Порча на ворога — як навести невдачі і хвороби

Порча на ворога - як навести невдачі і хвороби

Іноді порчі на ворога — це єдине, що можна зробити. Особливо корисні такі методи, якщо інших можливостей вплинути на людину ви не маєте. Навчитися шкідливої ​​магії ви можете з цієї статті.

Зміст:

Порча на ворога — що потрібно знати про це

Наводячи порчу на ворога, ви повинні бути готові до того, що справа це карається. Якщо жертва вашого чаклунства зніме з себе негатив, він повернеться назад і буде шкодити вже вам. Існує безліч заговорів на захист, які скинуть негатив з вас або відправлять його знову жертві. Але саме ця стаття — виключно про те, як навести порчу на ворога.

Якщо ви звертаєтеся до шкідливого розділу магії в дійсно критичної ситуації, швидше за все, ніякої кари ви не понесете. Її не буде, якщо ви караєте вбивцю або насильника вашого рідного людини. Але для цього є спеціальні ритуали, використовувати які набагато безпечніше, ніж порчі.

Є справи, які не варто залишати безкарними. Приймаючи рішення наслати негативну програму на свого кривдника, спочатку подумайте — чи дійсно це вам потрібно? Якщо відповідь позитивна, вибирайте один з ритуалів, які описані нижче.

Як навести порчу на ворога без змов

Є способи наведення порчі на людину і без застосування заговорів, але наслідків це не скасовує. Також це не скасовує відповідного настрою і концентрації на заподіянні шкоди вашому ворогові.

Для того, щоб людина поступово втрачала здоров’я і красу, кидають його фотографію в тину. Підійде будь-який зелений стоячий водойму, яка є у вашому місті. Спробуйте підсунути ворогові ягоди, які до цього назбирали на кладовищі. Вони діють так само, як і земля та інші предмети з цього місця.

Якщо ви дістанете фотографію вашого ворога і закопаєте її на чиємусь могилі, він буде вболівати. А фотографія, яку підклали в труну до небіжчика, призводить до смерті. Фотографію також можна проколювати розпеченій на свічці (нема на вогні запальнички!) Голкою. Протикати можна будь-які частини тіла, шкоди буде завдано саме їм.

Якщо у вас є можливість дістати сечу вашого ворога, ви можете зробити так, що він почне жовтіти і відправиться на той світ не пізніше, ніж через рік. Купіть куряче яйце, без торгу. Вночі у вівторок або в суботу йдіть туди, де вам ніхто не перешкодить. Ритуал проводиться тільки на вулиці, вдома і взагалі в приміщенні робити його не можна. З собою майте білий віск або білу свічку.

На тупому кінці яйця виконайте невелику дірочку і випустіть білок. Можна вилити його прямо на землю. У цю ж дірочку заливайте сечу, одночасно говорячи ім’я вашого ворога. Отвір закрийте воском, після чого закопайте яйце в землю. Після цього відразу ж йдіть додому, не обертаючись і не розмовляючи ні з ким по дорозі. По приходу додому відразу ж лягаєте спати. Порча на ворога спрацює відразу ж після того, як згниє яйце в землі.

Якщо у вашого ворога є город, ви можете його зіпсувати, виливши на землю воду, якої помили ноги небіжчика. На цій землі нічого не буде рости, навіть бур’яни.

Можна навести порчу на пияцтво. Для цього після будь-якого застілля зберіть все чарки, з яких пили спиртне. Злийте все, що в них залишилося, в одну посуд. Це опівкі, пити їх категорично не можна, адже це призводить до залежності від алкоголю. Зате їх можна підлити або дати випити під виглядом частування вашому ворогові.

Порча на ворога — заговори

Якщо ви можете роздобути віник, яким мілини підлогу після небіжчика, то можна зробити порчу на нього. У вашого ворога будуть боліти ноги, і медицина не зможе йому допомогти. Треба помести цим віником килим з такими словами:

У мертвого ніженьки ходити не можуть. Нехай буде так!

Порча дістанеться тому, хто першим пройде з цього килиму. Можете використовувати килимок біля дверей в квартиру.

У ніч перед повним місяцем роблять порчу на цвяхи. Розставте в формі кола сім свічок і запаліть їх. Заготовте невеликий відріз чорної тканини. У центр кола зі свічок треба покласти сім цвяхів і на них начитати сім разів:

Кінь в милі, залізо в горні. Дух палає, горн запалює. Крутитися тобі (ім’я) по залізу киплячого, по камінню гострим, по болотах хитких, та по вирах темним, без сну, без відпочинку, вдень ясним, та вночі темною. Вічно тобі страждати, в темряві та пітьмі перебувати! Тьху на тебе! Справа темна замикаю, словом таємним замикаю!

Коли догорять все свічки (можете брати тонкі, які горять всього 15-20 хвилин), збирайте заготовленої тканиною цвяхи і в неї ж загорніть їх. Не чіпайте цвяхи голими руками, тільки цією тканиною. Їх треба підкинути під поріг вашому ворогові. Тканина ж повинна бути закопана вами на кладовищі, біля огорожі, але з внутрішньої сторони. Робиться це опівночі.

Порча «прішпіліванія» робиться на три голки. Кожну з них потрібно тримати над свічним полум’ям з такими словами:

Того, хто мене образив, хай розлади та біди осягнуть. Проклинаю, зло закликаю, караю страшною помстою. Голка — мій меч караючий!

Після цього загасіть свічку і загорніть голки в чорну тканину. Ідіть до дому, де живе ваш ворог. Вставте першу голку в його одвірок, скажіть шість разів:

Проклинаю тут живе.

Це ж робіть з другої голкою, слова заговори на порчі теж говоряться шість разів:

Проклинаю ворога свого.

І на третю також шість разів говорите заговір і втикайте її в одвірок:

Проклинаю ворога, який тут живе.

Ви можете знайти осине гніздо і зробити на нього порчу. Для цього візьміть ніж за лезо, а ручкою крутите навколо нього і говорите:

Оса швидко жалить, порчі моя швидко в могилу зводить. Жало осине болить, тіло від нього горить, так і від порчі моєї (ім’я) хворіти та горіти буде до могили, до смерті швидкої. Слово сказано, справа зроблена!

Ніж треба підкинути ворогові в будинок, увіткнути в одвірок або покласти під поріг. Братися за ручку категорично заборонено — порчі увійде в ту людину, хто перший візьметься за неї.

Порча часто роблять і на сіль. Наклеп такий:

Чи не сіль насипаю, а біль закликаю. Нічого не даю, силу у (ім’я) краду. Біси лихі, заберіть його спокій, Днями йому нудьгувати, ночами не спати, Ні під місяцем, ні під сонечком щастя не знати! Ключ. Замок. Мова.

Сіль сипте на поріг вашого ворога.

Ви можете спробувати роздобути волосся людини, якого треба зіпсувати. Наприклад, зібрати з одягу непомітно, або, будучи у нього в гостях, взяти волосся з гребінця. Після цього вам потрібна швидка річка. Кидайте в неї волосся ворога і говорите:

Як в річці волосся витікають, так за ними і щастя (ім’я) тікає!

Доля вашого ворога буде нещасною.

Є також заговір на могильну землю. Коли будете брати її, обов’язково залишайте відкуп. Просто так приходити на цвинтар і брати землю не можна, ви повинні віддати щось взамін. Земля повинна бути сухою. На неї починайте:

У сор-траву плюю, димом її Окур, тліном покриваю, мітлою поганою замітає. Чорний мертвий пісок — так мій ворог в мішок!

Плюньте тричі через ліве плече і скажіть: «Хай буде так». Читати, потім тричі плювати через плече і говорити заключні слова слід сім разів. Землю кидайте на землю вашого ворога, на город, наприклад.

Вдаючись до темних сил, пам’ятайте, що ви можете бути покарані за свої дії, якщо не в цьому житті — то в наступній. Тому ретельно зважуйте всі «за» і «проти», перш ніж приступати до чаклунства.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: