Порча на пияцтво — лікування згубної пристрасті

Порча на пияцтво - лікування згубної пристрасті

Порча на пияцтво — одна з найбільш швидкодіючих негативних програм. Її нескладно навести, тому і зустрічається таке часто. З цієї статті ви дізнаєтеся про те, що це таке, і як зняти таку порчу.

Зміст:

Що таке порчі на пияцтво

Порча на алкоголь діє дуже швидко. Як правило, жертві такої магії дають випити або підливають в напої наговореної алкоголь, часто — опівкі, що залишилися після будь-якого застілля. Як швидко всмоктується організмом алкоголь і починає впливати, сп’яняючи людини, так швидко вбирається в біополе порчі на пияцтво.

Тяга до алкоголю з’являється вже через кілька днів і переростає потім у справжнісіньку залежність від випивки — алкоголізм. Реакція на спиртні напої стає неадекватною, невластивою людині в звичайному житті. Залежність присутній і фізична, і психологічна. Всі бажання людини, крім бажання випити, йдуть на друге місце. Зіпсований забуває про сім’ю та дітей, не думає про власне здоров’я. У моменти тверезості він буде хотіти кинути пити, можливо, навіть буде клятвено обіцяти дружині і дітям, що обов’язково це зробить, але виходити у нього не буде.

З’являється відчуття, що сама людина не хоче пити, але його ніби щось змушує. Порча, наведена чаклуном, послаблює волю, нав’язує бажання вживати спиртне і не дає позбутися алкогольної залежності.

Рано чи пізно в результаті впливу порчі на пияцтво особистість деградує, людина може втратити роботу, сім’ю і здоров’я, а також авторитет і хорошу репутацію. Щоб цього не сталося, необхідно якомога швидше прибрати негативну програму. Якщо вона присутня, медикаментозне лікування і кодування не допомагає або дає ефект тільки на деякий час.

Ефективність зняття алкогольної порчі залежить від того, чи знаєте ви, як її робили, на що намовляли. Найчастіше це алкоголь, тому і зняття на спиртні напої завжди дає велику користь, ніж інші. Якщо ви не знаєте, як зробили порчу, випробуйте кілька різних обрядів, адже спрацювати може не кожен.

Як зняти порчу на пияцтво на убуваючому місяці

Остання чверть — дуже вдалий час для того, щоб від чогось позбутися магічним способом. До такої чаклунський роботі відноситься і зняття порчі.

Даний заговір читається в цю фазу місяця, час від часу, поки не буде ефекту:

За полем зеленим ліс темний варто. У ньому дуб росте широкий та могутній, гілками стосується хмар. У дубі тому дупло чорно, В чорно дупло тече вино, Вино і вдень і вночі туди затікає, Раба Божого (ім’я) волі позбавляє, Пиячити без міри змушує. Дуб той темний я залізом обкую, обворочу. Залізному стовбура більше не згинатися, Рабу Божому (ім’я) паче не спиватися! Слово моє міцніше булату, Справа моє дорожче злата. Піди геть, пиятика лиха, Нехай раб Божий (ім’я) лиха не знає. Кров його нехай по вину не страждає. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Заговір на воду від порчі на алкоголізм

Заговір від алкогольної порчі читається на воду. Підходить навіть вода з-під крана, головне, щоб вона була чистою. Налийте її в будь-яку ємність. Час для цього обряду — молодий місяць, світлий час доби.

Перед початком роботи прочитайте «Отче наш». Одного разу достатньо. А після цього дев’ять разів, не перериваючись, читайте заговір:

В ім’я Трійці Пресвятої, Богородиці-Матері, Іоанна Хрестителя та Миколи Чудотворця. Виганяю вино лихі та хміль, на швидке водицю виводжу, по якій людям не їздити, звірам не ходити. На буйні вітри згубу бісівський від раба Божого (ім’я) відпускаю, далеко, щоб дороги назад вони не знали. Прив’яжіть біси лихі до людини злому, який на раба Божого (ім’я) хвацько звів чаклунське. І нині, і повсякчас, і на віки віків! Амінь.

Повторюйте заговір час від часу кожного місяця.

Порча на алкоголь — як зняти на спиртне

Клин клином вибивають, але не тільки тому зняття порчі на спиртні напої найчастіше діє краще за інших методів. Як вже говорилося вище, зняття на те, на що навели, завжди буде ефективніше.

Алкогольний напій для цієї мети підійде будь-хто. Можете вибрати той, який вважає за краще п’яниця. Час — спадаючий місяць. На алкоголь заговір читається три рази:

Йшов Ісус Христос вздовж річки, дивився на золоті піски. Йде він проти сонця, проти місяця. Йде — води не зіб’є, піску не сколихне. Як всієї господньої ріки не випити, чи не вилити, так щоб і раб Божий (ім’я) вина не пив, брагу НЕ лив. Як Ісус води в ріці не сколихне, так і раб Божий (ім’я) зелена вина, браги не п’є. Амінь.

Спиртне підкладіть або підлити того, хто страждає від алкогольної порчі. Він повинен його випити.

Виправити порчу на п’янку можна практично завжди так само швидко, як і навести, проте зволікати з лікуванням не варто, так як пристрасть до алкоголю може зіпсувати здоров’я або призвести до більш плачевних незворотних наслідків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: