Як очистити будинок від порчі самостійно?

На сьогоднішній день відомо безліч видів негативного впливу, однак найбільш популярною вважається та, що наводиться на житлове приміщення, тобто на приватне житло. Сьогодні ми дізнаємося про те, як зрозуміти, що на квартиру навели зло, як очистити будинок від порчі самостійно, що для цього знадобиться і як швидко чекати результату. Чому легше всього навести порчу саме на житлове приміщення, а не на людину? Справа в тому, що людина володіє певною аурою, яку не так легко пробити навіть з допомогою магії. А ось квартира чи будинок захищається вкрай рідко у неї можуть бути енергетичні дірки і пори, які не захищені тому вона стає легкою здобиччю.

Зміст:

Як очистити будинок від порчі самостійно?

Як очистити будинок від порчі

Як зрозуміти, що на будинок пороблено

Щоб упевнитися в тому, що на квартиру наведена порча, вам знадобиться звичайна церковна свічка. Як очистити будинок з допомогою свічки? З допомогою церковного начиння можна напевно дізнатися, чи є причиною проблем в домі та сім’ї саме порчі. Потрібно взяти запалену свічку і обійти кожен кут свого будинку, не відриваючись, дивлячись на полум’я:

Знімаємо порчу з вхідних дверей

Найчастіше порчі роблять саме на вхідні двері, адже до її протилежному боці має доступ абсолютно кожна людина. Як очистити будинок від порчі? Маги рекомендують проводити чистку навіть в якості профілактики, щоб підвищити енергетичну захист. Почніть з тієї сторони, яка всередині, потім переходите на зовнішню щоб почистити все грунтовно.

Для проведення ритуалу очищення потрібно вибрати правильний час, а саме світанок після повного місяця. Для початку помийте двері, використовуйте тільки натуральну тканину для миття, вона краще вбирає в себе негативну енергетику. Після того як прибирання буде закінчена, ганчірку треба покласти в яму біля великого дерева. Важливо вибрати таке місце для ями, де немає великої кількості людей, тобто далеко від житлових будинків. Воду, яка використовувалася під час прибирання, також потрібно вилити в це ж місце. Після того, як ганчірка буде викинута, а вода вилита, потрібно вимовити тричі такі слова: «Вимітаю, прибираю, нечисть в будинку вбиваю, йди, не приходь».

Поверніться додому, прочитайте слова молитви «Отче наш», перехрестіться і киньте через ліве плече щіпку солі. У цей час треба сказати такі слова:

«Сіллю сію по повітрю, посіваєм, зло і горе відмиваю, не боюся в обличчя дивитися, повік в пеклі тобі горіти».

Заключним етапом буде наступне – візьміть зубок висушеного часнику і покладіть всередину дверної коробки. Якщо зробити це не представляється можливим, потрібно натерти двері свіжим часником або цибулею, приказуючи такі слова:

«Йдучи, йди за собою все погане забери, нехай все погане з тобою залишиться, до мене обличчям не повертайся, в повітрі растворись».

Знімаємо порчу з будинку за допомогою свічки

Як очистити будинок освяченою свічкою? З допомогою свічки можна не тільки визначити, є чи на будинку порчі, але і очиститися від неї самостійно в домашніх умовах закликаючи духів свого житла. Для того щоб почистити приміщення вам знадобляться 4 свічки, куплені в церкві. Потрібно визначити чотири кута вашого будинку – північний, південний, західний і східний. Починається обряд чищення з східного кута житла, для цього запаліть свічку і прямуйте в потрібне місце. Тримаючи свічку в правій руці, намалюйте полум’ям уявний хрест, промовляючи такі слова:

«Піди зло, піди біда, хрест із срібла на тобі ставлю, в обличчя тобі плюю».

Після того, поставте свічку в цьому кутку. Ті ж самі маніпуляції потрібно зробити з рештою трьома кутами, також залишивши стояти палаючі свічки. Таким чином, у вас повинні стояти 4 свічки в різних кутах. Після того, як все зроблено, потрібно повернутися до самої першій свічці і перенести її на південну сторону. Під час того, коли ви будете йти, вимовляєте слова, які були раніше написані. Далі дотримуйтеся на півночі, взявши вже дві свічки, а потім ідіть на захід, таким чином, саме там, зрештою, виявляться всі запалені магічні свічки, так закінчується перший цикл ритуалу і відбувається очищення.

Друга частина полягає в тому, що потрібно загасити всі свічки, кажучи при цьому слова заговору від порчі:

«Изыйди все, що побажала, піди навіки від мене, все зло і каламуть, що ти наслала, спалю і викину у вогонь».

Потім, коли ритуал очищення буде закінчено, треба закопати свічки в землі і тричі потоптатися по ямці і так ми дізналися як очистити будинок освяченою свічкою.

Обряд очищення від порчі за допомогою свічки і святої води

Як очистити ваш будинок за допомогою свічок і води? Для того, щоб зняти порчу свічкою та свяченою водою, вам знадобиться допомогу близької людини, бажано того, хто проживає з вами в цій квартирі. Важливо вимкнути телефони, телевізор, щоб не було відволікаючих звуків. Перший чоловік повинен тримати в руках святу воду, другий свічку, придбану в церкві.

Починайте очищення з вхідних дверей. Першим мав іти той, у кого в руці свіча, потім другий чоловік, при цьому розбризкуючи святу воду по сторонах. Обидві людини, які беруть участь у ритуалі, повинні бути хрещеними й читати на протязі обряду молитву «Отче наш». Ваше завдання обійти всю квартиру або будинок, не пропустивши жодного ділянки, закінчивши обхід біля вхідних дверей.

Особливу увагу потрібно приділити темних місцях, куди не потрапляє сонячне світло, а також кутах і місця під ліжком і іншої м’якої меблями. Не пропускайте вікна, фіранки, килими, дзеркала, в них часто накопичується негативна енергія, у тому числі і пристріт. Намагайтеся бути там довше, можливо варто прочитати молитву кілька разів поспіль, так ви будете впевнені в тому, що порчі не залишиться.

Закінчитися очищення повинно там же, де почалося, тобто біля вхідних дверей. В кінці необхідно залишити трохи свяченої води, щоб загасити полум’я свічки, на цьому ритуал очищення закінчиться. Вже найближчим часом ви відчуєте, що обстановка в будинку змінюється в кращу сторону, сварок стало менше, з’явиться затишок, гармонію.

Очищаємо будинок від порчі за допомогою ладану

В обряді очищення від порчі часто використовують церковний ладан. Для проведення ритуалу ладанку підпалюють і проходять з чадним ладаном по всіх кімнатах будинку. Як і у випадку зі святою водою, треба ретельно обробити найпотаємніші місця, так як скупчення негативної чорної енергетики в них максимальна. Якщо в будинку є горище або підвал, там треба провести більше часу, так як негативна енергетика там може жити роками, з кожним роком посилюючись і впливаючи на людини, стаючи причиною проблем і негараздів.

Після того як почнеться очищення, як буде обкурено всі приміщення, потрібно розкласти по всій квартирі трави. Для цього потрібно трав’яний збір з чистотілу, полину, ялівцю, лаврового листа, м’яти, будяка та лопуха. Такі мішечки з травами потрібно розкласти по всій квартирі, обов’язково покладіть один біля спального місця, наприклад, під подушку з пір’я або пуху, щоб він оберігав сон, коли людина найбільш ослаблений і підданий дії порчі. Можна носити мішечки в якості прикраси, тоді вони будуть служити засобом індивідуального захисту.

Молитва під час прибирання очищає від порчі

Допомогти в позбавленні від порчі може молитва, яку читають про себе під час прибирання. Важливо періодично прибирати, не даючи зібратися сміття та бруду при цьому часто виявляється така річ як підкладали. Раз на місяць слід проводити генеральне прибирання, під час якої миється абсолютно все, включаючи вікна, ванну меблі, кухонні приналежності. Намагайтеся позбавлятися від усього непотрібного, не накопичуйте барахло, це сприятиме тому, що зробити порчу на ваш будинок буде не легко і не просто.

Від чого потрібно позбутися в першу чергу:

Варто сказати, що стара поламана річ або предмет може виявитися подкладом, на який була проведена порчі. Тому важливо не допускати в будинку такого безладу і вчасно слідкувати за чистотою.

Природа допомагає боротися з пристрітом

Щоб прибрати сторонню енергетику вашого будинку і, наприклад, позбутися від прищів, можна скористатися силою природи. Хорошим народним засобом боротьби є осиковий віник яким можна почистити житло. Для того щоб він почав діяти, потрібно повісити віник над вхідними дверима, це буде служити бар’єром для проникнення ворожої енергії, яка є основою порчі додому. Причому, не має значення, буде це свіжа зелень або ж висушені гілки.

Це один з кращих варіантів профілактики порчі на будинок або квартиру. Крім того, можна сплести вінок з осикових гілок, це буде не тільки корисно, але й красиво. Це одна з відповідей на питання, як можна очистити повітря в будинку від негативу, також тон володіє приємним запахом.

Не тільки осикові гілки зможуть захистити ваше житло і повітря від порчі і всього поганого що зібралося на протязі тривалого часу, на допомогу можуть прийти інші різнотрав’я, наприклад, кріп, дубове листя, шавлія, календула лікарська, пижмо і так далі. Зазвичай, шиють невеликі мішки з льону, які наповнюються трав’яною сумішшю. Однак важливо періодично міняти наповнення, адже трави діють не так довго. Варто сказати, що викидати вже використаний збір трав потрібно тільки у воду, але не в унітаз. Бажано, щоб це була річка з плином.

Голки від порчі

Голками можна вивести будь-яку порчі з дому. Для цього купите 7 голок різної довжини і прочитайте над ними таку молитву:

«Гостра голка стане захистом моєї. Ворог прийде, ногу вколе, більше не прийде до мене, заллється кров’ю».

Щоб не дати порчі проникнути в свій будинок, потрібно помістити голки під вхідними дверима, поклавши під килимок або під підлогове покриття. Покласти їх потрібно хрест-навхрест, це буде служити відмінним захистом від поганої енергетики і злих язиків.

Захищаємо вікна від порчі

Буває і так, що проходить повз ваших вікон людина, може навести на ваше житло порчі, причиною всьому, найчастіше, є звичайна заздрість. Щоб попередити таку ситуацію, потрібно вміти правильно ставити захист і на вікна, особливо це актуально для тих людей, які живуть на низьких поверхах або в приватних будинках. Це засіб підійде, як для профілактики, так і для боротьби з порчі, яка вже є в будинку.

По-перше, шибки повинні бути чистими, вважається, що брудні вікна швидше вбирають негатив ззовні, мийте їх додаючи у воду оцет. Також можна прикрасити віконну раму якимись малюнками, щоб було зрозуміло, що в цьому домі панує тільки позитивна енергетика.

Важливо поставити захист на вікна і після того, як було проведено будь-який інший варіант чищення від порчі. Часто можна побачити на підвіконні дбайливо розкладені каміння, обереги або фігурні скла. Все це робиться для того, щоб захиститися від порчі, а також зняти вже наявне прокляття, це давній слов’янський спосіб захисту.

Після того як проведено ритуал очищення дому і домашнього повітря від порчі і сторонньої суті, важливо запобігти повторну енергетичну атаку. Тепер ви знаєте, які способи є найбільш популярними і ефективними, як можна провести їх самостійно в домашніх умовах, щоб зберегти ідеальну домашню ауру.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: