Як зняти порчу з будинку?

Як зняти порчу з будинку?

Як зняти порчу з будинку? Це питання хвилює багатьох людей, адже кожному хочеться мати свою фортецю і бути в ній захищеним від будь-яких чаклунських атак. Якщо ж ваш бастіон був недостатньо захищений і загинув від рук чорного мага, терміново проведіть обряд очищення і усуньте негативний вплив. Читайте нижче про те, як очистити квартиру від негативу самостійно.

Зміст:

Як очистити квартиру від порчі і привороту?

Для того, щоб позбутися від негативного впливу на свій будинок, Вам потрібно провести обряд очищення від негативу. Перш ніж проводити обряд, перевірте себе на наявність привороту або порчі, якщо потрібно, приберіть з себе негативну програму. Після цього можна приступати до очищення житла.

Проведіть генеральне прибирання. У процесі збирання усуньте з приміщення все, що має відношення до смерті або чаклунства:

Ці речі після очищення можна повернути на свої місця. Однак пам’ятайте про те, що деяким з них не місце в будинку. Наприклад, джерелами негативної енергії є биті дзеркала. Може бути, в процесі збирання Ви знайдете дивні речі — підкладали. Це можуть бути:

Якщо Ви знайшли одну з таких речей, це ще не привід бити на сполох. Підкладів можна порахувати те, що лежить в незвичному місці. Наприклад, голки в одвірках, або ґудзики в плафонах люстри. Якщо ви знайшли подклад, негайно візьміть чорну щільну матерію. Загорніть в неї подклад, винесіть на вулицю і спаліть дотла. Не менш уважно переберіть подушки. Нерідко при псуванні в них з’являються предмети незрозумілого походження.

Якщо недавно в будинку був небіжчик, то все його речі потрібно спалити. Бажано усунути навіть подушку, спальна білизна та матрац цю людину. На період проведення очищення з житлових кімнат найкраще прибрати всі дзеркала.

Після виконаної роботи, для того щоб зняти порчу з квартири, Вам потрібно піти в храм і освятити там 2 мішечка — один з сіллю, другий — з маком. Перемішайте обидва інгредієнта і насипте суміш в кожен з кутів у своїй квартирі.

Зробити це потрібно так, щоб завершальним був кут, дивиться на схід. Багато хто вважає, що це ворота в Рай, тому вони повинні бути для Вас відкриті. Поки Ви будете обсипати маком і сіллю будинок, примовляє:

Мак і сіль я розсипав, в будинок я радість повертаю. Нехай піде хвороба і біда, зло і нечисть, нехай повернеться в мій будинок благодать і любов. Нехай повернеться затишок і радість, а горе і біди підуть геть. Амінь.

Маком потрібно посипати навіть кути на балконі і веранді. Винятків робити не можна. Коли обряд буде здійснений, почекайте 3 дня. Тепер можна буде акуратно змести використані інгредієнти в мішок і витрусити його на пустирі. По поверненню, будинки, наберіть в маленькі пакетики трохи освяченого маку (без солі) і розкладіть їх по різних кімнатах.

Як позбутися від привороту будинку простими і дієвими методами?

Існує багато способів позбутися від негативного впливу, спрямованого на будинок або квартиру. В першу чергу почистіть свою вхідні двері (взагалі, це бажано робити щороку). Вона найчастіше піддається магічним атакам. Спочатку обряд проводиться всередині приміщення, а тільки потім — зовні. На 15-16 місячна доба вранці до сходу сонця гарненько вимийте двері, примовляючи:

Водичка-водичка, змий всі жалі, всі біди і все капості.

Після цього вийдіть у двір, відійдіть подалі від своїх вікон і виройте ямку. У неї покладіть ганчірку, якою омивалася двері, і залийте все використаною водою з відра. Яму закидайте землею і скажіть тричі:

Куди вода — туди біда.

Поверніться в квартиру, наберіть ціле відро холодної води. Прочитайте над ним «Отче наш» і киньте в неї трохи солі (бажано її заздалегідь освятити). Супроводжується цієї дію словами:

Захисти сіль, від чаклунів і відьом, від злого умислу і недоброго наговору.

Після заговореної водою знову миють вхідні двері і з внутрішньої, і з зовнішнього боку. На цей раз ганчірку не викидають, а воду виливають під дерево. Далі візьміть великий зубок часнику і натріть їм весь ободок двері. Супроводжується це дію словами:

Геть, геть, все нечисте і наговорная.

Коли Ви закінчите проведення обряду, перехрестилася і скажіть:

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Ладан і полин для позбавлення від негативних програм

Очистити будинок від порчі і привороту можна використовуючи ладан і полин. Важливо, щоб ці інгредієнти були принесені кимось чужим, а принесла їх в будинок сама господиня. Порахуйте, скільки у Вас в будинку всього кутів і зробіть стільки ж маленьких мішечків з грубої тканини.

Після цього розділіть трави і додайте потроху в кожен мішечок. Бажано, щоб все було порівну. Поки Ви будете цього робити, нашіптує:

Полин збирала, ладан шукала, будинок очищала, оберігала. Поверніть спокій в мій будинок, поверніть гармонію, радість і розуміння. Проженете духів і демонів. Проженете їх і нехай вони більше ступлять на поріг мого будинку. Амінь.

Розкладіть заготовлені мішечки по всіх кутках. Тепер три доби поспіль запалюйте в будинку шматочки ладану і обкурювати їм все приміщення. Бажано всі ці три доби щоранку читати молитву «Отче наш» перед сніданком.

Як зняти порчу з будинку за допомогою яблука?

Яблуко часто використовується в проведенні різних ритуалів. Найчастіше це привороти на яблуко, але для захисту будинку цей атрибут теж використовується. Вам знадобиться велике червоне яблуко і свічка для поведінки ритуалу. Чим більше ваша житлоплоща, тим більшу свічку потрібно вибрати.

Виріжете у плода все кісточки, у Вас повинна вийти свердловина по всьому яблуку. Вставте в неї свічку і залиште на годину в одній кімнаті. Скажіть:

Яблучко, яблуко, забери на себе всю злість, все нечисте, все проклятий і все наговори.

Коли пройде зазначений час, перемістіть свічку в іншу кімнату. Знову повторіть заговір. Свічка з яблуком повинна побувати в кожній кімнаті, а також в коридорі і на балконі. Кожен раз повторюйте слова, входячи в нову кімнату. Після проведення обряду яблуко і свічку залиште на пустирі.

Порча на будинок — ознаки чаклунського впливу

Якщо чаклун не може підібратися до Вас, то скоріше за все зробить порчу на ваше житло. Тому важливо не тільки убезпечити себе, а й уберегти будинок від привороту і порчі. Якщо ж захист не була поставлена, а чаклунське вплив чинився, то воно досить швидко себе проявить. Ознаки у порчі на будинок зазвичай такі:

Але навіть якщо Ви стали помічати дивні речі, що відбуваються в своєму будинку, це не означає, що всьому виною магія. Можливо, це приміщення просто не підходить Вам, місце пов’язане з негативними спогадами і т. Д. Тому, перш ніж приступати до очищення житла, упевніться в справжності своїх здогадок.

Як визначити порчу в будинку самостійно?

Перш ніж приступати до обрядам зняття порчі, проведіть один з цих двох ритуалів, які допоможуть визначитися з тим, чи дійсно на ваш будинок зробили пору чи ні.

Для початку можете взяти трохи солі, покласти її на сковороду і поставити на середній вогонь. Раскалівать сіль не треба, продукт сильно розпалює тільки при проведенні ритуалів для зняття порчі.

В даному випадку інгредієнт потрібно просто трохи підігріти. Через півгодини подивіться на колір солі.

Дуже просто визначити чаклунське вплив за допомогою свічки. Для цього Вам не треба читати спеціальних заговорів. Просто сходіть з ранку до храму і купіть там саму звичайну воскову свічку. Прийдіть з нею додому і поставте її на столі. Нехай атрибут трохи розгориться, тоді оціните полум’я.

Якщо Ви визначили, що на приміщенні приворот або порчі, то візьміть ще одну свічку і на цей раз пройдіться з нею по кімнатах, читаючи «Отче наш». Зверніть увагу, в якому кутку якої кімнати свічка почне вести себе найактивніше. Саме в цьому місці Ви можете виявити подклад. Або тут знаходиться енергетична діра в захисному бар’єрі будинку.

Зняти порчу з квартири досить просто. Але пам’ятайте, краще запобігти чаклунське вплив, ніж потім боротися проти нього. Тому відразу зробіть сильний захист від порчі своїм близьким і оселі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: