Зняття порчі на смерть

Зняття порчі на смерть

Зняття порчі на смерть — це трудомісткий ритуал, який має на увазі очищення енергетичного поля людини і усунення прокляття, накладеного чаклуном. Існує велика кількість обрядів, які допоможуть впоратися навіть з найсильнішим прокляттям.

Зміст:

Які бувають симптоми порчі?

Для того, щоб усунути будь-чаклунське вплив, потрібно впевнитися в тому, що воно присутнє. Визначити наявність порчі на смерть дуже просто.

З моменту проведення ритуалу чаклуном жертва починає змінювати свою поведінку. Симптоми порчі на смерть практично однакові у всіх постраждалих. Такі ознаки порчі на смерть проявляються у всіх жертв:

Жертви порчі на смерть частіше за всіх інших потрапляють в ситуації, небезпечні для життя. Так, якщо людина за короткий період часу встиг кілька разів потрапити ДТП, ламав кінцівки, отримував численні травми, зазнавав нападів або побиття, то можна вважати, що на цю людину накладена найстрашніша з усіх існуючих порчі.

Зверніть увагу на те, що саме відбувається з жертвою. Якщо людина кілька разів мало не потонув, то, можливо, смерть станеться саме з цієї причини.

Особливості магічного впливу

Порча на смерть — це одне з найсильніших чаклунських впливів, яке може бути надано на жертву чаклуном. Найчастіше за такі обряди не наважуються братися новачки.

Якщо на вас була зроблена порча на смерть, і її симптоми проявилися, то можна бути впевненим, що проводив ритуал професіонал. В іншому випадку, обряд міг просто не спрацювати. У даного ритуалу є свої особливості:

Порча на смерть — не завжди найефективніший спосіб поквитатися з недоброзичливцем. Для здійснення обряду потрібно бути повністю впевненим у своїх здібностях і в тому, що Вас не вирахують, а порчу — не зніматимуть, інакше чаклун ризикує сам потрапити в яму, вириту для іншого. Це відбувається через те, що чаклун, здійснюючи обряд, запускає потужну негативну програму, налаштовану на руйнування і вбивство.

Коли жертва звільняється від впливу прокляття, Негативна програма нікуди не зникає безслідно. Тому, будучи запущеною, вона запросто може повернутися до того, хто її активував, і завдати смертельного шкоди відьмі.

Як визначити порчу на смерть?

Перш ніж готуватися до усунення порчі, варто переконатися в тому, що на хворому точно лежить це сильне прокляття. Для початку загострити увагу на тому, як поводяться домашні тварини.

Кішки і собаки особливо сильно відчувають наявність негативної енергетики в житло. Якщо домашні улюбленці почали себе дивно вести, проявляють до хворого безпричинну агресію або, навпаки, дуже іспуганни в його присутності, це знак, що на нього надано магічна атака.

Швидше за все Вам буде цікаво: заговори на смерть

Один з дуже легких способів визначення порчі — з сірниками. Наберіть повну ємність чистої водиці, покладіть на поверхню 3 сірники, згорілі до кінця. Якщо потонуть 2, то боятися нічого. А якщо все 3, це свідчить про наявність сильного магічного впливу.

Ритуал з воском

Це самий вірний спосіб, за допомогою якого можна визначити наявність порчі на смерть. Для проведення обряду озбройтеся трьома восковими церковними свічками і святою водою. Перед проведенням обряду відпийте пару ковтків рідини і перелийте її в блюдо. Одну свічку потрібно повністю розплавити, а дві залишилися — просто підпалити.

Ємність з рідиною піднімається над хворіють і зверху на гладь води виливається віск. Йому треба дати застигнути і після приступити до трактування утворився малюнка.

Як усунути смертельне чаклунське вплив?

Зняти порчу на смерть можна. Існують обряди, що дозволяють усунути негативний вплив самостійно. Але якщо Ви не можете провести ритуал, варто піти до досвідченого магу за допомогою.

Обряд на убуваючий місяць

Зняти порчу на смерть самостійно можна на 17-20 місячна доба. Так як більшість чорних обрядів проводиться на кладовищі, усувати негативний вплив слід там же. Опівночі прийдіть на місце проведення ритуалу і відшукати 3 могили з ім’ям жертви.

На кожну з них поставте свічку і покладіть частування. Перед покійними слід вибачитися за завдані незручності і прочитати молитву про поховання своєї смерті до Божого терміну (її текст можна взяти в церкві).

На кожній могилі потрібно залишити трохи монет, розплатившись за проведення ритуалу. На виході з місця проведення ритуалу скажіть:

Відкуповуватися.

Після чого йдіть геть. По дорозі додому заборонено говорити і обертатися, навіть якщо хтось стане кликати. Протягом 3-х днів після здійснення обряду відвідуйте храм. Кожен раз поставите образу Спасителя по 3 свічки.

Як зняти сильну порчу на смерть за допомогою хустки?

Підготовка до проведення ритуалу забере у Вас 3 дня. Спочатку йдіть в магазин і купіть там білу хустку. Всі три дні до проведення обряду носите його.

Намагайтеся зарядити його повністю своєю енергетикою — нехай він більше контактує з волоссям і шкірою. Після 3-х днів загорніть тканину в аркуш паперу і йдіть на цвинтар. Там, увійшовши в прохід, зверніться на схід і промовте:

Я вам, мертві, свою смерть принесла. Вам міцно спати і смерть мою вартувати, в труну покласти, на міцні замки замикати. Звідки мені її принесли, туди я її і повертаю. Тримайте смертну порчу і не випускайте.

Згорток потрібно розгорнути, а вміст викинути вперед. Після проведення обряду повертайтеся додому, не промовивши жодного слова. Ретельно вимийте руки і ноги повністю. Протягом доби нічого не готуйте, що не оббирати, намагайтеся ні з ким не говорити.

Дієвий обряд очищення

Ліквідувати порчу на смерть можна, використовуючи старовинний обряд очищення. Вам буде потрібно:

Розстеліть тканина на тумбі, а на неї поставте по колу 12 свічок. Підпалюйте їх по черзі, після чого прочитайте текст «Отче наш» 6 разів:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя і на землі, як на небі, так хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є Царство і сила і слава на віки. Амінь.

Поки проводите ритуал, руки тримайте на животі. Коли ритуал буде завершено, лівою долонею тушкуйте свічки. Всі атрибути ритуалу киньте на безлюдному перехресті стежок, прошепотівши:

Хто рабі (у) Божої (Божому) свічки на спомин ставив, той сам себе і відспівав. Амінь!

Після цього поверніться до перехрестя спиною і скажіть:

Згадую всю нечисту силу, всі свічки і хрести!

По поверненню додому переступіть поріг правою ногою, вимийте повністю руки і ноги. Прочитавши знову 6 разів «Отче наш», можна йти спати. З ранку йдіть в храм і поставте 6 свічок за здоров’я всіх недругів. На виході з храму залиште 6 Подаяння жебракам. Протягом 1 тижня не пускайте нікого чужого в будинок і не розмовляйте з тими, хто буде стояти у вас на порозі.

Зняття порчі на смерть в Страсний тиждень

Усувати порчі, зроблену на смерть, слід в Страсний тиждень. Ритуал дуже довгий і ємний. З першого дня його проведення всі 7 днів хворий повинен дотримуватися строгого посту.

Всю другий тиждень хворим проговорюється «Отче наш» 3 рази на добу (в цей період краще продовжувати дотримуватися посту). Протягом 3 тижні жертва продовжує щодня промовляти молитву і обов’язково п’є воду, заговорений таким чином:

Текла водичка з КРИНИЧКИ через місто Єрусалим від чаклуна, від чаклунки, від єретика, від еретіци, від вчених і народжених, від дитячого та дитячого, від тифу і лихоманки, від порожніх пологів, від кровотечі, від переляку, порчі, від туги тоскучей, колючки колючим, гнітючої, кислої, прісної, була зустрінута, поперечної, вітряної, водяний, засіяної і насланої (в цьому місці заговори потрібно хрестити воду, і продовжити говорити чаклунський наклеп): а в місті Єрусалимі перед престолом Сам Господь Ісус Христос. Ілля пророк зі своїм золотим жезлом вражає бісів, святим вогнем-полум’ям, йорданською водою. Пристрасним вогнем я тебе викликаю — виганяю: вийди, сатана, з раба Божого (ім’я) з вуст, з волоса, з голосу, з буйної голови, з білої кістки, з червоної крові, з шиї, з хребта, з серця, з шлунка, з нирок, з печінки, з матки (якщо хворий є жінка) з сечового міхура, з кишок, з рук, з ніг, зжив, виклав, з пальчиків і суставчіков. Тут тобі не бути, червоної крові не пити з породженого, молитовного хрещеного раба Божого (ім’я). На віки вічні. Амінь.

Як врятувати себе і свою сім’ю самостійно?

Захист від порчі на смерть допоможе вам уникнути будь-якого чаклунського втручання. Для ритуалу візьміть велику залізну бутель і наповніть її ріжучими предметами (колоте скло, шурупи, голки), і залийте солоною рідиною. Поки ємність наповнюється, повторюйте:

Вийшов я в чисте поле, зустрів там 7 бісів з полудухамі, чорними, злими і нелюдимими. Біжіть ви, біси з полудухамі, до людей недобрим, тримайте їх на повідку короткому. Щоб я від їх рук залишився цілий і неушкоджений по дорозі-шляху: і в хаті, і в лісі, і в чужих, і в рідних, на землі, на воді, на бенкеті, на обіді, і на весіллі, і в біді. Заговір мій довгий і слово моє міцне. Нехай буде так.

Після здійснення обряду бутель заливається воском і закопується глибше в грунт далеко від вашого житла. Зазвичай дане блокування здатна протистояти будь-яким магічним негативним впливам, спрямованим в Вашу сторону протягом 5 років. По закінченню цього терміну найкраще повторити обряд ще раз.

До того ж, намагайтеся всіляко відгородити себе від спілкування з неприємними людьми, не беріть нічого від них і самі не давайте. Уникайте обміну речами, прикрасами і фотографіями з ким-небудь.

Порча на смерть — найстрашніше вплив, яке може надати чорний маг на людину. Але навіть його можна побороти і убезпечити себе від негативної атаки. Пам’ятайте, що найбільший Ваш ворог — це страх і зневіру. Якщо Ви будете наполегливі і станете вірити в те, що ніхто не може заподіяти Вам шкоди, це буде найсильнішою захистом від негативної енергетики.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: