Найсильніші молитви для здоров’я, захисту від порчі, чаклунста

Православна віра передбачає вирішення будь-яких проблем. Вона засуджує людей, які займаються чаклунством. Будь-який негативний вплив – це осквернення духу людського, який був недостатньо сильний. Натомість існують молитви від порчі і чаклунства, для захисту та удачі. Не обов’язково бігти до магів і чаклунів за допомогою, істинно віруюча людина здатна сама з усім впоратися.

Зміст:

Сильні молитви від порчі

Молитви від порчі і чаклунства

Підготовка до молитви

Сильна молитва завжди прийде на допомогу віруючий людині, яка не може впоратися зі своїми проблемами. У кожного в житті бувають важкі моменти, але іноді починається смуга невдач, яка не закінчується, а поганих подій у житті стає все більше. Такі прояви вірна ознака того, що людині хтось заздрить і бажає зла.

Молитва – це усне або мислене прохання, звернене до бога. Читається молитва перед образом Святого, при запаленій свічці. Для прочитання молитов з проханням про допомогу і захист немає ніяких обмежень. Головне, щоб людина щиро вірила у те, що говорить. Перед тим, як звернутися до Бога за допомогою, необхідно підготуватися:

Найсильніші молитви

Щоб захистити себе від зла, порчі, ворогів можна звернутися до Бога навіть за допомогою молитви «Отче наш». Найбільш підходящий час для прочитання ранкові години відразу після пробудження або вечірні, перед сном. Даний текст є головною сполучною ланкою між людьми і Богом. Саме його учні Ісуса Христа отримали від свого вчителя, у відповідь на прохання навчити їх молитві.

Для захисту

Сильна молитва для захисту читається ангелу-охоронцю. Саме він відповідає за вас, приставлений стежити за вами невпинно і направляти на істинний шлях:

«У своїх молитвах, до тебе звертаю свій погляд, мій ангел-охоронець. Є ти поспішним слугою Бога всемогутнього, який керує всім живим і неживим. З волі Господа нашого визволи мене від усіх напастей, від впливу диявольської сили, від лісовика, від відьми всякої. Нехай не торкнуться вони душі, та на свою темну сторону не затягнуть. Благання до тебе свої звертаю, спаси і захисти, сили дай протистояти усілякій нечисті та лиху. Амінь».

Молитва для захисту до Бога

«Бог мій, на тебе сподіваюся, є ти захистом моїм, істина твоя є огорожею і щитом, не боюся я нічних жахів, не страшні стріли ворожі, хвороби, усіляка погань. Несправедливі і недобрі люди не зможуть до мене наблизиться і нашкодити. Не наблизиться ніяке зло до житла мого і не зашкодить рідним людям. Бо я кажу з душевної щирістю: Господь — надія моя. З цієї миті Всевишній є притулком моїм. Всемогутній Бог наказує ангелам своїм захищати мене і охороняти мене. На життєвому шляху вони несуть мене на руках в небезпечні хвилини. Не спіткнуся я ногою об камінь, не наступлю на змію, зможеш перемогти лева і дракона. Істина одна: Бог врятує мене від напастей, захистить мене від зла. Він знає ім’я моє і любить мене. Чує він мене і сповнює життя моє добротою, дарує мені Своє порятунок. Амінь!»

Від порчі

Усунення порчі справа серйозна. Молитва підбирається у відповідності з індивідуальними особливостями і проявами. Так порчу можуть зробити на:

Найбільш поширені молитви, які застосовують для зняття порчі це 90 псалом, молебень Животворящому Хресту, молебень Святому Кіпріану. Краще всього звернутися до церкви і взяти там тексти цих молитов – це найкраще джерело правильного тексту, до того ж батюшка може вам щось порадити таке, про що в Інтернеті не пишуть.

Образ Ісуса Христа може також захистити вас від порчі. Він взяв на себе гріхи всього людства, тому тим, хто просить про допомогу він ніколи не відмовляє.

Молитва до Ісуса Христа:

«Сина Божого Ісуса Христа прошу допомогти мені в біді. Допоможи мені ім’я своє заплямоване відмити, хитрощі ворогів розкрити та диявольського наклепу уникнути. Віра в тебе щира, вся душа моя для твоїх уроків відкрита, покажи дорогу, бо збився я раб Божий (ім’я) з істинного шляху. Відпусти мені всі мої гріхи, каюся в тому, що думки мої не завжди чисті. Не відправляй гнів на ворогів моїх. Хай вони свою заздрість назад отримають. Амінь».

Найсильніша очищаюча молитва проти порчі і чорної магії дозволяє не просто зняти негативний вплив, але й надовго зміцнити захисний бар’єр:

«Всемилостивого Ісуса Христа, прошу, молю, а також всім херувимам, ангелам та архангелам поклонюся. Благаю пробачити всі земні гріхи, вчинені умисно та помилково. Прийми, Боже, моє щире каяття. Визволи мене від моїх лихих намірів, так і намірів ворога мого. Не гнівайся на нього не карай, нехай тільки вся його скверна йому повернеться. Амінь».

Молитва на воду

За допомогою певних молитовних слів, можна зробити заговір на колодязь і використовувати воду з нього в якості захисту і лікування різноманітних хвороб.

Освячування води в колодязі:

«Вседержитель милосердний, Господь Бог, слава у народі йде про твою мудрість і праведні справи. Ти весь рід людський породив і наділив багатствами: водою, вогнем, землею плодородною. Послухай мою молитву. Цю воду, що на цьому місці освяти, благослови своїм світлом. Моє завдання прославляти ім’я твоє в народі і розповідати всім про справи твої праведні. Амінь».

Від чаклунства

Зняти дію чаклунства допоможе Матрона Московська. Обряд складається з декількох частин. Спочатку слід піти в храм і поставити свічки біля образу Ісуса Христа, Миколая Чудотворця та Матрони Московської. Біля останнього ліка починають читати слова:

«Матрона Московська, Свята стариця, прошу тебе про допомогу позбавити мене (ім’я) від порчі і чаклунства».

Після цього моляться і замовляють молебень про своє здоров’я. У храмі слід придбати 36 свічок і всі три ікони.

Друга частина обряду проводиться в домашніх умовах у вечірній час, в повній самоті. Для другої частини ритуалу потрібно:

На столі, застеленому білою скатертиною ставлять ікони, а навколо ставлять 12 свічок і підпалюють. Поряд з іконами встановлюють посудину з водою. Весь цей час подумки слід читати «Отче наш». Після всіх приготувань, необхідно встати обличчям до ікони Святої Матрони і читати такі слова:

«Матрона Московська, прохання і благання мої почуй, та на допомогу прийди, від лиха захисти. Відпусти мені гріхи, провини мої, помисли гріховні, які приходять до мене у тлінному нашому земному світі. Врятуй від чародійства та злі прокляття відведи. Почуй на небесах та прислухайся до прохання мого, нехай моя душа очиститься від скверни, а до злого чаклуна прийде каяття. Блаженна стариця, допоможи душевну муку вгамувати. Вмию своє обличчя святою водицею, прокляття всі змию».

Вмиваєтеся святою водою. Такий обряд проводиться протягом трьох діб.

Перед справами

На сьогоднішній день популярні серед наших сучасників короткі православні молитви, які прийнято читати в певний момент. Наприклад, виходячи за поріг, говорять наступне:

«Боженько, Святий Ісус Христос, звернення почуй моє, та благання виконай. Переступаючи поріг, виходжу до недругів, захисти від зла і від погляду диявольського. Нехай стороною лихо мене омине».

Зняти напругу і негатив перед важливою справою допоможе молитва до Богородиці:

«Моє звернення до Пресвятої Богородиці, чисте, щире. Допоможи, Пресвята Діва, спокій душі знайти, щоб не змогла чужа воля мій запал приборкати і щоб мій рот не сказав не потрібних слів, помисли мої очисти».

Також можна молитися Святому Миколаю про допомогу у справах, у житті, це дуже дієвий спосіб позбутися проблем та залучити успіх.

Від прокляття

Найсильніші прокляття можна зняти молитовними словами, зверненими до Миколи Чудотворця. Дана молитва — найсильніша, вона здатна підсилити будь-яку магічну дію, спрямовану на зняття негативу. Її використовують у найскладніших випадках, коли молитви інших Святих неефективні.

Спочатку слід піти в храм і замовити службу для здоров’я людей, які страждають. Біля ікони Святого Миколая потрібно встановити три свічки і читати такі слова:

«Чудотворцю поклонюся, з проханням звернуся. Микола, Святий угодник, зніми прокляття, спаси і збережи моє сімейство від недобрих очей, та від дій нечистих».

Перед відходом слід придбати 12 свічок, ікону зі Святим і набрати свяченої водиці.

У цей же вечір необхідно усамітнитися і прочитати слова молитви перед іконою та запаленими свічками:

«Наш захисник і рятівник, Святий Миколай, ти правиця нашого Господа. Як мене і мою сім’ю порчі наздогнала, так нехай вона свяченою водою змиється і побіжить назад до недругів. Не допусти, щоб зло роз’їло наші душі. Прошу вибачення і каюсь у всіх гріхах, скоєних раніше, і які ще зроблю, прости за думки, які приходять в мою грішну голову. Я прошу миру і спокою для родини моєї, нехай мої діти сплять спокійно і не відають, що таке зло».

Після цих слів слід перехреститися і зробити ковток свяченої води. Вівтар акуратно складають, а воду підливають кожному члену сім’ї. Через пару тижнів, для закріплення, можна повторити обряд знову.

Важливі поради

Якщо ви впевнені, що зіткнулися з порчею, то слід шукати сліди підкладали у власному домі, бо найчастіше, щоб чорно-магічний ритуал почав діяти підкидають якусь заговорену річ. Спочатку починають проводити прибирання приміщення, викидаючи попутно всі речі, які вже давно не приносять користі і радості. Тільки, після того, як будуть викинуті всі непотрібні речі і те, що викликає підозру, можна братися за установку захисту.

Якщо ви православна людина, то можна повісити над дверима ладанку, а навпроти порогу встановити ікону, яка не пропустить у ваш будинок ніяку нечисть. Найкраще сходити в храм і порадитися з батюшкою, яким способом захисту можна скористатися і як відновити лад у своїй оселі, яка була атакована за допомогою чаклунства.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: