Порча на суперницю допоможе покарати коханку чоловіка

Порча на суперницю допоможе покарати коханку чоловіка

Порча на суперницю — популярна серед прекрасної статі категорія ритуалів, які використовуються для усунення коханок подружжя. Усунути суперницю досить просто, існує багато обрядів, які можуть Вам допомогти.

Зміст:

Який може бути порчі на суперницю?

Нерідко такі обряди використовуються, як альтернатива любовним привороту. На відміну від цілком схожих обрядів з іншої категорії, порчі надає додатковий ефект. Як відомо, приворот може не завжди подіяти. Людина все-таки підсвідомо розуміє, що його поведінкою хтось керує, і може чинити опір. Якщо у жертви дуже велика сила волі, а обряд був проведений недосвідченим магом, то чаклунство може не спрацювати. Ефект порчі полягає в тому, що якщо чоловік буде всіляко утримувати свою коханку, і вони стануть опиратися вашої магії, то наслідки можуть бути катастрофічними. Втрати в більшій мірі наноситься саме завдяки тому, що чоловік не повертається назад в сім’ю. У тому випадку, якщо чоловік повертається назад, дія, що виникає на суперницю, стає не таким сильним. Навести порчу на коханку можна різними способами. Найчастіше ритуали спрямовані на поразку:

Рідше використовуються обряди здатні вразити:

Перш ніж наводити порчу на суперницю, зважте всі «за» і «проти» і обов’язково забезпечте себе від відкату. Тому що, якщо жертва зможе діагностувати у себе порчу і усунути її, вся негативна програма повністю перейде на Вас.

Як позбутися від коханки самостійно?

Навести порчу на коханку досить просто, особливо якщо з вашим чоловіком у них поверхневі відносини. Захистом від будь-якої магії може бути любов, якщо ж в цьому союзі її недостатньо, то мало що зможе Вам перешкодити. Для того, щоб спотворити свою суперницю, Вам потрібно провести досить простий ритуал. Для початку візьміть:

Ідіть з усіма заздалегідь приготованими атрибутами в чисте поле. Там знайдіть місце, де найбільше вітру. Якщо у Вас є зображення розлучниці, то виріжте її обличчя і прикріпіть його до голови ляльки. Тепер повільно накручуйте нитками вольт, примовляючи:

Кайданами тебе заплутаю (ім’я), жити не дам, спати не дам. Щоб тіло твоє мучилася, щоб хвороба тебе здолала, щоб красу твою забрала, щоб тіло твоє потворним стало. Щоб (ім’я чоловіка) раз любив тебе, щоб ти навіки вічні чоловіка не знайшла.

Повторюється текст то тих пір, поки Ви обмотуєте фігурку ниткою. Її можна сильно передавлює, щоб весь вольт став кривим і потворним. Поки Ви будете це робити, уявляйте, як все її прекрасне тіло стало потворним, з роздутими суглобами і скорченими пальцями. Коли Ви завершите першу частину ритуалу, поставте вольт на дзеркало і крикніть:

Вітер, вітер, до тебе звертаюся! Молю, забери у (ім’я) її молодість і красу!

Скажіть цю фразу тричі, після чого закопайте на цьому ж пустирі вольт, поверніться спиною на захід і скажіть сім разів:

Стану я на схід особою, замкну себе царським ключем, хто захоче мені шкода заподіяти, того будуть біси перевертаючись. Чи не позбутися того від горя, не втекти від бісівської борошна. Сказала я слів сорок, щоб закритися від будь-якої злості. Слово, справа. Амінь.

Поки Ви будете вимовляти ці слова, з’єднайте долоні разом. Так Ви зможете убезпечити себе від дії відкату. Використане дзеркало будинку протріть від пилу і підкиньте або подаруйте його розлучниці. Зовсім скоро ритуал подіє. Від дзеркала найкраще позбутися до наступного світанку. Якщо Ви не встигаєте підкласти атрибут коханці, то краще його розбийте, а осколки закопайте.

Ритуал на постійні хвороби

Якщо Ви розумієте, що ваш колишній чоловік більше не повернеться назад в сім’ю, і хочете покарати його нову дівчину, то можете скористатися обрядом, який спровокує появу у суперниці різних хвороб. Чаклун не може вибрати, як саме буде завдано поразки. Негативна програма сама знайде найслабше місце і почне руйнувати його. Для проведення обряду візьміть:

Яблуко часто використовується в чаклунських обрядах. Нерідко його використовують для привороту, але навести порчу також можна на цей фрукт. Поставте на стіл запалену свічку і візьміть в одну руку яблуко, а в іншу — ніж. Уявіть, що перед вами не фрукт, а тіло вашої суперниці. Зосередьтеся на своїй злості і уявіть, що б Ви хотіли, щоб сталося з розлучницею. Тепер ножем зробіть кілька порізів на яблуці і дірок, примовляючи:

Як це яблуко буде гнити, так рабі божій (ім’я) в здоров’ї не бути.

Вимовити заговір потрібно 40 разів. Після це візьміть свічку і капніть на плід рівно 13 крапель воску. Закопати головний атрибут потрібно на пустирі. У міру того, як буде гнити яблуко, будуть і розпалюватися хвороби суперниці. Коли плід повністю згниє, її здолає найсильніший недуга. Дана порча не здатна звести людини в могилу; якщо Ви хочете зробити порчу на смерть, то скористайтеся іншими ритуалами.

Як навести порчу на коханку за допомогою підкладали?

Для того, щоб назавжди відвести свого коханого чоловіка від розлучниці і зробити її нещасною в стосунках, Ви можете зробити подклад. Але потрібно дотримуватися одна важлива умова: ваш подклад ніхто не повинен виявити. Тому що, якщо його знайдуть і спалять, то не всяка захист від відкату, поставлена вами, зуміє Вас захистити. Для проведення нескладного ритуалу Вам знадобляться:

Для проведення ритуалу вийдіть пізно вночі на перетин двох стежок, взявши з собою всі необхідні атрибути. Присядьте близько обраного місця і почніть плести із зібраних гілок невеликий віночок, примовляючи:

Я вінок тобі (ім’я) плету, щастя — радість заберу.

Повторюйте цю фразу доти, поки будете плести віночок. Коли він буде готовий, візьміть чорну свічку, добре її розпаліть і полийте воском на вінок. Чим більше буде воску, тим краще. Супроводжувати це потрібно словами:

Злі духи, допоможіть, любов з життя (ім’я) віднесіть. Відтепер не бути їй коханої. Чи не бути їй бажаної. Нехай мається, поневіряється, та сльозами вмивається. Нехай буде так!

Коли віск охолоне, візьміть вінок, свічку можна залишити на тому ж перехресті. Поверніться до місця проведення ритуалу спиною, киньте через ліве плече монети і зі словами:

Сплачено

Йдіть геть. У цю ж ніч готовий подклад потрібно покласти в будинок розлучниці. Легше це зробити, якщо вона живе в приватному секторі. Якщо ж коханка проживає в квартирі, то підкладіть вінок в щілину в будинку. Після здійснення ритуалу жінці ніколи не буде везти в стосунках з чоловіками, і вона стане для них непривабливою.

Простий спосіб усунення суперниці

Якщо Ви хочете відвадити від чоловіка коханку, то вам знадобиться 2 каменю для поведінки обряду. Взяти їх потрібно біля будинку, де зустрічаються закохані. Коли камені будуть у Вас, принесіть їх до себе додому і сховайте в найдальшому кутку від вхідних дверей. Нехай вони полежать в цьому місці 6 діб. Коли пройде позначений проміжок часу, візьміть камені і рівно о першій годині ночі йдіть на пустельне перетин доріг. Стоячи в центрі позначеного місця, голосно промовте:

Ні вдень, ні на ранній зорі, ні на заході, ні при пізньої місяці. Не бувати разом рабам Божим (імена). Не сидіти рабу Божому (ім’я) поряд з жінкою злий (ім’я суперниці), не бути їм поруч, бути йому тільки зі мною. Один на одного рабам (імена чоловіка і суперниці) більше не дивитися, один з одним не зустрічатися, а скоріше по різні боки дороги розбігтися. Як дві дороги в різні боки розходяться, так і чоловік мій (ім’я) з рабою (ім’я суперниці) навік розійдеться і назад ніколи не зійдеться. І збудеться, що сказано. Амінь.

Камені слід розкидати в різні боки, а на перехресті залишити оплату за ритуал у вигляді монет. Зовсім скоро розлучниця зникне з вашого життя. Аналогічного ефекту можна домогтися, зробивши порчу на волосся.

Як навести порчу на розлучницю за допомогою піску?

Ця заговір на пісок дуже потужний, і з його допомогою можна навести сильну порчу на розлучницю. Проводити його потрібно тільки за межами будинку. Тому до настання світанку йдіть на берег природної водойми, взявши з собою невелику посудину. Сядьте на березі і наберіть в кожну долоню трохи піску. Пересипаючи його з рук в руки, говорите:

Як пісок сиплеться-витікає, так і здоров’я твоє (ім’я) хай убуває. Як два берега між собою ніколи не зійдуться, так нехай назавжди розійдуться (імена чоловіка і жінки). Як я сказала, так і буде!

Тепер висипте трохи піску в приготований посудину і йдіть до дому коханки чоловіка. Бажано висипати все, що Ви зібрали, їй під двері. Як тільки жінка насупить на пісок, почнеться дія порчі. Зберігати інгредієнт у себе вдома або підсипати його після світанку забороняється. В іншому випадку, порча не тільки не подіє на розлучницю, а може ще й перейти на Вас. Навести порчу на суперницю не надто важко. Для цього достатньо сконцентрувати всю свою злість по відношенню до цієї жінки і направити всю цю енергетику на неї. Правильно виконаний ритуал і відкуп — запорука швидкого результату і гарантія того, що магічний вплив не перейде на Вас.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: