Порча з голкою — методи наведення і зняття

Порча з голкою - методи наведення і зняття

Порча з голкою — один з найпопулярніших і простих у виконанні способів помститися ворогові. З цієї статті ви дізнаєтеся, як її зробити, зняти і як реагувати, якщо ви знайшли голку в своєму одвірку або на порозі.

Зміст:

Порча з голкою — що це таке

Голка — один з найпоширеніших магічних інструментів. Вона доступна кожному — купити можна в будь-якому місті, і коштують швейні голки трохи. При цьому, вони виготовлені з металу, який добре вбирає енергію — як позитивну, так і негативну.

Голки і шпильки широко застосовуються в ритуалах залучення удачі, захисту від привороту, але з їх допомогою і наводять порчу.

Порча з голкою існує безліч. Якщо ви знайшли на своєму порозі або в дверному косяку голку, це однозначно говорить про те, що на вас наводять порчу. Але ось яку — невідомо. Це може бути як порча на самотність, так і порчі на здоров’я. Немає єдиного ритуалу, який дозволяє навести такий негатив. Їх досить багато, і спрямовані вони на різні сфери життя.

Порча з голкою — як навести

Негативна програма, результат якої — неможливість вступити в шлюб, наводиться за допомогою голки. Для цього треба придбати нову голку, не взявши здачі і не торгуючись. На ній потрібно обламати вушко будь-яким доступним інструментом і сказати:

Як у голочки вушко відросте, тоді і (ім’я ворога) пару собі знайде!

Після цього голку треба віднести до будинку жертви і увіткнути в двері або косяк. У неї будуть відносини з протилежною статтю, але до заміжжя справа не дійде, доведеться до самої старості жити на самоті.

Ця заговір читається на цілу голку:

Як голці завжди гострої бувати, Так і тобі, раба (ім’я супротивника) кров’ю стікати, А мені — добро та щастя пожинати. Амінь.

Її також слід застромити в одвірок або двері вашого ворога. Така порчі з голкою приносить проблеми різного характеру — зі здоров’ям, у відносинах і на роботі.

Ця заговір читають під час того, як роблять розпеченій на свічці голкою проколи на фотографічному зображенні ворога:

Голка булатна, стріла розжарена. Рука її мене направляє, злий дух мені в цьому допомагає. Як віск по залізу розтікається, Так дух лихий до нього приліплюється. Амінь.

Він читається три рази.

Як зняти порчу з голкою

Якщо ви помітили в своїх дверей або на косяку увіткнути голку, діяти слід одразу ж.

Витягати її все одно доведеться. Не робіть цього голими руками. Одягайте непотрібні рукавички або накручуйте голку який-небудь газетою, наприклад. Якщо голими руками витягнути її не виходить, то беріть відповідний інструмент. Те, що доторкнеться до голки, доведеться викинути, тому обмотайте її чимось, не чіпаючи руками, щоб не довелося викидати щипці або плоскогубці.

Заносити знайдені біля дверей предмети, на яких може бути порчі, в будинок не можна ні в якому разі. Звичайно, вам не хотілося б займатися відправкою негативної програми геть в під’їзді, і вдома це робити набагато зручніше, але все ж доведеться начитувати відповідний заговір прямо біля дверей. Але можете забрати її на перехрестя, наговорити і викинути там, без випадкових свідків у вигляді сусідів.

Для того, щоб відправити негатив назад, спочатку зламайте голку. Не робіть цього голими руками, дотримуйтесь правил, описані вище. Після цього читайте заговір:

Рука моя лихий голки не торкнеться, В дім мій, в життя мою зло не увірветься. Злий голку ламаю, біду від будинку виганяю, До людини лихому повертаю. Як голку назад не поєднати, Так і словес мої як скасувати! В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Відразу ж після цього несіть голку на перехрестя і залишайте її там. Якщо вона була з ниткою, витягувати нитку не можна — це може активувати негативну програму. Киньте цю голку в вогонь де-небудь поза домом, дотримуючись описані вище правила.

Завжди пам’ятайте, що наведення порчі може закінчитися для вас плачевно, якщо жертва вирішить позбутися її. Покликане зло обов’язково знайде собі за мету — їй буде або жертва порчі, або її творець.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: