Ритуал наведення порчі через гребінець

Негативна програма на заговорену річ працює безвідмовно. Порча на гребінець або приворот на гребінь пригнічує волю людини, робить її слабкою і слухняною.

Зміст:

Ритуал наведення порчі через гребінець

Порча на гребінець

Порча такого роду дуже небезпечна, і позбутися від порчі потрібно до того, як виявляться незворотні наслідки. Як визначити порчу на гребені?

Як наводиться порча?

Порча – це цілеспрямований вплив, від якого важко позбутися. Проклинаючи людину, ворог сподівається на сильні хвороби і невдачі особистості, що викликає злість і ненависть. Гребінець постійно контактує з тілом людини, з його волоссям – показником сили жінки або чоловіки тому порчі через ваш гребінець дуже швидко себе проявить. У народі кажуть, що заговорений гребінець гірше підкладали, адже порчі через особисту річ жертви завжди сильніше. Підкидають заговорений предмет непомітно, щоб жертва не виявила вроки раніше покладеного часу.

Гребінець, як і всі особисті речі, потрібно постійно очищати і ставити на них магічну захист. Для чого такі заходи безпеки? Попередити небезпеку завжди легше, ніж боротися з наслідками порчі. Сильне нездужання, постійні головні болі, безсоння, зміни в особистості лише перші плоди сильної порчі. Гребінець запускає негативну програму і живить її енергією жертви. Без відворотного ритуалу прибрати негативну програму неможливо.

Обряди для наведення порчі на чужу енергетику проводяться на місяць, що зменшується, яка в кілька разів підсилює ритуал. Проводиться таємне магічну дію вночі, поки ніхто не бачить і не чує. Порча працює недовго, якщо темні обряди не повторювати раз в кілька місяців. Через підклад навести вроки легше, адже заговорений мішечок або гребінь підживлювати легше і безпечніше для замовника.

Ефективна порча на гребінець

Раніше до безпеки волосся ставилися інакше. Людина непросто ховав пасма, а навіть стрижені волосся обов’язково спалював. Обряди по захисту голови в сучасному світі втратили актуальність. Жінки перестали покривати голову, а волосся у перукарнях викидаються без докорів совісті і використовують чужу гребінець. Гребінь, який торкається до волосся і енергія, зневажена людиною, можуть нашкодити скептику. Як захистити себе?

Порча не наводиться сторонньою людиною. Якщо негативна програма запущена, значить, для злості або акту помсти потрібна причина. Стороннє енергетичний вплив непросто небезпечно, воно може призвести до незворотних наслідків. Підклад на здоров’я або смерть без захисту зводить людину з розуму і штовхає його в могилу. Заговір, який шкодить жертву на відстані:

Один атрибут – гребінець або шпилька може нашкодити не гірше підкладали. Захистити своє майбутнє, сім’ю чи знайти допомогу в боротьбі з ворогами можна за допомогою магії. Древні сили не бувають хорошими або поганими. Їм невідома заздрість або жадібність. Магія – це інструмент, який працює від посилу змовника. Від негативної чи позитивної внутрішньої сили людини.

Якщо прокляття наведена на гребінь, і знімає його маг тільки з допомогою заговоренного предмета. Викинувши гребінець, як сміття, біду не прибрати. Наговір продовжить працювати, поки не буде проведено зворотний обряд. Очищення душі, тіла, власного будинку пройде без ускладнень, якщо прислухатися до порад досвідчених магів.

Приворот на гребінь

Гребінець для порчі використовується завистницами або суперницями. За допомогою простого предмета особистої гігієни, розлучниця здатна знищити жіночу силу законної дружини і відвести чоловіка з сім’ї. Обряди на волоссі можуть повернутися до заговорщику, якщо під час проведення ритуалів були допущені серйозні помилки. Заради забави або веселощів наговір з гребінцем не проводяться.

Для ритуалу слід зібрати пару волосинок жертви. З гребінця збираються волосся і змотуються в невеликий клубок рер. З допомогою ножа необхідно розрізати волосяний моток і спалити обидві половинки. Під час ритуалу проговорюється вивчене напам’ять заклинання:

«Абарой (ім’я жертви) колю! Абарой (ім’я жертви) ріжу! Абарой (ім’я жертви) вб’ю! Горі (ім’я жертви)».

Приворот на чоловіка проводиться без знищення волосся. Їх слід зібрати і зав’язати на 9 вузликів. Приворожених чоловіків чоловік втратить силу волі і стане податливим після заклинання «чужий, не мій моїм стане, так я хочу, так мені необхідно». Підживлювати приворот доведеться кілька разів на рік, але потай від усіх. Свідки обряду тільки нашкодять і самі постраждають.

Якщо жертва не знайшла заговорені волосся, тоді прокляття продовжує працювати. Пошук підкладали проводиться після того, як у домочадців або жертви порчі з’являються перші ознаки працює негативної програми. Нездужання, постійні сварки і напруження, яке буквально висить у повітрі будинку, свідчать про наявність порчі.

Як зняти порчу?

Обряди скасування нескладно провести в домашніх умовах. Людям з різним світоглядом і ідеологією потрібно захищатися від нападок ворогів. Уберегти власну сім’ю від порчі допоможе очищення всього житлового приміщення та обереги. Амулети вибираються під потреби і побажання господаря дому. Працює негатив чищенням за допомогою солі не прибрати.

Насамперед потрібно оглянути будинок. Порча через гребені найскладніші, бо відрізнити заговорену річ і просту гребінець простій людині не вдасться. Для знищення порчі збирається сіно із декількох стогів. З соломи роблять невелику подушку, на якій слід спати тільки по непарних днях місяця.

Перед сном жертва промовляє:

«Ворог вінець мученика на рабу Божу (ім’я) одягав, ангел вінець з неї знімав, в океан кидав на землю заривав, через плече плював. Замок, ключ, мову. Амінь».

Такий обряд допоможе, як дорослому, так і дитині. Читати слова заклинання можуть батьки, які побоюються за малюка. Повторює обряд до тих пір, поки жертва не відчує полегшення.

Постійна магічна захист вбереже людину від зайвих тривог і проблем. Проводити очищення будинку без приводу – найкраща профілактика порчі. Проводяться ритуали в домашніх умовах без зайвих витрат грошей і часу. Магія може допомогти, якщо звертатися до її допомоги з повагою і обережністю. Для захисту власного будинку і улюблених людей привід не потрібен. Отворотные ритуали повертають замовнику порчі його негатив і ненависть.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: