Як зняти порчу по фотографії?

Як зняти порчу по фотографії?

У сучасному світі фотографії людини можна знайти простіше простого, і саме тому багато хто цікавиться тим, як зняти порчу по фотографії, адже навести її може практично кожен.

Зміст:

Як зняти порчу по фотографії і що вона являє

Перш ніж приступати до зняття порчі по фотографії, слід розібратися в тому, що ж являє собою сама фотографія і яким чином з її допомогою може наводитися порчі. Будь-яке зображення певної людини має з ним незримою зв’язком, а завдяки тому, що практично будь-яка фотографія несе в собі і відображення певних емоцій того, хто на ній відображено, вона може послужити не набагато гіршим предметом для наведення порчі, ніж, наприклад, частина тіла або річ.

Саме за рахунок того, що людина, зображена на фотокартці знає про те, що його фотографують і проявляє емоції, спрямовані безпосередньо на його зображення, порча на фотографії дуже ефективна. А ось якщо людина був сфотографований випадково і не знав про те, що його фотографують, то за подібним зображенню навести порчу буде практично неможливо.

Раніше порчі по фотографії була досить рідкісним явищем, так як необхідно було роздобути фотокартку жертви, а їх люди зазвичай не роздавали випадковим знайомим, а зберігали тільки в сімейних альбомах. Зараз же, з розвитком соціальних мереж і зі спрощенням способів фотографування, заволодіти зображенням практично будь-якої людини неймовірно легко.

Слід зазначити, що фотоплівка була здатна відобразити не тільки самої людини, але і його ауру, саме тому її потенціал для наведення порчі трохи вище, ніж у електронних носіїв і зображень, роздрукованих на простому принтері.

Як зняти порчу по фото

Для зняття порчі, яка була наведена за допомогою фотографії, слід докласти чимало зусиль, так як, на відміну від порчі з підкладів, недоброзичливець завжди має чітку енергетичну прив’язку до жертви свого чаклунства і може завжди оновити негативну програму.

Крім того, видів порчі по фотографії існує кілька — вона може відрізнятися за способом наведення і, відповідно, за варіантом позбавлення. Однією з найсильніших порчі вважається така, коли фотографію жертви кладуть в труну до небіжчика. Таким чином, сам маг не має практично ніякої енергетичної прив’язки до жертви, а жертва безпосередньо починає отримувати енергію мертвих, яка згубна для простої людини, що не вміє її використовувати в своїх цілях. Варіантів позбавлення від такої програми може бути кілька.

Найгрубіший передбачає банальне вилучення фотографії з труни покійного, проте, проведення ексгумації може бути не тільки незаконним, а й залучити додаткові негативні наслідки — від порчі ви-то напевно позбудетеся, а ось мертвому завдасте образу.

Якщо ви віруюча людина і знаєте, кому в труну поклали вашу фотографію, то вам може допомогти щотижневий похід до церкви, де обов’язково потрібно ставити свічку за упокій покійного і здоров’я кривдника, якщо він вам теж відомий. Якщо ж вам невідомо, хто міг скоїти подібний обряд з вами і до кого саме підклали вашу фотографію, то ви можете піти на цвинтар, знайти недоглянуту могилу і взяти на себе турботу про неї, попросивши у покійного подбати про те, щоб він зняв з вас порчу. В цьому випадку потрібно також ставити свічку за упокій того людини, про чиє місце поховання ви дбаєте.

Крім цього ви можете просто спробувати перевести дію порчі з вас на який-небудь сторонній предмет. Викочування яйцем — хороший спосіб, однак, він не завжди може спрацювати з першого разу. Можна перевести порчі на іншу людину, наприклад, кривдника, або ж на дерево або камінь, але в такій ситуації ви можете образити духам природи і ваше подальше перебування в лісі або просто за межами міста в диких місцях може бути чревате неприємностями.

Радикальним методом позбавлення від будь-якого виду порчі по фотографії буде позбавлення від всіх ваших зображень, наявних у відкритих джерелах, а також від їх копій в друкованому вигляді. Фотографії потрібно буде видалити з Інтернету і з усіх інших, наявних у вашому розпорядженні пристроїв і комп’ютерів, забувши про їхнє існування і порвавши в такий спосіб енергетичну зв’язок.

В цілому, для позбавлення від порчі на фотографію ви можете скористатися іншими відомими способами, наприклад, такими, як зняття вроків сірниками.

Зняття привороту і порчі по фото самостійно

Якщо ж ви хочете самі зняти порчу з іншої людини, маючи на руках його фотографію, то це зажадає від вас значно більших зусиль, ніж при його особистому контакті з вами. Вам буде потрібно попередньо встановити енергетичний зв’язок, тому зняти порчу з близького родича буде набагато легше, ніж з практично незнайомого вам людини. Тому, якщо ви погано знайомі, не зайвим буде витратити деякий час на те, щоб більше дізнатися про людину. При подібному вигляді зняття порчі слід дотримуватися одного зі стовпів білої магії — допомога повинна надаватися людині, який її бажає. Не слід знімати з кого б то не було негативні програми без його відома. Якщо ви відчуваєте, що людина потребує вашої допомоги — запропонуйте її. Не обов’язково це може бути пряма пропозиція зняти порчу. Вам достатньо буде дізнатися, чи хоче він позбутися проблем і невдач, які зненацька спіткали його на життєвому шляху, і чи не відмовиться він від чиєї-небудь допомоги. Якщо ж ви будете працювати навмання, то це може привести не тільки до того, що у вас нічого не вийде, але і до збільшення проблем жертви і навіть до переведення негативу на вас.

Як і з будь-якими іншими видами обрядів для зняття порчі, перш ніж приступати до позбавлення від неї по фото, необхідно провести діагностику. Діагностика порчі по фотографії може проводитися з будь-якою людиною і без його згоди, адже таким чином ви ніяк не втручаєтеся в його життя.

Для діагностики візьміть одну воскову свічку і фотографію людини, бажано — в повний зріст. Зображений людина повинна перебувати в тверезому стані, а фотографія повинна бути зроблена не в будь-яких культових місцях або під час урочистих подій, а бути якомога більш звичайної і простий, так як сильні емоції або енергетика будь-яких місць можуть спотворити інформацію. Покладіть фотографію на стіл, а свічку тримайте вертикально і повільно водите їй над зображенням. Якщо вашу руку в будь-якому місці потягне до зображення або навпаки, почне відштовхувати від нього, то це буде ознакою проблеми з цією енергетичною зоною людини, або ж — чакрой. Якщо при цьому свічка почне тріщати або коптити — то це вірна ознака порчі. Якщо ж полум’я поводиться нормально, але ваша рука все одно змінює напрямок руху,

Для безпосереднього зняття порчі за допомогою фотографії ви можете скористатися викочування яйцем, як і в звичайному випадку, тільки яйце потрібно буде катати по всьому зображенню людини. Однак, вам потрібно буде збільшити кількість читань обраного заговори або заклинання до семи, відповідно — потрібно буде витратити більше часу на саме викочування. Крім того, по кутах фотографії повинні бути свічки — вони будуть служити захистом від виривалося негативної енергії. Після обряду недогарки слід віднести до церкви а яйце — викинути в проточну воду або ж закопати на перехресті. Яйце обов’язково повинне розбитися по закінченні процесу, а ви ні в якому разі не повинні торкатися до його вмісту.

В цілому, зняття порчі по фотографії не складніше інших, більш традиційних обрядів при знанні деяких нюансів, про які ми вам вже повідомили.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: