Як зняти порчу на безпліддя і знайти жіноче щастя?

Як зняти порчу на безпліддя і знайти жіноче щастя?

Нерідко жінки задаються питанням — як зняти порчу на безпліддя? На жаль, в наші дні безпліддя — поширена проблема серед представниць прекрасної статі. Але пам’ятайте, навіть таку проблему можна вирішити, перемігши чаклунське вплив.

Зміст:

Симптоми чаклунського впливу

Нерідко скривджені жінки, кинуті своїми коханими, намагаються зіпсувати життя розлучниці, вдаючись до самим нестандартним методам. Найжорстокіший варіант помсти — позбавити суперницю радості материнства.

Часто цю порчу можуть навести просто з заздрості, а жертва потім мучиться довгі роки. Порчу на безпліддя можна легко помітити, адже головний показник її наявності — нездатність дівчата завагітніти.

Не потрібно виключати той факт, що це, можливо, не результат магічної атаки, а проблема іншого характеру. Ознаки чаклунського впливу найчастіше такі:

Якщо у Вас порча на безплідність, то виявиться практично відразу більшість цих ознак. Наявність 1-2 пунктів — не показник того, що Ви перебуваєте під магічним впливом.

Можливо Вам буде цікаво: квітка жіноче щастя прикмети

Для того, щоб упевнитися в наявності або відсутності магічної атаки, проведіть простий обряд, здатний відкрити завісу таємниць і точно сказати, є на Вас порча чи ні.

Порча на безпліддя — визначити за допомогою ріуталов

Візьміть власне (бажано) обручку. Якщо такого немає, візьміть те, що ви носите найчастіше (важливо, щоб воно було золотим). Проведіть прикрасою по своїй щоці. Якщо слід буде червоним (нормальна реакція на натиснення на шкірний покрив), то Ви не перебуваєте під магічним впливом. Якщо ж слід стане чорним, то на Вас порча на безплідність.

Наступний спосіб — з використанням Хліба. Візьміть продукт (важливо, щоб він був житнім) і опустіть в ємність з водою. Якщо він відразу впаде на дно, то Вам необхідно якомога швидше звернутися за допомогою до професіонала.

Останній спосіб може навіть визначити, яка саме на вас порча. Налийте в блюдце святої води, а зверху капніть трохи Олії. Запам’ятайте обриси краплі. Якщо через пару хвилин вона змінить свою форму, це означає, що порчу на безпліддя Вам навели по фотографії. Якщо масло зберегло обриси, то негативною програми на Вас немає.

Позбавлення від порчі самостійно

Порчу можна «вибити» з людини за допомогою прутів. Для обряду озбройтеся дванадцятьма гілками одного і того ж дерева. Зламати їх потрібно рано вранці. Проводьте однаковий обряд протягом 4-х діб і зможете назавжди позбутися від порчі на безплідність. У перший день візьміть 3 гілки, йдіть до старого паркану з дерева і почніть його бити гілками. При цьому шепочіть:

Я б’ю тебе за безпліддя. Допоможи вапна. Саду плоди давати, а рабі (ім’я) дітей народжувати. Як я кажу так і буде.

Аналогічні дії виконуються впродовж трьох діб.

На нашому сайті, також можна почитати статтю про самостійне зняття порчі і привороту інших видів.

Рятівна сила води проти порчі

Вода очищає від будь-якої негативної енергетики і впоратися з різноманітними чаклунськими атаками. Для того, щоб зняти порчу на безпліддя, наберіть воду в 3-х різних джерелах. По дорозі додому не кажіть ні з ким. Будинки облийтеся рідиною з усіх трьох судин, повторюючи:

Цар річковий. Дай води наговорити на леготу, на здоров’я рабу Божу (ім’я раба).

Допоможе така заговір тільки від несильним негативної програми, накладеної недосвідченим або слабким чаклуном.

Як зняти порчу на безпліддя за допомогою яйця?

Використовуючи яйце, можна позбавити себе практично від будь-якої негативної програми. Воно здатне забрати з людини всю негативну енергетику, яка того оточує, і повністю очистити біополе жертви.

Самостійно проводити ритуал заборонено. Краще довіртеся своєму дуже близькому родичу. Відбувається ритуал на 17-19 місячні добу після того, як зайде сонечко.

Щільно закрийте всі двері і вікна, надіньте на себе і жертву хрестики, і посадіть хворої людини так, щоб він дивився на схід.

Після цього візьміть сире куряче яйце і можете приступати до ритуалу. Проведіть їм спочатку по обличчю, потім по спині, грудях, животі, руках і ногах. У цьому порядку слід провести 33 рази. При викочуванні шепочіть текст «Отче наш».

Потім:

Після того, як ритуал буде проведено, головний атрибут віднесіть подалі в ліс і покладіть під великим кущем. Жертва порчі повинна три доби після проведення ритуалу відмовитися від взяття грошей у борг або позичання кому-небудь чого-небудь.

Зняти будь-яке порчі, навіть на безпліддя, можна самостійно. Головне — бути готовим захистити себе і своїх близьких від чорної магії. Уважно стежте за власними відчуттями. Так як вчасно виявлену порчі досить легко зняти, Ви зможете себе убезпечити.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: