Зняття порчі в домашніх умовах

Порча і пристріт від сторонніх людей – це досить поширене явище. Люди, таким чином, часто дають життя своєї заздрості, злості й іншим почуттям, з якими не можуть впоратися. Тому бажано мати при собі методи, які допоможуть вам захиститися від кого б то нібило. Як зняти порчу з себе самостійно в домашніх умовах?

Зміст:

Зняття порчі в домашніх умовах

Як зняти порчу з себе в домашніх умовах

Як працює порча?

Зняття порчі в домашніх умовах – це ритуали, з якими бажано бути знайомим кожному людині. Особливо важливо мати такий навик в арсеналі того, хто особливо довірливий до світу, відкритий і може легко вступати з людьми в контакт. Такі люди до себе дуже легко притягують енергетичних вампірів. Досить часто в житті трапляються ситуації, коли біля відкритого і довірливого людини є людина не дуже приємний. Причому часто це може бути навіть його кращий друг.

Довірливі люди легко діляться з такими людьми своїми радощами і бідами. Другій людині в цій ситуації добре, тому, що він може, таким чином, проживати своє життя за рахунок іншого. Але справа в тому, що він не завжди може щиро радіти за іншого людини. Часто він йому заздрить і тим самим руйнує його енергетику. А довірлива людина і зрозуміти не може, чому в якийсь момент його справи пішли гірше, ніж зазвичай.

Тому не дивно, що люди з легким характером періодично можуть задаватися питанням, як зняти з себе чорну порчі. Їм цей навик якраз необхідний, щоб не розгубити свою легкість буття.

В яких ситуаціях люди наводять порчу?

На жаль, наводить не завжди стороння людина. Як раз навпаки, часто це близька людина, яка відчуває стосовно вас негативні емоції. Що ж це може бути за ситуації:

Щоб здійснити самим всі ці чорні ритуали залучається езотерика або чорна магія. Після такого ритуалу стан жертви як зовнішнє, так і внутрішнє погіршується, вона погано себе почуває і відповідно менше заважає замовнику. Тут необхідно зняття порчі. Звичайно, замовнику за все це доводиться розплачуватися за допомогою поганої карми. Сумніше, коли розплата відбувається через онуків і дітей.

Як визначити, що на вас порча?

Але перш ніж лікувати порчі важливо також чітко відрізняти сильну чорну магію від простих житейських неприємностей. Давайте визначимо ознаки чорної магії на собі:

 • Самим визначити магію можна, якщо поставити питання скільки часу тривають ваші неприємності і чи є у них обґрунтовані причини. Якщо ви бачите, що причин немає і це триває вже бог знає скільки, і ви не знаєте, як з цього вийти, то цілком можливо, що це підступи чаклуна, тут попрацювали екстрасенси або сильний маг.
 • Якщо у вас став гірше характер, і ви тепер легко сваритеся з іншими людьми. При цьому ви знаєте, що здорові, тому що характер іноді псується з-за хвороби.
 • Ви помічаєте, що в родині реально почався сильний розлад, кому-то весь час хочеться пред’являти претензії, при цьому сваритися можете взагалі з-за дрібниць. Можливо, стало гірше фінансове становище сім’ї.
 • На роботі відбувається щось незрозуміле. Ви відчуваєте навколо себе ворожу атмосферу і ніяк не виходить просунутися по кар’єрних сходах. Ви помічаєте, що конкуренти з’являються з усіх боків.
 • В загальному ознакою того, що на вас навели порчу, може бути, те, що в якійсь сфері стало даватися все занадто складно. Це означає, що енергетичні канали забиті чимось іншим. Щоб пішла кармічна прив’язка, яка отримується під час порчі необхідно зняти закляття за допомогою магічного ритуалу а значить потрібно знати як зняти порчу з людини.

  Як зняти порчу на підклад?

  Підклад – це, коли річ заговорюють чорним заговором, а потім підкидають жертві. Як підкладали може бути: фото, м’ясо, лялька, картинки з іменами жертви, чорні речі, текст на незрозумілій мові, вино, цвях, сміття, сушені трави, що із предмета меблів чи одягу. Насправді може бути, що завгодно. Необхідний ознака того, що ви знайшли підклад – це ваша інтуїція, якщо ви випадково взяли цю річ в руки. У цей момент ви можете різко відчути себе погано, це тілесні відчуття, ніби ножем холодним доторкнулися до живота. Можна відчути запах землі на могилі. Це означає, що енергетика предмета негативна. Як зняти порчу на підклад?

  Якщо була проведена порчі на підклад, те ефективно позбутися від нього можна через переклад. Зробити це можна самостійно. Потрібно взяти рукавички, одягнути їх і віднести річ, яка принесла у вашу родину розлад на смітник. Чим далі ця смітник буде від будинку, тим краще. Потім по дорозі назад потрібно відправитися в релігійний центр або побувати у храмі. Це може бути церква, капличка, а може бути просто місце, яке в місті вважається намоленим. Там потрібно поставити свічку за останнього свого померлого родича перед іконою. Таким чином, ви як ніби закликаєте ваш рід через цієї людини захистити себе від усього лихого. Це найпростіший спосіб зняти вроки, якщо він наведений через підклад. Сприятливий результат такої методики не змусить себе довго чекати, все змінюється не стоїть на місці. Вже приблизно через тиждень сімейні процеси почнуть налагоджуватися, вдасться знайти рівновагу, страх зникне. Слід від порчі прохолоне.

  Якщо це трапилося з сім’єю одного разу, то не факт, що більше ніколи не буде. Тому періодично варто перевіряти будинок. У цьому допоможе ефект свічки. Перевіряйте наскільки спокійно і стабільно горить свічка в кожному куті будинку. Це і розповість вам про те, в якому стані зараз ваше житло. На додаток до свічці можна також взяти православний хрест, можна при цьому читати псалом.

  Як зняти вроки суперниці?

  Якщо в оточенні вашого чоловіка з’явилася жінка, яка поклала на нього око і хоче взяти його собі в коханці, то вона теж могла навести вроки на пару. Це щось на зразок любовного заклинання на вашого чоловіка. Щоб відродити сімейне і любовну атмосферу в домі, зняти погану енергетику необхідно провести наступний обряд. Тут дуже важливо вибрати правильний день для ритуалу. В ідеалі, щоб це був День Народження вашої сім’ї, то є день весілля. В цей день жінці потрібно відправитися на ринок і купити свиняче серце. Також потрібно придбати нову дошку і ніж. Найкраще це робити в жіночий день, тобто у середу, п’ятницю або суботу. Допомагає також, якщо цей день буде церковним святом, наприклад, якщо це трійця. Коли будете йти з ринку або магазину, то намагайтеся вже думати про позитивні зміни, які настануть у вашій родині, якщо ви приберете заздрість і порчі від суперниці. Бажано також, щоб в цей день у вас було гарне самопочуття посмішка на обличчі, хрестильний хрест і його сильна енергетика зробить ритуали ще більш результативними.

  Увечері проведіть ритуали по зняттю порчі. Жертва порчі сідає на підлогу. Запалюється свічка. Серце викладається на дошку. Жертва ріже серце ножем на дрібні шматки і при цьому промовляє:

  «Серце, яке заговором обумовлено я ріжу, немає його більше. Нічого не виходить у тебе (ім’я коханки) не брати тобі, не давати тобі нічого рабу Божому (ім’я чоловіка). З усіх видів любові ні один у вас не складається. Разлучную на вас, гріх відвести. Робити все без його допомоги, без його заговоренного серця. Ні голими руками, ні теплим, ні холодним серцем його не взяти собі. Особисте життя тобі без нього будувати, не сниться йому, кого любити. Особисто і пристрасно до іншому ставитися. Кров’ю свиною змиваю, все тобою заговорене. Правда проявляється, а любов несправжня йде, куди неважливо, головне від нас. У сирих серцях не криється. Як сказано, так і буде, а не як — небудь, а по-іншому і бути не може».

  Це магічне заклинання працює як відворот. Результат його впливу в тому, що посилюється енергетика пари і вже неможливо когось іншого, крім двох туди запустити. Вони проростають один в одного, як коріння дерева в землю. Як би не стукати інший енергетично, навіть сном не ввійде, навіть, якщо відьма. Сила впливу жінки з ім’ям або безіменній на пару йде, а через тиждень вона піде зовсім. У цей же вечір свиняче порізане серце потрібно згодувати бродячим тваринам тим кого зустрінете.

  Не дивуйтеся, якщо на наступний день ви помітите, що ваш чоловік навіть в обличчі змінився за новим дивиться навколо. Це тому що ритуали працюють на енергетичне очищення, такі правила його впливу. Чаклунство працює так, що все, що прийшло від іншого ставати його ж кармічними вузлами, це вимикає чорну магію. Якщо обряд проведено вірно, то навіть снитися ця жінка нікому з вашої пари не посміє. Обов’язково проводиться цей обряд, якщо дружина завагітніла або хоче, щоб беременость сталася.

  Це слов’янське магічне дійство. Його треба робити без хрестика на шиї. Через тиждень можна поставити свічку в церкві за улюбленого і сімейного щастя в принципі, можна пройти причастя. Так можна швидко зняти порчу від суперниці. Після ритуалу вимийте руки з милом три рази. Якщо у вас інша релігія, наприклад, каббала, або ви в ісламі, або поклоняєтеся Корану, то краще поставити свічку у відповідному центрі, храмі, не православний. Відповідно там читається мантра, а не молитва.

  Як зняти вінець безшлюбності?

  Вінець безшлюбності – це теж порчі один з її варіантів. Цікаво, що її несвідомо дівчина може отримати від матері і батько її може навести. Це трапляється, якщо батьки дуже сильно люблять свою доньку і підсвідомо хочуть, щоб вона взагалі не виходила заміж, а все життя прожила з ними. Тоді у дівчини не виходить завести серйозних стосунків, серед знахарів такі випадки відомі. Якщо таке є, то треба проводити спеціальний ритуал. Як зняти порчу в області безшлюбності?

  Обряд проводиться на ляльці, з якою дівчинка все дитинство грала. Крім ляльки потрібна ще буде свічка. Обряд потрібно проводити ввечері в період місяця, що убуває. Дівчина сідає в кімнаті одна, дуже важливо, щоб ніхто не міг їй завадити. Запалює свічку. Бере в руки ляльку і думає про своє щасливе дитинство. Потім вона повинна представити момент, як вона йде з батьківського дому і виходить заміж. Після потрібно читати такий наклеп, тримаючи в руках ляльку:

  «Життя моє з коханими, моє життя. Де я серед улюблених, де щастя моє жіноче. Якщо неможливо знайти з нею, зі старою життям, то я з нею не розлучаюся. Немає в ній мого коханого. Життя біла, чиста, але без любові. Прощаюся з дитинством, вибираю любов. Все оплатила, без плати йду в нове життя, оловом, вогнем, молоком материнським і сльозами щастя своє виливаю, відкуп тим даю. Де орел мій ясний, шукаю його, себе не порчю, розпізнати тебе стараюся, запахи твої чую, дні вважаю. Не дівка, а цукор, вся медом помазана. Довго в дівках сиділа, пора і заміж виходити, дні йдуть, термін дівочий кінчається, жіночий настає, веде далі. Стою На дорозі, у подорожника ради прошу. Відокремлююсь від вас, але люблю як перш, вам дізнатися про це».

  Говорити це треба дуже спокійно, але при цьому бажано прямо переживати момент, як ви покидаєте отчий дім. Так, ви з маленької дівчинки перетворюєтеся в дорослу жінку, яка хоче збудувати власну особисте життя. Така заговорена лялька ніч повинна переночувати у вас під ліжком. А на наступний ранок віднесіть її на кладовище. Можна просто залишити її де-то в кущах. Бажано, щоб похорону в цей момент не було. Така дія буде символізувати те що ви з себе зняли безшлюбність, що ви готові частково розлучитися з роллю дочки і прийняти на себе роль дорослої жінки, в майбутньому вагітної власною дитиною, і жінкою, яка одягне весільну взуття. Як виходите з кладовища скажіть: «Усіма цілительками благословення».

  Така практична магія, ритуали і обряди для зняття порчі допомагають налагодити особисте життя. Важливо після обряду також активно звертати увагу на чоловіків. Це не означає, що треба роздавати адресу та телефон кожного, але вступайте з ними в спілкування і подумки вибирайте собі нареченого який один з багатьох буде вашим серцем і душею затьмаривши всіх. Якщо ви живете в маленькому селі, як Стави, наприклад, то думайте про те, як вибиратися в місто і влаштовувати самостійно життя в місті побільше, хоча б як Уфа, після ритуалу це буде простіше.

  Як зняти грошову порчі?

  Є хороші методики і способи для зняття грошової порчі. Для цього вам знадобляться 4 предмета ножиці, візьміть також свою фотографію і свічку. Увечері в день зростаючої місяця запаліть свічку, ріжте свою фотографію і при цьому потрібно читати такий магічний текст:

  «Доброму людині, людині рабу Божому (ім’я) Бог послав копієчку. Ту копієчку сила забрала. Силу давню наслали, вона до людини і причепилася. Але новий період починається, нова людина народжується, золота в його житті додається, звуком голосу залучаю. З хворого до здорового, з бідного до багатого звернутися виходить, розруху прибираю, у в’язницю божевілля замикаю. Серед вод свою знаходжу. Свята моя. Місяці вистачає, щоб на новий пишний хліб заробити. Кому допомогти, мені допомогти, мені розгадки розповідати, а я і сам собі допоможу».

  Говорити це треба завзято, з вируючої енергії. Не бійтеся різати своє фото. Справа в тому, що, таким чином, ви прощаєтеся з себе бідного. Замість фотографії можна взяти щось із старого одягу і теж порізати, це теж буде символізувати новий життєвий етап. Такий обряд і інші способи і методи для зняття порчі можна робити і якщо в житті спостерігається певний грошовий відкат. Добре ритуал на гроші використовувати в водохресну ніч. Хрещення, як церковне свято посилить ваше грошове визначення.

  В цей день ще добре з кимось поділитися їжею. Наприклад, пшоном з голубами. Це також допоможе зняти втому від заробляння грошей, додасть процесу легкість. Уві сні вночі, як відео можете побачити себе зі сторони у зароблянні грошей.

  Зняття порчі зі здоров’я

  Якщо у вас болять суглоби, голова болить, взагалі щось болить, то, звичайно, потрібно перевіритися у лікаря. Але якщо аналізи показують, що все в порядку, а ви продовжуєте себе погано почувати, то, можливо, це пристріт. На вроки може ще вказати хвороба, яка не «болить», але псує зовнішній вигляд, наприклад, прищі. Або це може бути нова шкідлива для тіла звичка, наприклад, обжерливість. Як зняти з себе порчу? Зняти пристріт можна выкатыванием яєць або яблуком, а можна виливанням воску. Є незвичайний спосіб, де вам самому потрібно лежати у ванній і займатися відливанням воску. При цьому потрібно говорити такий магічний текст:

  «Хто дізнався мене, хто душу мою заговорив, той нехай на себе мою біль візьме. Зняли. Чого не можна, тепер можна, спи хвороба або йди. З тіла тугу знімаю. Зняли. Три Святих за мене. Перед ним стою, йому в очі дивлюся, вир бачу, не озираюся, не боюся, не прошу допомогти, а здоров’я вимагаю повернути. Заговір і книга в допомогу. Своє забери, віддай мені моє. Зняли. При своєму залишуся, тобі віддам твоє. Зняли. Три Святих за мене».

  Ви можете помітити, що перед тим, як ви починали говорити заговір, з воску виливалися фігури з негативним значенням, це друк порчі, а після заговору підуть інші фігури, енергетика очищається. Така практика з воском допоможе посилити здорову енергетику вашого тіла дистанційно від ворога. Наслідки поліпшення самопочуття. Це йому обратка, щоб їм наведені блоки, слабкість, йому ж і повернулися. Добре, якщо в кінці обряду ви помітите фігуру кільця – це означає, що процес повністю завершено. Всі діючі фігури з воску потрібно зібрати і винести з дому на смітник. Вважається, що разом з воском ви винесіть з тіла і хвороба, яку на вас наговорили голова стане світлою. Ваше біополе стане сильніше, воно допоможе відновитися і фізичного тіла від безсилля.

  Після цього окур весь будинок сушеної полином, вона добре працює проти порчі і прибирає чорну магію.

  Краще всього, в той же день або на наступний сходити в церкву і прочитати молитву на конкретну ікону це теж вірний спосіб. Добре, якщо це буде Микола Чудотворець чи ікона Пресвятої Богородиці. Якщо ви не розбираєтеся в іконах, то допоможе священик, Батюшка. Добре б ще цей місяць потрапити на соборування в церкві чи монастирі.

  Деякі маги говорять, що після цього ритуалу може бути загострення хвороби, але це не обов’язково. Можливо, відразу піде відновлення. Якщо поліпшення настало, але не повністю, то повторіть цей магічний ритуал прямо у Великдень. Добре б ще і очистити будинок паралельно. Це можна зробити ладаном.

  Як зняти порчу на будинок?

  Порча може бути наведена і прямо на житло. Перевірити це легко. Запаліть свічку, ходіть повільно по дому і спостерігайте, як горить полум’я. Якщо воно весь час тріщить і йде чорний дим, значить, ймовірність порчі дуже велика. У цьому випадку можна зняти порчу за допомогою солі. П’ять столових ложок солі потрібно смажити на сковороді. Це повинна бути сіль з нової пачки. Потім ця сіль розкладається по всіх кутках будинку, і говориться такий магічний текст:

  «Хто наговорив, у того ломка, а з тієї ламкої і все зло з хати виходить. Чужого не треба, своє зберігаємо. Слово замок. Амінь».

  Говорити це важливо дуже енергійно, відчуваючи в собі силу. Саме ця сила і допоможе вам захистити будинок від порчі. Можна такий ритуал проводити періодично, щоб бути впевненим в енергетичній чистоті будинку.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: