Як навести порчу і захистити себе від негативних наслідків?

У переважній більшості людей існує перевагу жити в гармонії зі світом, нікому не завдаючи шкоди. Але трапляється і таке, що хтось з вашого оточення – рідна сестра, колишня подруга, зовиця, дочка або навіть мати, як би блюзнірськи це не звучало – до такої міри отруюють ваше життя, що хочеться усіма будь-якими способами від них позбутися. Буває, що хочеться покарати періодично шкодить сусідку, колегу, періодично автор доповіді про вас начальству, жінку, яка поцупила у вас хлопця, який обікрав вас злодія, досаждающую вам невістку через наведення порчі. У цих випадках на допомогу приходить чорна магія. На сторінках цієї статті ми розповімо, як навести порчу на людину але треба пам’ятати, що наведення різних порч і проклять це своєрідний гріх.

Зміст:

Як навести порчу і захистити себе від негативних наслідків?

Як навести порчу на людину

Однак необхідно пам’ятати, що наведення порчі навіть абсолютно далекими від чаклунства людьми – один з найсерйозніших магічних ритуалів. Його наслідки можуть торкнутися і ваше біополе, зробити вас нещасним і самотнім. Задумайтеся – а воно того варте? Порча являє собою складні і цілеспрямовані негативні впливи на біополе жертви, і вже цим вона відрізняється від банального порчі, мистецтвом якої володіє навіть мила бабуся по сусідству. Зурочити кого-небудь випадково, навіть без злого наміру, без використання фото та інших особистих речей того, проти якого спрямована ця елементарна магія але як навести будь-яку порчі і залишитися чистим. Навіть якщо це зробити, пошкоджена енергетика людини легко відновлюється, а вплив порчі – набагато більш згубний і всеосяжне. Як навести порчу в домашніх умовах?

Хто здатний навести порчу і якими способами

Якщо сила порчі доступна практично кожному, то навести порчу на людину, накликати біду на нього напевно і не поставивши під загрозу своє благополуччя, часто здатні лише досвідчені маги, що володіють великими знаннями та вміють правильно читати необхідні наговори під час ритуалів. Так само бажає навести порчу на кого-небудь потрібно зрозуміти, що можна прокляття звернути, перевести потік негативної енергетики на того, від кого він виходив значить потрібно знати як навести порчу на кого то убезпечити себе. Іншими словами, невміло наводити порчу – вірний спосіб накликати на себе частину прокляття. Особливо, якщо енергія зла була спрямована на віруючої людини – у таких дуже сильний захисний бар’єр, незалежно від релігії, яку вони сповідують.

Точно так само, як якісне ворожіння є тим, з чим найкраще впорається професійна ворожка, знає наперед майбутнє замовника, то, як навести сильну порчі найкраще відомо професіоналам у сфері чорної та білої магії. Подібні послуги чаклунів, зрозуміло, коштують чималих грошей, однак, набагато безпечніше довіриться їх здібностям, ніж намагатися самостійно навести порчу на свого ворога. Маги зможуть як і навести сильну порчі так і відвести небезпеку від замовника енергетичний удар, який потягне за собою відкат порчі і захистити його від таких наслідків прокляття, як глухота і божевілля. Так само їх маніпуляції знімають з вас частину відповідальності за агресивний енергетичний посил в навколишній світ. Але якщо ви хочете провести ритуал безкоштовно, вам доведеться навести порчу самостійно на фото або іншим способом. Інтернет рясніє різноманітними програмами та фото різних ритуалів де можна дізнатися як навести порчу самостійно. Зрозуміло, ви можете дізнатися багато, як наводять порчу, і самостійно провести всі необхідні маніпуляції в домашніх умовах. Але пам’ятайте, це – магія, яка вимагає значної підготовки і вміння правильно і чітко читати заговір.

Проклясти осіб можна по-різному. Як сильну навести порчу, добре знають професійні маги, але ні для кого не секрет, за способом взаимодейсвия з жертвою, варіанти наведення порчі поділяються на:

Багато цікавляться прокляттям задаються питанням — чи можна самостійно навести порчу, та ще й на відстані? Так, це можливо, існують досить прості способи. Розглянемо деякі з цих ритуалів.

Накладення порчі допомогою блокування всіх чакр

Чакри являють собою енергетичні центри біополя людини. Тому вплив на них є найбільш дієвим.

Все, що вам знадобиться для обряду – висока свічка з натурального воску, і сім – за кількістю чакр – шпильок з кольоровими голівками. Читати нічого не треба. До того, як запалити свічку, треба по всьому її периметру увіткнути шпильки таким чином, щоб за кольорами вони відповідали розташуванню чакр. Свічка буде горіти, віск – танути, шпильки – випадати, і по мірі їх випадання вам потрібно сублімувати всю свою ненависть на цю свічку, і уявити собі, як закриваються одна за одною чакри вашого кривдника або конкурента, як стоншується його енергетичне поле.

По закінченню роботи, загорніть недогарки свічки в лляний хустку і захороните під иссохшим деревом, промовляючи:

«Як дерево сухе марно тягне соки з землі, так і доля твоя відтепер нехай стане для тебе могильною землею, дарує лише біду».

Після таких маніпуляцій з тим, кого ви, таким чином прокляли, може статися що завгодно – хвороба, нещасний випадок, низка невдач, розставання з коханими.

Як в домашніх умовах навести сильну порчі по фотографії

Фото людини володіє потужним енергетичним потенціалом тому наведення будь порчі самостійно на даний об’єкт не представляє складності. З цієї причини багато батьків відмовляються фотографувати своїх маленьких дітей, і з тієї ж причини заборонено зберігати вдома фотографії мертвих. Тому магічні ритуали з наявністю фотографії, як повноцінного способу переслідуваного суб’єкта – мабуть, найсильніші з тих, що можливо провести самостійно в домашніх умовах.

Якщо у вас немає особливих здібностей до магії, в могилу ви не зведете, але швидко змінити його життя після ритуалу в гіршу сторону. Найпростіший спосіб нашкодити – поховання фотографії на цвинтарі зі словами:

«Нема тобі відтепер щастя, немає життя у тих, хто тут похований».

Як сильна порча наводиться по фотографії на смерть, люди, що володіють неабиякими здібностями до чорної магії, знають на рівні інстинктів. Білим магам і людям зі слабким негативним потенціалом це вдається рідко.

Для заговору на смерть вам потрібна фотографія суб’єкта, ніж або голки, траурний хустку і свічка. Знайдіть на цвинтарі могилу з ім’ям, відповідним імені вашої жертви. Візьміть з неї жменю землі заготовленої чорною тканиною. Проткніть очі фотографії непарну кількість разів голками або ножем, вкладаючи всю свою злість, потім помістіть фото на тканину з землею, потім залийте все розтопленим свічковим воском, як би накладаючи печатку. Поверніться на кладовищі вночі, бо день не підходить для подібних маніпуляцій, зарийте залишки обряду в тій же могилі, підіть, не озираючись, по зовсім іншому шляху. Зупинившись біля третьої за рахунком перехрестя, треба буде перекинути через ліве плече заздалегідь заготовлені монети, говорячи при цьому:

«Откупаюсь!».

У цей момент маг зазвичай відчуває ніби легкий удар струмом у кілька вольт. Таким чином, ви заручаетесь допомогою темних сил, що робить зняття закляття малоймовірним.

Незабаром після цього ваша жертва відчує себе дуже погано і важко захворіє. Так як відкат закляття майже неможливий, швидше за все, ця людина помре.

Ляльки Вуду і її аналоги

Не потрібно бути професійним чорним магом, щоб мати уявлення про силу простій полотняній ляльки, в яку вшиті волосся і нігті того, на кого буде накладатися прокляття. Вуду – магія крові, тому для проведення обряду вам потрібна буде кров чорного півня. Всі маніпуляції необхідно проводити вночі, в день повного місяця, що червоніший місяць – тим краще. Поперемінно пронизуючи голками тіло ляльки, зосереджуватися на власній ненависті до жертви, постійно розпалюючи своє бажання її погубити. Читати потрібно наступне:

«Духи предків, допоможіть мені! Сили ночі, пособите мені! Хочу, щоб не стало імені, хочу, щоб зів’яла любов, хочу, щоб зломила хвороба, того, в чиєму імені чую тлін, того, в чиєму чолі бачу прах! Як згорає скіпка – сгори і ти! Угасни, розум, згинь, життя! Велено!».

Ляльку слід облити кров’ю і спалити.

Існує менш кривавий спосіб. Лялька Вуду в ньому замінюється фігуркою з тіста. Необхідно дочекатися переходу місяця в фазу молодика, зліпити фігурку з тіста, додаючи в неї волосся і нігті жертви. Загорнути готову фігурку в одяг, що належала жертву, залишити висихати. Як тільки тісто висохло, розбийте його на дрібні шматочки, примовляючи:

«Як цих шматочків мені вже не зібрати, як не може перукар волосся твоїх назад вживити, так і тобі, мій ворог, щастя віднині не буде! Біль і нещастя стали твоїми супутниками Велено!»

Можна нагодувати цим тестом чорну агресивну собаку і навести важку порчі в домашніх умовах. Це символізує поглинання жертви злим фатумом. Навіть якщо у результаті прокляття людина не помер, невдачі будутсыпаться на нього і переслідувати його все життя.

Побутові способи наведення порчі

Існують прості в плані виконання види наведення порчі, які досить часто застосовуються людьми, основною сферою діяльності яких чорна магія не є. За цим заняттям ви могли б застати бабусю-сусідку, або жінку, яка вирішила вапна розлучницю, або свого колегу, який вирішив помститися начальнику. Всі ці види порчі можуть мати реальний вплив на біополе обраної жертви, якщо негативні почуття ненавидить за відношення до ній неймовірно сильні, що, по суті, не така вже й рідкість. Але яким же чином вони наводять порчу?

Спосіб наведення порчі побутового плану у кожного свій, але найчастіше він проводиться за допомогою маніпуляцій з особистими речами жертви щоб вплинути на нього. Люди, які наводять порчу, оточують себе предметами побуту, одягом, фото належали того, на кого спрямоване прокляття, використовують відкат за годинниковою стрілкою допомогою несвіжих яєць (курка, від якої взято яйця, обов’язково повинна бути чорною або рябий), користуються простими наговорами з постійним згадуванням імені жертви.

Приклад такої елементарної порчі – наговір на бідність. Процес наведення порчі відбувається наступним чином. Беруть купюру, натирають їй цвинтарною землею, можна збризнути сечею чорного кота, читають над нею:

«Як не знаєш ти, де ці гроші лежали, так не бачити мені тебе більше багатим і щасливим. Як не бачить мрець світла, так не буде в тебе грошей в гаманці. На скільки ненависний ти мені, на стільки і злидні твоя множиться. Чую тлін у твоєму імені, бачу дірку у твоїй кишені. Духи ночі, почуйте мій голос! Велено!».

Заговоренную купюру потрібно підкинути жертві, при цьому намагаючись, щоб заволоділа нею саме вона, а не хтось інший.

Схожа проста магія дозволяє навести разлучную порчі, тільки замість цвинтарної землі повинна бути використана менструальна кров, сеча або сперма жертви, залежно її статі. Можна навіть нічого не читати і додатково не робити, якщо магія була застосована незадовго до Дня Народження жертви і була використана її кров. За тиждень до цього дня і тиждень після енергетичне поле людини найбільш послаблений.

Інші приклади побутової порчі – наведення такої посередництвом підкидання або дарування заговоренных предметів. Для підкидання згодиться будь-яка крупа, яка пролежала в темному місці не менше місяця, щурячі хвости або лапки, які потрібно знайти в сирому підвалі, або засушені гілки гладіолуса – вважається, що ця рослина – найкращий провідник негативної енергії і незамінний помічник чаклунів. Заговоренным предметом дарування стає практично будь-яка річ, але краще всього дарувати дзеркало або годинник. Заговір повинен бути наповнений ненавистю, викладено самими простими словами із згадкою імені жертви.

Наведення вербального прокляття може бути зроблене по телефону. Мабуть, це самий безпечний для мага спосіб контактної порчі можна навести самостійно, не вдаючись до допомоги темних сил. Проте всі перелічені методи не найдієвіші.

Як дізнатися, що на вас навели порчу і захистити себе

Зрозуміло, не тільки ви могли відчувати всепоглинаючу ненависть до кого-небудь – можливо, хтось точно так само ненавидить вас. Чорна злість плекається роками і любовно вирощується людьми, щоб в якийсь момент вирватися назовні. Як же розпізнати, що хтось навів на вас прокляття і яка сила в ньому закладена?

Це досить просто. Почнемо з того, що у людини, на якого могли навести сильну порчі, різко змінюється поведінка і самопочуття вночі він позбавляється сну. З’являється передчуття лихого, від якого ви не могли б позбутися, як би цього не хотіли, нерідко сниться один і той же сон з неприємним доповненням до нього у вигляді сильного головного болю вранці. Через деякий час можуть з’явитися серйозні проблеми зі здоров’ям, підвищується рівень агресії, в наслідок чого псуються відносини з близькими, може бути неприємний солонуватий присмак у роті.

Якщо ви були прокляті своїм родичем, то через деякий час ви відчуєте по відношенню до нього відчуження і почнете його інстинктивно уникати. До речі, близкородственная порчі призводить до серйозних наслідків, і її дуже важко зняти. Тому є пояснення – з цими людьми ви пов’язані кровно, а це дуже міцні узи, тому саме кровні родичі здатні зробити вас самим нещасною людиною, за допомогою чаклунства.

Позбутися від прокляття самому дуже складно і небезпечно, тому що можна нашкодити собі ще більше. Так що якщо ви підозрюєте, що були прокляті ненавидять вас людьми, краще зверніться за професійною допомогою до знаючим свою справу магам.

Способів захисту від згубних наклепів існує не так вже й багато. Розглянемо деякі з них:

Ні в якому разі не ставте заупокійні свічки за живих людей і не просіть провести з ним поминальну панахиду! Таким способом ви наведете на свого ворога сильне прокляття, але саме така порчі має властивість повертатися, подібно бумерангу, до того, хто її наслав. Ви ризикуєте накликати на себе після цього невезіння назавжди і вічне біль.

Так само не рекомендується робити приворот з використанням власної менструальної крові. Це дієвий спосіб роздобути коханого, але при цьому веде до вінця безшлюбності. Дівчину, що зважилася на цей крок, чекає горе. Про весілля вона може тільки мріяти, і вагітної їй не бувати. Навіть якщо несчатной і вдасться зачати — її напевно чекає викидень.

Як наводять сильну порчі – питання певних технік, але в основі кожного прокляття лежить незаперечна бажання заподіяти шкоду тому, хто тим чи іншим чином заважає жити своїм ненависнику. З одного боку, хочеться помститися за заподіяні кривди, зробити так, щоб весь негатив упав на нього, але є величезна ймовірність, що ви могли б зробити тільки гірше не кому-небудь, а безпосередньо собі. Тому перед тим, як зробити цей крок назустріч темним силам, які з цього моменту ніколи вас не залишать, подумайте – навіщо ви це робите і чи варто бажання покарати свого ворога цих жертв.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: