Як визначити порчу яйцем?

Як визначити порчу яйцем?

Хіба може перевірка порчі яйцем показувати внутрішній стан тіла і душі людини так, як це робить сучасне медичне обладнання? Неймовірно, але може і показує, більш того, в результаті правильно проведеного обряду стають явними такі проблеми, які неможливо діагностувати ніякими науковими методами. Легенди про те, як визначити приворот по яйцю, чули всі, але мало хто знає, як правильно зробити це самостійно, не вдаючись до допомоги сторонніх відають бабусь або ворожок.

Зміст:

Яйце — найкращий індикатор негативу

У багатьох стародавніх язичницьких культах звичайному курячому яйцю приділялася дуже велике значення. У слов’янській міфології початком світу вважалося «світове яйце», яке плавало по світовому океану. Шкаралупа символізувала небесне склепіння, білок — воду, а жовток — це вогонь. Чарівні властивості яйця обумовлені його найчистішої, зародкової енергетичною структурою. Яйце — це символ початку життя, білий аркуш. Білок, що оточує жовток з зародком, має сприйнятливу структуру, здатну вбирати негативну енергію і токсичні речовини.

Найнадійніший спосіб нейтралізувати інтоксикацію організму при отруєнні — випити свіже, сире, куряче яйце. А щоб знайти і знешкодити руйнує енергію, послану цілеспрямовано чи мимоволі в пориві ненависті, образи, а також заздрості, немає обряду краще ніж перевірка на порчі яйцем.

Що таке порчі і приворот?

Навіть наука давно погодилася з тим фактом, що і людина, і все навколишнє його мають яскраво виражену енергію. Ці вихори щомиті взаємодіють між собою, будь-яка дія, думка, емоція виділяють власну творить або руйнує силу. Причому негативні почуття породжують потужну енергію, здатну завдавати ушкодження не тільки душі, а й тіла.

Досить часта ситуація, коли при відмінній стані здоров’я, людину переслідують незрозумілі нездужання, депресивні стани, занепад сил, відсутність бажань. Ще більш знайома багатьом історія, коли при стабільній роботі, гідних заробітках, постійні безглузді втрати змушують задуматися про якомусь зовнішньому впливі. А істеричні стани дітей після спілкування з цілком доброзичливими на перший погляд дорослими, припиняються тільки після вмивання «святою водою» або прочитання молитви — це класичний приклад впливу негативної енергетики.

Саме такі стани вже багато століть поспіль називають порчім або приворотом. Це енергетичне пошкодження захисної ефірної оболонки людини, нанесене руйнують ударами негативних емоцій. На жаль, тільки наявність зла робить добро таким необхідним, тому заздрість, злість і підлість завжди переслідують красивих, щасливих, успішних людей. Тому так важливо знати, як визначити порчу по яйцю.

Як за допомогою яйця перевірити порчу?

Якщо стан здоров’я або справ викликає підозру про можливий зовнішньому енергетичному ударі з боку недоброзичливців, а медична діагностика не знаходить наукового пояснення того, що відбувається, не залишається нічого іншого, як перевірити на яйці є порча. Зробити це можна самостійно, головне — врахувати кілька обов’язкових умов.

Якщо перевірка порчі яйцем потрібно близькій людині, можна використовувати давньоруський обряд. Для цього буде потрібно свіже яйце від сільської курки, жива джерельна вода, гранований стакан і церковні свічки. Обряд виконується на заході в закритому приміщенні при запалених свічках. У склянку наливають воду і дають в руки людині, якого необхідно перевірити. Яйце слід тримати правою рукою. Перед початком процедури рекомендується прочитати заговір:

Котися, яєчко, справа наліво, із заходу на схід, з півночі на південь, від ангела пречистого до біса темного. Всю правду про рабі Божому (називається ім’я людини, якого перевіряють) розкажи.

За годинниковою стрілкою, від верхівки по всій голові, шиї, плечах і руках, грудях і до самого низу, до стоп, яйце прокочують по людині. Катати слід повільно, зосереджено, не пропускаючи жодного сантиметра тіла. Після закінчення ритуалу яйце розбивають в стакан з водою, який весь цей час знаходився у людини в руках. Стан жовтка і білка після обряду показує наявність або відсутність порчі.

Можна скористатися обрядом в якому обов’язковою умовою є прочитання православної молитви «Отче наш». Технологія процедури така ж, як в давньоруському ритуалі, але замість заговори не менше дванадцяти раз поспіль читають молитву. Яйце катають рухами зверху вниз, починаючи з голови уздовж хребта і за годинниковою стрілкою вздовж усього тіла. Ритуальне також обережно розбивають в воду.

Катати яйцем по собі — завдання нелегке, тому для індивідуальної діагностики більше підійде інший ритуал. Інгредієнти все ті ж: свіже яйце, скляний посуд з живою водою, свічки в цьому випадку не потрібні. Перед сном 3 рази вимовляється молитва (в даному випадку, будь-яка відома), в головах ставиться банку з водою, в яку власноруч розбивається яйце. Вранці під час пробудження знову вимовляється молитва, і тільки після цього можна дивитися результат.

Досить ефективно використовувати для діагностики фото, порчі визначається так само якісно, ​​як і на живу людину. Необхідна фотографія в повний зріст, без сторонніх, зроблена протягом останнього року. Будь-яка молитва при ритуалі з фото читається не менше 21-го разу.

Перевірка порчі яйцем — розшифровка

Після проведення ритуалу настає найскладніший момент: розшифровка результату. Посудина з яйцем треба брати в руки дуже обережно, щоб не стикнутися з вмістом. Після ретельного вивчення води і яйця, це все необхідно акуратно вилити в унітаз і змити водою.

Будь-які зміни води, білка і жовтка говорять про те, що має місце негативний вплив. Якщо помутніла вода, є множинні нитки і бульбашки на білку, жовток приварений або розлитий, з вкрапленнями інших кольорів — необхідна термінова допомога: зняття порчі яйцем, розшифровка таких візерунків підтверджує наявність сильного, «професійного» впливу з боку магії. Щоб нейтралізувати таку порчу, буде потрібно не менше восьми процедур. Незначні помутніння води, кілька тонких білкових ниток показують легкий приворот, а часом і власні негативні програми. Для відновлення нормального стану енергетики в подібному випадку буде достатньо однієї, двох процедур викочування. Навіть якщо нічого не робити, подібний негатив згодом сам розчиняється і йде.

Слід дуже уважно поставитися до стану жовтка, він показує внутрішні органи людини. Чим більше змін або руйнувань, тим складніше захворювання. Білок і вода відображають зовнішні впливи — матеріальну сферу, любовні взаємини.

Своєчасна перевірка порчі яйцем дає можливість вжити заходів для нейтралізації негативного впливу і привести своє життя в порядок. Тим більше, що наші предки благополучно використовували цю методику для визначення і зняття порчі багато століть поспіль.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: