Порча на здоров’я — способи зняття і наведення

Порча на здоров'я - способи зняття і наведення

Порча на здоров’я часто використовується чорними чаклунами для покарання своїх жертв. У могилу зведе такий обряд не скоро, але недруг буде довго мучитися від небаченої хвороби. Подібні заговори володіють великою потужністю, але дія їх залежить від того, наскільки сильний маг проводить ритуал.

Зміст:

Який вплив надає ритуал на жертву?

Порча на здоров’я — це негативна програма, запущена сильним чорним магом. Вона починає діяти з того моменту, як ритуал був завершений до кінця. Дія прокляття спрямоване на руйнування енергетичної захисту жертви, утворення воронок в її біополе.

Подібна програма поступово, не відразу, руйнує захисний бар’єр, а після і стає провокатором різних (часто невиліковних) хвороб. Зруйнований бар’єр провокує відтік життєвої енергії через отвори, що утворилися. Це прискорює розвиток захворювань.

Іноді порчі може викликати у жертви досить поширене і, здавалося б, невинне захворювання. Але варто людині вилікуватися, цей же недуга з’являється у нього знову. Ці ритуали досить вигідно використовувати при покаранні ворогів.

Жертви дуже рідко починають підозрювати, що постійна поява однієї і тієї ж хвороби може бути результатом наведеного прокляття і посилаються на те, що захворювання стало хронічним або вони просто схильні до нього найбільше.

Для того, щоб навести таку порчу не потрібно бути дуже досвідченим чаклуном. Існують різні обряди, які під силу провести навіть новачкам. Зняти такий вплив може бути проблематично. Для цього потрібна сильна віра або допомога фахівця.

Симптоми порчі на здоров’я

Виявити, що на Вас чаклунське вплив, дуже просто. Ознаки порчі на здоров’я починають проявлятися відразу. Тільки ось більшість жертв воліють не звертати на них увагу.

Але не варто сильно переживати, якщо у Вас співпаде кілька пунктів зі списку симптомів прокляття, це ще не означає, що Ви перебуваєте під впливом магічної програми.

Головні ознаки порчі на здоров’я:

Перевіртеся на інші види порчі за ознаками.

Всі види негативних програм

Негативні програми, що запускаються чорними магами, можуть бути самими різними. Існують різні способи впливу на жертву.

Чаклуни застосовують різні заклинання, обряди, атрибути і так далі. Класифікувати негативні програми можна будь-якими способами. Але найпоширеніші — 3 класифікації:

За Спрямованості ритуали діляться на 2 категорії:

Якщо ділити негативні програми по Суті то, вони утворюють 2 групи.

За Частоті впливу негативні програми ділять не дуже часто, але ця класифікація все одно популярна. В цьому випадку порчі діляться на:

Порча на здоров’я: перевірка свічками і тваринами

Для того, щоб усунути магічний вплив, в першу чергу необхідно упевнитися, що воно дійсно є. Людина може просто переживати за свій стан і посилатися на те, що у нього порчі, не прийнявши це нічим. Дізнатися, чи є у Вас порча, можна використовуючи перевірені методи.

Вночі станьте перед іконою Божої матері, перехрестилася, запаліть 3 воскові церковні свічки і прочитайте тричі молитву:

Богородиця Діва Марія, сповнена благодаті Божої, радуйся! Господь з Тобою; Ти благословенна між жонами і благословенний Плід, Тобою породжений, тому що Ти народила Спасителя душ наших.

Якщо свічки ніяк не відреагували на текст молитви, то на Вас немає негативної програми. Якщо ж вони стали диміти, тріщати, або полум’я сильно смикається, то це знак, що на Вас є порча.

Вказати на наявність чаклунського впливу можуть домашні тварини. В першу чергу, це кішки. Вони дуже тонко відчувають наявність негативної енергетики у свого господаря. Якщо у Вас є кішка (не кіт), то простежте за її поведінкою. Якщо вона останнім часом стала від Вас ховатися або навпаки, дуже агресивно проявляється себе у Вашій присутності, то це означає, що на вас є порча.

Якщо ж у Вас немає свого вихованця, позичте у знайомих кішечку. Найкраще, чорну. Нехай вона поживе деякий час у Вас в будинку, звикне до всіх членів сім’ї. Коли тварина повністю освоїться, перед сном візьміть її на руки. Якщо кішка почне вириватися, дряпатися і нявкати, то, швидше за все, ви стали жертвою чаклунського обряду.

Цвинтарний ритуал на хворобу ворога

Такий обряд проводиться магом, якщо йому потрібно сильно зіпсувати здоров’я ворога. Для проведення ритуалу озбройтеся зображенням недруга. Пам’ятайте про те, що знімок повинен бути не старше 6 місяців і жертва на ньому повинна бути в повній самоті.

Дочекайтеся 17-19 місячної доби і опівночі йдіть на цвинтар. Там знайдете могилу мерця, що носить таке ж ім’я, що і жертва. Плюньте на знімок ворога і закопайте його в головах покійного. Тепер скажіть:

Закопаю-закопаю, біду наведу, наврочити допоможу, Щоб здоров’я не вистачало на життя щасливе, Щоб хвороби оточували, горе супроводжувало!

Після проведення ритуалу йдіть додому не обертаючись. Весь наступний день намагайтеся не виходити з дому, ні з ким не говорити і не контактувати.

Як навести сильну порчу на хворобу?

Якщо Ви не маєте наміру зводити людини в могилу, то можете скористатися простими заговірми. Але якщо ваша мета — наслати на ворога така недуга, щоб той привів до летального результату, то скористайтеся підкладів.

З давніх-давен відьми залишали невеликі згортки в будинку ворога для того щоб зжити його зі світу. Використовувати для підкладали можна різні речі:

Щоб навести сильну порчу на хворобу, Вам знадобляться:

У п’ятницю опівночі вийдіть на безлюдний перехрестя, розкладіть на ньому тканину і складіть на неї курячі лапи, попередньо обв’язавши їх волоссям жертви, посипте землею і скажіть слова:

Як будуть ці кістки гнити, так і тобі (ім’я) більше не жити. Нехай незваний гість прийде до тебе (ім’я) в будинок. Віддати тобі йому своє здоров’я і згнити потім.

Після чого запаліть свічку і дайте воску залити весь підклад. У супроводі свою дію словами:

Воском слова свої запечатані. Нехай буде так!

Тепер загорніть весь підклад щільно чорною матерією, зав’яжіть її на вузлик. На цьому ж перехресті розплатитеся з Темними силами за вчинене діяння. Для цього киньте трохи монет через ліве плече зі словами:

Сплачено.

Після чого, не обертаючись, ідіть геть. Підклад заштовхайте під поріг свого недруга. Як тільки ворог переступить через нього, почнеться дія ритуалу.

Як нейтралізувати дію негативної програми?

Зняти порчу на здоров’я можна різними способами. Прийматися за проведення ритуалів варто тільки в тому випадку, якщо вплив чинився слабким чаклуном, або Ви досить впевнені в своїх силах для того щоб впоратися з чорною магією.

Перш ніж вдаватися до допомоги ритуалів, скористайтеся простими порадами очищення і відновлення свого енергетичного поля.

Нерідко при очищенні допомагає такий метод. Візьміть текст «Зішестя Іоанна Предтечі в пекло» і від руки перепишіть його на аркуш паперу. Слідкуйте за тим, щоб переписаний текст був без помилок і помарок. Поверніть папір і носіть її протягом 6 тижнів в грудному кишені. Після вказаного терміну спаліть папір, попіл додайте в склянку зі святою водою і випийте її.

Дуже допомагає молитва Господу. Якщо Ви християнин, то щоранку читайте її протягом цілого місяця. Він допоможе відновити сили і дарує здоров’я. Текст молитви:

Владико Вседержителю, Святий Царю, наказуяй і не помер-щвляяй, утверждаяй нізпадающія, що зводять нізверженния, тілесні чоловіків скорботи виправляючи і, молимося Тобі, Боже наш, раба Твого (ім’я), немощствующа відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільне й мимовільне. Їй, Господи, лікарську Твою силу з неба пошли, прікосаясь-ніся телеси, згас огневица, приборкай пристрасть і всяку хворобу таящуюся, буди лікар раба Твого (ім’я), збудуй його від одра болезненнаго, і від ложа озлоблення ціла і всесовершенного, даруй його церкви Твоєї благоугождающа і творяща волю Твою, Твоє бо є, еже милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо. Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків, амінь.

Як зняти порчу на хворобу за допомогою солі?

Якщо Вам потрібен швидкий результат або одні молитви Вам не допомагають, то проведіть один з дієвих ритуалів з сіллю від порчі, який назавжди позбавить Вас від недуг. Перед його проведенням озбройтеся такими атрибутами:

Виберіть день для здійснення ритуалу такий, щоб це були 12-15 місячна доба і середа, п’ятниця або субота. Як тільки сонце сяде, приступайте до обряду. Поверніться спиною на схід, візьміть посудину з вином, насипте в нього золу, сіль і налийте воду. Опустіть посудину на підлогу, а поруч помістіть запалену свічку. Тепер прошепоти текст:

Солона сіль, гірка зола та вино розуму позбавляє. Сіллю зло солю, засолюють, висаліваются. Попелом нечисть спопеляє. Вином бісів розуму позбавляю. Хто водою омиється, той позбудеться від всіх хвороб, недуг, страхів і кошмарів, від того підуть усі хвороби нароблені, наведені, наговорені, насмотренность. Нікому слів мої як переговорити, не переробити, не переглянути, чи не перемогти. Амінь.

Коли слова будуть сказані, свічку загасити, вино вилийте в вікно, а самі прийміть холодний душ.

Порча на здоров’я — серйозне чаклунське вплив, яке небезпечно не тільки для жертви, а й для чаклуна. Пам’ятайте, що це сильна чорна магія, яку варто використовувати тільки в крайніх випадках. Але навіть саму руйнівну чаклунську силу можна зупинити за допомогою Віри.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: