Порча на невдачу — як навести і зняти

Порча на невдачу - як навести і зняти

Порча на невдачу — це вельми малопоширений вид порчі, який відрізняється тим, що подібну негативну програму вкрай важко діагностувати, а її вплив дуже розтягнуто в часі.

Зміст:

Порча на невдачу — що це таке

Під порчім, краде удачу, зараз мають на увазі цілий комплекс різноманітних заговорів, обрядів і ритуалів, які покликані зробити життя людини повної дрібних або великих проблем, ніяк не пов’язаних з конкретною справою, а зачіпають його буття в цілому. При цьому, сила цього впливу залежить, на відміну від інших видів порчі, в першу чергу від психологічного стану самої жертви.Якщо людина звикла все життя досягати всього тяжкою працею, якщо він відкрито дивиться в обличчя неприємностей і ніколи не опускає руки — то подібної негативної програми він може практично не помічати. У той же самий час, для тих, хто погано переживає власні помилки і провали, і для того, хто приділяє велику увагу дрібницям, подібна порчі може бути дійсно згубною і зможе довести жертву до самогубства буквально за лічені тижні.

Звичайно, не варто забувати про те, що зіпсувати удачу можна по-різному. Деякі обряди приваблюють дрібні невдачі і негаразди, які просто постійно тріпають нерви і не дають розслабитися, інші ж дійсно на корені гроблять будь-які починання людини, не даючи йому можливості нормально займатися ніякими справами, починаючи від домашньої роботи і закінчуючи найбільшими бізнес-проектами.

Труднощі діагностики подібної порчі полягає в тому, що більшість інших видів подібного негативу зачіпають лише один аспект життя. Це може бути порча на відносини, порча на злидні, порча на здоров’я, порча на будинок і т. д. Відповідно, в цих ситуаціях можна відразу помітити, що з чимось конкретним виникають незвичайні і несподівані проблеми, а їх частота не піддається поясненню. І, знову ж таки, для зняття такого порчі можна скористатися відповідними ритуалами, яких дуже багато.

Порча на невдачу — як навести

Якщо ви хочете дізнатися, як навести порчу на невдачу, то ви повинні усвідомлювати всі можливі наслідки подібного ритуалу. Якщо жертва розбереться у своїх проблемах і зможе позбутися від вашого негативу, то ви отримаєте у відповідь удар, по силі рівний або навіть більший, ніж той, який зазнав ваш ворог. Звичайно, є способи відвести обратку на який-небудь інший предмет або іншої людини, але це — набагато складніші магічні обряди.

Додатково слід зазначити і те, що за будь-який негатив, створений вами, доведеться розплачуватися в будь-якому випадку — якщо не в цьому житті, то в посмертіі. Але це не стосується тих ситуацій, коли порча наводиться на кривдника, яка завдала спеціально серйозної шкоди вам чи вашим близьким — тоді порчі буде просто знаряддям відплати.

Перший спосіб наведення порчі на невдачу зажадає від вас трьох шматків мотузки довжиною в півтора ліктя і наявності швидкої річки. Мотузка обов’язково повинна бути натуральною, що досить складно знайти в наш час. Але, якщо вам дійсно це потрібно — ви знайдете спосіб і придбати мотузку, і дістатися до підходящої річки. Порча наводиться дуже просто — необхідно пов’язати між собою кінці мотузки так, щоб вийшов круг, вийти на берег річки, сказати:

Кривдникові та заздрісники (ім’я жертви), нехай порожньо буде!

Після цього, мотузка кидається в воду, і коли вона буде тонути, налічується друга частина заговори:

Три мотузки намокають, на дно потопають. Так і справи мого ворога, нехай зав’яжуться на три вузла, Тонуть, та набухають, всю удачу його з собою забирають! І нині, і повсякчас, і на віки віків!

Проводити цей обряд слід на убуваючому місяці, а під час самого ритуалу слід сконцентруватися на кривдника і представляти, як все валиться у нього з рук, щиро бажати йому невдач і проблем в житті. Вузли на мотузці мають бути дійсно міцними, якщо вони розв’яжуться — порчі відразу перейде на вас.

Є також різноманітні види рунической порчі, які не діагностуються і не знімаються звичайними методами, проте, для їх використання слід дійсно добре розуміти магію рун і буквально жити цими знаннями. Більш докладно про рунической порчі ви можете прочитати у відповідній статті.

Порча на невдачу на річ

Також є можливість навести дуже сильну порчу на невдачу, якщо у вас буде можливість вкрасти у жертви який-небудь важливий для неї предмет. Ідеальна ситуація, якщо вам вдасться заволодіти його талісманом, такою річчю, яку він вважає для себе щасливою і приносить йому удачу. Далі можна зробити двома способами.

Можна просто залишити цю річ у себе або закопати на перехресті або під цвинтарними воротами. Таким чином, ви просто поховайте удачу людини, або ж він сам буде себе мучити через втрату улюбленої речі. Зворотного ефекту від таких дій для вас не буде ніякого, а й результативність може виявитися низькою.

Якщо ж ви хочете гарантованого результату, тоді вам буде потрібно навести на цей предмет негатив, проклясти його і яким-небудь способом повернути порчі людині назад. Так ви зможете дуже сильно ускладнити діагностику, одночасно відібрати у жертви везіння і накликати на неї невдачі.

Для обряду вам буде потрібно знайдена купюра — ні в якому разі не зароблена і не виграна вами. Найкраще буде позичити її у жертви, але підійде і знайдена на вулиці. Крім цього, слід придбати одну воскову свічку, обов’язково натуральну і не церковну. Свічка повинна бути чорною — при неможливості купити таку, ви можете пофарбувати її самостійно за допомогою золи (кращий варіант) або чорної фарби. Бажано мати металеву вогнестійку посуд, яку потім треба буде викинути.

Далі слід дочекатися п’ятниці, що припадає на убуваючий місяць. Уважно подивіться на календар — на цей день не повинно припадати ніяких важливих церковних свят. Винятком буде Страсна П’ятниця — в цей день всі негативні програми стають куди більш сильними, при цьому, фаза місяця і інші додаткові фактори перестають відігравати важливу роль.

Дочекайтеся півночі, сконцентруйтеся на вашому ворога і на його речі. Уявіть то, наскільки вона для нього важлива, як багато удачі і щастя укладено в ній. Запаліть чорну свічку зі словами:

Зло починаю, вогонь темний запалювати. На справи лихі, на втрати злі, на невдачі та невезуха, на розлад та розруху!

Після цього киньте в приготовлену посуд вкрадену річ, і підпаліть від полум’я свічки купюру, вимовляючи:

Гроші чужі згоряють, Удачу у ворога мого (ім’я) відбирають!

Як тільки вона добре загориться, киньте купюру в посудину і закінчите заговір:

Полум’я чорне удачу з речі забирає, К мій ворог (ім’я) невезіння посилає. Як з попелу грошенят назад не зібрати, Так і щастя свого ворога (ім’я) довіку не знайти! Ключ. Замок. Мова.

Дочекайтеся, поки свічка прогорить повністю, уявляючи, як в її полум’ї згоряють всі починання вашої жертви. Залишки купюри розвійте за вітром, а недогарок від свічки і посуд закопайте на різних перехрестях. Після цього можете повертати заговорений річ вашої жертві, але краще зробити це непомітно, щоб позбутися від підозр. Якщо річ має сліди гару і попелу — не варто мити її в воді з-під крана (проточною). Щоб стерти сліди від полум’я, спочатку наберіть воду в миску, помийте талісман, а воду вилийте подалі від свого будинку.

Порча на невдачу — як зняти

Якщо вам цікаво, як зняти порчу на невдачу — не поспішайте використовувати спеціальні обряди. Цей вид порчі дуже важко діагностувати, а зачіпає він найтонші частини енергетики людини. Так, наприклад, якщо на вас накладена порча на бідність, а ви цілеспрямовано вирішите викачаний яйцем порчу на невдачу, то може вийти так, що ви не тільки не позбудетеся від негативу, але і самі собі викачаний свою удачу, і повернути її в такому випадку буде дуже і дуже складно.

Тому важливо спочатку провести діагностику або скористатися ритуалами, які не можуть вам нашкодити. Одним з таких, в разі не дуже сильного негативу, може бути зняття привороту сірниками. В принципі, якщо ви досить спостережливі, ви можете розпізнати порчу на невдачу самостійно. Хорошим способом буде щоденне розкладання простих пасьянсів. Просто порахуйте ймовірність того, що пасьянс не склалося і порівняйте її з вашими результатами. Якщо ви стабільно будете програвати набагато частіше, ніж це повинно бути за статистикою — то це вірна ознака порчі саме на невдачу. Так як розкладання карт в пасьянсі торкається ніякі інші сфери життя, наприклад, відносини в родині, фінанси, лад в будинку або роботу, невдачі в цій справі — вірна ознака подібної порчі.

В цілому, простий приворот можна відвести і банальної прибиранням в будинку, установкою в церкві свічки за здравіє недоброзичливця і тижневими молитвами з постом. А для дуже серйозної порчі можуть знадобитися послуги професійних магів або цілителів — деякі негативні програми зняти самостійно практично неможливо.

Але можна спробувати один простий ритуал, який, тим не менш, вимагає завчасної підготовки. Для нього вам знадобиться дванадцять освячених церковних свічок і натуральна нитка. Купувати ці речі слід на зростаючому місяці, без торгу і не забираючи здачу. При цьому, сам обряд проводиться на убуваючому місяці — це час підходить не тільки для створення негативу, але і для позбавлення від нього.

Вам слід дочекатися півночі, бажано, щоб це була неділя. На ниточці потрібно зав’язати дванадцять вузлів. Свічки розставте кругом, запаліть їх, прочитайте «Отче Наш».

Після цього почніть читати заговір, одночасно спалюючи нитку так, щоб кожна свічка спалювала по одному вузлику:

Справа добре творю, зло ворогам все віддаю. Дванадцять апостолів мені допомагають, На всі дванадцять місяців мене оберігають. У дванадцяти свічках наузи лихі спалюю, Невдачі та невезіння від себе виганяю. Ви вузли вогнем горите, та до господаря лихі думки крутіть. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Після цього дочекайтеся, поки свічки прогорять повністю, залишки від них поверніть до церкви. Якщо на вас навів порчу знайомий вам людина — ви зможете помітити, як йому різко перестане везти в справах, і все буде буквально валиться у нього з рук.

В цілому, порча на невдачу — це дуже витончений спосіб покарання ворогів, і найбільшою проблемою в такому випадку, як говорилося вище, є діагностика. Ми сподіваємося, що тепер ви зможете куди краще розібратися в цьому питанні і розпорядитися отриманими знаннями правильно.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: