Як визначити приворот або порчу?

Як визначити приворот або порчу?

Якщо ви хочете дізнатися, як визначити приворот або порчі, то, в першу чергу, слід поглянути на те, як з такими проблемами справлялися наші далекі предки — їх знання обов’язково допоможуть позбутися від будь-якої магічної напасті.

Зміст:

Як визначити приворот або порчі і кому це потрібно

В даний час заклинання чорної магії доступні практично кожному, як і заговори від порчі з білої магії. Навести порчу може обдурена коханка або суперниця, мета якої — відвести у вас чоловіка або помститися за те, що це в неї не вийшло. Якщо ви займаєте керівну посаду, майте на увазі, що скривджені вами підлеглі можуть почати діяти. Нерідкі також випадки наведення порчі родичами, наприклад, якщо обіцяно спадок, або ж коли батьки проти шлюбу своєї дитини з певною людиною. Іноді ненависть настільки позбавляє здатності мислити, що ці люди можуть і не замислюватися про наслідки своїх дій.

Буває так, що той, хто навів порчу, не тримає язик за зубами, і ви досить швидко дізнаєтеся про те, що на вас навели негатив. Але існує ще цілий список ознак, за якими можна визначити наявність порчі. Також є спеціальні ритуали на визначення негативних впливів, але про них мова піде нижче. Отже, як визначити, чи є порча:

Це далеко не всі ознаки, але саме вони проявляються в першу чергу.

Перед тим, як вирішити, що на вас навели порчу, подумайте, чи не викликані симптоми чимось іншим. Наприклад, остання ознака може бути наслідком вивчення інших релігій. Але якщо хоча б одна ознака виражений досить яскраво, необхідно провести обряд, який покаже, чи є вас порча.

Як визначити приворот або порчі за допомогою сірників

Якщо перед вами стоїть питання, як визначити приворот або порчі, ймовірно, у вас є підозри, що хтось приніс у ваше життя негатив. На нашому сайті ви можете знайти інформацію про те, як виявити порчі без ритуалів. У ній описані ознаки порчі, помітні при простому спостереженні за собою протягом кілька днів. У цій же статті ми розповімо, як визначити порчу або приворот самостійно за допомогою простих обрядів.

Для першого з них потрібен неограненний стакан, сіль, вода з вашого будинку, ніж і сірники. Стакан потрібно прозорий. Вода може бути з-під крана. Ніж найкраще брати той, який ви використовуєте тільки для магії, але якщо такого у вас немає, візьміть будь-який з тих, які є у вас на кухні. Сіль слід брати з сільнички на вашій кухні, та, що з нової пачки, нічого вам не скаже.

Отже, наберіть воду в посудину, насипте на кінчик ножа сіль, додайте її в воду і розмішайте цим же ножем. Поставте склянку на ліву долоню, а праву утримуйте зверху, над водою. Постарайтеся уявити, як ваша енергія вбирається в рідину. Заряджайте її приблизно хвилину. Якщо ви лівша, руки необхідно поміняти. Тепер поставте посудину на стіл, вона буде потрібна вам трохи пізніше. Тепер знову близько однієї хвилини вам треба тримати в робочій руці три сірники і представляти, як вони наповнюються вашою енергетикою.

Тільки після цього починайте підпалювати по черзі сірники і кидати їх у воду. Не робіть цього відразу ж, як сірник спалахне, вона повинна прогоріти приблизно на дві третини. Вважається, що негативна енергія має якусь вагу, і саме її присутність видають потонули сірники. На їхню поведінку слід дивитися близько хвилини-двох.

Якщо потонули всі сірники, це означає сильну порчу, можливо, навіть на смерть. Якщо не всі вони лежать на дні, у вас ще є достатньо часу, щоб розібратися з цією проблемою. Частково занурені в воду сірники говорять про наявність привороту. Якщо ж сірники просто плавають на поверхні, то негативу на вас немає.

Іноді проводять такий обряд з одним сірником, якщо вона потоне десь через хвилину-дві, значить, порчі є. Кидають у склянку з водою, яка простояла в будинку добу, також черствий хліб, який побув в руках того, хто підозрює у себе наявність негативу, пару хвилин. Якщо він тоне, вважається, що енергетична безпека порушена і, швидше за все, є приворот або порчі.

Обряд з шістьма сірниками для виявлення порчі

Візьміть будь-який прозорий стакан і налийте в нього проточну воду. Свята вода тут не підходить. Можна взяти воду з-під крана, але їй потрібно дати відстоятися хоча б півгодини. Фільтрована вода з-під крана у відстоюванні не потребує. У воду додайте дрібку солі. Заготовте шість сірників. Запаліть будь-яку свічку, від неї ви будете підпалювати сірники.

Тепер треба читати молитву «Отче наш» і підпалювати від свічки по два сірники. Їх тримайте хрестом над водою в склянці, а коли прочитаєте молитву (робіть це швидко, інакше просто обпалитеся), кидайте сірники в воду. Це повторюється три рази, з шістьма сірниками, запалюючи по два сірники за раз.

А тепер дивіться, як повели себе сірники. Якщо вони поводяться як зазвичай, тобто, плавають на поверхні, значить, порчі на вас немає. Сірники можуть і прийняти положення поплавців, тобто висіти на поверхні води згорілими частинами вниз. Це означає присутність негативного впливу, але це не порчі. Можливо, приворот або самосглаз. Методи боротьби з цим ви можете прочитати в іншій статті, в якій йдеться про те, як зняти приворот. Потонули сірники свідчать про наявність порчі, яку потрібно зняти за допомогою заговорів і молитов від порчі.

Як визначити порчу або приворот самостійно за допомогою яйця

Одна з ознак привороту або порчі — неправильний зовнішній вигляд яйця, використаного в даному обряді. Для його виконання потрібно прозорий стакан, прохолодна вода з вашого будинку, а також куряче яйце. Для даного способу діагностики негативу доведеться купувати сільське яйце, яке має бути свіжим.

Налийте воду в стакан, але не доверху, так як яйце займе в ньому місце, і без цієї запобіжні заходи ви просто розплескати рідина. Після цього потрібно дуже обережно розбити яйце за допомогою ножа, залишивши жовток неушкодженим, і відразу ж вилити його в ємність з водою.

Зручно сядьте, постарайтеся розслабитися і притисніть голову до грудей. Після цього посуд з яйцем слід поставити на тім’ячко і, притримуючи її рукою, просидіти так три хвилини. Не слід робити різких рухів, щоб яйце не бовтався занадто сильно, але якщо ви втомитеся, руки змінити можна.

Після цього посуд треба зняти з верхівки і вдивитися в зовнішній вигляд яйця.

Коли жовток має звичайний вигляд і вода залишається прозорою, а білок лягає купкою — у вас немає ні привороту, ні порчі.

Білок тягнеться до верху невеликими стовпчиками — на вас є порча на невдачу, відносини або самотність. Знищити вас не хочуть, але слід вжити заходів. При присутності пухирців усередині, порчі вельми сильна.

Білок утворив щось на зразок павутини — швидше за все, це приворот або порчі, наведена непрофесіоналом. Про те, як зняти приворот, ви можете прочитати на нашому сайті.

Чорні вкраплення в будь-якій частині нутрощів яйця в поєднанні з бульбашками говорять про порчі на смерть або з застосуванням землі, найчастіше цвинтарної. Можливо, ви знаходили її під дверима або в кишенях.

Червоні плями або прожилки говорять про порчі, зробленої за допомогою крові, людської, тваринної або пташиної.

Коли жовток по краях схожий на варений, а білок пузириться — порчі зроблена з таким розрахунком, щоб ви жили й мучилися.

Темні плями бурого, сірого або зеленого кольору — сильна порчі, але не на смерть.

Жовток схожий на варений, але білок виглядає нормально — особливий вид порчі, який позбавляє щастя, свободи і удачі, не дає боротися з життєвими обставинами.

Дуже рідко наводять порчу на смерть в муках. При використанні методики з яйцем вона проявляє себе досить помітно — присутні і сірі та зелені плями на жовтку і білку, і бульбашки на стовпчиках білка, і чорні плями або крапки, і краю жовтка схожі на варені.

Після того, як ви визначили наявність або відсутність порчі, яйце слід спустити в каналізацію. Якщо ж порчі на вас є, склянкою користуватися більше не можна, його краще викинути подалі від будинку. Якщо негативної програми немає, просто вимийте його краще. Навіть якщо ніякого негативу ви не виявили, коли будете виливати яйце, скажіть:

Нехай повернеться до того, хто це зробив. Амінь.

Також, є інший схожий спосіб з використанням яйця, проте, він розрахований лише на визначення порчі. Прочитати про нього ви можете в цій статті.

Ознаки порчі і привороту — обряд з церковними свічками

Деякі ознаки порчі і привороту знаходяться в тісному контакті церковною атрибутикою. Для діагностики треба використовувати свічки, потрібно їх три. Методика підходить тільки для віруючих людей. Запаліть свічки, принесені з церкви і читайте молитву. Підходить «Отче наш», «Молитва до Пресвятої Богородиці» і «Да воскресне Бог». Вибирайте ту, яку знаєте напам’ять або зможете вивчити.

При читанні дивіться на полум’я, а після нього тричі перехрестився. Якщо при прочитанні молитви вогонь свічок горів рівно і яскраво, на вас немає ніякого негативу, можливо, присутній слабкий приворот. В цьому випадку вам потрібні обряди очищення і захисту, але не зняття порчі. Якщо свічки димлять, а їх полум’я гойдається в різні боки, швидше за все, на вас є порча.

Ще одна ознака порчі і іноді сильного привороту — відраза від церковної атрибутики. Якщо ви віруюча людина, але вам не хочеться йти до церкви і запалювати куплені там свічки, можливо, варто задуматися.

Іноді церковні свічки підносять до області чакр і дивляться, як вона буде себе вести. Якщо на людині є порча, свічка буде коптити під час перебування в області однією з семи чакр.

Як визначити, чи є приворот або порчі, за допомогою воску

Для виконання цієї методики діагностики негативної енергії вам потрібен помічник. Ви можете попросити друга або родича, але важливо, щоб він ставився до цього як до проблеми, що потребує вирішення, а не вважав її вигадкою. Скептицизм тут тільки зашкодить. Якщо немає можливості знайти помічника, відливали віск не над своєю головою, а над своєю фотографією.

Віск повинен бути натуральним, бджолиним. Парафін тут не підходить. Купити віск можна практично в будь-якій аптеці. Розтопіть його будь-яким доступним вам способом. Над головою тримайте ємність з холодною водою, а ваш помічник повинен вилити в неї віск тонкою цівкою, не зупиняючись. При цьому він повинен сказати три рази:

Не я вимовляю, так виливаю, А сама Матір Божа з раба Божого зло виганяє, З нею все ангели та архангели, святі і заступники. В ім’я Отця, і Сина, і Святого духа. Амінь.

Потім поставте ємність з водою і воском на стіл, почекайте, поки фігура з воску затвердіє і дивіться, як вона виглядає.

Після того, як діагностика закінчена, віск загорніть в папір або тканину і закопайте там, де не ходять люди, воду вилийте в каналізацію.

В цілому, правильна діагностика — це запорука майбутнього швидкого та безпроблемного позбавлення від порчі і привороту, тому нехтувати ними не варто, особливо з огляду на небезпеку і можливі наслідки багатьох обрядів від порчі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: