, та чорти злі, біси босі, геть від хати моєї йдіть, від стін та кутів, від статі та даху геть біжіть. Тут вам ні честі, ні місця, ні спокою не знайти, а тільки біль, хвороба, страждання та хвацько знати. Підіть до себе в будинок, на бісівської прикол, на лису гору, в печеру чорну, в землю глибоку та у вир темний. Мене, та людей чесних Не торкайтесь, не увечьте, що не калічте. У себе живіть-поживати, та про це місце і не згадуйте. Дощик проливає, ворог злий зникає. Сніжок опадає, зло засинає. Справа моє міцно, слово моє ліплення. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Не забудьте перед початком очищення будинку відкрити всі вікна і двері навстіж, щоб негатив мав можливість покинути вас. Якщо ви живете в багатоповерховому будинку і підозрюєте, що сусіди будуть косо на вас дивитися, вхідні двері хоча б трохи відкрийте.

Повернення порчі, зробленої на сіль або перець

Якщо ви знайшли біля свого порога, в сумочці або кишенях сіль або перець, а, можливо, обидва цих компонента відразу, це може означати, що на вас наводять порчу. Знімати її потрібно відразу ж, чим швидше, тим краще.

Буде потрібно вам для повернення порчі вода з трьох різних джерел. Наприклад, ви можете взяти воду з-під крана, в найближчій водоймі (струмок або річка, але не болото або брудний ставок) і з колодязя. Ще слід знайти будь-який камінь. Абсолютно неважливо, що це за камінь буде, і де ви його знайдете. Добре підходить берег річки, але не «неблагополучні» місця вашого міста.

Отже, злийте воду в одну ємність, в якій вона поміститься. Кількість води залежить від того, де ви знайшли подклад. Їй передбачається облити або омити предмет або місце, де була знайдена доказ.

У воду кидайте камінь. Запаліть свічку або лучину і читайте на воду:

Батюшка-вогонь, та водиця-матінка, вітер світлий, так земелька сира! Допоможіть мені, все хвацько виженете, пристрасті та напасті господареві крутіть. Камінь у воді лежить, духу не має, солі та перцю не знає, їжі не приймає, гір і болю не знає. Водиця з нього стікає, з мого порога зло до будинку ворожок тікає. Слово моє силу землі имет, тому справа моє сам чорт не оберне. Амінь.

Тепер обіллєте або Умийтесь поріг, сумку, хвіртку або одяг, в кишенях якої ви знайшли сіль або перець. Камінь на три дні повинен залишитися біля вашого порога. Його ніхто не повинен чіпати, як-то переміщати. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, логічно припустити, що, швидше за все, ваш камінь викинуть. Тому кладіть його між двома вхідними дверима або на поріг з внутрішньої сторони вашого житла.

Коли пройдуть три дні, віднесіть камінь туди, де його взяли.

Як повернути порчі у всіх інших випадках

Існують методи повернення порчі якщо ви знаєте ім’я людини, який навів її. Є також ритуали на повернення негативу до невідомого господаря. У будь-якому випадку, який би ритуал для зняття порчі ви не вибрали, зло повернеться до того, хто його зробив.

На нашому сайті ви можете знайти безліч обрядів, молитов і технік, які призначені для захисту від зла. Існують і такі, які підходять віруючим людям, які не бажають мати щось спільне з магією.

Головне правило повернення порчі — не робіть відповідного зла. Завжди повертайте тільки те, що було зроблено для вас, інакше ви нічим не будете відрізнятися від вашого ворога, і коли-небудь також отримаєте по заслугах.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: