Циганська порча і приворот — методи діагностики та позбавлення

Циганська порча і приворот - методи діагностики та позбавлення

Циганська порча вважається однією з найнебезпечніших і складних в знятті. Про те, чим відрізняються негативні програми, зроблені циганами, і як позбутися від них, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Зміст:

Циганська порча і приворот — принципові відмінності

До представників цього народу ще в стародавні часи ставилися упереджено. Їх вважали чаклунами, причому всіх без винятку. Вважається, що магія в крові у циган, і вони володіють нею з самого дитинства. Тому негативний вплив, отримане від одного з представників цього народу, може бути досить сильним. Навіть маленька дитина здатний на такі дії.

Циганський приворот може наводитися навмисне, адже вони чудово володіють своїми здібностями, здебільшого. Він сильніше, ніж той, який наводять випадковим чином ваші колеги, сусіди і навіть родичі. За симптомами циганський приворот легко переплутати з порчім, тому знімають і порчі, і приворот, отриманий від циганки, однаковими методами. Цей приворот, як і порчі, може передаватися у спадок.

До помсти цигани вдаються завжди, якщо їх скривдили або зробили їм якусь шкоду. Можуть усувати і тих, хто їм заважає. Якщо ви поставитеся до циганки чесно і справедливо, зрозуміло, шкодити вам вона не стане, а може навіть нагородити чимось. Цигани щедрі і на помсту для своїх ворогів, і на добрі справи для тих, хто поставився до них по-доброму.

Особливо небезпечний циганський негатив для дітей. Не дарма вже кілька сотень років маленьких дітей лякають циганами. Це природно, адже діти мають більш слабкий захист, ніж дорослі.

Якщо подати циганці милостиню, це послужить откупом від її привороту і порчі. Шкодити тому, хто дав їй грошей, вони не будуть. Навпаки, навіть добре, якщо вона буде дякувати вас. Деякі навіть вважають, що вже наведений негатив можна зняти, подавши милостиню циганці, щоб домогтися від неї слів подяки.

Але далеко не всі цигани налаштовані до вас нейтрально і відносяться до людей так, як ті ставляться до них. Напевно, кожен знає про представників даного народу, які промишляють шахрайством. Їх часто звинувачують в гіпнозі, коли жертва за власним бажанням віддає циганам останні гроші, знімає з себе золоті прикраси і навіть веде в будинок, щоб віддати щось.

Буває, що на відмову поворожити за гроші або просто дати грошей представник циганського народу починає кричати і сипати прокльонами. Нерідкі випадки спроб пограбувати на вулиці, і, якщо вони не увінчуються успіхом, реакція у них така ж, як і на відмову подати милостиню. У цього народу не прийнято наводити порчі потайки, ви відразу дізнаєтеся, якщо до вас почнуть негативно ставитися цигани — свою ненависть вони висловлюють досить шумно.

Як зняти циганський приворот під час розмови

При спробах завести розмову, випросити милостиню або поворожити перехожому цигани часто намагаються доторкнутися рукою до людини, з якою спілкуються. Допускати цього не можна, адже так можна навести негатив, відібрати удачу або життєву енергію. Що робити, якщо до вас доторкнулася циганка під час розмови, і зробила вона це явно не з добрими намірами?

Поки циганка все ще біля вас, струсіть рукою в її бік щось невидиме. При цьому вашого тіла повинен стосуватися тільки один палець — правий мізинець. Цим пальцями в роботі з циганським негативом взагалі приділяється велика увага.

При цьому обов’язково потрібно з невеликою усмішкою сказати:

Забери собі, красуня!

Як зняти циганську порчі

Якщо ви впевнені в тому, що на вас навела порчу циганка, знімати її потрібно в такий спосіб. Проводиться обряд дванадцять разів, щосереди. Не можна пропускати сеанси, переривати їх і робити менше дванадцяти днів, інакше не спрацює.

Вмивайтеся річковою водою і читайте заговір:

В ім’я пресвятої Трійці. Як матінка мене ростила, Так і Діва Марія благословила. Син Божий, допоможи, Господи Ісусе, захисти! Від очі циганського злого, від чаклунства лихого, бісівського, від ворогів і ворогів, від циганських кайданів. Геть змети недобрий погляд, демонів і демонів скину в пекло, С тіла, з душі, з очей, З ніг, з живота, з рук та плечей. З крові червоною, текучої, С серця прожени сірою хмарою. Святим словом підпирає, Вітром обтираюся. Нині, і повсякчас, і на віки віків! Амінь.

Витирати обличчя після цього не можна, чекайте, поки вода стече і висохне природним шляхом. По дорозі від річки додому не можна ні з ким говорити і обертатися. Ця заговір не тільки знімає порчу та вроки, але і захищає від них на деякий час.

Якщо вас прокляв хтось із циганського народу, можете зняти цей негатив на циганської могилі. Зачекайте, поки біля неї нікого не буде ні з циган, ні з інших людей. Після цього можна підійти і встати в ногах. Зчепите між собою ваші мізинці на руках. Розчепити їх можна тільки після того, як ви скажете останнє слово заговори і будете йти додому.

Але спочатку читається «Отче наш». Після молитви можна читати і заговір:

Господи, Отче, дай мені захист, Не дай циганського племені на мене виду, Не дай їм мене слухати, Не дай їм лізти мені в душу. А подаруй, мені Ісуса, избавленье, Від проклять лихих зцілення. Прокляття з мене геть йде, До моїх ворогів кровним сходить. Слово моє йде далеко, Справа йому допомагає легко. Біси на могилу спускаються, На надгробку поселяються, Там тепер живуть, Мене не гризуть. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Йти потрібно, не озираючись і ні з ким не розмовляючи до самого будинку.

Пам’ятайте, що якщо ви почули від циган якийсь негатив, ігнорувати подібні слова можна ні в якому разі — покваптеся провести обряд позбавлення від привороту і порчі!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: