Як навести порчу на коханку?

Ще з давнини повелося так в любові як кажуть, на війні, будь-яка зброя згодиться лише б ефект був. І якщо справа стосується суперництва за коханого, то тут не час роздуми. Як зробити порчі коханці, та таку, щоб отворотить її назавжди? Як навести порчу на коханку чоловіка?

Зміст:

Як навести порчу на коханку?

Як зробити порчі коханці

Насправді способів є маса, головне правильно вибрати. Порча на те вона і порчі що покликана зіпсувати, комусь долю і поламати всі плани.

Які існують види порчі на розлучницю-коханку?

Жіноча чорна магія особливо сильна саме в справах любовних. Так як тут завжди замішана сильна енергетика, що йде з найпотаємніших куточків душі то порча на коханку чоловіка може бути дуже серйозною.

Перш ніж взяти на себе сміливість забрати у жінки її чоловіка подумайте: можливо, це вам дуже дорого обійдеться адже його дружина може навести порчу на коханку чоловіка тобто на вас! Жіноча помста, замішана на злобі до іншої жінки і приправлена силою чорної магії, завжди б’є прицільно, і запобігти удар навряд чи вийде.

В арсеналі сильного чорного мага, на випадок якщо доведеться зробити сильну порча на коханці, завжди присутні як мінімум три варіанти заговорів:

Вибір мага або замовника безпосередньо залежатиме від того фактора якої саме шкоди завдала розлучниця, і як найвигідніше видалити її від вашого чоловіка як навести тяжку порча на коханку. Якщо це просто флірт, який нервує дружину і селить в її серці страх, тоді тут варіант порчі на зовнішність. Щоб так сказати прибрати аспект залучення чоловіків ефектною зовнішністю і покарати вертихвостку зробити порчу на красу коханці.

У разі якщо відносини чоловіка і коханки загрожують тим, що вона стане матір’ю його дитини, а після і йому дружиною, ну або просто флірт загрожує перерости у сексуальний зв’язок, кращим вибором буде порчі на здоров’я. Заговір на порчі здоров’я жіночого тягне за собою запальні процеси придатків, сечового і т. д. З її допомогою можна відвести увагу розлучниці від вашого чоловіка. У таких ситуаціях коханці вже буде не до постільних утіх, так і зняти такий наклеп не кожен додумається.

І останній, самий складний, найризикованіший і найсильніший заговір на позбавлення від суперниці: сильна порча на смерть. Як навести порчу на коханку в цьому випадку? До такого вдаються лише в разі реальної загрози, якщо «загул» чоловіка загрожує вам смертельними неприємностями і проблемами. Але, це, погодьтеся, велика рідкість. Він буде ефективним якщо сама коханка навела смертельну порча на дружину.

Ефективність кожного магічного втручання безпосередньо залежить від того, як він буде виконаний ну і ще від того фактора «варта гра свічок». Тобто, якщо за флірт дружина вимагатиме покарання коханки смертю, ритуал не буде мати сили. Вмійте розставляти пріоритети, перш ніж приступити до роботи з магією. Порча на коханку на її фото може бути простіше і не таку жорстоку.

Порча на зовнішність

Ритуал порчі на зовнішню привабливість, найпростіший метод помсти розлучниці, з допомогою заговорів чорної магії. Такий обряд не вимагає особливого вкладення сили від мага а дія завжди сто відсоткове.

Правда, це порча на коханку, так скажемо широкого спектру дії. Так як жінка, на яку вона зроблена не стане привабливою не тільки для вашого чоловіка але і в принципі для всіх оточуючих, так що навести порчу на коханку свого чоловіка значить забрати від неї всіх чоловіків. Наслідки цього ритуалу у втраті зовнішньої краси: чи може особа покрытся прищами, волосся посыплятся, або фігура попортится. У теж час дружина яка навела порчу буде рассветать на очах, перетягуючи на себе красу суперниці.

Як підготуватися до обряду

Цей ритуал вимагає наявності таких магічних інструментів:

Якщо раніше коли дістати знімок жертви було проблемою, в таких ритуалах використовували волосся або особисту річ. То сьогодні завантажити фото не складе праці. Головне, стежте, щоб ваша жертва була на ньому зображена на самоті. Не варто розпорошувати дію ритуалу на груповий знімок, порчі на коханку вашого чоловіка повинна мати конкретну мету.

При виборі чорної тканини віддайте перевагу натуральному шовку. Не варто брати атлас, оксамит, або штучні матеріали. Це може послабити дію ритуалу.

Болотну жижу не обов’язково набирати з калюжі. Її можна зробити самостійно. За три дні до обряду підготуйте ємність з кришкою. Наберіть в неї землі, бажано брудною, змішаної. Далі залийте суміш водою, закрийте кришкою і поставте на два-три дні в тепле місце. Готова суміш повинна бути не просто брудною, але і мати відповідно неприємний запах. Так можна зробити порчу на коханку свого чоловіка.

Як провести обряд

Для проведення такого обряду краще вибрати вечірній час. Не ніч, не опівночі, не світанок, а саме час заходу.

Суворо дотримуйтесь інструкції при проведенні обряду, і будьте сильні в своєму бажанні помститися:

 • Увечері викупайтеся, розпустіть волосся, одягніть довгу білу сорочку.
 • На столі розстеліть приготовану тканина.
 • У центрі відрізу покладіть фото суперниці.
 • Далі діставайте приготовану бруд правою рукою, і розтирайте її по знімку розлучниці, повторюючи слова заговору.
 • Текст заговору на порчі зовнішності краще вивчити напам’ять. Збиватися, повторюватися не можна, це теж може нашкодити підсумкового ефекту.
 • Текст заговору для порчі на зовнішність звучить так:

  «Як жабою болотній людина не любується, як в чертоги її не заступиться, як від ліка її душа не хвилюется, так і тобі, раба Божа (ім’я коханки), не залучати, та мужиків не любовать, їм пара не бути і за собою не водити!

  Як від запаху болотного людина відвертає лице своє на нього не згортає, так і від тебе мужика отначивает. Не милуватися більше тобою, не хизоватся тобі своєю красою, ні тобі чистого ліка і немає тобі доброго погляду. Мої зуби ворота, а язик мій як друк, мої губи замикаю, на тебе слова свої посилаю, і бути по сему, до часу до години твого, а мені до Господнього прощення. Амінь. Амінь. Амінь».

 • Важливо щоб ваш голос звучав голосно і сильно.
 • Впечатывайте свої слова зі всією злістю.
 • Якщо наклеп буде виголошена правильно ефект від нього буде в рази сильніше.
 • Не можна в момент читання заговору жаліти розлучницю, інакше все піде прахом.
 • Коли прочитаєте наговір три рази, зав’яжіть тканина зі знімком хрест-навхрест. Візьміть згорток в руки і починайте його м’яти і тіпати, щоб бруд яка розмазана по фото глибоко в’їлася в папір, так ефект від наговору буде сильніше.

  Коли обряд закінчений, просто йдіть, викиньте знімок в нужник (туалет), спустіть в унітаз, в купу сміття викиньте. Вимийте чисто руки, стіл, ємність з брудом, виперіть одяг, в якій проводили обряд, і лягайте спати.

  Ритуал на порчі жіночого здоров’я

  Зосередження жіночності це геніталії та дітородні органи. Здоров’я придатків і статевих органів особливо важливо для жінки. Якщо в роботі цієї частини тіла спостерігаються збої, то тут вже не до любовних утіх.

  Тому немає нічого дивного, що однією з поширених порчі на коханку є порча на жіноче здоров’я. У деяких джерелах цей обряд ще названий закляттям на жіночу сексуальність. Іноді дружини намагаються навести порчу на коханку чоловіка з фото.

  Що приготувати для ритуалу

  Для проведення такого обряду вам знадобиться:

  Умови підготовки, як і в попередньому варіанті ритуалу на порча на зовнішність. Фото одиничне, натуральна тканина, нитки теж натуральні, час проведення: вечір, захід.

  Щодо читання заговори, той же аспект: заговір потрібно вивчити напам’ять, читати без заминок. Це важливо для ефекту ритуалу і для сили його дії

  Як виконати обряд

  Заздалегідь підготуйтеся: прийміть ванну, одягніть довгу сорочку або сукню, розпустіть волосся. У процесі приготування думайте про те всьому поганому, що принесла ця жінка у ваше життя. Коли відчуєте, злість і лють закипає в вашому серці, можете приступати до ритуалу:

 • Розстеліть відріз тканини на столі.
 • Запаліть свічку.
 • Візьміть в праву руку голку, а в ліву фото суперниці.
 • Піднесіть кінчик голки до вогню, щоб він почервонів.
 • Коли залізо розжариться (сам кінчик, не чекайте поки голка, вам почне пекти пальці), коліті їм фото розлучниці в області паху, пропалюючи дірки наскрізь.
 • Кожен раз, коли робите дірку, повторюйте слова заговори:
 • «Пече, болить, вогнем горить! Не пахне, не тече, палає і смердить, запухнет, загниває!».

  Текст слід повторити дев’ять разів, відповідно зробивши дев’ять проколів в області тазу на фото. Бажано не робити дірки близько один до одного. Це ускладнить процес завершення ритуалу.

  На завершення ритуалу потрібно виконати наступне:

 • Відкладіть голку і фото. Знімок повинен лежати в центрі відрізу чорної тканини.
 • У руки візьміть нитки і відмотайте довгий шматок.
 • Далі просмикніть нитку в голку, якою робили проколи.
 • А тепер потрібно зашити, заплести цю нитку на фото.
 • Просто принизите голку через зроблені дірки, заплітаючи область тазу жертви на фото.
 • В процесі потрібно повторювати наговір:
 • «Зашепотіла, зав’язала, та заплутала! Немає ходу тобі і в ходу в тебе. Не баба не мужик тепер, а так: сама собі причина, сама собі ворог. Від так тепер буде, і нехай мене не судять! За своє отмстила, зашепотіла, зав’язала, закрила!»

  Коли нитка закінчиться, обпалити її на полум’я свічки. Важливо щоб кінчик був саме обожена а не відрізаний або обрізаний.

  Далі фото потрібно також як і в попередньому ритуалі зав’язати в тканину вузлом, і викинути в відхоже місце. Але якщо є можливість, то підкладіть його суперниці, так щоб вона його знайшла. Страх посилить руйнівну дію обряду, ефект буде більш сильним і значить ображена дружина навела порчу.

  Не забудьте після ритуалу прийняти ванну або душ, купатися треба обов’язково. Також не забудьте викинути голку і недогарок свічки. Але що робити якщо коханка сама навела порча на дружину або чоловіка? Потрібно буде шукати відповідь.

  Порча коханці на смерть

  Порча на смерть коханки дружиною це найсильніша помста суперниці. Вдаватися до такого варіанту варто лише в крайньому разі, так як людське життя безцінне.

  В принципі маги практики не поділяють ритуали на смерть по рангах. Цей спосіб один і для помсти ворогові і для покарання суперниці хоча наслідки цього жахливі.

  Якщо ви вирішили, що вам потрібен саме такий обряд, підберіть варіант, який можна потім нейтралізувати. Пам’ятайте про те, що рівновага потрібно зберігати в будь-якому випадку. Якщо сусідка посміхнулася вашому чоловікові не треба засуджувати її до смерті, воно того не варто.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: