Як зняти з чоловіка порчу і приворот без сторонньої допомоги?

Як зняти з чоловіка порчу і приворот без сторонньої допомоги?

Якщо Ваша кохана людина виявився жертвою чаклунського впливу, Вам необхідно знати, як зняти з чоловіка порчу. Ці знання допоможуть зберегти сім’ю і дадуть Вам можливість боротися навіть проти найсильнішої магії. Також варто і самої знати, як навести порчу на чоловіка, іноді це може допомогти покарати недбайливого чоловіка.

Зміст:

Як зняти з чоловіка порчу самостійно?

Для того, щоб приступити до обряду зняття порчі, її потрібно діагностувати. Якщо ваші побоювання підтвердилися, і ваш коханий чоловік дійсно став жертвою магічної атаки, то Ви можете зробити двома способами:

Якщо Ви впевнені в своїх силах, або дію привороту не надто сильне, то можете сміливо приступати до проведення очищає обряду. Перед тим, як братися за нього, уважно обшукайте весь будинок.

Якщо Вам вдасться знайти подклад, то його слід відразу знищити. Не беріть дивні речі (гілки з волоссям, нігтями, кістками, нерідко залиті воском) руками. Загорніть їх у ганчірку і спаліть у дворі. Поки буде горіти вогонь, примовляє:

Як дим піднімається в небо, так і порчі з мого милого (ім’я) піде. Як вогонь роз’їдає предмети, так і чаклунство вороже він роз’їсть. Амінь.

На цьому перша частина обряду буде завершена. Але, знищивши подклад, Ви тільки нейтралізуєте першопричину, негативна енергетика буде все ще знаходитися навколо вашого чоловіка. Тому вдома Вам слід провести другу частину ритуалу. Для його проведення Вам знадобляться:

По приходу додому візьміть воскову свічку і поставте її на столі. Якщо чоловік удома, то посадіть його на стілець перед собою в кімнаті, де буде проводитися обряд. Якщо ж чоловік відсутній, можна взяти його знімок. Головне, щоб він був свіжий. Але найкраще фізична присутність жертви під час ритуалу.

Для початку помийте жертву святою водою, побризкати на лезо і розжарити над полум’ям свічки ніж. Станьте над чоловіком, візьміть ніж в праву руку і уявіть, що його всього обплутують нитки негативної енергії. Ваше завдання — розпеченим ножем їх перерізати. Здійснюючи руху в повітрі, говорите:

Ніж, священною водою пустив Я, вогнем благодатним загартований, стань моїм помічником, будь моїм зброєю. Очисти Раба Божого (ім’я жертви) від мук і чаклунських підступів. Обірви нитки темні, тіло чоловіка мого обплутують. Розірви ланцюга, його тулуб сковують. Забери нещастя і біду, на (ім’я жертви) надіслані. Нехай буде так! Амінь!

Повторювати текст заговори слід до тих пір, поки не буде перерізана остання нитка, що зв’язує вашого коханого. Під час проведення обряду людині може бути погано. Це може означати

Але переривати обряд не можна. Погане самопочуття — показник того, що порчі залишає тіло, і людина позбавляється від негативної програми.

Ознаки порчі або привороту у чоловіків — як розпізнати чаклунство?

Існує багато різновидів порчі. Наведені вони можуть бути досвідченим чорним магом так, що вразять всі сфери життя або навпаки, якусь конкретну. Порча може бути наведена на:

Залежно від того, яке саме вплив чинився чаклуном, і змінюються ознаки порчі у жертв. Але є окремі симптоми, за якими можна розпізнати наявність чаклунського втручання:

Зверніть увагу, що порчу на чоловіка можуть зробити не тільки його заздрісники, а й Ваша суперниця. В такому випадку улюблений буде більш агресивно вести себе по відношенню до Вас, ніж до інших людей.

Колись люблячий і турботливий чоловік не зможе навіть довго перебувати з Вами в одному приміщенні, Ви будете його дико дратувати. В цей же час, він буде постійно прагнути прірву з дому і втекти до того, хто навів порчу (якщо метою відьми було залучення його до себе).

Знаючи свого ворога в обличчя, Ви зможете з легкістю зняти будь-який негативний вплив. А для цього вам потрібно провести ритуал, який точно дасть знати, хто є вашим недругом.

Усунення впливу суперниці

Зняти порчу і приворот з чоловіка можна багатьма способами. Нерідко способи усунення привороту перетинаються з тими, що використовуються для усунення згубного впливу суперниці. Зазвичай жертви любовної магії не бажають визнавати факт, що їх зачарували. Тому проводити обряд вам доведеться самостійно, без присутності жертви.

Одним з найсильніших заговорів вважається той, в якому жінка звертається до стихій. Попросити повернути коханого можна у води.

Для проведення ритуалу Вам слід відправитися на берег водойми. Бажано, щоб це була річка природного походження з бурхливою течією. Прийти на її берег Вам потрібно на світанку і взяти з собою:

В фігурки можна додати біологічний матеріал жертви і суперниці. Це можуть бути волосся, нігті. Якщо у Вас вийде дістати предмет одягу кожного, то можна вирізати з нього по шматочку тканини і надіти на ляльки «одяг».

Станьте на березі річки, з’єднайте фігурки разом і перев’яжіть їх червоною ниткою, при цьому примовляє:

Ти, (ім’я відьми, якщо воно Вам відомо) мого улюбленого (ім’я) чарами огорнула, до себе прив’язала, в мій будинок не пускала. Ти (ім’я), його себе любити змушувала, на серце замок вішала, нитками до себе пришивала.

Говорити ці слова потрібно до тих пір, поки Ви щільно НЕ зв’яжете фігурки між собою. Після цього візьміть обраний гострий атрибут і починайте повільно перерізати всі нитки, що зв’язують фігури. При цьому вимовляєте:

А я, Раба Божа (своє ім’я) ці чари розплутаю, ці кайдани зніму, ці нитки переріжу. Поверну коханого (ім’я) додому, від тебе (ім’я) заберу. Замок з серця (ім’я чоловіка) знімаю, ланцюги чаклунства розплутую.

Коли фігурки будуть роз’єднані, то окропіте ляльку, що символізує Вашого чоловіка, святою водою, а ляльку суперниці піднесіть до річки. Киньте її в воду зі словами:

Бурхливий потік, забери зло з мого будинку, забрав від мого улюбленого (ім’я) розлучницю. Зніми з нього все її заговори і проклятий, захисти і вбережи. Амінь.

Після цього йдіть додому. Фігурку улюбленого надійно сховайте в будинку так, щоб її ніхто не знайшов. Зовсім скоро чари розлучниці зникнуть, бурхливий річковий потік понесе її якомога далі, і вона не з’явиться у Вашому житті.

Як просто зняти порчу з коханої людини?

Зняти з чоловіка порчу можна багатьма способами. Ви можете усунути чаклунське вплив за допомогою яйця. Існують різні обряди, які передбачають зняття порчі з використанням воску, солі та інших магічних атрибутів.

Даний ритуал можна проводити, як тільки проявилися перші ознаки чаклунського впливу. Для проведення обряду Вам знадобляться:

Рано вранці підіть в 3 різних храму і наберіть там освяченої води. Важливо, щоб набрана вона була в різні посудини. Після цього прийдіть додому, отлейте трохи води з кожної посудини в одну ємність і прочитайте заговір:

Водичка, водичка, зніми порчі, наговори, прокляття і злобу з Раба Божого (ім’я).

Тепер, як тільки Ваш улюблений прокинеться, дайте йому випити цієї води. Наступним кроком буде заговори перцю і маку. Змішайте між собою по 1 жмені кожного інгредієнта і скажіть над ними слова:

Насипаю перець, насипаю мак. Заберіть з мого улюбленого (ім’я) чаклунські узи, зніміть з нього ворожі кайдани. Амінь.

Тепер отриману суміш насипте в маленький мішечок і покладіть його під подушку до коханого. Увечері підпаліть гілочку полину і обкурилися нею все приміщення. Після чого запаліть церковну свічку і на ніч прочитайте над коханим молитву «Отче наш».

Повторювати ритуал потрібно три дні поспіль. Кожен день міняйте мішечок з перцем і маком на новий, а старий закопуйте подалі від будинку. Через три дні порчі піде.

Як навести порчу на чоловіка самій?

Нерідко порчу на чоловіка роблять і самі дружини. Іноді досить просто сильного проклёна і посилу негативної енергетики для того, щоб проклясти навіть власного чоловіка. Щоб навести порчу на свого чоловіка, жінці необхідно спочатку усвідомити, що і він, і вона опиняться під ударом. Так як наслідки порчі для чоловіка можуть бути непередбачуваними, а в разі зняття порчі, весь удар може перенестися на неї.

Для того, щоб провести ритуал, вам знадобиться вольт — фігурка, що позначає чоловіка. Для того, щоб дія була більш сильним, прикріпіть на місце голови обличчя, вирізане з фотографії, а до самого вольт додайте біологічний матеріал жертви.

Візьміть воскову свічку, чорну нитку і вийдіть пізно вночі на перетин двох доріг. Присядьте на землі і поставте поруч запалену свічку. Починаючи з голови, накручуйте фігурку чорною ниткою проти годинникової стрілки, примовляючи:

Думки твої (ім’я) заплутую, руки твої (ім’я) пов’язую, щоб не знав ти, кому молитися, щоб не відав, до кого бігти за допомогою. Хмари чорні над тобою (ім’я) нехай згущуються. Біди і нещастя додаються. Щоб ти мучився довіку! Як сказала, так і буде!

Тепер виройте на перехресті невелику ямку і помістіть в неї вольт. Не поспішайте йти з місця проведення обряду. Станьте спиною до перетину доріг. Киньте через ліве плече кілька монет і скажіть:

Сплачено.

Після чого йдіть додому, не обертаючись, і ні з ким не говорите. Подібним чином Ви зумієте убезпечити себе від дії відкату, якщо порчі буде усунена.

Даний ритуал здатний заподіяти несмертельний шкоду людині. Після поведінки обряду ваш чоловік почне погано себе почувати і, можливо, у нього почнуться проблеми в професійній сфері.

Порчу, наведену на кохану людину, можна усунути різними способами. Але для того, щоб вони спрацювали, потрібно вірити в свої сили і знати, що все вийде. Якщо ж Ви самі вирішили надати чаклунське вплив, то заздалегідь зважте всі «за» і «проти». Адже від того, що стане мучитися Ваш чоловік, можете постраждати і Ви.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: