Зняття любовного привороту на місячні

Серед магів і тих, хто просто цікавиться магією ходять чутки про любовний привороте, який проводиться на місячні. Деякі говорять, що це дуже сильний приворот, який згодом не завжди просто зняти. Але ж трапляються ситуації, коли замовник вже не хоче любові від приворожену людини, тоді і потрібно проводити відворот. Як зняти приворот на місячні?

Зміст:

Зняття любовного привороту на місячні

Як зняти любовний приворот на місячні

Чому складно зняти цей приворот?

Приворот на місячні – це магічний ритуал, який відноситься до привороту біологічного характеру. Тому що в цьому привороте використовується біологічний матеріал. Справа в тому, що будь-який біологічний матеріал містить в собі дуже потужну енергетичну інформацію про людину. А вже якщо говорити про місячної крові, то так дуже багато жіночої енергії, яка проникає в організм чоловіка у процесі проведення ритуалу. В результаті відбувається дуже сильна прив’язка на енергетичному рівні.

Якщо так сталося, що замовник розлюбив приворожену, то обов’язково потрібно зняти цей приворот. Не можна просто так взяти і зникнути з життя приворожену. Така незавершена зв’язок загрожує тим, що величезна частина енергії, як у замовника, так і у приворожену людини буде все одно витікати в простір їх відносин.

Як зняти любовний приворот на місячних? Якщо замовник для себе чесно усвідомив, що не хоче більше перебувати у відносинах з привороженным, то зняти приворот на місячні не складе праці. Але якщо зняти цей приворот хоче зовсім не замовник, а наприклад, дружина приворожену чоловіка. Тобто вона дізналася, що коханка приворожила її чоловіка місячними і хоче його зняти. Тут ситуація не така проста, то теж вирішувана.

Правила по отвороту на місячні

Якщо ви задалися питанням, як зняти любовний приворот на місячних, то вам потрібно звернути увагу на наступні правила. Однак дуже важливо врахувати, якщо ви в магії зовсім новачок, то важливо розрахувати свої сили. Для проведення цього відвороту важливо володіти сильною, здоровою психікою. Якщо ви збираєтеся зняти приворот, який накладали не ви самі, то практично ваші психічні сили повинні бути співставні з психічними силами замовника. Вашої енергії повинно вистачити на те, щоб зробити відворот. При цьому потрібно користуватися наступними правилами:

Розглянемо, як проходить відворот в обох варіантах.

Зняття власного привороту

Припустимо, ви розлюбили приворожену, більше не хочете з ним бути. Чи може ви коханка, але усвідомили, що не хочете відводити чоловіка з сім’ї. Ситуації можуть бути різні. У будь-якому випадку це той варіант, коли ви знімаєте свій же приворот на місячні.

Така жінка обов’язково повинна пройти покаяння в церкві, вона проходить очищення під час сорокаденного посту. Щодня жінці потрібно читати молитви, звертаючись до лику Богородиці, просити у неї прощення за зроблене. У недільні дні такій жінці обов’язково потрібно відвідувати служби в церкві.

Щодня пост потрібно читати молитву, важливо про це не забувати. Коли прийде останній вечір посту потрібно витерти привороженному чоловікові особа святою водою і сказати після цього наступну фразу:

«Кров’ю тебе погубити хотіла, а потім сама тебе безкровним і вилікувала. Зняли любов, зняли тугу, зняли мою волю з тебе зняли нудьгу по мені. Амінь».

На наступний ранок жінці потрібно відправитися в церкву і замовити сорокауст за здоров’я свого чоловіка. Маги радять замовити відразу три сорокауста в різних церквах.

Також потрібно очистити енергетику чоловіки за допомогою наступного простого ритуалу. Треба встати вдосвіта, поки ще не зійшло сонце, і облити себе святою водою. При цьому треба читати молитву «Отче Наш». Після того як закінчите, витирайтеся новим чистим рушником і надягайте нову сорочку.

Потім встаньте лицем до стороні, де сходить сонце, і скажіть наступний заговір:

«Тебе мій милий обпоїли, я тебе мій коханий напоїла. Так сильно любові твоєї хотіла, так сильно її бажала. Чекати по волі твоїй не хотіла. Що відбувається ти не розумів, порча на собі відчував. Але для зняття я волю твою закликаю, для зняття я час назад повертаю. Знову ти нічий, знову ти тільки свій. Немає в тобі жертви, тільки людина. Місячну кров свою відкликаю, любов з моєї волі зупиняю».

Після того, як ви зняли приворот на місячну кров в домашніх умовах, намагайтеся підтримувати чистоту своїх думок, це запобіжить наслідки. Від того, яка ваша поведінка і думки будуть наступні три дні буде залежати як сильно спрацює відворот.

Як зняти приворот, який проводили не ви?

Як зняти приворот на місячну кров, якщо це не ви його накладали? Самостійно можна зняти і приворот на місячну кров, який проводила інша жінка. Для зняття знадобляться такі речі:

М’ясо купуйте у період місяця, що убуває. Намагайтеся заплатити за нього так, щоб не було здачі.

У цей же вечір займіться підготовкою до ритуалу. Виберіть час, коли вам ніхто не зможе перешкодити. На підлозі розставте в ряд сім свічок. Покладіть поруч річ коханої людини, м’ясо і ніж. Підпаліть ладан. Самі сходіть в душ і одягніть новий одяг.

Потім сідайте, ріжте м’ясо і при цьому говорите наступні слова:

«Слова мої самостійно на червоне м’ясо падають. То не кров тварини, то моя кров, а в ній всі заговору суперницею накладені. Нехай всі вони в землю йдуть і більше нікого не турбують. Зроблений приворот, зроблений відворот, зроблений вибір твій. Вільно нехай буде серце раба Божого (ім’я чоловіка) від плоті її, від душі її, від її слів. Не потрібна вона йому більше, не владна вона над ним більше. Все йде в землю. Не борюся з людиною, борюся з чужою волею».

М’ясо в результаті має бути порізане на дрібні шматочки. Потім його потрібно загорнути в ганчірочку і закопати подалі від вашого будинку. Ця заговір можна вимовляти не один раз в домашніх умовах самостійно. Також можна повторити весь ритуал, на наступну убуваючий місяць. Це відворот на повернення чоловіка.

Якщо між дружиною і чоловіком були справжні почуття, то ніякі наслідки за цим ритуалом тягнуться не будуть. Наслідки можуть бути тільки, якщо ви розбиваєте справжній любовний союз.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: