Як правильно знімати порчу сіллю?

Одним із сильних матеріалів в магії вважається сіль. Вона виступає в ролі губки, яка вбирає в себе негативний вплив. Методи очищення сіллю користуються особливою популярністю, завдяки простоті проведення та дієвості. Розглянемо докладніше, як зняти порчу сіллю і чи існують взагалі ефективні способи, щоб зробити зняття порчі з допомогою звичайної солі.

Зміст:

Як правильно знімати порчу сіллю?

Як зняти порчу і пристріт сіллю в домашніх умовах

Як визначити чи є вплив?

Пристріт і порчі – це своєрідна хвороба, яка робить пролом в людське біополе. Для початку важливо розуміти, що вроки виходить не спеціально і може пройти сам через деякий час. Порча ж навпаки наводиться цілеспрямовано з наміром зробити ворога нещасним, самотнім, бідним або взагалі вбити. Перед тим, як зняти порчу звичайною сіллю, проводять обряд визначення її наявності. Як допомагає сіль від заговору порчі в домашніх умовах? Обряд проводиться в нічний час, у гарну тиху погоду. В чистій сковорідці на шарі солі потрібно розкласти швейні голки, їх кількість має бути аналогічним кількості членів вашої родини. Сіль на сковороді заважають по колу в напрямку руху годинникової стрілки і запитують, чи є хтось, бажає вам зла. Якщо вона почне тріщати, диміти, значить, на вас хтось навів порчу. Якщо вміст сковороди поступово стало жовтим це підтвердження наявності порчі.

Для діагностики порчі самостійно, можна використовувати золото. Підійде обручку. Вимивши обличчя з милом, по щоці проводять кільцем і дивляться на колір смужки. Якщо залишився чорний слід, значить, вас точно є порча. Так само для проведення діагностики можна скористатися манною крупою. Обряд аналогічний ритуалу з сіллю.

Перший варіант нейтралізації впливу

Для даного ритуалу вам знадобиться ванна і сіль. Краще всього проводити обряд в четвер. Якщо потрібно очищати дорослого, беруть 250 г солі, для дитини потрібно рівно половина. Ванна наповнюється водою, читаючи заговір:

«Дні тижня всі пробігли, як вода витекли. Вода чиста, як течеш ти по землі, змиваєш все на своєму шляху, можеш камінь підточити, так і з мене (ім’я) змий наведену порчу, наговорену. Нехай вона йде стежкою проторенною, назад, звідки прийшла. Амінь».

Потім починають говорити:

«Господь всемогутній, я припадаю перед тобою на коліна. Як в Єрихоні з допомогою солі ти зміг шкідливу воду очистити, так цю сіль благослови. Амінь».

Після цього всю сіль яка від порчі очистила негативну енергію слід засипати в ванну і відразу ж зануритися у воду. Купатися можна стільки, скільки вам захочеться. Після гігієнічних процедур спустіть воду, разом з нею витечуть всі негаразди.

Другий варіант нейтралізації

Щоб прибрати порчу сіллю в домашніх умовах вам знадобиться:

Стіл застилають білою скатертиною і ставлять чашу, наповнену сіллю, біля палаючої свічки. Потім читають 12 разів молитву: «Син Божий, Ісус Христос, спаси і збережи, визволи від наклепів ворогів лукавих. За допомогою сили твоєї животворящої збережи і благослови і вдень, і вранці, і вночі очисти від злих нечестий. Нехай святиться царство твоє як на небі, так і на землі. Амінь».

Коли обряд буде повністю виконано, необхідно зібрати сіль і винести з свого житла. Викидати її на безлюдному перехресті. Ні в якому разі не залишайте її будинку на ніч. При необхідності, ритуал проводять кілька днів поспіль.

Усунення негативного впливу сім’ї

Коли наводять порча на одного з домочадців, решта з часом теж відчують на собі її дію, тому в таких випадках зняття порчі сіллю проводиться для всієї родини. Для даного дійства, вам необхідно роздобути у різних людей однакову кількість солі. Обійти треба стільки сусідів, скільки душ у вашій родині.

Коли головний інгредієнт видобутий, над сіллю читають «Отче наш». Цю сіль очищену від порчі слід додавати в їжу, яку ви готуєте для свого сімейства. Поки приправа не закінчиться, не слід нікого запрошувати у гості і пригощати їжею з цією сіллю.

Метод з гарячою приправою

Будь-яка порчі і «нигатив» може бути усунена за допомогою солі. Щоб привести в дію цей ритуал необхідно взяти чавунну сковорідку і поставити її на плиту. Розжарити її на слабкому вогні. Потім в сковороду лівою рукою повинен закинути сіль потерпілий. Тепер потрібно розжарити сіль. Протягом цього часу потрібно читати «Отче наш».

Помішуючи вміст сковороди, перераховуйте імена передбачуваних недоброзичливців. Якщо буде вимовлено ім’я того, хто міг навести порчу, приправа почне коптити. Смажити сіль необхідно 20 хвилин.

За цей час потрібно три рази прочитати 90 псалом щоб відбулося зняття будь-якого негативу сіллю, а потім переходити до прочитання заговору на зняття негативу:

«Прожареною сіллю покараю кривдника. Буде вона поганих людей піч та колоти. Нехай піде хвороба і печалі туди, звідки прийшла. Сіль, ти порчі зніми з мене, тому відправ, за вітром, за водою подаруй».

Очищення сіллю від будь порчі проходить швидко, проте в ній накопичується велика кількість негативної енергії, і тому дуже важливо зібрати її акуратно в мішечок і закопати в землю. Якщо висипати приправу на перехресті, люди, які там пройдуть, можуть забрати вашу псую собі. Так само можна висипати приправу в швидкоплинну річку.

Профілактичні заходи

Можна самостійно в домашніх умовах не тільки позбутися від негативу, але і встановити захист собі або іншій людині, заговоривши сіль від порчі, таким чином, перетворивши її на оберіг. Щоб це зробити, можна скористатися одним з варіантів. Перший спосіб передбачає проведення дійства опівночі.

На край столу, в чарці потрібно поставити приправу, плечі накривають білою хусткою і пишуть сім разів заговір:

«Нечисть, відійди від мого будинку, від мене. Не мучте душу, не рвіть тіло, демони. Безгрошів’я, смерть і сльози забирайте і несіть господареві. Нехай тепер, хто образив мене, пожинає свої плоди. А у мене тепер є солона захист, нікому її не пробити, не подолати».

Після прочитання необхідно посипати себе або іншого цією сіллю і просто так лягти в ліжко. З ранку потрібно прийняти ванну і змити все водою. Ранковий моціон повинен очистити не лише тіло, але й розум, принести відчуття полегшення людині. Другий спосіб. У предзакатное час на горщик, наповнений приправою читають такі слова:

«Зроблений, наговоренный, насланий недуга, чаклуном-ведуном, бабою колдункой, старезної баби наговір знімаю. Позбутися від недуги хочу, лікування своє сіллю оплачу. Всіх відсилаю в дрімучі ліси, нехай там на болотах, де звір не бігає, куди людина не заходить, живуть-поживають, як шкодити іншим забувають».

Прочитати заговір необхідно 12 разів поспіль. Потім розсипати частина солі на підлогу і пройтися по ній босими ногами. Залишок приправи насипати на своєму порозі. Людина крім очисних ритуалів, повинен поменше спілкуватися з людьми, які несуть негатив, щоб убезпечити себе від подальшої атаки тоді чистка сіллю від наговору порчі може і не знадобитися.

Нейтралізація негативного впливу з житла

Коли цілеспрямовано намагаються нашкодити за допомогою чорної магії, згустки негативної енергетики потрапляють разом з жертвою в будинок. Коли проводиться очищення за допомогою звичайної солі людського біополя, необхідно почистити і будинок. Нейтралізувати темне чаклунство можна прибиранням. Для початку слід викинути всі речі, які можуть нести в собі негатив:

Ввечері відчиняють настіж усі вікна, щоб протягом винесло частина негативної енергетики з вашого житла. Потім читається молитва «Отче наш» і підпалюється церковний світоч. Тримаючи світоч правою рукою, починають рух по дому, проти годинникової стрілки, все це час потрібно читати будь-яку молитву. Довше затримуються в місцях, де світоч сильно коптить і тріщить полум’я значить там є негативна енергія.

Тепер прийшов час провести очищення будинку сіллю. В білій магії сіль використовують у чистому вигляді або ж роблять сольовий розчин. Дана чистка проводиться за допомогою сольового розчину: на відро води кладуть 5-7 столових ложок повареної солі, можна замінити ароматизованої морський. Сольовим розчином необхідно протерти всі поверхні від пилу, особливо ретельно слід мити по кутах тоді сіль легко знімає порчу.

Очищати житлове приміщення, використовуючи сіль від порчі в цілях профілактики, слід раз на рік. Крім очищення, на будинок ставиться спеціальний захист. В кожну кімнату ставлять чарку з сіллю. Насипати новий енергетичний сорбент потрібно кожні два місяці. Стару сіль зсипають в мішечок і розсипають на перехресті або закопують у землю.

Як позбавляються від негативного впливу мусульмани?

В ісламі вважається, що люди, які займаються чорною магією, не належать ні до жодної з релігій на землі, в подальшому це понесе за собою негативні наслідки для них самих. Знімають негатив мусульмани тільки, коли на землю спускається ніч. Допомога в будь-якій ситуації вони шукають в Корані. Перед тим, як буде проводитися чистка, необхідно повністю омити себе водою.

З Корану читаються відповідні молитви для очищення від негативної енергії тіла і душі. Молитви читають до сходу сонця. Найчастіше весь процес очищення проводиться в храмі, однак, якщо людина просто пригнічений і погано спить обряд можна проводити вдома самостійно.

Переведення негативу

Переклад порчі на сіль один з найдієвіших способів допомогти людині визволити душу від негативної енергії, яка немов хробак точить людину зсередини. Для проведення очищення потрібен глечик із глини, сіль, трохи меду. За 24 години до проведення ритуалу необхідно вживати тільки пісну їжу.

Знімати прокляття починають з настанням темряви. Приправу кладуть у посудину щільним шаром і видихають в посудину тричі, після чого вважають слова:

«Сіль, як земля все поховає. Ти солька біла з мене порчу зніми, ворогів від мене отвороти».

Потім у посудину наливають мед, примовляючи:

«Допоможи, порчі собою укрий, ніколи більше не випускай. Роззсорка будь-нехай разом з тобою в землі згине, будеш погане собі брати, та назад не випускати».

Після цього загортають глечик в тканину і несуть в саме безлюдне місце і закопують весь інвентар, під засохлим деревом примовляючи зніми прокляття, щоб ваша порчі більше не змогла зашкодити вам або будь-якій іншій людині.

Як позбавити об’єкт від негативного впливу по фотознімку

Якщо людина не хоче приймати вашу допомогу у знятті порчі, можна провести ритуал з використанням солі і його фотографії. Обряд проводиться у фазі убуваючого місяця. У предзакатное час встаньте, повернувшись обличчям на захід, покладіть на фото жертви чайну ложку солі і прочитайте молитву.

«Господь, милостивий володар, ти зберігаєш час і вічність, погляди на раба (ім’я) свого, допоможи прогнати сили темні, захисти, та нехай підклад, немов мука смертна не мучить його. Чужа річ завжди повертається до власника, а раба твого нехай благословення захищає. Порушити вирішив зла людина волю твою, через заповіді переступити, та життя забрати в іншого. Нехай бояться твоєї сили і гніву всі вороги його і віровідступника. Нехай пристріт і порчі стороною хвилин його тіло, помилуй і зглянься над ним».

Узагальнення

Симптоми порчі визначити дуже просто. Серед головних симптомів зазначають:

Навіть сама сильна негативна начитка може бути знята за допомоги істинної віри і добрих помислів коли душа чиста. Щоб захистити своїх рідних і близьких від негативу часто використовують заговорену сіль від порчі. Ритуали з сіллю відрізняються простотою проведення і високою результативністю. У магічних колах дана сировина потужний оберіг.

У проведенні ритуалів найважливіше правильно читати всі заговору і молитви і виконувати все чітко по інструкції. Людині, що зазнав впливу негативної енергії один раз, потрібно буде після очисних обрядів, зміцнювати своє біополе. Найкращий варіант звернутися в церкву і дізнатися, які молитви потрібно читати, щоб відновитися. Найкращий оберіг для такої людини – це натільний хрестик, його не слід знімати.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: