Як зняти порчу з сім’ї і вберегти рідних від привороту?

Як зняти порчу з сім'ї і вберегти рідних від привороту?

Як зняти порчу з сім’ї? Нерідко людям доводиться стикатися з тим, що чаклун не обмежується накладенням порчі на одного конкретного члена сім’ї і проклинає весь рід. В результаті, багато поколінь можуть мучитися від прокляття, накладеного дуже давно, але навіть такий вплив можна усунути.

Зміст:

Ознаки порчі на сім’ю

Порча на сім’ю може бути накладена лише дуже сильним чорним чаклуном. Простим любителям і новачкам подібна магія не по зубах.

Проявлятися даний вплив може дуже повільно, і деякі її ознаки люди часто сприймають, як випадковість чи збіг. Часто нащадки розуміють, що на їх предка було надано подібне чаклунське вплив, тільки проаналізувавши життя своїх батьків та інших родичів.

Для того, щоб запобігти подальшому поширенню прокляття, потрібно визначити наявність таких симптомів порчі:

Якщо практично всі ознаки родової порчі відносяться до вашої сім’ї, то необхідно вжити всіх заходів щодо її усунення.

Як зняти приворот або порчі з родини самостійно?

На жаль, усунути подібне чаклунське вплив самостійно практично неможливо. Тільки дуже досвідчений чаклун візьметься за процедуру очищення роду. Існує кілька способів усунення прокляття:

Каяття потрібно від того людини, на якого була накладена порча. Найчастіше, подібні прокльони не накладаються відьмами просто так. Значить, ваш предок зробив щось таке, що змусило чаклунку піти на цей ризикований для всіх крок.

Милість же може проявити та людина, що зробив порчу. Таке трапляється вкрай рідко. Тим не менш, кращий спосіб зняти прокляття на рід — попросити чаклуна про милість.

Усунути іншими способами порчу на рід дуже складно. Особливо, якщо ні вашого предка, ні чаклуна немає вже в живих. Однак існують деякі ритуали, що дозволяють призупинити магічну атаку. Але є відповідні умови, які потрібно виконати для того, щоб вони подіяли:

Обряд на голки врятує від нових жертв

Для того, щоб провести цей обряд, Вам потрібні всі близькі члени вашої родини. Насправді, провести ритуал можна і поодинці. Але ніхто не гарантує того, що ваших сил вистачить на те, щоб протистояти чорній магії.

Якщо Ви проведете цей обряд разом з іншими родичами, ви збільшите ймовірність того, що порчі буде знята.

На 16-19 місячна доба вам слід усім разом зібратися в одному місці (можна в родовому гнізді, будинку, де жив загальний предок). У кожної людини повинна бути в руках його фотокартка.

Зображення на ній повинно бути чітким, бути присутнім на знімку може тільки одна людина, бажано — в повний зріст. Знімок повинен бути не старше 1 місяця.

Нехай кожен член сім’ї візьме в руки по 1 нової голці і встромить її в знімок. Зробити це потрібно акуратно, адже зображення людини зачіпати не можна. Тепер із зворотного боку зображення напишіть своє ім’я. Запаліть на столі 1 велику церковну свічку і розкладіть фотографії навколо неї. Скажіть хором молитву «Отче наш».

Після цього перша половина обряду буде завершена. Знімки з голками повинні пролежати на столі ще цілу добу. По закінченні цього часу на сході сонця все разом вирушайте з атрибутами на берег річки, можна моря. Прийшовши на позначене місце дістаньте з однієї фотографії голку, зламайте її навпіл і скажіть:

Я голку ламаю, і порчу на себе (ім’я) переламаю, Як голка зламана, так і зла сила переламана. Він нечистої сили позбавляють, очищаю і звільняю раба Божого (ім’я) і сім’ю його. Амінь.

Вістря голки кидається в воду, а вушко — на землю. Фотографія залишається при собі. Тепер пройдіть трохи далі і повторіть той же ритуал з іншим зображенням. Кожен раз в ритуалі повторюється ім’я нового члена сім’ї, того, чию голку в даний момент зламали.

Коли ритуал буде закінчено, зберіть разом всі фотографії і сховайте так, щоб ніхто їх ніколи не знайшов. Після обряду поверніться в будинок, з якого все почалося, і прочитайте там знову текст молитви «Отче Наш».

Проводиться цей обряд всього 1 раз. Якщо він буде проведений правильно, а сила і бажання (насильно змушувати нікого не можна) ваших родичів будуть достатніми, порча на рід буде прибрана. Якщо ваших власних зусиль не вистачить на те, щоб її зняти повністю, то даний ритуал, по крайней мере, допоможе призупинити руйнівний вплив порчі.

Як визначити порчу на розлад у родині?

Якщо Ви не впевнені, чи є на вашій родині порча, а наявність ознак вас не переконало, то Ви можете перевірити наявність чаклунського впливу. Існує багато способів, які дозволять переконатися у відсутності або наявності негативної програми. Для того, щоб дізнатися, чи є на вашій родині порча, проведіть цей обряд.

Здійснюється обряд з ранку. Купіть в церкві новий срібний хрест (придбати можна і в магазині, головне, щоб він був освячений в храмі) і принесіть його додому. Розмістіть в кожній кімнаті по свічці і підпаліть їх.

Постарайтеся зробити так, щоб на момент проведення обряду в приміщенні було якомога більше близьких родичів, так як вкрай важливо вважати енергетику всієї родини. Читаючи вголос молитву «Отче наш», пройдіться з новим хрестом по всіх кімнатах Вашого будинку.

Зробити це потрібно тричі. Після чого покладіть атрибут в одній з кімнат і постарайтеся весь день зі своїми родичами проводити в цій кімнаті найбільше часу. Якщо до вечора хрест почорніє, то це говорить про те, що на сім’ї є сильна порча.

Срібло дуже тонко реагує на наявність будь-яких негативних програм в будинку. Якщо хрестик так швидко потемніє, то це точно свідчить про те, що на сім’ї лежить сильне прокляття і його слід зняти.

Визначити порчу на родину можна і іншими способами. Дізнатися, чи лежить на вас прокляття, можна за допомогою яйця. Це дієвий метод, який може чітко сказати, чи схильні ви до впливу негативної програми чи ні. Також можна провести кілька нескладних обрядів, якщо ви хочете знати, хто навів на вас порчу.

Родова порчі — як зняти стародавнє прокляття?

Значно зменшити вплив родового прокляття і зупинити роботу порчі можна ще одним старим способом. Перед проведенням обряду обов’язково зробіть свіжі знімки всіх членів своєї родини.

Рано вранці йдіть в храм і купіть там велику свічку і ікону Архангела Гавриїла. Саме до нього необхідно буде звернутися з проханням. Крім цього, Вам знадобляться:

На 16-19 місячна доба, рівно о 12 годині ночі закрийте всі вікна і двері в квартирі і сядьте за стіл. Перед собою розкладіть зображення всіх родичів, поставте ємність з сіллю і запаліть свічку.

Кожне зображення тримайте до полум’я свічки, переносите поверх вогню, здійснюючи коло, і кладіть в сіль. Поки один знімок лежить в ємності, проводите над свічкою іншу фотографію.

Потім виймайте перше зображення з ємності, кладіть біля себе, а на його місце покладіть наступне. Так, по черзі, провести над свічкою і занурити в сіль потрібно все знімки.

Супроводжується кожне проведення над полум’ям читанням молитви «Отче наш». Після того, як перша частина обряду буде завершена, відкладіть ємність з сіль убік і візьміть перший знімок в руки.

Після цього закрийте очі і візуалізують перед собою цю людину, подумки попросіть у всіх прощення за все, що він робив, покайтеся за його гріхи. Покладіть на світле полотно зображення і скажіть:

Боже Всемогутній, почуй мою молитву, пішли мені архангела свого Гавриїла, дай йому і мені силу. Архангел Гавриїл, я, раб Божий (ваше ім’я), кличу до Тебе. Прошу тебе, стань захисником і заступником мене і роду мого, визволи від рук злочинців і чорних магів, які не покинь мене і рід мій в скрутну хвилину, в погоду будь-яку, всюди, де б не був я і сім’я моя. Нехай ніхто ні справою злим, ні словом зіпсовані, ні сам, ні через іншу людину, живого чи мертвого, не заподіє мені, Божому (ім’я), і сім’ї моєї, зло і шкоду. Нехай завжди зі мною, і сім’єю моєї буде милість твоя, захист і заступництво. Амінь.

Коли слова будуть сказані, фотографію обтрусіте від солі і покладіть в конверт. Провести ритуал потрібно над зображенням кожного родича.

Як уберегти сім’ю від привороту і порчі?

Для того, щоб уберегти своїх близьких від негативного чаклунського впливу, проведіть обряд захисту будинку і захисту сім’ї. Вони допоможуть вам надовго убезпечити своїх близьких від будь-якого негативного впливу. Дані ритуали розраховані на те, що попередньо людина була вже очищений від чаклунського впливу, і на ньому в даним момент порчі немає.

Тому, перш ніж приступати до встановлення захисного бар’єру, ще раз проведіть діагностику і перевірте всіх членів сім’ї на наявність порчі і привороту. Якщо є в наявності будь-які негативні програми, то їх потрібно зняти.

Приділіть окреме увазі захист своїх дітей. Малюки особливо схильні до впливу негативних програм і дуже чуйно сприймаю будь-який чаклунське втручання.

Пам’ятайте, що навіть родову порчі можна усунути, якщо ви будете вірити у власні сили і не відступите. Надійно захищайте свій будинок і сім’ю, адже ви берегиня домашнього вогнища. Чим сильніше буде ваша віра, тим важче буде мати негативний вплив на людей, які Вам дороги.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: