Як зробити порчу і помститися за образи?

Як зробити порчу і помститися за образи?

Практично кожен сильний маг може зробити порчу. Для цього потрібно мати достатній запас енергії, досвіду, витривалості і вміти вступати в контакт з духами. Існує багато обрядів, за допомогою яких можна покарати ворогів і усунути суперників.

Зміст:

Як навести на кривдника порчі за допомогою Темних сил?

У кожної людини є ворог або людина, яка часто приносить багато неприємностей. Є ряд ритуалів які можуть допомогти покарати кривдника. Наслати таку порчу непросто, але результат не змусить Вас чекати. Пам’ятайте, що дані ритуали відносяться до сильної чорної магії, і її використання може бути небезпечно для Вас.

Порча з використанням вольта

Якщо Ви не можете зробити подклад або передати що-небудь кривдникові, то скористайтеся дієвим способом наведення порчі з використанням фігурки — вольта. Для цього зліпите з воску або глини невеличку фігурку людини (можна додати в неї нігті, обернути її шматочком одягу жертви). О 2 годині ночі на протязі 9 діб запалюйте навколо вольта 9 чорних воскових свічок і шепочіть текст:

Дияволу долю (ім’я) вручаю, нещастя до нього закликаю! Нехай гроші, любов і благодать підуть від нього і ні краплі не залишиться! Щоб жив (ім’я) як пестив, щоб страждав, мучився і сльозами гіркими вмивався, їжею утирався! Нехай чорної річкою буде змитий його спокій! Нехай чорна хвиля залишить порожнечу! І забере з життя (ім’я) любов і доброту! Слово моє міцно! Ключ, замок, мову. Бути, як сказав (а)!

На останню добу проведення ритуалу вольт закопується на кладовищі у будь-який безіменній могили. Якщо даний ритуал буде перерваний або проведений некоректно, то все його дію обернеться на самого чаклуна.

Вічний супутник для недруга

Для того, щоб у ворога все не ладилося, і все було догори дном, приєднайте до нього вічного супутника, який буде все псувати. Для цього виберіть дорогу, по якій завжди ходить ваш недруг. Це повинен бути чіткий шлях з однієї точки в іншу. Ідіть слідом за ним, а через кожні дев’ять кроків примовляє:

Чорт за тобою біжить! Прилипає, всю кров твою випиває! Бути по-моєму.

Тепер рис точно не відстане від жертви і буде не тільки псувати їй життя, але і випивати всю енергію і сили.

Як зробити порчу і вбити жіночу красу?

Наслати порчу на жінку досить легко. Існує багато ритуалів, що дозволяють усунути суперницю, понівечити її тіло і душу. Дані обряди мало сильні для того, щоб звести людину в могилу, але вони здатні спотворити зовнішність жертви.

Дзеркало в подарунок

Підкладали робилися нашими предками в усі часи. Це досить дієвий спосіб усунення жертв і наведення на них порчі або привороту. Для того, щоб здійснити ритуал, Вам необхідно купити нове люстерко. Старе не підійде, так як на ньому міститься багато вашої енергії, а предмет потрібно буде подарувати жінці.

Вночі, на убуваючий місяць сядьте перед вікном, візьміть в руки дзеркало і скажіть:

Як убуває місяць на небосхилі, так і краса твоя буде швидко танути. Як гаснуть зірки, так згасне і твоя молодість. Як старіє місяць, так і ти не втечеш швидкої старості.

Проводиться обряд протягом 3-х ночей. Пропускати дні не можна. Після того, як дзеркало буде заговорили, його потрібно подарувати жертві. Слідкуйте за тим, щоб воно було передано з рук в руки.

До того, як жертва візьме його, жоден інший чоловік не повинен його торкатися. Якщо ж Ви не можете передати подклад жінці, то підкинете його їй непомітно в сумку. Чим частіше вона буде виглядати в це дзеркало, тим швидше згасне її краса.

Заговір на ожиріння

Для того, щоб спотворити жінку за допомогою чаклунського обряду, Вам знадобляться:

Пізно вночі вийдіть у двір, підпаліть свічку, покладіть перед собою фотографію жертви і помістіть на неї шматок сала. Найкраще вибрати не сильно товстий шматок, щоб його можна було пришити нитками до зображення. Тепер вставте в ці атрибути кілька голок зі словами:

Щоб ти (ім’я) була як свиня. Щоб чоловіки тебе оминали. Щоб ти (ім’я) одна все життя була! І томилася, і страждала, і сльози гіркі свої з особи витирала!

Коли заговір буде виголошено, заберіть всі атрибути і закопайте їх на пустирі. Уже через кілька днів порчі почне діяти.

Дієвий метод покарання розлучниці

Навести порчу на людину таким способом під силу чорному магу з хорошим досвідом або дуже великим запасом енергії. Використовувати ці знання слід обережно, так як в разі неправильного відкупу вся негативна програма перейде на Вас. Спочатку приготуйте такі атрибути для ритуалу:

Проводиться ритуал опівночі, на 16-19 місячна доба. Одну свічку запаліть і поставте на стіл. Іншу — розплавте і капніть 13 разів на лик святого, зображеного на іконі.

Поки обряду не доведений до кінця, відкупитися від Черних сил і отримаєте їх схвалення на проведення ритуалу. Проткніть безіменний палець і капніть кров’ю на палаючу свічку. Робити це треба нашіптуючи:

Ось тобі, біс, плата моя, за моє прохання.

Коли відкуп буде здійснений, тримайте по черзі кожну з 13 голок до вогню і добре їх розжарити, примовляючи:

Це я, відьма (ім’я), опівночі лик святий порчі, в ім’я Сатани порчі, а чорт за це лик суперниці моєї (ім’я) зіпсує. Щоб обличчя раби (ім’я) стрілами гострими посипаних, щоб виразки гнійні, та грижі страшні на ньому проявилися. Щоб пізнала вона гіркоту гірку, та страждання страшні, та жахливі печалі. І збудеться, що сказано.

По черзі вставте їх в одяг жертви. Якщо вона буде загорятися, тушкуйте полум’я лівою долонею.

На наступну добу візьміть монети, дві пляшки горілки, воду, вчорашні атрибути і йдіть на цвинтар. Там знайдіть безіменну могилу. Поставте на ній алкоголь і спотворену ікону з особистої річчю жінки. Ідіть мовчки і не обертатися. Дійшовши до перехрестя доріг, зупиніться. Покладіть тут відкриту пляшку алкоголю, киньте через ліве плече гроші і скажіть:

Тобі, вічна Господиня цього цвинтаря.

На другому перетині доріг закопайте використані голки і налийте зверху воду, прошепотів:

Це вам, біси кровожерливі, біси страшні. Я вам даю, я вас пригощаю. І ви мені справою відплатите, силою мій обряд наділіть.

Тепер ідіть додому і не обертатися. Це дуже потужна порчі, яка назавжди зробить суперницю нещасної і принесе їй багато хвороб.

Як навести порчу на недбайливого сусіда?

Не всі сусіди добрі і привітні люди. Іноді бувають випадки, коли вони роблять життя просто нестерпним. Даний обряд не є дуже небезпечним для виконавця. Тому новачки можуть використовувати його в якості практики.

Для проведення ритуалу озбройтеся однієї свічкою. Підпаліть її і уявіть, що це Ваш сусід. З усією злістю, що в Вас накопичилася, вкусите свічку кілька разів. Робити це потрібно час від часу, читаючи текст:

Це не свічку я кусаю, це життя раба (у) Божого (ім’я) кусає.

Всього вкусити віск потрібно не менше 13 разів. Після цього нахиліть свічку паралельно підлозі і прошепоти:

Як свічку цю я перевертаю, так і життя-буття раба (и) (ім’я) я ​​укорочую. Як свічка моя криво стоїть, так і життя раба (и) (ім’я) криво піде. Як свічка згорить, так і раб (а) (ім’я) згорить. І збудеться, що сказано.

Тепер поверніть свічку в попереднє положення і поставте на стіл. Дайте їй вільно догоріти. А після цього зберіть залишки воску і перекиньте їх сусідові під поріг.

Обучение з використанням особистих речей

Навести порчу в домашніх умови самостійно можна, використовуючи цей ритуал. Він дуже сильний і дієвий, але не менш небезпечний. Проводити його строго заборонено, якщо Ви не впевнені у власних можливостях.

Якщо Ви вагаєтеся, краще відкладіть цю затію або довіртеся професійного чаклуна. За допомогою даного обряду можна покарати будь-якого ворога, кривдника або розлучницю. Жодна людина, що став на Вашому шляху, не зможе противитися силі цієї порчі.

Сядьте на підлогу, запаліть навколо себе 5 чорних свічок і скажіть текст «Отче Наш» навпаки:

Німа! Огавакул то сан івабзі, Він еінешуксі ів сан ідеввені; Мішан мокінжлод меялватсо им і Ежокя, Ашан іглод ман іватсо і; Сенд ман джад йинщусан шан белх. Ілмез ан і ісебен ан окя, Яовт Ялова тедуб пекло, Еовт Еівтсрац Тедіірп пекло, Еовт ями Ястітявс пекло! Хесебен ан Ісі, Єжи Шан Ечто.

Тепер візьміть в руки особисту річ жертви (це може бути перстень, ланцюжок, щось, що людина завжди при собі носить). Уявіть, що вона (він) стоїть поруч. Сконцентруйте всю свою неприязнь, образу і скажіть 5 разів:

Антихрист, зло всемогутнє снізойді! Зверни своє обличчя на мене, твого служителя! Я б’юся в стражданні і злобі! Забери біль, і возвеличити ненависть! Нехай вона служить тобі, бо жертву я приношу! Допоможи собі і мені знищити тварюка божу, що зветься (ім’я ворога). Прокляни ворога мого! Нехай Сатана накличе на нього одвічні муки. Так буде Пекло на землі!

Атрибути слід закопати біля будинку недруга або в лісі, якщо Ви не знаєте, де точно живе жертва.

Обряд з закликом Диявола

Це ритуал чорної магії, який не варто проводити новачкам і навіть чаклунів з досвідом, невпевненим у власних силах. Для того, щоб виконати ритуал вийдіть на припинення доріг рівно о 12 годині ночі і візьміть з собою трохи солі в маленькому мішечку. Станьте на перетині доріг, розкрийте мішок і голосно скажіть:

Кличу сили Ада! Прийдіть, допоможіть. Порчу на ворога наведіть. Диявол і чорт із пекла, несіть свою силу, виведіть ворога в могилу. Нехай (ім’я) не має ні здоров’я, ні щастя! Його доля — біль і негоди! Сіллю поріг посолю, щастя і життя отрую! Відкриваю дорого з Ада до (ім’я) порогу!

Найкраще цієї ж ночі висипати приготовлену сіль під поріг свого ворога. Дуже швидко порчі подіє, і ворог буде покараний. Залишати хоча б трохи солі собі заборонено. Також не можна зберігати її до наступного разу. Якщо Ви залишите продукт при собі, то все, що було уготовано ворогові, перейде на Вас.

Якщо Ви вирішили навести порчу, зважте перед проведенням все «за» і «проти». Якщо у Вас в душі є хоч тінь сумніву, краще не беріться за проведення ритуалу взагалі. Набагато гірше буде, якщо Ви перерветеся в середині обряду. В такому випадку, пробуджені сили можуть обрушити весь свій гнів на Вас.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: