Як швидко очистити будинок від негативної енергії?

Людина завжди повертається додому, в рідні стіни. Йдучи з роботи, ми кожен раз мріємо скоріше дістатися до своєї кімнати і прилягти на ліжко, зняти з себе напругу і розслабитися. Але буває так, що рідні стіни перестають радувати, весь час здається, що хтось бродить поруч, речі зникають, потім з’являються, в сім’ї постійні сварки. Все це симптоми того, що енергетика вашого житла зіпсована. В такому випадку логічним є питання, як очистити будинок від негативної енергії.

Зміст:

Як швидко очистити будинок від негативної енергії?

Як очистити будинок від негативної енергії

Найпростіші методи

Як очищати дім від негативної енергії повинен знати кожна людина. Стіни будинку та речі здатні вбирати в себе інформацію, а потім відтворювати її. Дуже важливо закласти правильну інформацію, щоб комфортно почуватися. Можна запросити священика, щоб він освятив стіни і дав рекомендації, як захиститися від негативу.

Ще один простий метод очищення-це прибирання. Необхідно прибрати всі старі речі з свого житла. Все, що зламалося або було подаровано колись людьми, з якими на даний момент ви не підтримуєте зв’язок або перебуваєте в сварці. Слід почистити будинок від речей, якими не користувалися протягом півроку.

Рекомендується придбати рослини, які здатні очистити ауру будинку і стати надійним захистом від негативу. Найкраще впораються з таким завданням фікуси, алое, колючі кактуси. До того ж фікуси прекрасно можуть почистити повітря, а алое можна використовувати в якості лікарського засобу.

Очистити квартиру від негативної енергії можна за допомогою ефірних масел. Придбайте аромалампу або запашні палички. Відмінно підійде олія чайного дерева, апельсина, меліси, лаванди. Пахощі не тільки очищають від негативу, але і роблять благотворний вплив на людський організм: заспокоюють нервову систему і підвищують загальну опірність організму.

Крім заходів з очищення будинку необхідно самостійно проаналізувати, хто до вас заходить. Буває, що прийде сусідка за цукром або сіллю, так і подсыплет потихеньку землі з цвинтаря на поріг. Коли немає можливості відмовитися від зустрічей з людиною, яка завжди негативно налаштований, необхідно будь-якими силами не впустити його в свій будинок, а спілкуватися з ним на нейтральній території.

Очищення молитвою

Як очистити будинок від негативу? Очистити будинок від негативу допоможе православна молитва Миколі Чудотворцю. Перед проведенням ритуалу очищення, необхідно обійти кожен куточок у домі зі свічкою. Потім поставте лик святого перед собою, так щоб ви, стоячи навпроти ікони, були повернені обличчям до вхідних дверей і приступайте до прочитання молитви:

«Святий микола угодник, ти Господа всемогутнього права рука. З твоєю допомогою позбудуся від порчі в своєму будинку. Нехай запанує в ньому світ. Амінь».

Для повного «одужання» будинку вам знадобиться провести кілька таких ритуалів. Якщо після прочитання молитви вогник свічки стане горіти ясно, і не буде потріскувати і коптити, значить будинок повністю очищений і на ньому стоїть захист.

Найпоширеніший метод очищення житла

Одним з найпопулярніших способів очищення приміщення від порчі є ритуал з використанням солі. Даний ритуал простий у виконанні, але при цьому, один з найдієвіших. У магічних колах солі відводиться далеко не останнє місце, вона виступає в ролі якогось сорбенту, який здатний вбирати в себе згустки негативної енергії. Сировину можна використовувати в незмінному вигляді або ж робити сольовий розчин. Існує кілька способів захистити і очистити самому свій будинок за допомогою солі.

 • У кожному куточку свого житла виставляють стаканчики з сіллю. Цей метод допомагає захиститися від проникнення в будинок темних сил. Міняти сіль необхідно кожні два місяці.
 • Можна розсипати сіль по всьому статевого покриття і залишити полежати кілька годин, а потім зібрати за допомогою пилососа і викинути разом з мішком для сміття.
 • Поширеним методом очищення житла від поганої енергетики є прибирання з сольовим розчином. На відро води додають 4-5 столових ложок солі.
 • Знімати порчу з приміщення можна звичайною кухонною сіллю або морський. Також необхідно проводити обряд очищення і для себе. Для цього, перед прийняттям душу, натріть все тіло сіллю, а потім ретельно змийте.

  Методи очищення аури будинку за допомогою звуків і мандали

  Музика вітрів ще один з методів очистити своє житло від негативної енергетики і поставити захист на майбутнє. Різні звуки супроводжують людину протягом усього життя. Дзвін здатний діяти очищающе на енергетику приміщення. Гучний звук здатний перетворити мертве місце в живе, і наповнити його невидимим світлом.

  Мантра і мандали, що прийшли до нас з Тибету проектують позитивну установку для стін, програмуючи приміщення на виконання певних функцій. Найчастіше використовують мантри:

  В очисних заходах також використовують дзвін дзвіночка. Коли відбувається високочастотна вібрація, виділяється потік позитивної енергії, яка зцілює простір і людини. Можна скористатися записом бою церковних дзвонів.

  Допомога природи в очищенні приміщень

  Якщо ваша квартира потребує очищення від поганого впливу можна скористатися природними дарами. Як захистити будинок від негативу? вам знадобиться віничок з звіробою. Ця рослина ще з давніх часів використовувалося знахарями для відлякування темних сил.

  Чистка травами схожа з ритуалом очищення свічкою. Віничок підпалюють і обкурюють весь простір, не пропускаючи жодного куточка. Перед проведенням ритуалу необхідно прочитати «Отче наш». Під час проходження по кімнатах читайте такі слова:

  «Порча коріння я знищу, ароматними травами окурю, святою водицею окроплю. Нехай вся сила темна йде з-під підлоги, кутів, з найтемніших закутків. Звільняю своє житло від злих кайданів. Нехай повернеться все, що наговорено, нароблено, насорено того, хто бажає нам лиха. Амінь».

  Запобіжні заходи

  Очищення аури приміщення повинна проводитися раз у рік зі свічкою в якості профілактики. Протягом року в родині відбуваються різні події, погані і хороші, які друкуються в пам’яті ваших стін, тому потрібно проводити енергетичну прибирання. Способи захисту:

  Щоб захистити будинок від темних сил використовують вузликову магію – наузы. Для виконання даних оберегів беруть стрічки або нитки з натурального матеріалу і зав’язують вузлики. Зав’язуючи кожен вузлик, необхідно думати, від чого ви хочете захистити свою квартиру. У цій справі головну роль відіграє вміння чітко візуалізувати перед собою мету. Наузы розвішують на вікна і прикріплюють над вхідними дверима.

  Узагальнення інформації

  Очищення домашньої енергетики включає в себе безліч різних методів. Всі вони прості у виконанні і можуть бути виконані будь-якою людиною самостійно. Будь-яке приміщення здатне вбирати в себе негативну енергетику і накопичувати її роками, а потім відтворювати, тому обряди очищення необхідно проводити раз у рік. Очищення енергетичного поля є обов’язковою процедурою перед заселенням в нове житло, особливо, якщо чоловік, який проживав у ньому, довго хворів і помер в цьому приміщенні. Щоб захистити будинок від негативного впливу необхідно слідувати декільком простим правилам:

  Очищення енергетичної аури житла важливий хід, який є запорукою щастя і благополуччя вашої родини. Щоб більш детально дізнатися про проведення ритуалів очищення приміщень свічкою і іншими способами можна скористатися відео роликом. Виконуючи будь-яку дію, необхідно чітко дотримуватися інструкції і знати всі слова заговорів напам’ять.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: